E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Boyabat, Akyörük köyü, Yağmur Duası

Akyörük Köyünde Yağmur Duası Yapıldı

Akyörük Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneğinin katkılarıyla 19 Mayıs 2012 tarihinde yemekli yağmur duası yapıldı.

Yağmur duasına İstanbul’dan dernek üyeleri, Boyabat Kaymakamı Ünal Çakıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ermiş, köy ve mahalle muhtarları, resmi kurumlarımızın memur ve amirleri ve Boyabat halkından yoğun bir katılım oldu

Köy camiinde namaz kılınıp yağmur duası yapıldı. Okul bahçesinde tüm misafirlere keşkek, pilav et, ayran ikramında bulunuldu. Ayrıca bayan misafirlere de harman yerinde yemek ikramında bulunulduğu görüldü.

Ayörük Köyü Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği başkanı Muhittin Özbey “Duamıza katılan tüm misafirlerimize Boyabat Gazetesi aracılığıyla tekrardan hoş geldiniz diyor teşekkürlerimi iletiyorum, sağolsunlar varolsunlar” diyerek sevgi ve iyi dilekleri iletti.

Haber ve Fotoğraflar
Mahmut Coşkun

Boyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur DuasıBoyabat, Akyörük köyü, Yağmur Duası
Tarih:19 05 2012 15:52(5283) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
14. Yorum: hakan muslu 28 05 2012 23:04
gidemedim ama organizede emegi geçen hrekesi tebrik ederim

13. Yorum: hakan muslu 28 05 2012 23:02
gidemedim ama organizede emegi geçen hrekesi tebrik ederim

12. Yorum: ilhan 23 05 2012 09:16
uzun yıllardan sonra köyüme gittim bu vesile ile yağmur duasını görmüş oldum organize bozukluğundan dolayı bir şey tatamadık ama gösterilen emek ve çabaya çok teşekkür ederiz ..bu vesile ile köyümüzün tanıtımına katkı veren emeği geçen herkezi kutlarım

11. Yorum: mustafa aktaş 21 05 2012 10:23
allah c.c. kabul etsin.emeği geçen herkeze teşekkür ederiz.

10. Yorum: mustafa 20 05 2012 21:37
sayın editör bu resimleri nasıl yüklüyorsubuz bilmiyorum ama bu resimleri bilgisayara kopyalamıyorum.bursa;da yaşayan bir boyabatlı olarak bizde memleket hasretini sitenizden günlük takip ediyorum. cevabınızı mail adresime bekliyorum saygılar.

9. Yorum: yalnız kurt 20 05 2012 15:20
geleneksel yağmur duasını rabbim kabuletsin.bu yemeğin lezzetini yurdumuzun hiçbir yöresinde bulmak mümkün değildir.eti ve pirincinin tadı unutulmaz.tüm akyörük köylülere afiyet şeker olsun.ayrıca buyıl hanım kardeşlerimizin de davet edilmesi duaların artısı olmuştur.ayrıca boyabatımızın kılavuz köyü olan akyörük köyününün davetine hicabet eden konuklara afiyet olsun.bir noktayı belirtmek isterim.şuan arazlerimizden geçen boruların bu güzel düşüncenin,çabasının nerden başladığını bilen düşünen tahmin eden varmı.hayatta iken duymak arzumdur.herkese saygı ve selam.

8. Yorum: mehmet çelikbaş 20 05 2012 13:50
akyürük köylülerininve derneğinin katkılarıyla yapıp hazırladıkları bu etkinliği allah(cc) kabul etsin. tanımış olduğum dernek başkanı muhittin özbey' e de başarılar diliyorum.
ılıca köyü dernek başkanı mehmet çelikbaş

7. Yorum: satukoç ve deveci 19 05 2012 23:18
köyümüzün bugüzel gelenegimizde emegigeçen herkese teşekür ederiz allahdugalarınızı kabuleylesin

6. Yorum: keşkekçii 19 05 2012 22:52
çok güzel bir yemekti allah kabul etsin

5. Yorum: xx 19 05 2012 22:05
degerli akyörük köylüleri ve dernek yöneticileri hepinize çok çok teşekkür
ederim.şu manzara dünyanın hiç bir yerinde yoktur çünkü başka milletler
insanlıgını kaybetmiş asil türk milleti ve boyabat halkı dil din fakir zengin
aynı sofrada tıpkı allahaın huzurunda oldugu gibi ne güzel bir manzara ve
dostluk insanlık yaşama sevincini paylaşma teşekkür ederim.allah yar ve yardımcımız olsun...

4. Yorum: recep maviş 19 05 2012 20:36
allah kabul etsin herşey gönlünüzce olsun emeğinizin karşılığını versin inşallah (recep maviş bektaş köyü dernek başkanı)

3. Yorum: emre aktasgil 19 05 2012 19:23
bızlerı boyle gunlerde bır araya getıren basta dernek baskanımıza dernek uyelerımıze,koy muhtarımıza ve emegı gecen herkeze tesekkur eder ellerınden operım.allah razı olsun. ve allah herseyın bızler ıcın hayırlısı versın.
butun akyoruklere selamlar saygılar......

2. Yorum: ayten 19 05 2012 16:40
tüh keşkeği kaçurduk tencereyi alıp gelirdim.

1. Yorum: mehmet kaya(kastamonu) 19 05 2012 16:11
sayın akyörük köyü kalkındırma ve güzelleştirme derneği yetkilileri 2011 yilindaki yağmur duaniza katllmış ve çok memnun kalmıştim allahim emeğinizin karşıliğinı versin gönlüm sizlerle beraberdir.amma sizden bir isteğim var.okulun bahçesinde bulunan atatürk büstüne azcık bir bakım yapmanız yada kaldırılıp bir yerde muhafaza altına alınmasıdır.allah gönlünüze göre ne istiyorsanız versin.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Büyükler Sinop'ta kapışacak. Seven Seas Mariner Gemisi Sinop'ta İdi Sel Sarı Kadı’yı da Vurdu... Meteorolojiden yeni Uyarı Ayancıkta Karakestane Su Hattı Çok Büyük Ayancık Festivali ve Triatlon Yarışması Milletvekili Mehmet Ersoy Ayancık Sel Bö Ayancık'tan Ürküten Resimler/ Ayancık Se Ayancık-Türkeli Arası Sel Yolları Aldı G Kaymakam ve Belediye Başkanı Uzunçay ve AFAD tan Basın Duyurusu Gerze-Hacıselli-Dikmen Hattı Yolundan Ha Helikopter ile Gökyüzünden Kurtarma Görü Durağan Seli (7) Video "Vatandaşın Zararı Afet Mevzuatı Çerçeve Durağan Orman İşletme Su Baskınına Uğrad Meteorolijiden İlçelerimiz ve Orta Karad Sel Ayancık'ı da Vurdu Türkeli-Ayancık Y Uzunçay ve Gökçukur köylerinde sel felak Boyabat Esnaflarından Mehmet Deniz Vefat Hafız Nuri Bozkurt vefat etti Cengiz İnşaat'ın Şantiyesi Selden Zarar Hüseyin Yüksek'in Sel Sonrası Açıklaması Dikmenden Görüntüler Video Durağan Sel-6 Koyunlar Telef Oldu Atletizim Antrenörü Nazmi Yeğin boş durm Sinop Alaaddin Camiden Berat Kandili Can Sağlık İl Müdürlüğü uyardı: Sel sularını Kılıçdaroğlu'dan geçmiş olsun mesajı Boyabat TSO yeni hizmet binası açılışı İktidar Muhalefet El Ele Tekno Bilgisayar&Güvenlik işyeri açılışı AK Parti Milletvekili Mehmet Ersoy'un Be Demokrat Parti'den Berat Kandili kutlama Başkan Ermiş'ten geçmiş olsun mesajı BOY-DER'den geçmiş olsun mesajı Sinop'ta Şampiyona Karnavalı Devam Ediyo Başkan Ermiş'in Berat kandili kutlama me Durağan Stadı Yok Oldu Selden Görüntüler Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in Ak Parti İl Başkanı Cengiz Tokmak’ Ak Parti Boyabat İlçe Başkanının Berat K Durağan sele teslim oldu Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:749813
DtGaNi


* ANASAYFA *