E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Zifir-i Azap Filminin Galası Yapıldı

Yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı, Senaryosu Özlem Bölükbaşı ait olan, Haydar Işık, Ümit Acar, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran, Özge Pircek, İrem Alhan, Gülfer Sarıgül, Caner Çiçek rol aldığı, Metin Taşdöğen, Metin Keçeci, Ayberk Yılmaz ve Ayça Kuru gibi isimlerin başrol de oynadığı Zifir-i Azap filminin galası Boyabat 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi önünde yapıldı.

8 Eylül Cumartesi akşam saat 18.30'da yapılan kokteyl ile karşılanan davetliler ve oyuncular renkli görüntülere sahne oldu. Filmin oyucularına Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız tarafından plaketler verilirken, yapılan galaya gelen Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’te filmin yönetmeni Haydar Işık’a verdiği plaket ile habercilerin objektiflerine girmiş oldu. Filme sponsor olan Ayancık’lı iş adamı Rafet Orhan’a plaketini ise Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy verdi.

Verilen plaketlerin ardında gösterime girecek filmi izlemeye gelenlerin yoğun ilgisi karşısında tek seans oynanacak olan 2018 yapımı korku ve gerilim filmi Zifir-i Azap 3 seansa çıkarıldı.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:09 09 2018 19:26(2169) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: boyabatlı 11 09 2018 10:15
bu filmin boyabata katkısı nedir. konusu nedir boyabat korku filmi ilemi anılacak. ne kadar kamu parası harcandı?

4. Yorum: börü 10 09 2018 15:12
hülya avşar'ın filmini 1 kişi izlemişti,galası bizim orda olan filmi kimse izlemez:)
ayrıca belediye yesin,bizden arttırılan vergilerle elde ettiği parayı,hadı bakalım....

3. Yorum: sakallı 10 09 2018 11:10
sayın başkan bu film ve galanın boyabat'a maliyeti nedir? faydası ne olacaktır?

2. Yorum: kamu 09 09 2018 22:47
kamu tasarruf yapsın siz saçın. oh ne güzel dünya.

1. Yorum: başkana 09 09 2018 22:45
başkan belediyeden bu flim için ne kadar kamu parası harcadın?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Amatör Futbol Müsabakaları Bu Hafta Sonu Hasan Cömert vefat etti Boyabat Belediye Başkanı Boyabat Adliyes Tüm Şehitlerimiz için Sinop Vefa Yürüyüş Okul Sporları Yıldızlar, Gençler Kız/Erk Ana Sınıf Öğrencilerinden Sevdiklerine Y Sinop Üniversitesi Matematik Bölümü 2 Yı Karadeniz için küresel ısınma tehdidi Boyabat’lı Genç Çöken Binanın Altı Boyabat İçin Doğalgaz Boruları Geldi Yılın İlk Gününde Yaban Hayvanı Avcıları Kamile Demir hanımefendi vefat etti Ali Gündüz vefat etti Sıtkı Çal vefat etti Noel Baba Bu Yılda Çat Kapı Yaptı Basketbol Kız / Erkek Grup Müsabakaları İl Müftüsü Çelik 2019 Hac Kayıtları İle Saniye Tunç hanımefendi vefat etti Mustafa Sünnetci vefat etti Müsiad Sinop İl Başkanı Cengiz Tokmak'ın Başkan Kılıçaslan'ın Yeni Yıl Mesajı Barış Karadeniz'den Yeni Yıl Mesajı İrfan Erbaş, Yeni Yıl Nedeniyle Kutlama Lider Boyabat 1868 Fırtına Gibi Boyabat'ta Doğalgaz Yanması İçin Son 12 Keziban Sarıoğlu hanımefendi vefat etti Eyüp Menteşe vefat etti Tescilsiz Bir İlçe Fadime Ayrancıoğlu hanımefendi vefat ett Satı Akbal hanımefendi vefat etti Sinop ve İlçelerinin MHP Belediye Başkan Çift maaş kıyağından hangi bakanlar yara Sinop Üniversitesi 32 Akademik Personel Polis Ekipleri Alkollü İçki Satılan Meka Kuz köyünde ev yangını Düz yolda takla attı Orkinos İlgi Çekti TCG'den RTÜK'e FOX TV ve Halk TV tepkisi Abdurrahman Güneş Okulundan Örnek Farkın YEDAŞ Yeni Yılı Enerjisiyle Karşılıyor Genç kuaför hayvanseverliğiyle örnek old Yılbaşı Tedbirleri Boyabatlı Bilim Adamı Tübitak Ödülünü Ka Kum Yıkama Ünitesinin Faaliyeti Geçici O Trafik Kazası 1 Yaralı Buzullar erirse Sinop tarih olacak! Durağan'da kaçak kazı yapan 11 kişi yaka Sinop'ta Esrar Yakalandı YEDAŞ Çağrı Merkezi Tüketici Cevaplama O Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Haziran ayı ziyaretci sayısı:258226 DtGaNi

* ANASAYFA *