E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası

10 Kasım 2017 - Atatürk’ün ölümünün 79 yıl yıl dönümünü anma etkinlikleri kapsamında Boyabat hükümet konagı önünde çelen sunulması yapıldı.

Selahattin Üstün vefat etti

Daylı Köyünden, Ayakkabıcı Meftun, Kemal, Kenan ve Kamuran Üstün'ün babası, Selahattin Üstün vefat etti.

Ayşe Kayagil hanımefendi vefat etti

Kayabogazı Köyünden, Emekli İmam Hasan Kayagil'in hanımı, Adem Kayagil'in annesi, Ayşe Kayagil hanımefendi vefat etti.

Ali Çöpcü: "Bu İşin Üstünün Kapatılmasına İzin Vermeyeceğiz"

AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü; "Sinop'un turizmini dünyaya tanıtmak çalışmalar yapıyoruz. Sinop Belediyesi denize çöp döküyor. Bu kadar çalışmanın üzerini bir kamyon çöple kapattınız. Bu çöp sorunu çözülmezse teşkilatlarımızla elimize eldiveni, ayağımıza çizmeyi giyer o çöpleri tek tek biz temizleriz" dedi.

Cömert Hesap Soruyor!

Hüseyin Cömert yine Boyabat Kaymakamlığı yolunu tuttu. Sosyal medya hesabından da Boyabat Panayırında elde edilen gelirlerle ilgili sorular yönelten Hüseyin Cömert bugün 4982 sayılı bilgi edinme yasasından faydalanmak için Boyabat Kaymakamlığına başvurdu.

Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...

Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze... Haberlerde gördüm. İşte böyle ince düşünceli, nezaket, zerafet sahibi, görgülü anaların yetiştirdiği evlatlarız.

Maviş’ten doğalgaz müjdesi

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Gerze ve Boyabat ilçelerinde devam eden doğalgaz çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Durağan Çöp Altında, İktidar Muhalefet Avında!

CHP Durağan ilçe başkanı M. Ali Koç Sinop belediyesine kesilen cezaya ve onun üzerinden yapılan eleştirilere Durağandaki çöp sorununu örnek göstererek sert cevap verdi.

Ayancık Çayı Islah ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Ayancık Çayı’nın ıslah edilmesi ve etrafına duvar yapılması çalışmaları bir taraftan devam ederken, bu çalışmalarla ortaya çıkan yeni alanların, dolgu, tesviye gibi düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Bilardoculardan Karadeniz'e Ziyaret

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Sinop Modi Bilardo Spor Kulübü Başkanı Nurettin Karakurt'u TBMM'deki makamında ağırladı.  

25. Dönem Ak Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak'ın 10 Kasım Mesajı


SİAD Başkanı Rafet Orhan’dan 10 Kasım mesajı

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan 10 Kasım Atatürk’ü anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Orhan mesajında şu ifadelere yer verdi:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ölüm Yıldönümü Mesajı

İnsani değerlere dayanan kültür ve medeniyeti ile güven ve huzur veren, adaletli yönetimi ile mazlum halkların güvencesi olan, insanlık ailesinin şerefli üyesi Kahraman Türk Milleti’nin mensupları;

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz: “Atatürk, Ne Coğrafyamıza Ne De Tarihe Sığan Bir Devrimcidir”


Türkiye Barolar Birliği'nden 10 Kasım Mesajı

Mustafa Kemal Atatürk Türkiye'dir.

ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü 10 Kasım mesajı yayınladı

Ankara Sinop İli İlçeleri Derneği ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

2004 yılındaki MGK Raporu’na rağmen, FETÖ’ye göz yumanların vebali yok mu?


Zincirlikuyu Caddesinde Zincirleme Kaza

Akşam saat 21.30 sıralarında Gerze ilçesi garaj mevkiinde meydana gelen trafik kazasında can pazarı yaşandı.

Emin Çetin vefat etti

1991 yılında Isparta’da vatani görevini yaparken şehit olan er Bayram Çetin'in babası, Emin Çetin vefat etti.

Bir Doğalgaz Hikayesi

Önce yazıklar olsun halkı ile dalga geçen siyasetçilere diyorum.

Boyabat Pazar Yokuşunda Trafik Kazası

8 Kasım 2017 - Bu akşam saat 17.50 sıralarında Sinop istikametinden Boyabat istikametine seyir halinde bulunan Tofaş marka Otomobil Boyabat pazar yokuşu mevkinde trafik kazası yaptı.

Kaldırılan Konteynerlere Çevre Sakinleri Tepkili

8 Kasım 2017 - Önceki yıllara göre Boyabat çarşı merkezi ve birçok mahallede temizlik hizmetlerinde başarılı sayılan Boyabat belediyesi temizlik hizmetleri çöp konteyner sıkıntısı mı yaşıyor?

Bakırcılar Çarşısı Nefes Aldı

8 Kasım 2017 - Uzun bir süredir vatandaşların geçiş sorunu yaşadığı Boyabat Bakırcılar çarşısına Boyabat belediyesinden çözüm geldi.

Badi bakın ne buldu !

Sinop'ta Badi isimli golden cinsi köpek yolda bulduğu cüzdanı sahibine getirdi.

CHP’li Başkanlar Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nu Ziyaret Etti

Sinop ilçeleri Gerze, Erfelek ve Dikmen belediye başkanları CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu Meclis’te ziyaret etti.

CHP’li Başkanlar Spor Bakanı Bak'ı Ziyaret Etti

Sinop ilçeleri Gerze, Erfelek ve Dikmen belediye başkanları CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı Meclis’teki makamında ziyaret etti.

Türkiye'nin Dörtte Biriİ Online Alışveriş Yapıyor

Türkiye’de internet üzerinden gerçekleşen ödeme tutarı 2011 yılında 18,7 milyar liradan 2016 yılı itibariyle 68,4 milyar liraya ulaştı. 2017 yılının ilk 6 aylık dilimindeki online alışveriş tutarı ise 44,4 milyar lira olarak gerçekleşti.

Sinop Üniversitesi Rektörü Yabancı Uyruklu Öğrencilerle Buluştu

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, 3 kıta, 14 farklı ülkedenSinop Üniversitesi'ne gelen yabancı uyruklu öğrencilerle buluştu.

CHP’li Belediye Başkanları Karadeniz'i Kutladı

CHP’li Belediye Başkanları CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’i TBMM’deki makamında ziyaret ederek, tebrik ettiler.

SÜBİTAM Bilime Güç, Araştırmalara Değer Katmaya Hazır

Sinop Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezinin, bölgemiz başta olmak üzere ülkemize değer katacak projelerde daha etkin bir şekilde kullanılması için değerlendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

Hakkari'deki patlamada Türkelili asker yaralandı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde 4 Ekim’de meydana gelen patlamada 4 askerimiz şehit olurken, yaralanan 4 askerimizden birinin de Türkelili olduğu ortaya çıktı.

Tenzile Özgül hanımefendi vefat etti

Yıldız Mahallesinde oturan, Belediyeden emekli Yunus Özgül ve Telekomdan emekli Metin Özgül'ün annesi, Tenzile Özgül hanımefendi vefat etti.

Dursun Şehitoglu vefat etti

Kumluk Mahallesinde oturan Mustafa, Hüsamettin, Muammer, Muzaffer ve Metin Şehitoglu'nun babası, Dursun Şehitoglu vefat etti.

O’nu Anıyoruz, O’nu Arıyoruz

Askeri yetenekleri ve devlet adamlığı vasıfları ile çağının en önemli lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün tarihe, insanlığa, mazlum milletlere örnek olmuş önderimizin aramızdan ayrılışının 79.yılında şükran ve saygıyla yad edeceğiz. “O’nu Anıyoruz, O’nu Arıyoruz”

Uzun Süredir Aranan Şahıs Dün Yakalandı

7 Kasım 2017 - Uzun süredir Polis tarafından aranan şahıs dün yakalandı.

Jandarmadan kaçak silah operasyonu

Türkeli ilçesinde, kaçak yollarla silah ve mühimmat temin ettiği belirlenen bir şahsa yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda çok sayıda silah, mermi, patlayıcı madde ve patlayıcı madde yapımında kullanılan malzeme ele geçirildi.

İYİ Parti Basın Açıklaması

İYİ Parti Sinop Kurucu İl Başkanı Ceyhan Demir yaptığı yazılı basın açıklamasında: ‘Karadeniz'in İncisi güzel Sinop'umuzun İYİ Parti kurucu İl Başkanlığı görevinin şahsıma verilmiş olması beni son derece onurlandırmıştır.

İnternetteki Herkes Bilgilerinize Erişebilir

Bilgi ve Haberleşme Kurumu (BTK) Samsun Bölge Müdürlüğü’nden gelen yetkili, ilçemiz Haşim ve Zehra Tarı İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine güvenli bir internetin nasıl kullanılabileceğini anlattı.

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Açıklandı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın Kurucu İl Başkanı görevlendirmelerine ilişkin yazılı bir basın açıklaması yaptı.

İstanbul Sinop Tanıtım Günlerinde Bizde Varız

16-19 Kasım tarihleri arasında, İstanbul Yeni Kapıda düzenlenecek olan, Sinop Tanıtım Günlerine, Ayancık Belediyesi ve Ayancık Kaymakamlığı olarak katılım sağlanacak. Gerçekleştirilen bu organizasyonla tüm Sinoplu hemşerilerimize ve misafirlerimize Ayancık’ın en güzel şekilde tanıtılması sağlanacak.

Sinop MHP İl ve İlçeleri İstişare toplantısı Ayancık’ta yapıldı

Sinop MHP İl ve İlçeleri İstişare toplantısı 5 Kasım 2017 Pazar günü Ayancık'ta bir restoranda yapıldı.

Organ Bağışı Hakkında Merak Ettikleriniz

Bizim yada en sevdiklerimizden birinin organ nakline ihtiyacı olursa ne yaparız? Onları yaşatmak için nelerden vazgeçebileceğimizi bir düşünün! Bir gün daha bizimle kalması için neleri feda edebileceğimizi? Ve bu durumdaki binlerce gözü yaşlı insanı…..

İl Müftüsü Çelik’ten Kızılay Sinop Şubesine Ziyaret

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası olması münasebetiyle Kızılay Sinop Şubesini ziyaret etti.

Serfinaz Şahin hanımefendi vefat etti

İmamlı Köyünden, Musa Şahin’in hanımı, Serfinaz Şahin hanımefendi vefat etti.

Zeliha Kırışgil hanımefendi vefat etti

Kumluk Mahallesinde oturan, Recep, Recai ve Şükrü Kırışgil’in annesi, Zeliha Kırışgil hanımefendi vefat etti.

Onur Biber vefat etti

Boyalı Köyünden, Ramazan Biber’in oğlu, Onur Biber vefat etti.

Hasan Özdemir vefat etti

Bektaş Köyünden Satılmış Özdemir’in oğlu, Hasan Özdemir vefat etti.

İntihar Etmek İstedi Vazgeçti 112’yi Aradı

6 Kasım 2017 - Bu akşam saatlerinden intihara kalkışan bir bayan 112 Acil servisi ile evinden alınarak Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

Cam filminin dereceleri yok! Yasak hepsini kapsıyor, tek istisna...

Yaklaşık 5.5 milyon aracı ilgilendiren cam filmi yasağına ilişkin tartışmalar devam ederken yasağın tüm araçları kapsamadığı, filmin dereceleri olduğu söylentilerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü nokta koydu. Özlü, yasağın camlarına sonradan film kaplatan tüm araçları kapsadığını bunun tek istisnasının...

SONAR’ın son anketinde şok sonuç!

Bugün seçim olsa…
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Kiralık Daire


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:624817 DtGaNi

* ANASAYFA *