E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Çaya Sel Geldi

Yağan şiddetli yağmur sonrası Boyabat'ın içinden geçen çaya sel geldi.

11 Haziran 2019 Salı günü ikindi vaktinden sonra yağan şiddtli yağmur sonrası Boyabat'ın içinden geçen Kolaz Çayı'nın debisi yükseldi. Bundan tam dört sene önce 11 Haziran 2015 Perşembe tarihinde akşam saatlerinde Kolaz Çayı'na yine sel gelmiş, o tarihte gelen sel çayın yatağını kapladığı gibi duvarların bitimine 1 metre kalana kadar yükselmişti.

Ancak 11 Haziran 2019 Salı akşamı gelen sel o günkü kadar yüksek debili olmasa da emniyet güçleri can ve mal güvenliği tedbir aldı ve belli noktalarda çayın yakınına vatandaşları yaklaştırmadı.

Tarih:12 06 2019 10:14(2944) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: albay hasan 13 06 2019 14:22
yıl tarih unutuldu,

iki öğrenci bu çayda sele kapılmış birtanesi camikebir mahallesi civarında vatandaşlar tarafından kurtarılmış diğer öğrenci kızımız maalesef kurtulamamıştır bu akan görüntü o günlere götürdü beni allahtan rahmet diliyorum kardeşimize dikkat edelim evlatlarımızı sevdiklerimizi koruyabildiğimiz kadar koruyalım sel felakettir inşallah hayırlısı ile bu şekilde geçmiş gitmiştir,

saygılarımla,

1. Yorum: yenimaleli necati 12 06 2019 10:24
hay maaşallah ne yağmış mübarek ama.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Haziran ayı ziyaretci sayısı:256654 DtGaNi

* ANASAYFA *