E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

2011 yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları
(12 Haziran 2011)

Sinop geneli 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (12 Haziran 2011)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİ
l

T
o
p
l
a
m
ı
M
e
r
k
e
z
A
y
a
n
c
ı
k
B
o
y
a
b
a
t
D
i
k
m
e
n
D
u
r
a
ğ
a
n
E
r
f
e
l
e
k
G
e
r
z
e
S
a
r
a
y
d
ü
z
ü
T
ü
r
k
e
l
i
G
ü
m
r
ü
k
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık832170111178369958863556
Toplam Seçmen151.00442.08018.03830.5114.79814.1699.33716.7834.23011.058
Toplam Kullanılan Oy130.09237.32815.09126.0453.87712.2148.05214.6463.7049.135
Toplam Geçerli Oy126.70036.43014.59425.3373.70111.8197.75414.1863.5678.895417
Toplam Geçersiz Oy3.809898497708176395298460137240
Katılım Oranı% 86,15% 88,71% 83,66% 85,36% 80,80% 86,20% 86,24% 87,27% 87,57% 82,61
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi69.58713.5727.99816.4592.5409.2753.7086.8842.4526.443256
Cumhuriyet Halk Partisi39.25417.8774.8884,9096851.0183.1064.8435091.311118
Milliyetçi Hareket Partisi10.4863.2791.0322.6081727674451.10335870220
Saadet Partisi1.4453241183125320987170571105
Halkın Sesi Partisi1.3362761263624715573138541041
Demokrat Parti1000200100179531158315648633
Hak ve Eşitlik Partisi971288536122243545512183
Demokratik Sol Parti538133661031742419019261
Emek Partisi4961445765284253718226
Büyük Birlik Partisi4029349731757254912261
Doğru Yol Partisi3265737592238364215191
Millet Partisi267662043172010699130
Türkiye Komünist Partisi24574254092318414101
Liberal Demokrat Parti182221341122316345151
Milliyetçi ve Muhafazakar Parti15525122371118415130
www.boyabatgazetesi.com
Seçilen Milletvekilleri
Cumhuriyet Halk PartisiEngin Altay
Adalet ve Kalkınma PartisiMehmet Ersoy
www.boyabatgazetesi.com

Boyabat İlçesi 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (12 Haziran 2011)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
PartilerBoyabat
Toplamı
ŞehiriçiKöylerw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık179Oy
Oranı
%
65114
Toplam Seçmen30.51117.91312.598
Toplam Kullanılan Oy26.04515.34610.699
Toplam Geçerli Oy25.33714.91210.425
Toplam Geçersiz Oy708434274
Katılım Oranı% 85,36% 85,67% 84,93
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi16.45964,968.7547.705
Cumhuriyet Halk Partisi4.90919,383.3291.580
Milliyetçi Hareket Partisi2.60810,292.056552
Halkın Sesi Partisi3621,43238124
Saadet Partisi3121,23179133
Demokrat Parti1790,718792
Demokratik Sol Parti1030,416340
Büyük Birlik Parti730,294033
Emek Partisi650,262441
Hak ve Eşitlik Partisi610,243922
Doğru Yol Partisi590,233029
Millet Partisi430,172815
Liberal Demokrat Parti410,161625
Türkiye Komünist Partisi400,152119
Milliyetçi Muhafazakar Parti230,09815
www.boyabatgazetesi.com

Sinop geneli 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (12 Haziran 2011)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİl
Toplamı
Sahilİç
Kesim
Gümrükw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık832Oy
Oranı
%
518314
Toplam Seçmen151.004102.09448.910
Toplam Kullanılan Oy130.09288.12941.963
Toplam Geçerli Oy126.70085.56040.723417
Toplam Geçersiz Oy3.8192.5791.240
Katılım Oranı% 86,15% 86,32% 85,80
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi69.58754,9241.14528.186256
Cumhuriyet Halk Partisi39.26430,9932.7106.436118
Milliyetçi Hareket Partisi10.4868,286.7333.73320
Saadet Partisi1.4451,148625785
Halkın Sesi Partisi1.3361,067645711
Demokrat Parti1.0000,796553423
Hak ve Eşitlik Partisi9710,77871973
Demokratik Sol Parti5380,423731641
Emek Partisi4960,393751156
Büyük Birlik Partisi4020,322591421
Doğru Yol Partisi3260,262131121
Millet Partisi2670,21195720
Türkiye Komünist Partisi2450,19177671
Liberal Demokrat Parti1820,14112691
Milliyetçi ve Muhafazakar Parti1550,12116390
www.boyabatgazetesi.com
Sahil:Merkez İlçe, Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli
İç Kesim:Boyabat, Durağan, Saraydüzü
Tarih:12 06 2011 21:24(7332) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2007 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1988 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1987 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1982 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1961 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim 1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Sinop İli Yerel Seçim Sonuçları (30 2014 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (30 M 2014 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Baz 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1999 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 7 Haziran 2015 milletvekili kesin listes 1987 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1983 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1977 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1973 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1969 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1965 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1961 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1957 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1954 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1950 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2014 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı 1.Tur Se 2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi 1. 2009 Boyabat Belediye Başkanlığı Mahalle 2009 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2009 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (29 M 2009 Sinop İli İl Genel Meclisi Seçim So 2004 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (28 M 1999 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (18 N 1996 Boyabat Belediye Başkanlığı Ara Seç 1994 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (27 M 1989 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (26 M 1984 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (25 M 30 Mart 2014 Yerel Seçim Boyabat İlçesi 1977 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (11 A 1973 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (9 Ar 1968 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (2 Ha 1963 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (17 K 2011 milletvekili kesin listesi Tümü

Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail’in kaderini değiştirdi …!


Her İnsan Bir Engelli Adayıdır


Övülenler, Eleştirenler, Suçlananlar Kim ne?


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Osman Çakır’dan kandil mesajı


Olmasa iyi ama, olmuş işte...


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


17-25 Aralık da Sen Ne Yaptın?


Kazanmak Risk Almakla Mümkündür


Hisar İşçi


Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz




Aralık ayı ziyaretci sayısı:354011 DtGaNi

* ANASAYFA *