E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

 

Sahte Paraya Dikkat

 

Dün (24.10.2009) akşam saat 18.00 sıralarında Boyabat’ta bir kişi sahte bir elli liralık ile alış veriş yaptığı görüldü.

Durum hemen fark edildi ve Emniyet Müdürlüğüne ihbarda bulunuldu. Sahte para ile alışveriş eden kişinin aranmasına başlandı.

Panayır dolayısı ile çok sayıda insanın geldiği şu günlerde vatandaşların alışveriş ederken dikkatli olmaları gerekiyor.

 

 

Tarih:25 10 2009 12:09(765) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: selamlar 28 10 2009 04:05
kasnakçı kızlara fala takılmasaydın .:))))

5. Yorum: pislikler 26 10 2009 21:25
o pis panayır sevgılımle aramı bozdu bee

4. Yorum: doğru söyle 26 10 2009 17:25
1.yorumcuya senin elinin parmakları o kadar çokmu

3. Yorum: doğru söyle 26 10 2009 17:25
1.yorumcuya senin elinin parmakları o kadar çokmu

2. Yorum: kırızmi 25 10 2009 22:05
1 yorumcuya kardeş nerde kırız var ya soylesene calısana iş çokkkkkkkk ama ben oturdugum yerden para kazanayım dersen haklısın tugla faprıkaları calıştırcak eleman bulamıyor

1. Yorum: çok sayıda insan mı 25 10 2009 14:23
panayıra çok sayıda insan gelmesi sebebiyle derken anlamadım pardooonnn. ne çok sayısı kardeşim bi elin parmaklarını geçmez be. millet açlıktan kırılıyo habercisiniz ama haberiniz yok galiba gerçi yandaşı olduğunuz haberler hep gündemde ayrıca çok sayıda yorumum yayaınlanmadı sebebini bilmiyorum açıklarsanız sevinirim saygılar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı Şehir stadında güvenlik önlemleri arttır Orta refüj çimleniyor Vefat ve Başsağlığı Valilikte “Domuz gribi” toplantısı Dede mezarını aradı, sancağını buldu Emlak ve Temizlik Vergisi 2. taksiti öde Şehir Stadına Yeni Kondüsyon Aletleri Al Kadir Tıngıroğlu kaza geçirdi İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllen Belediye Bütçe Komisyonu çalışmalarını s Fikir ve Hareket Yayında Sinop Çevre Platformu yazılı bir açıklam Dikmen’e yeni otogar Mescid-i Aksa Konulu Resim Sergisi düzen Sinop-Boyabat yolunda kaza: 1 ölü 14 yar Tedaş Eski İl Müdürü Erol Topçu' nun ann Çeltikspor sezonu açtı Kalespor Konya DSİ'ye set vermedi Yetişal Fırını Dörtyol’a Şube Açtı Emekli Öğretmen Sebahattin Sarıoğlu vefa Kalespor- Konya DSİ Spor karşılaşması ya Çeltikspor 2009-2010 Futbol Sezonunu “Se Sinop'a uçak seferleri yeniden düzenlen Sinoplu Gaziler madalyalarını iade etmiş Cumhuriyet Kokteylii Cumhuriyet Bayramı Boyabat’ta coşkuyla k Taziye Dikmende Cumhuriyetin 86. Yılı kutlandı Başkan Ermiş’ten Cumhuriyet Bayramı Kutl Türkiye Cumhuriyeti 86 yaşında Ferhat İçel Vefat Etti CHP İlçe Başkanı Şişek'in Cumhuriyet Bay Cumhuriyet Engin Altay’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlam Belediye Zabıta Memurlarından Şükrü Asla Başkandan anlamlı hediye Domuz Gribinden Korunma Yöntemleri Gören "maşallah!" dedi Vefat ve Başsağlığı Panayır 2009 CHP ilçe Başkanı Görüşlerini açıkladı Kalespor Sungurluspor önünde Sahte Paraya Dikkat Boyabat Kalespor Çorum Sungurlu deplasma Hacı adayları kutsal yolculuğa törenle ç Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *