E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1108-olcay.jpg

 

Sinop Gençlik Platformu görev bölümü yaptı

İstanbul ve çevresinde bulunan tüm Sinoplu genç bay ve bayan hemşehrilerimizi bir çatı altında toplamayı amaç edinen Sinop Gençlik Platformu üyeleri, birkaç ön toplantının ardından yapılan son toplantıda Sinop Gençlik Platformu’nun organizasyon şemasını belirlediler.
 
Gençlik Platformu Yönetim Kadrosuna Boyabat Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Olcay Kargınoğlu, Sinop İl ve İlçeleri genel başkan Yardımcısı olarak seçildi.

 

1108-sema.jpg

 

TOPLANTI GÜNDEMİ

Yönetimde olan arkadaşların görev tanımlarının yapılması

Yönetime girmek ve aktif görev almak isteyen arkadaşların tespit edilmesi

Yıl içerisinde yapılacak olan etkinliklerin belirlenmesi

Sinop Gençlik Platformu WEB Sitesinin oluşturulması ve içeriğinin belirlenmesi

İstanbul’da yaşayan etkin Sinoplu genç arkadaşlarımızın tespiti ve bunun kitap haline dönüştürülmesi; ayrıca basım vs. için sponsorluk İmkânı’nın araştırılması

Yat gezisi programı yapılması ve bu gezinin içeriği ve katılımcılar hakkında görüşülmesi

İşadamlarıyla birlikte Sinop protokolünün düzenli olarak ziyaret edilmesi,

Toplantı gündeminin okunmasının ardından Sinop Gençlik Platformu yönetim kurulu ve görev tanımları belirlenerek katılımcılar tarafından oylamaya sunuldu. Katılımcılar tarafından kabul edilerek yönetim kurulu göreve başladı.

Sinop Gençlik Platformu görev bölümü yaptı

Sinop Gençlik Platformu başkanı Sn. Aziz Sedat ÇAVADAR teşekkür ederek bir konuyu özellikle vurgulamak istediğini bildirdi. “Tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında ve Bünyesinde Bulunan Genç arkadaşlarımız doğal yönetim kurulu üyemizdir.” sözü ile Sinop Gençlik Platformunun tüm Sinoplu oluşumlarının çatısı olacağını hatırlattı.

Sinop Gençlik Platformunun ilk işlerinden birinin Sinoplu Gençlerin Bilgi bankasının hazırlanması olduğu fikri benimsendi. İstanbul’da yaşayan Sinopluların ve meslek gruplarının tespiti yapılacak sinerji arayışlarında dikkate alınmasının önemi aktarıldı.

Sinoplu Gençlerin Bilgi bankasında CV havuzunun oluşturulmasının önemi dile getirildi. Sinoplu bir işadamı veya işveren pozisyonundakilerin tercihlerinde öncelik olarak Sinop gençlik Platformu CV havuzundan personel seçimini yapması büyük bir katkı sağlayacaktır.

Sinoplu gençlerimizden CV si iddialı olanlarla özel olarak ilgilenip Yaşam Koçluğu desteği verilerek önündeki engelleri aşmasında yardımcı olunması için destek kararı alındı.

Sinoplu iş adamları ile Sinoplu Bürokratları bir araya getirecek bir organizasyon planlayarak Sinoplu ve Sinop Halkımız için yapılabilecek iyileştirme zemini tespitleri için çalışma kararı alındı.

Avrupa Birliği Fonları araştırılarak ilgili proje çalışmaları ile Sinop’umuza katkı sağlanması kararlaştırıldı.


Sinop gençlik Platformu olarak internet de aktif olarak yer almanın gerekliliği tüm katılımcılarca kabul gördü.http://www.facebook.com/groups/43994961179/ Resmi Facebook grubu kuruldu İçeriği ise Sinop Gençlik Platformu hakkında genel bilgilerin olması ve platform çatısı altındaki tüm Genç kardeşlerimizin linklerinin yer alması kararlaştırıldı.
 
Özellikle Sinoplu genç bayan arkadaşlarımızın Sinop Gençlik Platformu bünyesine katılmaları ve yönetimde aktif görev almak isteyen hangi siyasi parti mensubu hangi federasyon ve hangi dernek mensubu olursa olsun SGP tüm Sinoplu kardeşlerimizin buluşacakları, düşünecekleri, paylaşacakları ve keşfedecekleri bir platformdur.

Mail ve SMS sistemi kurularak Sinoplu genç Bay ve Bayan arkadaşlarımızın organizasyon öncesi bilgilendirilmesi için Alt yapı hazırlıkları tamamlandı.


Sinop Gençlik Platformu başkanı Aziz Sedat ÇAVDAR ve Yönetim Kuruluna yeni görevinde başarılar dilenerek toplantı sonlandırıldı.

Tarih:08 11 2012 11:36(2650) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: tayyip erdogan 19 02 2013 00:59
yaptiginiz sinop provokasyonunun hesabini bu halka vereceksiniz. fasistler!

6. Yorum: anlamlı 10 11 2012 10:01
olcay bey başarılarınızın devamını dilerim olumsuz eleştirlerin sizi yıldırmamasını sizin bildiğiniz yolda emin adımlarla ilerlemenizi temenni ederim dürüstlük inanç güven olduğu sürece yolunuzun açık olduğu ortada geçnlik adına bişeyler katıcağınıza inanıyor ve tekrardan başarılarınızın devamını diliyor kutluyorum sizi...

5. Yorum: sgp'li 09 11 2012 22:57
' boyabatlı' hemşehrim. o listedeki bi ismin siyasi kimliğini söylesem o ne dersin? düşün yani o kadar marjinal...

4. Yorum: sosyete 09 11 2012 18:58
olcay basarıların devamı. sen beledıye baskanı bıle olsan boyabatı yonetırsın.senı dahada guzel yerlerde gormek ıstıyoruz.adanadan selamlar saygılar sana

3. Yorum: ıstanbul 09 11 2012 08:53
arkadaşım ya bu yönetimdeki arkadaşları tanimiyorsun yada kafadan yorumluyorsunuz yada metni tam okumadiniz hangi siyasi parti hangi dernek olursa olsun her sinopl gence açık bir kapı sgp

2. Yorum: boyabatlı 08 11 2012 15:35
akpnin bütün adamlarını toplamıslar bide ismine sinop gençlik platformu demisler yanlış

1. Yorum: ahmet.k 08 11 2012 13:20
gencın olduğu her yerde başarılar...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Cumhuriyet resepsiyonu Yetki kargaşasını ona sordular Su pompaları değişiyor Şeker Koç Hanım vefat etti Nevsal Erdoğan Hanım vefat etti 2013'te Bu Branşlara Öğretmen Atanacak! Valilik Önünde Gergin Saatler Almanların Bek Avı Bitti Görünen Tehlike CHP Sinop İl Başkanı Acun: “Selam Bir Kaza Olmadan Bu Sorun Çözülmeli ! Huri Biçer Hanım vefat etti Eğitim-Bir-Sen 4. Üniversite Teşkilatlar Tarih Doktoru Vali’den, “Cum Bayramda diyaliz hastalarını ziyaret ett Siyah Beyaz Hatıralar-C. Bayramlarımız Cumhuriyet Bayramını kutladık Milletvekili Mehmet Ersoy'un Cumhuriyet DSP İlçe Başkanı Çalhan Cumhuriyet Bayra Belediye Başkanı Mehmet Ermiş’in C En Hüzünlü Ziyaret Durağan'da Feci Kaza; 2 Ölü, 7 Yaralı... Cumhuriyet Bayramı Kutlama Çalışmaları B Altay’ın Bayram Mesaisi Boyabat Belediyesine yeni araç Ak Parti Bayramlaşmasına yoğun katılım Türkmen Ailesinin Mutlu Günü CHP’ de Bayramlaşma Durağan'da Panayır Başlıyor... Mehmet Ustayı Ebediyete Uğurladık MHP’de Bayramlaşma(videolu) Sinop’ta Korkunç Trafik Kazası Ayakkabıcı Mehmet Kılıç vefat etti Yaz Saati Uygulaması Bu Hafta Sonu Bitiy Milletvekili Mehmet Ersoy'un Kanada Tema İlçemiz Kaymakamı Bayramda Da Mesaideydi Başkan Yüksek’ ten kurban bayramı Gündüzlüler Yemekli Bayramlaşmada Buluşt Uyuz Suyu Zeyve’de 5 Gün Bayram Sinop’ta LPG Paniği Feyzullah Ay’ın Anısına (Video Kli Nazmi Yegin'den Teşekkür En Hüzünlü Bayramlaşma Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:741868
DtGaNi


* ANASAYFA *