E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Trafik Ekipleri Taksileri Denetledi

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, taksileri denetledi. İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde yapılan uygulamada ayrıca çok sayıda araç da kontrol edildi.

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri (KGYS), halk arasında bilinen ismiyle MOBESE sistemleri; araç denetim, emniyet kemeri, yaya önceliği, kırmızı ışık ihlali, cep telefonu ile konuşmak kameralarla kural ihlalleri yapan araç sürücüsü ve yayalar tespit edilerek işlem yapılıyor.

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, yayaların ve araç sürücülerinin trafikte güvenli seyretmelerini sağlayarak kurallara uyma seviyesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla KGYS’den yararlanmaya başladı.

Boyabat’ın çeşitli noktalarında bulunan KGYS ile emniyet kemeri, kırmızı ışık, cep telefonu, kask kullanımı, çift sıra parklanma, yaya kaldırımına park yapılması gibi konulardaki ihlaller kontrol edilip trafiğe kapalı alanlara yönelik motosiklet denetimleri de gerçekleştiriliyor.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:17 10 2019 14:34(1308) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: daylulu kerem 18 10 2019 11:45
taksici esnafı zor şartlarda ekmek parası kazanıyor doğrusu.müşteri daima pazarlık peşinde. mazota benzine güç yetmiyor. parça, tamir , lastik neyinde işin tuzu biberi. zor yani...

3. Yorum: gazali 18 10 2019 08:37
öncelikle iyi çalışmalar diliyorum bazı okul servislerinin kayar kapısı yarı açık seyrediyor

2. Yorum: vatandaş 17 10 2019 21:48
whatsup ihbar hattı kurulmasını istiyoruz sonuçta herkeste akıllı telefon var yüksek sesle giden aracı videoya alıp plakayı da çekip whatsuptan ihbar hattina atarsak cezayı yer kurallara uyar.

1. Yorum: osman 17 10 2019 16:46
lütfen şu arabalarında yüksek ses müzik dinleyene de bir önlem alalım lütfen dörtyoldan aşağıya inerken yanımdaki arkadaşımın sesini duyamıyorum ne zevk alıyorlar anlayamıyorum ama o gençlere bir tavsiye vereyim o sesi daha da çok açsan o kızlar aşık olmaz sizlere söyleyim :)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emeklilerin bayram ikramiyeleri kaldırıl Sinop'ta teşvik süresi uzatıldı Gerze Güne Yangınla Uyandı Satılmış Köseoğlu vefat etti Hanönü’nde 125 Kişi, Arkadaşlarına Ayşe Keleş hanımefendi vefat etti Ahmet Dönmez vefat etti Ünzüle Özdemir hanımefendi vefat etti Gençler Arası Şiir Okuma İlçe Finali Yap Makbule Tolu hanımefendi vefat etti Ortaokullar Arası "Hayalimdeki Halı" Res Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı Muzaffer Kasab vefat etti Boyabat'ta Pastane İmalathanesi Yandı Yere batsın sizin insanlığınız! Sinop Yeşile Sahip Çıkabilecek mi? Bu Besinler Ağız ve Diş Sağlığımızı Bozu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı Boyabat Otogarı Karanlığa Gömüldü İş Adamından Cumhurbaşkanına Zehir Zembe Fatma Boğa hanımefendi vefat etti Gülizar Mert hanımefendi vefat etti Sinop’un Merkezindeki Tek Mesire Alanı S Mehmet Öksüz vefat etti Osman Orhanoğlu vefat etti Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Otomobi Sinop'ta filmleri aratmayan kovalamaca Sinop için TOKİ kura tarihleri belli old Kamyon ile otomobil çarpıştı: 4 yaralı Türkeli'de ahşap ev alevlere teslim oldu Beyza Nur Arabacı hanımefendi vefat etti Boyabat OSB Toplantısı yapıldı Boyabatlı Genç Çizerlerin Eserleri Porte Hamdi Çoban vefat etti Burak Kaya vefat etti Kezban Koç hanımefendi vefat etti Halil Özgökçe vefat etti Boyabatlı Asker Burak Kaya Hayatını Kayb Durağan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Türkiye, çok kısa bir sürede seçime gitm Sinop Erfelek'te maç ardından olay çıktı Sorunlarına Çözüm Bekliyor, Başkan İstan CHP Sinop Kongresinde Yüksel güven tazel Ayşe Betül Aslan hanımefendi vefat etti Dörtyol'da Dikkat Çeken Bina Tadilatı Sö Eski Boyabat-Kargı Yolunda Heyelan Oldu Boyabat Anlam Okulu Öğrencileri Kuşları Boyabat’ın ‘HUZUR’u ka Gazeteciye Beraat, İddiaların Araştırılm Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1102870 DtGaNi

* ANASAYFA *