E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Kestiği ağaç üstüne düşen adam öldü

Sinop'ta evinin bahçesinde ağaç kesen 62 yaşındaki vatandaş hayatını kaybetti.

Sorunlu Alt Geçitte Problem Çözülüyor

Sinop Samsun Karayolu, Yaykıl Köyü mevkiinde Çoto, Teke Hasan Mahallesi ve Mahmuttırı Köyü gibi bir çok noktaya bağlantıyı sağlayan alt geçidin bağlantı yollarının yapımına başlandı.

Meryem Kara hanımefendi vefat etti

Belediye personeli, Mehmet Kara'nın babaannesi, Meryem Kara hanımefendi vefat etti.

Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar

İleri demokrasi, yeni anayasa, demokratikleşme, açılım sakızı çiğneyenler, asker-polis-vatandaş katili terör örgütü ile pazarlık yapanlar, inandıkları İslam dini’nin kutsal kitabı Kur’an hükmüne rağmen haçlılarla işbirliği yapanlar, Deve midirler, Kuş mudurlar?

Adliye Çevresinde Emniyet Tedbirleri Zirvedeydi

13 Kasım 2017 - Geçen yıl Durağanda meydana gelen olaylarda hayatını kaybeden 16 yaşındaki Soner Kaya’nın ölümü ve çok sayıda kişin yaralandığı olaylarla ilgili mahkemede sanıklar yine hakim karşısına çıktı.

“Doğa Katliamına ”Dur Demek İçin Yetkileri Göreve Davet Ediyoruz…

12 Kasım 2017 - Sinop’ta yaşanan çöp polemiği Sinop ve ilçelerinde çığ gibi büyüyor. Sinop’taki çöp polemiğinin ardından Sinop Belediyesi Baki Ergül’ün açıklamalarına cevap veren AK Parti İl Başkanı Ali Çöpçü; ‘ Sana bir ay süre, yapmazsan ben yaparım’ dedi.

Herkesi Tanıyan Temel

Milyonlarca gurbetçi gibi, Temel de iş bulup çalışmak için İtalya’ya gider. Fiat fabrikasında iş bulup çalışmaya başlar.

Boyabat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 10 Kasım 2017 günü Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. ölüm yıl dönümünü andı


İntihar ve İntiharı Önleme Konulu Konferans Verildi

İl Emniyet Müdürlüğü Rehberlik ve Psikolojik Danışma Büro Amirliği tarafından gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında, Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda...

Dünyanın En Borçlu Ülkesi: Amerika Birleşik Devletleri

Dünyadaki hükümetlerin toplam borcu 63 trilyon doları geçerken, AmerikaBirleşik Devletleri’nin, 19,94 trilyon dolarla ilk sırada yer aldığı belirlendi.

Gerze’ye Çocuk Doktoru Müjdesi

Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’nın Ankara mesaisi yoğun geçti.

Sinop Üniversitesinde “Atatürk, Misak-ı Milli ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Tarih Yolculuğu” konferansı


Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Kursu Başlıyor

18 Kasım 2017 Cumartesi günü katı yakıtlı kalorifer kursu başlıyor.

DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)

Diabet Mellitus (Diyabet/Şeker hastalığı), pankreasın yeterli insülin üretememesi veya vücudun ürettiği insülini etkili bir şekilde kullanamaması sonucu oluşan ve ömür boyu devam eden kronik bir hastalıktır. Diyabet; Tip I, Tip II ve Gestasyonel Diyabet diye sınıflandırılmaktadır.

Yaralı karaca tedavi altına alındı

Türkeli'de yaralı halde bulunan karaca tedavi altına alındı.

Sinopspor, sahasinda galibiyet ile tanıştı

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Sinopspor, evinde konuk ettiği ETİ Lisesi Gençlikspor’u mücadelenin ilk yarısında attığı gol ile 1-0 yenerek, bu sezon kendi sahasındaki ilk galibiyetini elde etti.

Artık kapatılmalı!

Sinop'un bazı kesimlerinde doğalgaz çalışmaları bitmesine rağmen yolların kapatılmaması vatandaşların tepkisine neden oldu.

Mediha Özdemir hanımefendi vefat etti

Durağan Çerkezlerinden, Yusuf ve Resul Özdemir'in annesi, Mediha Özdemir hanımefendi vefat etti.

Pide

Türk mutfak kültürünün en önemli yapı taşlarından bir tanesi de pidedir.

Kastamonu-Sinop Kavşağında Kaza

5 Kasım 2017 Pazar günü saat 16.00 sıralarında Kastamonu-Sinop Kavşağında trafik kazası meydana geldi. Kazaya bir kamyon ve bir ticari araç karıştı. Kazada ölüm gerçekleşmedi.

Türk Eğitim-Sen Sinop'ta Toplandı

Eğitimcilerin yanında olan sendikaların önde gelen isimlerinden olan Türk Eğitim-Sen çalışmalarına hızla devam ediyor. Ülke genelinde binlerce üyeye sahip olan Türk Eğitim-Sen’in 6. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Daire Başkanlarından İl Müftüsü Çelik’e Ziyaret

Diyanet İşleri Başkanlığı Cami Hizmetleri Daire Başkanı Selahattin Çelebi, Sosyal ve Külterel İçerikli Din Hizmetleri Daire Başkanı Abdurrahman Han Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i makamında ziyaret etti.

19. Balkan Taekwondo Şampiyonası

Edirne de gerçekleştirilen 19. Balkan Taekwondo Şampiyonasında Sinop ili sporcularından Enes Talha Melih Arı ve Enes Altuğ Keküllüoğlu 15-17 yaş Genç Erkek Takımlarda 2. olarak gümüş madalya aldı.

Daire Başkanları Din Görevlileri İle Buluştu

Diyanet İşleri Başkanlığı Cami Hizmetleri Daire Başkanı Selahaddin Çelebi ve Sosyal ve Külterel İçerikli Din Hizmetleri Daire Başkanı Abdurrahman Han Sinop’ta Din Görevlileri ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

Ceyhan Demir: Biz Cumhuriyeti Kurtarmak ve Korumak İçin, Gerçek Demokrasi İçin Çıktık Yola


Yok mu bir babayiğit ?

Türkiye'de sineması olmayan 7 İlden birisi olan Sinop'ta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinlikle, kentteki öğrencilerin sinema ile buluşturuyor.

Üniversite çalışanı bileklerini kesti

Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesinde çalışan kadın memur bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu.

Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim

Konu hakkında yazımı okursanız bilgi sahibi olacaksınız.

Döndü Özboğa hanımefendi vefat etti

Kartaloğlu Köyünden, İbrahim Özboğa’nın hanımı, Osman, Sabri ve Halil Özboğa’nın annesi, Döndü Özboğa hanımefendi vefat etti.

Başkan Kılıçaslan; Yapılan Haber Kasıtlıdır

Durağan ilçesinde muhalefetin eleştirdiği çöp haberi ile ilgili Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, açıklamalarda bulundu. Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, yapılan haberin kasıtlı olduğunu söyledi.

Engelli Vatandaşlarımız İçin 141 Adet Tekerlekli Sandalye ve Hasta Yatağı Getirildi


Durağan'da Atatürk ve Şehitler İçin Mevlit Okutuldu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 79’ncı yılında Durağan ilçesinde çeşitli programlarla anıldı. Ulu Önder Atatürk, silah arkadaşları ve şehitler için Durağan Belediyesi tarafından İsmail Bey Camii’nde mevlit okutuldu.

Boyabat’ta Doğalgaz Bilmecesi

9 Kasım 2017 Boyabat’ta Doğalgaz polemiği ve Doğalgaz çelişkisi devam ediyor. Haber merkezimizin “Boyabat’ta Doğalgaz Fiyaskosu” Boyabatgazetesinin ise ”Boyabat Doğalgazı için çalışmalara başlanması planlanmaktaymış“ haberi sonrası...

8 buçuk tonluk uzay istasyonu Türkiye'ye düşebilir

Eylül’den beri kontrolsüzce uzayda gezen uzay istasyonu Tiangong-1 yeni yılın Ocak-Mart ayları arasında Türkiye’ye düşebilir.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası

10 Kasım 2017 - Atatürk’ün ölümünün 79 yıl yıl dönümünü anma etkinlikleri kapsamında Boyabat hükümet konagı önünde çelen sunulması yapıldı.

Selahattin Üstün vefat etti

Daylı Köyünden, Ayakkabıcı Meftun, Kemal, Kenan ve Kamuran Üstün'ün babası, Selahattin Üstün vefat etti.

Ayşe Kayagil hanımefendi vefat etti

Kayabogazı Köyünden, Emekli İmam Hasan Kayagil'in hanımı, Adem Kayagil'in annesi, Ayşe Kayagil hanımefendi vefat etti.

Ali Çöpcü: "Bu İşin Üstünün Kapatılmasına İzin Vermeyeceğiz"

AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü; "Sinop'un turizmini dünyaya tanıtmak çalışmalar yapıyoruz. Sinop Belediyesi denize çöp döküyor. Bu kadar çalışmanın üzerini bir kamyon çöple kapattınız. Bu çöp sorunu çözülmezse teşkilatlarımızla elimize eldiveni, ayağımıza çizmeyi giyer o çöpleri tek tek biz temizleriz" dedi.

Cömert Hesap Soruyor!

Hüseyin Cömert yine Boyabat Kaymakamlığı yolunu tuttu. Sosyal medya hesabından da Boyabat Panayırında elde edilen gelirlerle ilgili sorular yönelten Hüseyin Cömert bugün 4982 sayılı bilgi edinme yasasından faydalanmak için Boyabat Kaymakamlığına başvurdu.

Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...

Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze... Haberlerde gördüm. İşte böyle ince düşünceli, nezaket, zerafet sahibi, görgülü anaların yetiştirdiği evlatlarız.

Maviş’ten doğalgaz müjdesi

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Gerze ve Boyabat ilçelerinde devam eden doğalgaz çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Durağan Çöp Altında, İktidar Muhalefet Avında!

CHP Durağan ilçe başkanı M. Ali Koç Sinop belediyesine kesilen cezaya ve onun üzerinden yapılan eleştirilere Durağandaki çöp sorununu örnek göstererek sert cevap verdi.

Ayancık Çayı Islah ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Ayancık Çayı’nın ıslah edilmesi ve etrafına duvar yapılması çalışmaları bir taraftan devam ederken, bu çalışmalarla ortaya çıkan yeni alanların, dolgu, tesviye gibi düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Bilardoculardan Karadeniz'e Ziyaret

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Sinop Modi Bilardo Spor Kulübü Başkanı Nurettin Karakurt'u TBMM'deki makamında ağırladı.  

25. Dönem Ak Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak'ın 10 Kasım Mesajı


SİAD Başkanı Rafet Orhan’dan 10 Kasım mesajı

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan 10 Kasım Atatürk’ü anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Orhan mesajında şu ifadelere yer verdi:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölüm Yıldönümü Mesajı

İnsani değerlere dayanan kültür ve medeniyeti ile güven ve huzur veren, adaletli yönetimi ile mazlum halkların güvencesi olan, insanlık ailesinin şerefli üyesi Kahraman Türk Milleti’nin mensupları;

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz: “Atatürk, Ne Coğrafyamıza Ne De Tarihe Sığan Bir Devrimcidir”


Türkiye Barolar Birliği'nden 10 Kasım Mesajı

Mustafa Kemal Atatürk Türkiye'dir.

ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü 10 Kasım mesajı yayınladı

Ankara Sinop İli İlçeleri Derneği ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ali Çakar Ticaret PETLAS Bayii


Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:688606 DtGaNi

* ANASAYFA *