E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Metin Aytekin vefat etti

Durağanlı otobüs şoförü, Tekin ve Hakan Aytekin'in babası, Hacı Metin Aytekin vefat etti.

Okul Sporları Futsal Yıldızlar Kız/Erkek İl Birinciliği Ödül Töreni

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2016 – 2017 yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan 2–12 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Futsal Yıldızlar Kız/Erkek İl Birinciliği Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda oynanan müsabakalarla sona erdi.

Şefik Çakıcı, Marangozlar Odasına Teşekkür Etti

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı "Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Odası Başkanı Murat Yükselecek ve Yönetim kurulu üyeleri Karacaören'de yapılacak olan Marangozlar Çarşısı için Bismillah diyerek çalışmaları başlattılar. İnşa edilecek çarşının tapusunu alarak çalışmanın temelini attılar...

Sinop Üniversitesi Öğrencilerinden LÖSEV’e Destek

Sinop Üniversitesi SİNLÖSEV Öğrenci Kulübü örnek bir davranışa imza attı. Kulüp üyesiöğrenciler, Sinop Şehir Merkezinde kurdukları stantla; hem vatandaşlarıbilgilendiriyor, hem de lösemili çocukların anneleri tarafından yapılan malzemelerisatarak, ailelere destek sağlıyorlar.

Okul Sporları Badminton Gençler Kız/Erkek İl Birinciliği Ödül Töreni

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2016 – 2017 yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan 12 Ocak 2017 tarihinde düzenlenen Badminton Gençler Kız/Erkek İl Birinciliği Boyabat Spor Salonunda oynanan müsabakalarla sona erdi.

Okul Sporları Voleybol Yıldız Kızlar İl Birinciliği Ödül Töreni

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2016 – 2017 yılı Okul Sporları Faaliyet Programında Yer Alan 28 Aralık 2016 – 12 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Voleybol Yıldızlar Kız/Erkek İl Birinciliği Ayancık, Boyabat ve Atatürk Spor Salonunda oynanan müsabakalarla sona erdi.

Okul Sporları Futsal Gençler Kız/Erkek İl Birinciliği Ödül Töreni

Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2016 – 2017 yılı Okul Sporları Faaliyet Programında Yer Alan 21 Aralık 2016 - 13 Ocak 2017tarihleri arasında düzenlenen Futsal Gençler Kız/Erkek İl Birinciliği Gerze Spor Salonu ve Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda oynanan müsabakalarla sona erdi.

Ayancıklıların Yol Çilesi Meclis Gündeminde

Barış Karadeniz, Ayancıklılar’ın “yol çilesi”ni Meclis gündemine taşıdı. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’a 2 aydır kapalı olan yolun ne zaman açılacağını soran Karadeniz, “Servis yolunu açmadılar, çalışmalar yavaş ilerliyor. Ayancıklıların yol çilesi ilgili ile sorumlular derhal çözüm üretmeli. Bu çözüm de kalıcı olmalıdır” dedi.

Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinden Muhteşem Başarı

Milli Eğitim Bakanlığı onayıyla UZEYAD tarafından tüm dünya öğretmen ve öğrencileri arasında düzenlenen “Dünya Barışı” konulu uluslararası karikatür yarışmasında Yaşar Topçu YBO Görsel Sanatlar Öğretmeni-karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu ve öğrencileri iki “Birincilik” ve bir “Üçüncülük” kazanarak bir büyük başarıya daha imza attılar…

İl Müftüsü Ali Hayri Çelik Görevine Başladı

Sinop İl Müftüsü olarak atanan Ali Hayri Çelik görevine başladı.

Saime Balcı hanımefendi vefat etti

Gökdere Mahallesi'nde oturan, Halil Balcı'nın hanımı, Saime Balcı hanımefendi vefat etti.

Fadime Akbudak hanımefendi vefat etti

Darıözü Köyünden, Sabri Akbudak'ın annesi, Fadime Akbudak hanımefendi vefat etti.

Dudu Şimşek hanımefendi vefat etti

Muratlı Köyünden, Merhum marangoz Kazım Şimşek'in hanımı, Dudu Şimşek hanımefendi vefat etti.

Osman Koca vefat etti

Yenice Köyünden, İhsan Koca'nın oğlu, Osman Koca vefat etti.

Uğur Bekir İnebeyli, Taziye ve Teşekkür Mesajı Yayımladı

Uğur Bekir İnebeyli, ağabeyi Mehmet İnebeyli'ini vefatı nedeniyle, bir taziye ve teşekkür mesajı yayımladı.

MHP Teşkilatı, Kaymakam Fatih Aksoy'u Ziyaret Etti

MHP İl Başkanı Ali Çakır, MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan, Sinop MHP Merkez ilçe Başkanı Hasan Demir, Sinop MHP Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Cinci, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Meşe, Boyabat MHP Ilçe Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Demiray, Boyabat Kaymakamılığına atanan Fatih Aksoy'a hoşgeldin ziyaretinde bulundu.

Sarıkamış Şehitleri ve Tüm Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

Boyabat Kemaldede Camii'nde Sarıkamış Şehitleri ve tüm Şehitler için Gençlik Merkezi müdürlüğü tarafından Mevlid okutuldu.

Boyabat Köprübaşın da Trafik Kazası

Bu akşam (12 Ocak 2017 Perşembe) saat 20.30 sıralarında Boyabat Köprübaşında trafik kazası meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Adnan Menderes Bulvarı'nda aynı yönde seyir halinde bulunan iki otomobil çarpıştı. Meydana gelen trafik kazasında her iki otomobilde de maddi hasar oluştu.

Mehmet İnebeyli Ebediyete Yolcu Edildi

Sinop Eski Senatörü Op. Dr. Nazım İnebeyli'nin oğlu, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Uğur Bekir İnebeyli'nin ağabeyi, Mehmet İnebeyli ailesi, akrabaları ve sevenlerinin eşliğinde ebediyete uğurlandı.

Altay Rakibini Ensesinden Yakaladı

CHP’li vekiller ile AK Partili vekiller birbirlerine girdi. Sinoplu milletvekilleri Barış Karadeniz ve Engin Altay da kavganın içinde yer aldı.

"Bu sisteme Türk demek, Türk milletine hakarettir"

İstanbul Barosu eski Başkanı Ümit Kocasakal, dünyada üç tip başkanlık sistemi olduğunu belirtip, Cumhurbaşkanlığı sistemiyle ilgili olarak, "Şimdi Türk tipi diyorlar buna. Bu sisteme Türk tipi demek, inanın bana Türk milletine bir hakarettir" dedi.

Anayasa teklifinin kabulü demokrasiden vazgeçmektir

Sinop Barosu Başkanı Avukat Hicran Kandemir, Anayasa değişiklik teklifi ve başkanlık sisteminin kabulünün demokrasiyi yok edeceğini söyledi. Kandemir; “Bu haliyle mevcut anayasa teklifi, demokrasiden ve onun yerleşik kurumlarından vazgeçmek anlamını taşımaktadır” dedi.

“15 Temmuz Destanı” Fotoğraflarla Üniversitede Yaşatılacak

15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti tarafından, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisinde yer alan 100 adet fotoğraf, Sinop Üniversitesi öğrencilerine yönelik mekânlarda sergilenmek üzere Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’a takdim edildi.

Karda mahsur kalan hasta kurtarıldı

Kar nedeniyle mahsur kalan diyaliz hastasının imdadına özel idare ekipleri yetişti.

Çatılardan Sarkan Buzlar Tehlike Saçıyor

İlçemize yağan kar yaklaşık 16 santimi buldu, havanın dona çekmesi ile buzlanma meydana geliyor. Özellikle gündüz havanın yumuşaması ve çatılarda karların hafif ermesi sonucu buz sarkıtları meydana geliyor.

Belediyeden Sokak Hayvanlarına Destek

Gerze Belediyesi Sokak hayvanları için proje üretmeye devam ediyor.

Türkeli'de şafak operasyonu

Türkeli ilçe merkezi ve köylerinde birçok eve yapılan baskında, çok sayıda uyuşturucu madde, ruhsatsız silah ve fişek ele geçirildi.

CHP’li Karadeniz “Terör Bitmeli,
Ülkemizin Refahı İçin Mücadele Verilmeli”


Hasan Görgün vefat etti

Bağlarda oturan, Hasan Görgün vefat etti.

Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybeden Boyabatlı Genç,
Göz Yaşları İle Sonsuzluğa Uğurlandı


Mehmet İnebeyli vefat etti

Sinop Eski Senatörü Op. Dr. Nazım İnebeyli'nin oğlu, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Uğur Bekir İnebeyli'nin ağabeyi, Mehmet İnebeyli vefat etti.

Vitrinhaber'in 15 Temmuz fotoğrafları sergide

Vitrinhaber'in 15 Temmuz fotoğrafları "Yerel Basınımız ve Anadolu Ajansının Objektifinden 15 Temmuz" adlı fotoğraf sergisinde Sinoplularla buluştu.

CHP İlçe Başkanından açıklama

Boyabat CHP İlçe Başkanı Murat Sezer, Gençlik Merkezi Müdürlüğüne yapılan atamanın “LİYAKAT” kriterleri göz önüne alınarak yapılmadığını düşündüklerini söyledi.

Sinop’da Yaşayan Son Mübadil Ahmet Gürleyen Vefat Etti

Sinop ilinde yaşamakta olan birinci kuşak son Mübadil 1338 (1919) Sarışaban doğumlu Ahmet Gürleyen 11 Ocak 2017 günü Yalova'da tedavi görmekte olduğu hastanede vefatetmiştir.

CHP’li Karadeniz: Milleti Düşünen Yok!

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, piyasaların yangın yerine döndüğünü belirterek, “Euro 4 lirayı aşmış, dolar 4 liraya koşuyor. AKP’li milletvekilleri kendilerini kurtarma, rejimi değiştirme rüyasıyla yanıp tutuşuyor. Milleti düşünen yok. Olan hep vatandaşlarımıza oluyor” dedi.

Motorsiklet Lise Öğrencisi Yayaya Çarptı

Gerze Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi yakınlarında motorsikletli sürücü 16 yaşında lise öğrencisi bir kıza çarptı.

CHP’li Karadeniz: Bırakın Başkanlık Sevdasını, Emeklinin Yarasına Merhem Olun


Başkan Şefik Çakıcı, Muhtarlar ve Azaları ile Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı 10 Ocak 2017 akşamı merkez mahalle muhtarları ve azaları ile toplantı yaptı. Toplantıya Belediye Başkanı Şefik Çakıcı'nın yanında Park, Bahçe ve Çevre Temizlik Müdürü Vedat Özaslan, Fen İşleri Müdürü Hakan Kandemir, Fen İşleri Alt Yapı Sorumlusu Muzaffer Örenci katıldı.

CHP, Turizm Sorunlarının Çözümü İçin Meclis Araştırması İstedi

CHP, AKP hükümetinin turizm politikalarıyla ilgili Meclis Araştırması açılmasını istedi. CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve arkadaşlarının imzasıyla hazırlanan araştırma önergesi TBMM Başkanlığına sunuldu.

YEDAŞ’ın Yoğum Kar Mesaisi

Samsun, Ordu, Çorum, Sinop, Amasya il, ilçe, belde ve köylerine elektrik dağıtım hizmeti sunan YEDAŞ, yoğun kar yağışı ve kuvvetli rüzgardan kaynaklanan, elektrik arızalarını gidermek amacıyla tüm imkan ve ekipleriyle sahada çalışıyor.

Saradüzünde Buzlu Yolda Kayan Tır Devrildi

Bugün (11 Ocak 2017 Çarşamba) sabah saatlerinde Saraydüzü Uluköy Mevkiinde, özel bir firmaya ait tır yolun aşırı buzlanması nedeni ile kayarak devrildi.

Başkan Şefik Çakıcı, Yerel Basın ile Bir Araya Geldi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, dün akşam (10 Ocak 2017 Salı) yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

CHP Teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladı

CHP İlçe Başkanı Murat Sezer ve CHP Yöneticisi Satılmış Erdoğan, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz'in gazetemize göndermiş olduğu mektubu ve çiçeği iletip, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Mektubu ve çiçeği Boyabat Gazetesi adına Abdullah Türk ve Hakkı Küçükbaş teslim alarak, bu nazik davranış nedeniyle teşekkür etti.

Mustafa Meral Çörtü Ebediyete Uğurlandı

Boyabat eşrafından Merhum Abdullah Çörtü'nün oğlu, Merhum Hafız Mahmut Çörtü'nün kardeşi, Rıdvan Çörtü'nün babası, Murat Boydaş'ın kayınpederi, emekli Öğretmen Mustafa Meral Çörtü ailesi, akrabaları ve sevenlerinin eşliğinde ebediyete uğurlandı.

Baş Mehmet vefat etti

Yaylacılı Köyü'nden, Osman Çavuşun oğlu, Baş Mehmet vefat etti.

Dönmeler, Dönekler ve Siyaset


Boyabat Barajı'ndan Kış Fotoğrafları


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Cep Telefonu


2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 lira olacak iddiası


Hal-i Pür Melal


Mustafa Meral Çörtü Hocamız da Hakk’a Yürüdü


Mustafa Meral Çörtü, Cumhurbaşkanını sevmişti


Devlet Hastanesi, Ocak 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


DNA Testi


Biz insanoğlu insanız kısaca


Verem (Tüberküloz) Hastalığı


Travel Turkey İzmir Fuarı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-3


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


Topal Osman Sinop’ta


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Teşrik tekbiri başladı


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:595480
DtGaNi


* ANASAYFA *