E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Kemer Hayat Kurtardı

13 Ekim 2019 günü sabah saatlerinde Türkeli’den Ayancık istikametinde seyir halinde olan otomobil sürücüsü H.Ç (33) direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yaptı.

Türkeli – Ayancık istikametine gelmekte olan otomobil sürücüsü H.Ç. Sofu Köyü’ndeki kavşağı geçtikten sonra aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek gidiş istikametine göre yolun sağ bölümünde bulunan ormanlık alana takla atarak devrildi.

Kaza sonrasında ters dönen araçta sıkışan sürücüyü itfaiye yardımıyla araçtan çıkartıldı.

Emniyet Kemeri yine hayat kurtardı!

Kazada burnu bile kanamayan H.Ç. (33) Bayan sürücünün bu kaza da yara almadan araçtan çıkması vatandaş ve ekipleri sevindirdi. Emniyet kemerinin hayatımızdaki önemini ve hayat kurtardığını bir kez daha anlamış olduk. Ayancık İlçe Jandarma Trafik Timleri sabit denetimlerle yaptığı Emniyet kemeri ve cep telefonu uygulamaları olumlu sonuçlar veriyor. Kemer takma oranı ilçemizde 2017’ de %46’larda iken 2019’da bu oran %90’larda görülmektedir. “Emniyet Kemeri Bedava Hayat Sigortasıdır” sloganıyla Ayancık İlçe Jandarma Trafik ekipleri çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Kaza sonucu araç kullanılamaz hale gelerek olay ile ilgili Jandarma soruşturma başlattı.

Haber- Foto: Türkan KARABAŞ - Ayancık Gazetesi

Tarih:15 10 2019 12:02(773) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emeklilerin bayram ikramiyeleri kaldırıl Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Gençler Arası Şiir Okuma İlçe Finali Yap Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Boyabat'ta Pastane İmalathanesi Yandı Yere batsın sizin insanlığınız! Sinop Yeşile Sahip Çıkabilecek mi? Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire Alanı S Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1100172 DtGaNi

* ANASAYFA *