Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

 

Boyabatlı Sanatçı Ahmet Özkan Flash TV de

 


Boyabatlı Sanatçı Ahmet Özkan bu akşam (2 Temmuz Cuma) saat 20.00 ila 23.00 saatleri arasında yayınlanan Flash TV’nin eğlence programına konuk olarak katılıyor. Haydi Boyabatlılar ekran başına!

 


 
Hemşerimiz Ahmet Özkan müzik piyasasına “Özür Dilerim” albümü ile giriş yatı. Daha önce başka televizyon programlarına da katılan sanatçımız bu akşam (2 Temmuz Cuma) saat 20.00 ila 23.00 saatleri arasında yayınlanan Flash TV’nin ''Evlere Şenlik'' adlı eğlence programının bu haftaki bölümüne konuk oluyor.

 

Tarih:02 07 2010 11:53(1340) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
20. Yorum: Burhan AKDOĞAN 11 07 2010 11:14
ahmet beye başarılar dilerim bende hemşehrimin bir cidisini alarak destek olacam memeleketimizin sanatçıları en güzel yerlerde olmasını arzu ediyorum...

19. Yorum: hatice 05 07 2010 08:47
boyabatlı olarak gurur duyuyorum seninle

18. Yorum: m.etyemez 05 07 2010 02:22
Sınıf arkadaşım sana başarılar,yolun açık olsun ve ayrıca seni Boyabat,ta konser vermeye bekleriz ...

17. Yorum: Bilal 05 07 2010 00:46
Bazı kendini bilmezler Ahmet Özkan'a yalaka demiş, ne kadar tanıyorlar acaba kendisini yada neye dayanarak yazıyorlar. İnsan hemşerisine, Boyabat'ı temsil eden birine böyle bişey dermi.

Şiddetle kınıyorum.

Bilal ÖZ
Basın Danışmanı
www.ahmetozkan.com.tr
bilal@ahmetozkan.com.tr

16. Yorum: Gürhan İDİKUT 05 07 2010 00:11
Merhaba sayın gazete yönetimi;
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sanatçıma verdiğiniz destekten dolayı. Ahmet ÖZKAN'ın yazdığı bir yanıtın düzeltilmesini isterim ,Ahmet ÖZKAN 1990 yılından beri sahnelerdedir(1999 yanlıştır)YANI 20 YILDIR.Ben kendisini 7 yıldır tanırım ,şirketimizde yeri çok önemlidir. Buradan Bakıyorumda güzel yorumlar var , çok kötü olanda.Eleştiri mutlaka yapılır ama saygı çerçevesi içinde, Ahmet ÖZKAN ise ismini lanse ederek yorumunu yapmıştır.5 ve 13 numaralı yorumculara sesleniyorum.Bu kadar kolaymı bir sanatçıyı harcamak ,yapın bakalım sizde Ahmet Özkan'ın yaptığının yarısını bizde sizi alkışlayalım.en çok 13 numaralı yorumcuya takıldım sanatçıma kim destek verdiyse kişi olarak teşekkür etmiştir ,13 numaralı yorumcu ,sanatçımın yorumunu anlamadan YALAKA etiketini yapıştırmıştır.Sadece kendisini nezakete davet ediyorum !! gazeteler hariç Ahmet ÖZKAN'ı şükrü bey ve Hasan Bey FAcebook sayfasında çok desteklemiştir. Destekleyen kişiye minnet belirtilmesi ne zamandan beri YALAKALIK olmuştur.Ben Sinop Belediye başkanlığı dahil Tüm ilçe belediye başkanlarına şahsen (KİŞİYE ÖZEL) Ahmet ÖZKAN Cd ve Mektubumu gönderdim. Sonuç Belli Kİmse ne aradı nede bir teşekkür telefonu açtı. Şİmdi Bu desteklemeyen belediye yönetiminde bizde kinmi bağlayalım!Eğer Ahmet ÖZKAN gerçekten YALAKAYSA burada diğer arkadaşlarında yazmasını istiyorum.Bu terbiyesizce yorumu kınıyor sizi allaha havale ediyorum.Sanatçı demek üretici demektir. Ahmet ÖZKANın 50 tane Mesamlı eseri ,Eğitimi ve müzisyenliği vardır.Nadir bulunan efendiliğe sahiptir.TAnımadan lütfen kimse karalama yapmasın.Rica ediyorum.Şimdi Ahmet Özkan'ı destekleyen Doğu bölgesi halkı olsa teşekkür etsek bizde yine YALAKAMI olacağız ismini bahsetmediğimiz örgütün üyesimi olmuş olacağız.Karalama yapmak Kolay.Lütfen Hemşerinize bari bunu yapmayın!
Düzgün yorum yapan herkese teşekkür eder, Destekleyen Tüm Boyabatlılara Saygılarımı iletiyorum.
Gürhan İDİKUT
Menejer

15. Yorum: niıazi ÖZTÜRKCamikebir Ma ... 04 07 2010 10:21
Sayın Ahmet bey bir Boyabatlı olarak seninle gurur duyuyoruz.başarıların devamını diler en üst düzeylere gelmeni canı gönülden isterim.ben size daha önceki yorumumda da yazmıştım.işte şimdi zamanı Boyabatlı ilköğretim çağındaki çocuklarımız adına varmıyız bir konsere, İnş ALLAH evet cevabını beklerim.şimdiden teşekkür eder, hayat boyu başarı ve mutluluklar dilerim.Niyazi Öztürk Camikebir Mah.Muhtarı.

14. Yorum: ALPER ÇELEN 04 07 2010 02:33
Kıymetli kardeşimiz Ahmet ÖZKAN'ın değerli fikirlerine katılmamak elde değil.Çok uzun yıllarını müziğe vermiş, İstanbul'un güzide mekanlarında sahne yapmış,profesyonel şan eğitimi almış ve halen Müzik Teknokratları ile sürekli iletişimde olan bir arkadaşımızdır.Yani hayatının her dokusunda müzik olan birisidir.Sahip çıkmak elbetteki görevimiz olacaktır.
Ancak, bu iş topyekün beraberlik sayesinde olmalıdır.
Sadece Ahmet ÖZKAN için değil, hemşehrimiz olan ve sanat adına iyi şeylere imza atmaya çalışan her kişiye destek verilmelidir.
Bu arada kıymetli üstadım, memleketimizin yetiştirdiği değerli Piyanist HASAN VURAL'ın yorumunu okudum.Kendisi de önemli bir duayendir. Müziğe ilk başladığım yıllar geldi aklıma. Bana hep önderlik yaptı,mesleğin bütün inceliklerini öğretti. Allah kendisinden binlerce kez razı olsun.
Üzülerek belirtmek isterim; sahip çıkılması gereken o kadar insan sahipsiz kaldı, bundan sonra da pek sahip çıkılabileceğini zannetmiyorum.
Ama, biz yine de halis duygularımızla hareket edelim diyorum.
Boyabatımız için hayırlı işler yapacak her kişinin her daim yanında olacağım ve yanında olmaya devam edeceğim.
Selamlar... ALPER ÇELEN İBB.

13. Yorum: usta 04 07 2010 01:45
işine bak ahmet sen,siyasete bulaşma...işini yap sen,onun bunun yalakası olma....

12. Yorum: Hazım demircan 03 07 2010 16:52
Ahmet yüzündeki masum duruşun hiç değişmemiş okuldaykende çok sakin bir arkadaştın.İnşallah istediğin yerlere gelirsin seninle gurur duyuyoruz. Boyabata geldiğin zaman hastaneye uğramanı bir çayımızı içmeye beklerim.Kardeşim bu kadar yakışıklı değildin okuldayken ne olmuş böyle sana kendine iyi bak.hoşcakal.

11. Yorum: yunus kurt 03 07 2010 12:48
ahmet amcasının llah cc yolunu acık etsin seni ailene bağışlasın sağlık sıhhat versin sen hep büyük düşün bakm aher memlekette bunur bazı şahıslar seni tanımıyorum ama allah cc seni yolunda daim etsin yolun acık olsun

10. Yorum: hasan vural 03 07 2010 10:20
ahmet kardeşim beni çok iyi tanırsın eski piyanist hasan abin senin bir yerlere geldini görmek beni gerçekten çok sevindirdi ve bir boyabatlı olarak çok gururlandırdı ama ne yazıkki müzikle ve sanatla uğraşan insanlara bizim boyabatta çalgıcı lakabını kullanırlar daha sanatın farkına varamadılar kendimde müzik yaptığım dönemde iyi bilirsinki insanlara dinletmek için büyük çabalar verirdik
elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışırdık ama ne varki bizim insanlarımızda yabancı sevdası var bizim tırnağımız olamıycak insanları dinlemek için para verip giderlerdi maalesef aynı şeyler devam ediyor birazcık milliyetçi olup elimizdeki değerlerin farkına varabilsek inan boyabatı daha güzel yerlerde görürüz
görüşmek dileğiyle kardeşim sanat yaşamında başarılar dilerim

9. Yorum: Ahmet ÖZKAN 03 07 2010 02:19
Öncelikle ,bana ilk baştan beri desteğini esirgemeyen ,gerek haberleriyle gerek güzel yorumlarıyla değerli Boyabat Gazetesi ekibine çok teşekkür ederim ..
Ayrıca bana tüm desteğini esirgemeyen sevgili ağabeyim Şükrü Kaya'ya değerli siyaset adamı sn .Hasan KARA ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Bu geceki proğramımı izleyen tüm hemşerilereme ayrı ayrı teşekkür ederim.
Evet Bana elinden gelenin fazlasını yaptığını bildiğim Şükrü KAYA'ya bir atıfta bulunulmuş sanırım ,Bende böyle yazan arkadaşa ve düşünenlere cevabımı vermek istedim..
*Şimdi Ben 16 yıl boyabatta yaşadım orda doğdum orada büyüdüm oranın kültürünü ve terbiyesini aldım. belki 10 kuşak boyabatın yerlisiyim.Bir kere sanatçı olmak için ben 5 yıl eğitimini aldım ,1999 yılından bugunede kadar müzikli heryerde çalıştım.Bir sanatçı kolay yetişmez ,madem bu kadar basit sanatçı olmak hani nerde Boyabatlı birkaç sanatçı göstersenize.yADA BEN BOYABATLIYIM DİYE HERYERDE ÖVÜNEN BİRİNİ? ben heryerde alnımı gere gere söyledim utanmamda ,halada söylerim. Esas burda utanacak biri varsa 20 -30 bin verip dernek yada belediye adı altında boyabat için eğlencede Yabancı sanatçı getirenlerde. Neden Bir boyabatlı festivalde solist olmasın ne eksiği var8. Yorum: Boyabatlı Reis 03 07 2010 00:38
Flash tv de yayınlanan evlere şenlik proğramını izlemiş bulunmaktayım.1 aydan beridir değişik alanlarda reklamını yaptığım değerli hemşehrimiz Ahmet Özkanı yorumlarıyle efendiğiyle Özbe öz BOYABATLI olmasından dolayı kutluyorum.Herşeye rağmen etiyle kemiğiyle tek başına oralara kadar çıkan ve tırnaklarıyle birşeyler yapmaya özen göstern Ahmet ÖZKAN'ın neyi var kiminden eksik yanı var.bunların yorumunu yaparken önce yönetimdeki kişileri eleştirmek lazım.Baksanıza 5.yorumdaki arkadaş ne diyor.alt tarafı sanatçı diye bir ifade kullanmış.Bu arkadaşı KINIYORUM.Boyabatta anons yaptıranda reklamlarını yapanda ve ev ev dükkan dükkan gezende basın ve yayınınıda yapanda benim.Yapmayanlar utansın.Onlar kendilerini bilirler.Ben sanatçının nasıl yetiştiğini iyi bilirim.Boyabatımızın gurbette bir çok sanatçısı,şairi,yazarı,re
ssamı velhasıl dört dörtlük insanları var.Kıymetlerini bilelim.ve tek kelimeyle sahip çıkalım.sevgi ve saygılarımı sunarım.ŞÜKRÜ KAYA.

7. Yorum: boyabatlı 02 07 2010 22:45
arkadaşım nerde olursa olsun insan hemşerişini görünce canı kaynıyor kardeşimize başarılar diliyorum hem hemşerim hemde komşum babasının evi ile benim bAbamın evi çok yakın

6. Yorum: saray düzü 02 07 2010 22:25
kardeşim ahmet özkan ben bir saray düzlü olaraktan yolun acık olsun diyorum selamlar

5. Yorum: Fatih 02 07 2010 18:12
Bu kadarda büyütmeyin yaa anonsa falan ne gerek var alt tarafı bi şarkıcı

4. Yorum: Bilal ÖZ 02 07 2010 15:58
Boyabatlı reis ŞÜKRÜ KAYA anos yapılacağı konusunda bilgilendirdi bizi.

Ahmet ÖZKAN adına teşekkürlerimizi sunarız.

Bilal ÖZ
Basın Danışmanı
www.ahmetozkan.com.tr
bilal@ahmetozkan.com.tr

3. Yorum: Mustafa Muslu 02 07 2010 14:51
Boyabat ilçemizin temsilcisi genç müzisyen arkadaşımza başarılar dilerim.Gerekirse şiirlerimden yardımcı olmaya çalışırm.Yolun açık olsun.AHMET ÖZKAN.

2. Yorum: ahmet avcı 02 07 2010 14:44
haklısın 1 nolu yorumcu kardeşim bizler başkalarının kıymetini biliriz kendimizden olanı tutmayız her şeye anos olurda bu kardeşimiz için yapılırsa çok şeymi kaybederiz boyabat gazetesi olmasa onuda bilmeyecegiz inş yolu açık olur ahmet kardeşimizin

1. Yorum: Boyabatlı 02 07 2010 13:40
medane iftarımız ahmet özkan hemşehrimize başarılarının devamını diler
allah yolunu açık etsin der saygılar sunarım
hemşehrimizi flahs tv de yanlız bırakmıycaz
eksik olan bir şey daha var bunuda belirtmeden geçemiycem
boyabat belediyesindende anos yoluyla hemşehrilerimize
duyurlmasıda gerekmezmi diye düşünüyorum belkide anos yapıldıda bizmi duymadık ama gün içinde bir kaçkez anos yapılmasındada fayda var diye düşünüyorum
saygılar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Kurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
Telefon
0 (545) 323 07 07
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

Boyabat Gazetesi
Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt eder

Boyabat'ta yayım yapan hiç bir basılı, sözlü yada sanal yayın organıyla bağımız yoktur ve hiç biri Boyabat Gazetesi'ni temsil etmemektedir.

Agustos ayı ziyaretci sayısı:96271 DtGaNi