E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

 

Başkandan anlamlı hediye

 

Dikmen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaklaştığı bu günlerde Dikmen’ de yaşayan bütün esnaflara bayrak dağıtarak YÜKSEK bir ilke imza attı.

Hüseyin YÜKSEK  “Cumhuriyet bizim en büyük kazanımımızdır. Üniter yapısıyla sonsuza kadar yaşayacaktır. Bende bu kapsamda esnaflarımıza bayrak dağıtarak Cumhuriyet’imizin önemine bir vurgu yapmak istedim. Tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

 

 

Tarih:26 10 2009 16:02(1121) Facebook'ta Paylaş

17. Yorum: Hayrullah DEMİR 29 10 2009 17:19
TÜRK Bayrağını yiyosa HAKKARİ de dağıtsın biz onun ve Başbakanının samimiyetine inanalım. SİNOP ta ve ilçelerinde Bu Bayrak için canını verecek binlerce insan var .Burda dağıtması kolay .HAKKARİDE,LİCE de dağıtsın ,Göndere Bayrak çektirmeyen yerlerde dağıtınki cesaretinize inanalım. Körler memleketinde ayna satma...

16. Yorum: boyabatian 28 10 2009 00:36
eleştirmenlere adlı kullanıcıya cevaben;
*öncelikle topraklarımızda yaşayan her vatanperver birşeyler yapılması hakkında hemfikirdir merak etmeyiniz.açılımın ele alınış biçimi ve yöntemleri eleştirilmekte burada.yorumcuları sizden olmayan yada olan şeklinde değerlendirmektesiniz ki bu da adı sözde demokratik açılım olan konuyu savunurken sizi kendinizle çelişir duruma düşürmekte.
*açılımın arkasında cumhurbaşkanımız ve başbakanımız olabilir ancak onlar da yurda dönüş biçimleri ve yöntemleri hakkında tepkilerini ifade ettiler. burası sosyal bir platformdur ve herkes istediği gibi tepkisini kurallar dahilinde koyabilir. burada eleştirilen şey kürt açılımı değil toplumun hassas sinir uçlarından beslenen siyasi anlayıştır.
*kimsenin başkanınızı ikna etmek gibi bir yükümlülüğü yoktur. memleket sevgisini anne baba sevgisi mertebesinde benimsemiş insanları kategorilendiremezsiniz. kurallar dahilinde yorum yapan kimsenin ne insanlığını ne de türklüğünü sorgulamaya hakkınız var.
*eğer birşeyler sorgulamak amacınız varsa nacizane tavsiyem toplumun hassas duyguları üzerinden ucuz siyaset yapanları sorgulayınız.

15. Yorum: Şaşkın 27 10 2009 15:43
Ya Boyabat Belediye başkanı hakkında bu kadar haber çıkmıyor neden? şaşudum bak.

14. Yorum: Sinop Açılım Mağdurları 27 10 2009 12:57
Başkan gitsin doğuda dağdan inenlere versin o bayrakları bari bir nebze olsun ülkenin birliğine hizmet etmiş olur. Sinoplular çok şükür bayraklarına ve ülkesine sahip çıkıyorlar. Bak ne güzel yorum yapıyorum alınmayın eleştirmenlere yazısını yazan sayın anti eleştirmenci.

13. Yorum: Mrt 27 10 2009 12:29
Showmenlik başkanlık yapmak mı oldu? Geldiği günden beri popularist bir yaklaşımla hareket eden zaman zaman kendini aşan konularda açıklma yapan açılımcı başkan ne oldi rengin soluk görünüyor... Ama doğru yolu bulup Bayrağımıza sahip çıktığın için kutluyorum... Açılımı filan bırak Dikmeni nasıl açarım diye düşün...

12. Yorum: Eleştimenlere 27 10 2009 12:08
Açılımı yapan kişiler Cumhurbaşkanı ve Başbakandır. Dikmen Belediye Başkanı açılımdan sorumlu değil ama açılımın iyi olacağına inanmış. Eğer bu açılımın iyi olmadığına inanıyorsanız, oturur güzel güzel yorum yaparsınız ve Başkanı ikna etmeye çalışırsınız. Başkan Cumhuriyet Bayramını düşünerek esnafa bayrak dağıtıyor. Maşallah eleştirmenleriniz gene eleştiriyor. Bayrak dağıtmanın nesine karşı çıkıyorsunuz? Siz ne biçim Türksünüz. Ne biçim insansınız. Bir adamın iyi yaptığını da eleştiriyorsunuz. Mantıklı olun, tutarlı olun.

11. Yorum: Mithat Matkap 27 10 2009 09:18
O bayrak senin eline hiç yakışmıyor bay AÇILIMCI.

10. Yorum: boyabatli57 27 10 2009 01:18
her gün bu adamı burda görmekten bıktık ne meraklı ya reklam yapmaya o bayrağı camlara asmak önemli degil yüregine asmak önemli başkan .....

9. Yorum: cakır 26 10 2009 19:22
gazeteci efendiler baytar ahmet ve ekibi kutsal bayragı bu zihni bulanık zatın eline verip haber yaptıgınızımı sanıyorsunuz bunlardan haburda cok var yakında pkk bayragıylada haber yaparsınız

8. Yorum: bukalemun 26 10 2009 19:18
Kıravat boykotunu sürdüren başkan Cumhuriyetçi kesilivermiş.Kürt açılımından umudunu kesmiş olmalı ki dönüverdi , yumurta küfesi yokya sırtın da.Burada bayrağımızı kullanarak şov yaptığı kanaatindeyim.

7. Yorum: boyabat 26 10 2009 19:12
ya bu dikmen belediye başkanına olan hayranlığınız niye akrabanız falan mı oluyo heyyy millet boyabattan haber ver
bize yada boyabat haricindeki bütün ilçeleri eşit tutun

6. Yorum: aYIP 26 10 2009 19:03
Benim yorumum 6 maddelik kritere uyduğu halde neden yayınlanmadı!!! Sizin dürüstlüğünüz yakınlık seviyesinde mi? Şimdi bunu yayınlarsınız şeffafız imajı verelim diye. hemşerim diğer yorum neden yayınlanmadı onu anlatın bana. YÜKSEK makama cevap verin halk konuşuyor...

5. Yorum: 57-57 26 10 2009 17:47
Sayın başkan(biz nezaketi bırakmayalım) açılımdan çabuk çark etti.Galiba birileri cimcik attı iyide oldu yoksa şimdi başka bayrak dağıtır sonuda ne olurdu bilemem ama uyanmasıda bir aşamadır allah yar ve yardımcısı olsun göreceğide görmüşüde bu olacak

4. Yorum: en büyük başkan bizim baş ... 26 10 2009 17:14
yaa bu boyabat gazetesi değil mi ... Dikmen felan ....En büyük başkan Mehmet başkan

3. Yorum: Kasabalı 26 10 2009 16:30
Başkan Boyabat panayırınada gel orada bir sürü esnaf var onlarada bayrak dağıt, ertesi günde boyabat gazetesi reklamını yapar,sende yolunda ilerlemiş olursun.

2. Yorum: boyabatian 26 10 2009 16:22
kürt açılımına destek isteyen başkan bir anda üniter yapının savunucusu oluvermiş. üniter devlet;birleşik, ortak amaç uğruna bir araya gelmiş ve kaynaşmış bir devlettir.ortak bir amaç için silah bıraktığını söyleyenler aynı saatlerde siirt te askerimize kurşun sıkıyor. keşke gezinizi ertelemeseydiniz sayın başkan; dağdan inenlere dağıtırdınız o bayrakları zira sözde demokratik açılım için inenlerin elinde bir tane türk bayrağı yoktu. topraklarımızda yaşayanların kalplerinde zaten ülkemiz kadar büyük bir bayrak mevcuttur.

1. Yorum: şadan örs 26 10 2009 16:18
güzel yakısır başkanımıza anlamı büyük fırıncı ergünü göremedım kazımda yakısıklı cıkmış ergün kazım hayırlı kazanclar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı Şehir stadında güvenlik önlemleri arttır Orta refüj çimleniyor Vefat ve Başsağlığı Valilikte “Domuz gribi” toplantısı Dede mezarını aradı, sancağını buldu Emlak ve Temizlik Vergisi 2. taksiti öde Şehir Stadına Yeni Kondüsyon Aletleri Al Kadir Tıngıroğlu kaza geçirdi İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllen Belediye Bütçe Komisyonu çalışmalarını s Fikir ve Hareket Yayında Sinop Çevre Platformu yazılı bir açıklam Dikmen’e yeni otogar Mescid-i Aksa Konulu Resim Sergisi düzen Sinop-Boyabat yolunda kaza: 1 ölü 14 yar Tedaş Eski İl Müdürü Erol Topçu' nun ann Çeltikspor sezonu açtı Kalespor Konya DSİ'ye set vermedi Yetişal Fırını Dörtyol’a Şube Açtı Emekli Öğretmen Sebahattin Sarıoğlu vefa Kalespor- Konya DSİ Spor karşılaşması ya Çeltikspor 2009-2010 Futbol Sezonunu “Se Sinop'a uçak seferleri yeniden düzenlen Sinoplu Gaziler madalyalarını iade etmiş Cumhuriyet Kokteylii Cumhuriyet Bayramı Boyabat’ta coşkuyla k Taziye Dikmende Cumhuriyetin 86. Yılı kutlandı Başkan Ermiş’ten Cumhuriyet Bayramı Kutl Türkiye Cumhuriyeti 86 yaşında Ferhat İçel Vefat Etti CHP İlçe Başkanı Şişek'in Cumhuriyet Bay Cumhuriyet Engin Altay’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlam Belediye Zabıta Memurlarından Şükrü Asla Başkandan anlamlı hediye Domuz Gribinden Korunma Yöntemleri Gören "maşallah!" dedi Vefat ve Başsağlığı Panayır 2009 CHP ilçe Başkanı Görüşlerini açıkladı Kalespor Sungurluspor önünde Sahte Paraya Dikkat Boyabat Kalespor Çorum Sungurlu deplasma Hacı adayları kutsal yolculuğa törenle ç Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *