Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Başkan Ermiş’den Yeni Yıl Kutlama Mesajı

 

Belediye Başkanı Mehmet Ermiş, yeni yıl mesajı yayınladı

 

Başkan Ermiş, yayınladığı yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi; "Sizlerin yaşam, kalitesini yükseltmek için vermiş olduğumuz hizmet yarışında bir yılı daha geride bırakmış bulunmaktayız.

2008 yılı, Boyabat’ın çağdaş, modern bir Kültür kenti olması yönünde yapmış olduğumuz çalışmaların, teker teker hayata geçmeye başladığı ve meyvelerini verdiği bir yıl oldu.

Yapmış olduğumuz çalışmalar göstermektedir ki 2008 yılı her yönüyle Boyabat’ımız için atılım yılı olmuştur. Sizler gibi ben de, umut ve beklentilerin yeniden yeşerip, taze başlangıçların yapıldığı yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşıyorum. 2009 yılında ve bundan sonraki dönemimizde durmak yok yola devam diyerek çalışmalarımızın tüm hızıyla devam edeceğini belirtir, yeni yılı sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmenizi dilerim."

 Mehmet Ermiş
 Belediye Başkanı

 

 


 

Tarih:31 12 2008 17:41(363) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
16. Yorum: çocuklar 13 02 2009 22:24
Biz çocuklar olarak boyabatta bir lunapark ile sinema salonu istiyoruz.Çocuğuz diye isteklerimizi es geçmeyin lütfen!!!!!!
wink

15. Yorum: Levent Aktaş 04 01 2009 21:45
sayın başkanım boyabatın hava kirliliği ne olacak...Kaloriferli binalara filtre düşünmüyormusunuz...Saygı
larımı arz ederim...

14. Yorum: serdar 03 01 2009 14:41
böyle yeni yıl kutlamalarını bırakın da iki esnafın yanına gidip derdini tasasını sorun...

13. Yorum: esnaf 02 01 2009 13:45
mehemt ermiş istanbula git artık.

12. Yorum: kader 02 01 2009 13:44
mehmet bey yeter artık.sana 3 defa oy verdik.aday sen olursan vallahi hasan kara başkan.ak parti başka bir adayla girerse kazanır.99 u untma.

11. Yorum: rejim 01 01 2009 21:21
Sayın Yorumcu lütfen yorumunuzu küçük harflerle yapın.
Selamlar B.G.

10. Yorum: rejim 01 01 2009 21:16
57 mustafa 57 sana söylüyorum boyabatta ne hizmet yapıldıgını gördünmü gömediysen gözlerin kör demekki SAYIN MEHET ERMİŞE GÜLE GÜLE DEMİŞİN ERMİŞ YİNE İNŞALLAH 2009 MARTTA YİNE GÜZEL BOYABATTA DURMAK YOK HİZMETE DEVAM AŞKIYLA BAŞARILAR DİLERİM,

9. Yorum: SATTAM 01 01 2009 21:28
Sayın Yorumcu lütfen yorumunuzu küçük harflerle yapınız.
Selamlar BG

8. Yorum: 57mustafa57 01 01 2009 18:11
Hayret akp de ne kadar parti içi demokrasi olduğunu dün gazetenin birinden öğrendim 81 ilin hemen hemen hepsinde il bşk nı tek aday gösterilmiş bilmem ne kadar ilçede tek aday gösterilmiş boybat ilçe kongeresindede tek aday gösterildi şimdi bakıyorum belediye başkanı aday adaylarının çokluğuna acaba sözde temaylül yoklamasımı yapacaklar yoksa aklıma başka şeylermi geliyor boyabat belediyesinde rand çokmu baksanıza millet istanbul ankarayı bırakmış koşa koşa boyabat belediye başkanlığına aday oluyor Mevcut belediye başkanı yine aday ama görüyorum ki kendi partilileri bile mehmet ermişin boyabata iyi hizmet etmemiş olduğunu gördülerki adayların çokluğu bu yüzden vay Boyabatlı halkın haline ama tezgah önceden belli aday ismi sayın dodurgalının cebinde güle güle sana mehmet ermiş,,

7. Yorum: işi sağlam 01 01 2009 17:33
2numaralı yorumcu hasan kim hasan diye birisi varmı onu 5sene önce kaybettiniz daha varolduna inanıyorsanız siz
körsünüz mehmet ermiş bey zaten başkan bundan hiç şüpheniz olmasın

6. Yorum: 57mustafa57 01 01 2009 17:23
Boyabatlı hemşerilerime hayret ediyorum ben ankarada yaşıyorum boyabatta oturan boyabatlılara sesleniyorum boyabatın hizmette önceliklerini ihtiyaçlarını boyabatta oturanlarmı bilecek istanbul ve ankarada yaşayanlar mı bilecek dışarıdan gelen adaylar çok başarılı iseler geldikleri yerde niye aday olmuyorlar anlamıyorum boyabata niye saldırıyorlar boyabatta siyaset yapacak adammı yok. ankaradan ve istanbuldan boyabata giden aday adaylarına sesleniyorum. ankarada bir boyabatlı muhtarımız bile yok bırakın boyabata saldırmayı bulunduğunuz konumlarda çok başarılı iseniz düşün boyabatlıların önünede ankarada ve istanbuldada boyabatlılar bir yerlere gelsinler işin kolay yönüne kaçmayın, birde dışarıdan gelen başkanların yaptıkları hizmetler ortada ben inanıyorumki boyabata yaşayan insanlar yönetseydi boyabat daha iyi hizmet alırdı tıpkı beypazarı ve safranbolu gibi lütfen boyabatlı hemşerilerim ithal ve paraşütle gelen adaylara oy vermeyin sevgiler

5. Yorum: kürbet 01 01 2009 14:13
Sayın yorumcu lütfen yorumunuzu küçük harfler kullanarak yazınız.
Selamlar
BG

4. Yorum: taylan 01 01 2009 13:00
sayın başkan seninde yeni yılını kutluyorum ,2 ci yorumcuya sende hasan karadan RANT SAGLAMIŞA BENZİYORSUN YOKSA HASAN SANA NERENİN SOZUNU VERDİ HANGİ DÜKKANIN VEYA HANGİ ARSANIN BANA SORARSAN HANİ SAYIN MEHMET ERMİŞİN SAGLIKLI YAŞAM YAPTIGI YERİN SÖZÜNÜ AL ŞÜNKÜ ORA İYİ PARA YAPAR ANLADINMI ŞU BOYABATTA HASANIN NEYİNİ GÖRDÜK SATMADIGI ARSA DÜKKAN BIRAK ONLARI ADLİYENİN KARŞISINDAKİ PARK BOYABATIN AK AK CİYERİ İNSAN AK CİYERİ OLMADAN YAŞARMI SORUYORUM SANA,BANA MEMLEKETE HİZMET YAPANI KONUŞ MEFFAT İÇİN KONUŞMA ARKADAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

3. Yorum: acaba? 01 01 2009 12:59
2.yorumcu, heveslenme diosun da sen bişiler biiosun galiba.sizin aday hangi zengine satış sözü verdi bu yıl?nereleri satacak acaba????

2. Yorum: işi sağlama almış gibisin 01 01 2009 11:46
Başkan adaylık işini sağlama almış gibisin.Mesajından öyle anlam çıkıyor.Diğer aday adayları boşuna heveslenmesinler desene.
Fakat sana kötü bir haber de ben vereyim.
Sen bile Hasan Karanın karşısında hezimete uğramaktan kurtulamayacaksın.
Fazla havaya girme.

1. Yorum: yakışıyor 31 12 2008 17:45
sayın başkan durmak yok hizmete devam size yakışıyor. inşaallah boyabatımızın ufkunu açmaya devam edersiniz.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Ak Parti Seçim Startını Verdi Orta Öğretim Okullararası Futbol Turnuva Boyabat SP Belediye Başkan adayı açıklan AKP Boyabat'ta seçim bürosu açtı Durağan Emin Ellerde Sinop 1. Amatör Küme 6. Hafta Değerlendi Ümitli gittik, üzgün döndük: 5–1 Boyabat Dergisi Ocak sayısı yenilendi Voleybol’da Gerze’yi farklı mağlup ettik İnternet Durağan'da Yuva Yıktı Sinop Tünelli Yolu Açıldı Eğitim-Bir-Sen Boyabat Temsilciliğinden Boyabat’ta TÜVTURK özel araç muayene is Sinop-Boyabat (Tünelli Geçiş) Yolu açılı Kulüpler Arası Voleybol Maçları İlçemizd Bu adresi sık kullanılanlara kaydedin! Amatör küme ilkyarı değerlendirmesi(2) AKP Sinop Milletvekili Dodurgalı Gazetem Şanlı Tekstil eğitim çalışmalarına başlı Amatör küme ilkyarı değerlendirmesi(1) DSP Belediye Başkan Adayı: Davut Çalhan AKP İlçe Başkanı Kara: “Liste söylentile İrfan Dindar: “Siyaseti halk için yapaca Engin Altay'dan soru önergesi Nostalji Müzesinin afişleri hazırlandı v Yüzlerce genç kayıt için başvurdu Bayburtlu Gözüyle Boyabat Sinop 1. Amatör Küme 5. Hafta Değerlendi Türk Eğitim-Sen soruyor: “Böyle bir madd Sinop Veteriner Hekimleri Toplantılarını Çeltikspor farklı galip: 0-5 CHP seçim broşürünü dağıtmaya başladı Ilıcalılar İstanbul'da birlik gecesi düz MHP Adaylarını Açıkladı Sekiz yıldır kayıp, Ana Baba Perişan CHP Adayları seçim çalışmalarına başladı Birtat Otel açıldı Kimliği belirsiz kişiler araba kundaklad Yılmaz ve Küçükbaş Ailelerinin Mutlu Gün Tümü

Trajedi sadece Filistin’de değil!


Müjde: Yorumlara yeniden yol verdik


Gazze’deki çocuklar da cennet kokardı


Ergenekon mergenekon


Bir Trafik Kazasının Ardından


Küçük Ölçekli İşyerlerinin Ekonomi Oyunundaki Manevraları


İki Elin Sesi Var!


Amerikan Krizi


Baş İle SonKurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
Telefon
0 (545) 323 07 07
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

Boyabat Gazetesi
Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt eder

Boyabat'ta yayım yapan hiç bir basılı, sözlü yada sanal yayın organıyla bağımız yoktur ve hiç biri Boyabat Gazetesi'ni temsil etmemektedir.

Agustos ayı ziyaretci sayısı:145987 DtGaNi