ANSSIAD Başkanı Ziyarette

ANSSIAD Başkanı Mustafa Başdoğan hafta sonu Boyabat'ta ziyaretlerde bulundu. Mustafa Başdoğan ilk olarak Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, İş adamı Zeki Mor'u iş yerinde ziyaret etti. Daha sonra ise Boyabat Belediye Başkanını, Kalebağı Hıdırellez kutlamalarında ziyaret etti.

Boyabat'ta Et Fiyatları

Boyabat'taki et fiyatlarını merak ettik ve sizin için kasapları gezdik. Kaspalardaki fiyatları sizinle paylaşıyoruz.

2002 Yılı Milletvekili Genel Seçimi Sonuçları (3 Kasım 2002)

2002 Yılı Milletvekili Genel Seçimi Sonuçları (3 Kasım 2002)

Göl'ün 19 Mayıs şehitleri

1969: Kastamonu'nun en acı 19 Mayıs'ı - Kastamonu Gazetesi'nin bugünkü sayısında, 1969 yılında, 19 Mayıs törenleri için Kastamonu'ya gelirken geçirdikleri kazada hayatını kaybedenleri anlatan bir yazı yayımlanmış. Mezkur kazada hemşehrimiz Mehmet Haskırış'ta vefat etmişti. Mehmet Haskırış'ın naaşının nakil fotoğrafınında olduğu yazıyı sizinle paylaşıyoruz.

Doç. Dr. Şennan Yücel, MHP Seçim Bürosunda Konferans Verdi

Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Şennan Yücel MHP Boyabat İlçe Teşkilatı'nın tertiplediği "Türk Milliyetçiliği ve Türkiye'nin Bugünkü Sorunları Hakkında" bir konferans verdi.

Trafik Kazasında Hayatını Kaybedenler Defnedildi

Dün Alaçam'da geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybeden Nazım Bozkurt, Binnaz Bozkurt ve Yasin Eren Bozkurt, Büyük Camii'de kılınan cenaze namazının ardından Yiğren Bölüklü Köyü'nde defnedildi.

Mutlu kent Sinop'a ne oldu?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) araştırmasına göre Türkiye'nin en mutlu kenti Sinop.. Çünkü en başta huzur vardı. Ancak Sinop son zamanlarda pek mutlu değil.. Neler oldu da bizim Sinopumuz silahların patladığı, intiharların, hırsızlığın, uyuşturucu kullanımının arttığı bir yer haline geldi.

Başbakan Davutoğlu Sinop'a Geliyor

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu , 21 Mayıs Perşembe günü Sinop’a geliyor. Konuyla ilgili  açıklama yapan AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü şunları söyledi;

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat Pazarını ve Esnafı Ziyaret Etti -3

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat Pazarını ve Esnafı ziyaret etti.

Birtat Otel ve Lokantaları'nda Çalıştırılacak, Pide ve Lahmacun Ustası ile Aşçı Aranıyor
Müracaat: Birtat Lokantası Çarşı Girişi
Telefon: 0 368 315 34 05 - 0 368 315 00 05


Milenyum Kuaför (Suzan)

2015 Yılı Yeni Sezon Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı çeşitlerimiz gelmiştir.
Gelinlik ve Nişanlık kiralayana, yanında saç promosyonlarımız vardır.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat Pazarını ve Esnafı Ziyaret Etti -2

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat Pazarını ve Esnafı ziyaret etti.

Sahibinden Satılık

Ev ve İş Yeri olarak kullanılabilen, Hükümet Konağı karşısı, Kumru Apartmanı'nda 65 m2 Kaloriferli, 2+1 daire satılıktır.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat Pazarını ve Esnafı Ziyaret Etti -1

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat Pazarını ve Esnafı ziyaret etti.

AK PARTİ, 2002 yılında hangi vaadlerle iktidara gelmişti ?

AKP, 2002 yılında seçim bildirgesindeki hangi vaadlerini yerine getirdi? " YOLSUZLUK, İŞSİZLİK, TERÖR, EKONOMİ, TÜRBAN benim namusumdur" demişlerdi... Ülke tarihinin en büyük yolsuzluk iddiaları ile 4 bakanı istifa etti.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Karayolları 79. Şube Şefliğini Ziyaret Etti

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Karayolları 79. Şube Şefliğini Ziyaret Etti

White Garden Kooperatifleri
Hayallerinizi Süsleyen Konut Projesi ile BOYABAT'ta Karşınızdayız


Sahibinden Satılık Daire

Çamlıca Mahallesi Yıldız Öğretmenler Apartmanında, 5. kattaki,110 m2, 2+1, sobalı daire sahibinden satılıktır. Daire iki cepheli olup, Boyabat Kalesi ve muhteşem Boyabat manzaralıdır, sabah ve akşam güneşi almaktadır. Krediye açıktır. Müracaat:GSM:0(555)399 13 61

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özgür, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı


Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekli Adayı Meftun Çağlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı


Gerze'de Yaşlı Adam İntihar Etti

Esat O. isimli yaşlı adam Gerze Bayraktar Sokakta bulunan evinde ipe asılı bir şekilde ölü bulundu.

Boyabat Toplum Sağlığı Merkezi

Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesine KETEM'DE görevli personeller tarafından "Taranabilen Kanserler Tarama Yöntemleri Ve Zararlı Alışkanlıklar" konulu eğitim düzenleneceğinden halkımıza ve İlçe Müftüğüne bağlı kuran kursundaki kursiyerlere 20.05.2015 tarihinde saat 14.00'da Boyabat İlçe Halk Kütüphanesi Toplantı Salonunda eğitim verilecektir.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Mustafa Kemal’in 19 Mayıs 1919 günü Samsun’a çıkışı ile Türk Milleti’nin tarih sahnesinden silinmesine kasteden dış güçler ve iç ihanet şebekelerine karşı bir büyük mücadele liderine kavuşur.

Akay Yapı Denetim'de Çalışacak Eleman Aranıyor

Şirketimizin Kastamonu Şubesi'nde çalışacak İnşaat Teknikerleri aranmaktadır.
TEL: 0 532 320 46 89
NOT: Ehliyet ve araç kullanmak şarttır.

CHP Grup Başkanvekili Sinop Milletvekili Engin Altay'ın  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Masajı


Nazım Bozkurt, Binnaz Bozkurt ve Yasin Eren Bozkurt vefat etti

Yiğren Bölüklü Köyü'nden, elim bir trafik kazasında aramızdan ayrılan, Nazım Bozkurt, Binnaz Bozkurt ve Yasin Eren Bozkurt vefat etti.

Emine Gölet hanımefendi vefat etti

Zincirlikuyu Mahallesi'nde oturan Merhum Manifaturacı Sıtkı Gölet'in hanımı, Ziraat Bankası'ndan emekli Bekir, Emekli öğretmen Ali ve Orta Çarşı esnaflarından Salih Gölet'in annesi, Emine Gölet hanımefendi vefat etti.

Mehmet Ali Atmaca Defnedildi

Durağan Çampaşasakızı Köyü'nden yıldırım çarpması nedeniyle vefat eden Mehmet Ali Atmaca defnedildi.

Şok ! AK Parti'nin Oyları Yüzde Kaça Düştü ?

Gezici araştırma şirketinin son anketi AK Partili yöneticilerin yüreğine indirecek türden..

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Bengübelen Köyü Yağmur Duasına Katıldı

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Bengübelen Köyü Yağmur duasına katıldı.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyalı Köyü Yağmur Duasına Katıldı

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyalı Köyü Yağmur duasına katıldı.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Muratlı Köyü Yağmur Duasına Katıldı

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Muratlı Köyü Yağmur duasına katıldı.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Göve Köyü Yağmur Duasına Katıldı

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Göve Köyü Yağmur duasına katıldı.

Hıdırellez Şenliği

17 Mayıs 2015 Pazar günü Boyabat Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu “Hıdırellez Bahar Şenliği”, Boyabat Kalebağı mesire alanında yapıldı.
Haber: Davut Koçyiğit - Boyabat Haberleri.net

KUMLUK MAH. ADLİYE ARKASINDA
KİRALIK DÜKKAN VE DEPO


ERSOY: Boyabat 100 Yataklı DevletHastanesi Hayırlı Olsun..

Ak Parti Milletvekili Mehmet Ersoy projelendirilmiş olan Boyabat Devlet hastanesinin ihale sürecinin tamamlandığını ifade ederek müteaahhit firmaya yer tesliminin yapıldığını belirtti.Önümüzdeki günlerde inşaatın başlaması bekleniyor...

Otomobil Menfeze Uçtu: 3 Ölü, 1 Yaralı

Edinilen bilgiye göre, Boyabat istikametinden Samsun`a doğru seyir halinde olan Nazım Bozkurt (43) yönetimindeki 57 DE 396 plakalı otomobil Alaçam çıkışı Kelikler mevkisinde yol kenarındaki menfeze uçarak kapalı su kanalına çarptı.

Başkan Ergün İlçede Devam Eden Çalışmaları Yerinde İnceledi

Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Fen İşleri Müdürlüğü tarafında ilçemiz merkezinde devam eden çevre düzenlemelerini yerinde inceleyerek, Fen işleri Müdürü Şehettin Özcan’dan bilgiler aldı.

Yıldırım Düşmesi Sonucu Hayatını Kaybetti..

Durağan ilçesine bağlı Çampaşasakızı köyünde dün saat 10:30 sıralarında arazide çalışmakta olan Mehmet Ali Atmaca’nın üzerine yıldırım düştü. 30 yaşında evli ve 3 çocuk babası olan Atmaca olay yerinde can verdi.

Sinop Üniversitesi'nde Ece ve Kıraç Rüzgarı

Sinop Üniversitesi'nin 7. Bahar Şenlikleri kapsamında konser vermek için Sinop’a gelen sevilen sanatçılar Ece Seçkin ve Kıraç, birbirinden güzel şarkılarıyla izleyenlere mükemmel bir gece yaşattı.

YILDIZ MAHALLESİ, ÇORAK CADDESİ'NDE
SATILIK DUBLEKS DAİRE


TZOB Genel Başkanı Bayraktar - Çeltikte Ekim Dönemi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, bu yıl bazı yörelerde 15 Nisan’dan itibaren yapılan çeltik ekiminin özellikle Trakya’da Nisan ayından itibaren gerçekleşen aşırı yağışlar nedeniyle geciktiğini bildirdi.

Tekzipdir

08.05.2015 tarihli haber Boyabat Gazetesi İnternet Haber sitenizde yayınladığınız ‘Yazıklar olsun insanlığınıza’ başlıklı haberinizde Belediyemiz bünyesinde bulunan Hayvan Barınağında köpeklerin aç bırakılarak ölüme terk edildiği ve açık kuyulara atıldığı belirtilmiştir.

CHP Kadın Kolları Göve ve Muratlı Köylerindeki Yağmur Dualarına Katıldı

Boyabat CHP kadın kolları başkanı Şenay SEZER yönetim kurulu  üyeleri  Sinop CHP il kadın kolları başkanı Hacer İNCEOĞLU ve arkadaşlarıyla Yağmur duası etkinliklerine katıldılar.

Yaya Geçitlerine Baba Dikildi

Yaya geçitlerinin belli olması ve araba çekilmemesi için babalar dikildi. Bu arada bazı resmi dairelerin etrafına da babaların dikildiği görüldü. Bu babalar daha öncede resmi dairelerin etrafına dikilmiş, ancak Boyabat halkından büyük tepki çekince kaldırılmıştı.

MHP Bayrakları Aynı Yerde İkinci Kez Kesildi

MHP'nin Çatpınar Köyü, Yalak Mahallesi'ne asmış olduğu propoganda amaçlı bayraklar kimliği belirsiz kişilerce ikinci kez kesildi. Olay yerine giden MHP yetkilileri, güvenlik güçlerini çağırarak olay hakkında tutanak tutturup, şikayetçi oldular. Olayın aynı yerde ikinci kez meydana gelmesi kafalarda bazı soruların oluşmasına neden oldu. Kesilen MHP bayrağı yeniden yerine asıldı.

YILDIZ MAHALLESİ'NDE
SAHİBİNDEN SATILIK KALORİFERLİ - ASANSÖRLÜ - GÜNEŞ ENERJİLİ - DUBLEKS DAİREYeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Maviş'in Beyaz Kalemi


İstanbul’a demir atmak!


AKP Hükümetlerinin 13 Yıllık İcraatı


Boyabat'tan Görüntüler (Yeni Mahalle-Bağlar)


İki Çizgi Vahdettincilik ve Atatürkçülük


CHP Milletvekili Adayı Barış Karadeniz İle Röportaj


2002 Yılı Milletvekili Genel Seçimi Sonuçları (3 Kasım 2002)


Mutlu kent Sinop'a ne oldu?


AK PARTİ, 2002 yılında hangi vaadlerle iktidara gelmişti ?


Soralım


O yar benim kime ne!


Nisan 2015 Raporu


MHP’ye Sakın Oy Vermeyin


Boyabatlı Şehitler


Cengiz Tokmak Niçin AKP'nin Birinci Sıra Adayı Oldu?


Selam Olsun....!


Tunus'tan Fotoğraflar ve Gezi Notları (3)


Çiğdemli Pilav


Türkiye'de Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar


Namazın Dinimizdeki Yeri


Öğretmenler Günü Nostalji-2


Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığından


Fevkaladenin Fevkinin de Fevkinde


Güle Güle İnönü StadyumuKurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

Boyabat Gazetesi
Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt eder

Boyabat'ta yayım yapan hiç bir basılı, sözlü ya da sanal yayın organıyla bağımız yoktur ve hiç biri
Boyabat Gazetesi'ni
temsil etmemektedir.

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:1369757 DtGaNi