E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor!

Halen, ılık ve yağışlı havanın etkisinde kalan bölgemiz, Cumartesi günü (13 Ocak 2018)akşam saatlerinden sonra soğuk ve kar yağışlı sistemin etkisine gireceği tahminediliyor.

Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine Kavuştu

Esnafımıza ve vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Ayancık Belediyesi tarafından başlatılan Ayancık Kapalı Pazaryeri inşaatının kapalı alandaki çalışmaları sona erdi.

Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Etti

Boyabatlı, Durağanlı ve Gerzeli Gazeteciler, Sinop Valiliğinin 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği kahvaltılı programdan sonra Vitrin Haber Genel Yayın Yönetmeni Serhat Özşahin'i ziyaret etti.

Avrupa’nın kalorifer bacası olmayacağız!

NKP Dönem Sözcüsü Murat Şahin; "Çevre Düzeni Planı haritalarında henüz santral yeri bile belli değil, bir sır gibi kamuoyundan saklanıyor. Bölge insanları üzerinde algı operasyonları yapılıyor. Biz, ülkemizin güzelliklerini kirleterek Avrupa’nın kalorifer bacası olmayacağız" dedi.

Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Önemli Değişiklik

Hafta sonu (13-14 Ocak 2018) yapılacak olan İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültesi sınavlarında Öğrenci kimlik kartı, Ehliyet, Baro kartı, Mesleki kimlik kartları ve Askeri kimlik kartları geçerli sayılmayacaktır. Bu kartlarla sinava girilemiyecektir.

Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu!

Sokak köpeklerinden korkarak ağaca çıkan kediler bir daha geri inemedi. Vatandaşlar itfaiyeye haber verdi.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Kişilik Kadro Talebi

Edinilen bilgiye göre, 2018 Ocak ayı tayin döneminde Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine, doktor ve personel olarak kadrolar açıldı. Talep edildiği takdirde;

Yaylaoğlu Toprak Sanayi Eleman İlanı

Yaylaoğlu Toprak Sanayi bünyesinde çalıştırılmak üzere makinist ve kaynakçı ustası alınacaktır. İlgilenenlerin şirketimize gelerek bizzat görüşmesi ilanen duyurulur.
Telefon: 0 368 315 41 85 - 0 546 230 00 66 - YAYLAOGLU TOPRAK SANAYİ

Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile mesaj yayımladı.

Feyzullah Öztürk 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk 10 Ocak gazeteciler günü dolayısı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un 11 Ocak 2018 tarihli açıklaması


AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'ndan MHP’ye Ziyaret

Sinop Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Sinop MHP Merkez İlçe Başkanlığını makamında ziyaret etti.

Verem Sağlığımızı Tehdit Ediyor

Bilinen en eski bulaşıcı hastalıklardan biri olan ve halen dünyada her yıl milyonlarca insanın sağlığını tehdit eden verem hastalığının, ülkemizde azalmasına rağmen halk sağlığına tehdit oluşturmaya devam ettiği belirlendi.

Dünya Çalışan Gazeteciler Günü

1961 Anayasasında gazeteciler lehine yer alan hükümlerden sonra “Çalışan Gazeteciler Bayramı” olarak kabul edilen fakat 12 Mart 1971 askeri darbesinden sonra bu hakların bir kısmının geri alınması üzerine 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olarak değiştirilmiştir.

İYİ Parti İlçe Başkanlığına Teşekkür Ediyoruz

İYİ Parti İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizi unutmamış ve çiçek göndermiş. Bu nazik davranışları nedeniyle kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Sinop basını kahvaltıda bir araya geldi

Sinop Valisi Hasan İpek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Erdoğan Bahçeli Partisi (EBP) Yeni Slogan “Devletin başına Erdoğan gelecek”


Okul Sporları Voleybol Genç A/B (Kız/Erkek) İl Birinciliği

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yeralan Voleybol Genç A/B (Kız/Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 19 Aralık 2017 – 10 Ocak 2018 tarihlerinde eş zamanlı olarak Sinop ili Merkez Atatürk Spor Salonu Ayancık ve Boyabat ilçe Spor Salonlarında gerçekleştirildi.

Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi Kursu Başlıyor

Kurumumuzca Okul Servis Personellerine Yönelik 30 Saatlik "OKUL TAŞITLARI REHBER PERSONEL EĞİTİMİ" Kursu Açılacaktır. Kursa kayıt olmak isteyenlerin Boyabat Halk Eğitimi Merkezine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Okul Servis Araçları Sürücü Eğitimi Kursu Başlıyor

Kurumumuzca Okul Servis Şoförlerine Yönelik 30 Saatlik "OKUL SERVİS ARAÇLARI SÜRÜCÜ EĞİTİMİ" Kursu Açılacaktır. Kursa kayıt olmak isteyenlerin Boyabat Halk Eğitimi Merkezine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Orta Okulu Öğrenci Kayıtları

Açık Öğretim Lisesi ve Açık öğretim Orta Okulu öğrenci kayıtları ve kayıt yenileme işlemleri 8 Ocak 2018 Pazartesi günü  başlamış olup 23 Ocak 2018 Salı  günü sona erecektir.

YEDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

YEDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Rektör Nihat Dalgın’dan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yayımladığı mesajında; Sinop basınının yerel ve bölgesel haberlerin aktarılmasında başarılı çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Namık Akpınar vefat etti

Emekli orman memuru Merhum Hüseyin Akpınar'ın oğlu, Oğuz Alper Akpınar ve Hasan Akpınar'ın kardeşi, Boyabat esnaflarından Dilek Kasabı Nezih Ayvacı'nın bacanağı, Namık Akpınar vefat etti.

Barış Karadeniz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Demokrasinin, özgür irade ve düşüncenin güçlendirilmesinde, demokratik değerlerin yaşatılmasında vazgeçilmez unsurlardan birisi olduğuna inandığım basınımız, milletin vicdanı ve sesidir.

Bu Pis Koku ve Hoş Olmayan Görüntü Vatandaşı Bezdirdi

9 Ocak 2018 - Bu görüntüler Sinop Üniversitesi Boyabat Meslek Yüksekokulu arkasında bulunan atık borusunun kırılma üzerine meydana gelmiştir.

Lider Değişmedi, Gerze Belediyespor:1 - Boyabatspor:0

Sinop 2017-2018 büyükler amatör liginin 3. haftasında Gerze Belediyespor ile Boyabatspor arasında Gerze Şehir stadında oynan maç sonrası Gerze Belediyespor Boyabatsporu 1-0 yenerek 9 puanla Gerze Belediyespor lider olarak devam ediyor.

Staj ve öğrencilik süreleri emekliliği etkilemiyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sinop İl Müdürü Zafer Ali Ürkmez, son günlerde sosyal medya üzerinde staj ve öğrencilik sürelerinin emeklilikten sayılacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

İtfaiye ekiplerinden kurtarma operasyonu

Türkeli'nin Ayaz köyünde okul bahçesinin yanında ağaç tomruklarının arasında sıkışarak mahsur kalan köpek, Türkeli Belediyesi İtfaiye ekiplerince bulunduğu yerden kurtarıldı.

Bedriye Bozkurt hanımefendi vefat etti

Kayaboğazı Köyünden Merhum Hafız Nuri Bozkurt'un hanımı, Merhum Nüfus Müdürü Mehmet Bozkurt ve Saraydüzü Milli Eğitim Müdürü İsmail Aktaş'ın kayınvalidesi, Saraydüzü Yenice Köyü İmam hatibi Seyran Bozkurt'un annesi, Bedriye Bozkurt hanımefendi vefat etti.

Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Türkiye Ulusal Ajansına sunulan “Yaşlı Bakımında Beceri Transferi“ adlı proje kabul edildi


Verem (Tüberküloz) Haftası

Verem (Tüberküloz) Hastalığı, halk arasında ince hastalık, tıp dilinde tüberküloz denmektedir.

İYİ Parti Boyabat Teşkilatı Çarşıyı Ziyaret Etti

İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor ve İYİ Parti teşkilatı mensupları Çarşıyı ziyaret etti. Çarşıdaki esnafları ziyaret eden heyet, esnafın sorunlarını dinledi, esnaflara hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin diyerek, iyi dileklerini sundu.

Boyabat sinema salonuna kavuşuyor

Türkiye’de sineması olmayan birkaç şehirden birisi olan Boyabat’ta bu durum, Belediye Başkanlığı tarafından ortadan kaldırılıyor.

Sinop'ta 3. Kattan düşen vatandaş yaralandı!

Sinop'ta 3. kattan düşerek yaralanan vatandaş hastaneye kaldırıldı.

Çocuklar Tuvalette maşrapayı yakınca ortalık karıştı !

Sinop'ta Ortaokul öğrencileri tuvalette maşrapayı yaktı, okul alarma geçti.

Barış Ayhan yeniden başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop İl Başkanlığı 36. Olağan İl Kongresi yapıldı. İl Başkanlığı seçiminin gerçekleştirildiği kongrede, mevcut başkan Barış Ayhan yeniden il başkanlığına seçildi.

Google Reklamları Hakkında Önemli Açıklama

Uzun zamandır, sitemizde Google reklamlarına yer veriyoruz. Ancak son zamanlarda Google reklamları ile ilgili sitemizi suçlayıcı bazı şikayetler aldık. Bunun üzerine Google reklamlarının sitemizle hiç bir alakası olmadığını belirtmek amacıyla bir açıklama yapma gereğini hissettik.

Abat Şehir Boyabat'tan Çöp Manzaraları

Boyabatlı Reis Şükrü Kaya kardeşimiz, Facebook hesabından, "............Abad şehir BOYABAT.......... Selam olsun 3 gün oldu. Burası Kumluk Mahallesi, Atatürk İlkokulu önü çocuklarımızın sağlığı için yetkililer lütfen duyarlı olalım." paylaşımında bulundu, bizde sizinle paylaşıyor ve yetkilileri uyarıyoruz.

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır

AKP’li 21 belediye FETÖ şirketlerine 42 milyon lira ihale veriyor, AKP’li siyasetçiler dışında FETÖ’cü iddiası ile 100 bin kişi tutuklanıyor. Devletin kurumlarını FETÖ’ye teslim eden AKP masum, FETÖ’cü CHP oluyor !... Yavuz hırsız ev sahibini bastırır.

Cengiz Okçu ebediyete yolcu edildi

6 Ocak 2018 Cumartesi günü vefat eden Cengiz Okçu, bugün (7 Ocak 2018 Pazar) sevenlerinin ve akrabalarının eşliğinde ebediyete yolcu edildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Figen Güzel Yeniden Seçildi

6 Ocak 2018 Cumartesi günü AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı salonunda yapılan Boyabat İlçe 5. Olağan Kadın Kolları Kongresinde Figen Güzel yeniden Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Sinop Mübadele ve Balkan Halkları Kültürü Araştırmaları ve Kültürü Derneği 2017 Yılında Gerçekleştirilen Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri ile Etkinlikleri


Cengiz Okçu vefat etti

Boyabat Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan, Merhum Derici Ahmet Okçu'nun oğlu, Köprübaşı mevkiinde kahveci Süleyman Okçu’nun kardeşi, galerici Aslan Kiranlı’nın damadı, Cengiz Okçu vefat etti.

Erdoğan'ın Sinop Ziyaretinden İlginç Detay!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sinop ziyaretinde kendisiyle görüştürülmeyen kader arkadaşı Erfelekli Muzaffer Balcan'ı uçağına alarak İstanbul'a götürdü.

Kadroya geçiş süreci anlatıldı

Boyabat’ta, taşeron işçilerin kadroya geçiş süreçleri ile ilgili bilgilendirme semineri düzenlendi.

Tek Katlı Ahşap Ev Kül Oldu

Gece saatlerinde çıkan yangında tek katlı ahşap ev tamamen yandı.

Yeşilçam’ın “Mahmut Hoca”sı, “Yaşar Usta’sı” Münir Özkul

Henüz 12 yaşında çıktığı bir oyunun ardından Muhsin Ertuğrul tarafından, Mustafa Kemal Atatürk’le tanıştırılan Münir Özkul’a övgü ile karşılık veren Atatürk...

Restorasyon, Öngörülemeyen Durumlardan Ötürü Durdurulmuş

Kaya Camii'nin durumu ile ilgili 29 Ekim 2017 tarihinde "Bu Rezalete Biri Son Versin" başlıklı bir haber yapmış ve durumu Cumhurbaşkanlığına ve BİMER'e bildirerek gerekli bilgiyi istemiştik. Konu ile ilgili gelen cevapları sizinle paylaşıyoruz.
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:797408 DtGaNi

* ANASAYFA *