E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Son anket sonuçları açıklandı: Erdoğan, İnce ve Akşener'in oy oranı...


İsrail Devleti'nin Gerçekleştirdiği Katliamı Kınıyor, Lanetliyoruz!

14 Mayıs tarihinde, Filistinliler tarafından ‘’Felaket Günü’’ kabul edilen, İsrail Devleti’nin kurulduğu günde, Filistin halkı yine büyük bir acı yaşıyor.

Sinop Üniversitesi Senatosu Kudüs İçin Olağanüstü Toplandı

Sinop Üniversitesi Senatosu, terör Devleti İsrail’in masum Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği insanlık dışı katliamı telin etmek üzere olağanüstü toplanarak, bir basın açıklaması yayınladı.

Semiye Demircan hanımefendi vefat etti

Yigren Köyünden, Merhum At arabacı Cemal Demircan'ın hanımı, Boyabat Gündemi gazetesi sahibi Ömer Aytekin'in kayınvalidesi, Semiye Demircan hanımefendi vefat etti.

Cumhurbaşkanı adayı, Üniversite mezunu, fizik öğretmeni, gariban Muharrem İnce ne diyor?


Eski Bakandan Mübadele Derneğine Ziyaret

Eski Milli Eğitim Bakanı Metin Bostancıoğlu Sinop Balkan Halkları ve Mübadele Derneğini ziyaret etti.

Sinoplular Hamburg’ta buluştu

Avrupa Sinoplular Derneği’nin (Asider) Hamburg şubesi tarafından düzenlenen Hıdırellez Şenlikleri coşkulu geçti.

Annesiz Anneler Günü

Ömür defterleri dolduğunda fani dünyaya veda eden, yokluğunda aradığımız güzel kadınlar…

Türk Ocakları başkanı Metin Oktay Fındık basın açıklaması

Türk Ocakları başkanı Metin Oktay Fındık, ABD’nin Tel Aviv’deki Büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Fitness Club Ramazan Kampanyası

Paket ücreti 400 TL yerine 299 TL ücret ödeyerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Nazmi Sarıboğa vefat etti

Kayaboğazı Köyünden merhum İsa Sarıboğa’nın oğlu, Nazmi Sarıboğa vefat etti.

Avrupalı Sinoplular Hıdırellez Şenliğinde buluştu

Avrupalı Sinoplular Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin (ASİDER),  Duisburg kentinde düzenlediği Hıdırellez Şenliği büyük coşku içerisinde gerçekleşti.

İl Müftüsü Çelik; Ramazan-ı Şerif Allah’ın Bir İkramıdır

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik; Ramazan-ı Şerif Yüce Allah’ın bize Bir İkramıdır” dedi.

Genç Çizerlerden Karikatür Sergisi

Eğitimci-karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu’nun Yaşar Topçu YBO ve Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu’nda yetiştirdiği genç karikatüristlerin karikatür sergisi açılıyor…

Ülkemize, Bayrağımıza, Dinimize ve Kuran’ımıza Sahip Çıkacağız

Boyabat İbn-i Sina Teknik Anadolu Lisesi, Fransa’da aralarında eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, 3 eski Başbakan, Yahudi ve Hristiyan cemaat temsilcileri, yazarlarında bulunduğu 300 kişilik imzası ile yayınlanan Kuran’ı Kerim’den şiddet ve Yahudi karşı fikirleri yaydığı gerekçesi ile bazı ayetlerin çıkarılmasına yönündeki bildiriyi protesto etti.

Sinoplu Ülkücü Şehit Sadullah Yıldırım, yad edildi

Sinop Merkez Çukurbağ mezarlığında ebedi istirahatgâhında yatan Sinoplu Ülkücü Şehit Sadullah Yıldırım, Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanlığı tarafından ziyaret edilerek kabri başında Kur’anı Kerim okunup, dua edilerek yad edildi.

Sinsi Gizli Emir Erleri, Yandaşlar

Kimi efendi kimi emireri. Kimi bey hanım, kimi hizmetli, hizmetçi. Kimi durumundan mutlu, kimi mutsuz. Kimi bu dünya nimetlerine sahip olarak haz duymak peşinde, kimi öte dünya umudunda.

DenizBank Çiftçiler Günü’nü üreticilerle birlikte kutladı

Tarım sektöründe %41’i aşan pazar payı ile özel bankalar arasında lider konumda bulunan DenizBank, Dünya Çiftçiler Günü kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında organize ettiği etkinliklerde üreticilerle bir araya geldi.

Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Anneler Günü Mesajı

Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bu Araçtan Sağ Çıktı...

Tosya'dan Boyabat'a gelmekte olan Boyabat Sarıağaççayı köyünden olan Hasret Özden, Tosya Üçpınar Tuğla Fabrikası karşısındaki kavşakta direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza geçirmiştir.

MHP Eski İl Başkanı Trafik Kazası yaptı!

Edinilen bilgiye göre, bugün (13 Mayıs 2018 Pazar), saat 11:30 sıralarında, MHP eski İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Ali Çakır, Sinop'un Taşmanlı mevkisinde trafik kazası geçirdi.

Osman Cebeci vefat etti

Darıözü Köyünden, Ramazan, Şevket, Şadi, Osman, Selami ve Yeter Cebeci’nin babası, Osman Cebeci vefat etti.

Gökhan Taş vefat etti

Camikebir Mahallesinde oturan, eski şöförlerden Hüseyin Taş’ın oğlu, Gökhan Taş vefat etti.

Karadeniz: Annelerimiz, Başımızın Tacı Gönüllerimizin Sultanı

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Anneler Günü’nü kutladı. “Sizler başımızın tacı, gönüllerimizin sultanı, en kutsal varlıklarımızsınız” diyen Barış Karadeniz, annelerin sevgisi, şefkati ve sıcaklığı ile birlik ve beraberlik içinde geleceğe umutla bakan nesillerin annelerin ellerinde yetiştiğini söyledi.

Sinop da trafik kazası

Sinop Merkez Karakum yolunda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu araç yoldan çıkarak deniz yönüne devrildi.

Sinop'ta Kaç Kişi Akşener dedi?

24 Haziran 2018'de gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için, İYİ Parti lideri Akşener için imza toplama işlemi sona erdi.

Askerlik Yoklaması E-Devlet'ten Yapılabilecek

E-Devlet'e bir hizmet daha eklendi. Askerlik görevini gerçekleştirecek olan yurttaşlara büyük kolaylık sağlayacak olan E-Devlet askerlik yoklaması hizmeti 14 Mayıs 2018 Pazartesi gününden itibaren işleme başlayacak.

Eyy emekliler, emekli maaşlarınızı alamayacağınız günlere hazırmısınız?


Boyabatlı Hemşehrimiz Ela Yörüklü, Kalk Gidelim Dizisinde

Boyabatlı Hemşehrimiz Halil Yörüklü'nün kızı, 2017 Best of Model Türkiye yarışmasında ikincisi, Ela Yörüklü, TRT 1'de cumartesi geceleri yayımlanan Kalk Gidelim dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Sinop Üniversitesinden Engelliler İçin 5 Dakikalığına Empati

Sinop Üniversitesi ile Sinop Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle, engelli vatandaşlarımızın çektiği zorlukları anlamak adına empati etkinliği düzenlendi.

12 Mayıs Hemşireler Günü Kutlama Mesajı

Hemşirelik, birey, aile ve toplumun sağlığını koruma ve geliştirmeye odaklanan, ideal sağlık düzeyine ve yaşam kalitesine ulaştırmayı hedefleyen sağlık hizmetleri sektörüne bağlı bir meslektir. 12 Mayıs tüm dünyada “Hemşireler Günü” ve bugünü içeren 12-18 Mayıs ise "hemşirelik haftası" olarak kutlanmaktadır.

Aşkın Ayrancıoğlu'nun Öğrencisi Gülçin'den Kişisel Karikatür Sergisi

Karikatürist-Görsel Sanatlar öğretmeni Aşkın Ayrancıoğlu’nun Yaşar Topçu YBO’da yetiştirdiği ve halen Darıca Fen Lisesi son sınıfında okuyan Gülçin Çalışkan ilk kişisel karikatür sergisini Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde açıyor…

Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor

Hemşehrimiz Hasan Küçük, Continental lastik firmasının "Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor" açıklamasını Facebook üzerinden paylaşarak sürücüleri uyardı.

CHP’li Karadeniz: Hemşirelik Kutsal Bir Meslektir

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, sağlık alanının her noktasında emek veren hemşirelerin çalışma koşulları ile özlük haklarının iyileştirilmesinin sağlık alanındaki sorunların çözümünde etkili olacağını söyledi.

Anket sonuçları, İşte Akşener, Erdoğan ve İnce'de son durum

Konsensus Araştırma Şirketi, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerle ilgili yaptığı anket sonuçlarını açıkladı.

1 Plaka 2 Araç.. Yasadışı Başkan!

Durağan Belediye Başkanlığı’nın resmi makam aracı olan 57 DN 057 plakası usulsüz kullanılarak yasadışı biçimde başka araca takılıyor.

CHP’li Karadeniz'den 24 Haziran'a Doğru Birlik ve Beraberlik Vurgusu


Akatyakıt Zammı Haberine Sansür Geldi

PÜİS'in yönetim kurulu, benzin ve motorine gelen zam ve indirim haberlerini resmi internet sitelerinden duyurmama kararı aldı. Gerekçe olarak kendilerine edilen küfürleri öne sundular. Vatandaş artık zamları yakıt almaya gittiğinde öğrenecek.

Yine Uluslararası Ödül, Yine Yaşar Topçu YBO…

Amasya Belediyesi’nin düzenlediği “Susuz Hayat” konulu 9. Uluslararası Karikatür Yarışmasında Yaşar Topçu YBO 7. Sınıf öğrencisi Sude Nimet Kılıç Plaket+500 TL’lik “Mansiyon” ödülünün sahibi oldu…

Hamit Tekin Ortaokulu Kız Futbol Takımı Türkiye Şampiyonasında

2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında 27 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında Giresun’da düzenlenen Yıldız Kızlar Futbol Türkiye Yarı Final Müsabakalarında Hamit Tekin Ortaokulu Kız Futbol Takımı çıktığı dört (4) maçı da kazanarak Türkiye Finallerine gitmeyi hak eden sekiz (8) takımdan biri oldu.

KOBİGEL Proje Teklif Çağrısı

KOSGEB KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı çağrısı yayınlandı.

Alime Üner hanımefendi vefat etti

Fakılı Köyünden, İsmet, Muzaffer ve Ahmet Üner'in annesi, Alime Üner hanımefendi vefat etti.

Arınç, "Yazı da gelse, Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor ama, para dik gelecek !


Saadet Partisi 5 Soruda Seçim İşbirliğini Anlattı

Saadet Partisi, merak edenler ve seçmenleri için 5 soruda seçim işbirliğini anlattı.

AKP Meclis'teki çoğunluğu kaybediyor

Gezici, 24 haziran seçimleri için hazırladığı son anketin sonuçlarını açıkladı. Ankete göre, AKP Meclis'teki çoğunluğunu kaybediyor.

Sinop eski müftüsü Erkan'a beraat!

FETÖ bağlantısı iddiasıyla yargılanan Sinop Eski il Müftüsü Mustafa Erkan, yapılan son mahkemede beraat etti.

Alevler Üst Kata Sarmadan Yangın Söndürüldü

9 Mayıs 2018 - Bugün Boyabat Camikebir Mahallesi Martı Sokak, Martı Apartmanı birinci katta yangın çıktı. Vatandaşların İtfaiyeye haber vermesi üzerine yangın yerine İtfaiye ekipleri sevk edildi.

Boyabat’ta Jandarma Ekipleri Kablo Hırsızlarını Yakaladı 4 Kişi Tutuklandı


Otomobil Takla Attı 7 Yaralı

8 Mayıs 2018 - Kastamonu istikametinden Boyabat istikametine gelmekte olan otomobil viraja sert girince olanlar oldu. Saat 19.00 sıralarında meydana gelen trafik kazası bölgesine ambulanslar sevk edildi.

Seçim İlçeye Doktor Getirdi !

AK Parti Sinop Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ersoy, "Boyabat İlçesinde Kadın Doğum Doktoru yok, bu yüzden Sinop'tan Aday oldum" demesi üzerine, Nazım Maviş seçim öncesi İlçeye doktor ataması yaptı. Vatandaşlar ise, bu olan biteni pek samimi bulmadı.
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

“Aldatma, Kandırma Palavra” seçim vaatlerini bekliyoruz…!


ABD-Türkiye Antlaşmaları


Döndü Hanım


19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Doktor da Hastaymış


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


Kene Isırığı Nasıl Anlaşılır?


İbretle Okuyunuz!


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:974448 DtGaNi

* ANASAYFA *