E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları
(7 Haziran 2015)

Sinop geneli 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (7 Haziran 2015)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİ
l

T
o
p
l
a
m
ı
S
i
n
o
p
A
y
a
n
c
ı
k
B
o
y
a
b
a
t
D
i
k
m
e
n
D
u
r
a
ğ
a
n
E
r
f
e
l
e
k
G
e
r
z
e
S
a
r
a
y
d
ü
z
ü
T
ü
r
k
e
l
i
Y
u
r
t
d
ı
ş
ı
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık762150103166349055813449
Toplam Seçmen154.26444.50518.26531.3684.33513.0879.22918.0334.48810.954
Topl. Kullanılan Oy130.30438.72415.00426.5643.47310.7997.81015.3713.8298.730
Toplam Geçerli Oy129.47037.83414.65125.7523.31910.4187.49814.8723.7208.4852.921
Toplam Geçersiz Oy3.755890353812154381312499109245
Katılım Oranı% 84,7387,0182,1584,6980,1282,5284,6285,2485,3279,70
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi61.54411.0246.86914.7282.0777.2243.3886.6282.4315.7181.457
Cumhuriyet Halk Partisi36.77417.3804.9813.5105907972.7494.6863961.182503
Milliyetçi Hareket Partisi21.7247.2651.9485.7282521.5477252.2636481.077271
Saadet Partisi2.350555241555591891532967917746
Halkların Demokratik Partisi2.15669113226426103602021273593
Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi1.1831521202336816112220243802
Vatan Partisi5872176073273533103101118
Hak ve Özgürlükler Partisi5627959904973568531364
Demokratik Sol Parti5239257107287531787435
Demokrat Parti44259361432652266020182
Halkın Kurtuluş Parti426694985294637757245
Bağımsız Türkiye Partisi2817229441327215011104
Liberal Demokrat Parti18434104914181833341
Doğru Yol Partisi16431173011152224554
Hak ve Adalet Partisi15925163319191125452
Millet Partisi136369318131912350
Yurt Partisi1262382411111026490
Anadolu Partisi110207221181514472
Komünist Partisi38103315210211
Merkez Partisi10000000001
www.boyabatgazetesi.com
Seçilen Milletvekilleri
Cumhuriyet Halk PartisiBarış Karadeniz
Adalet ve Kalkınma PartisiCengiz Tokmak
www.boyabatgazetesi.com

Boyabat İlçesi 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (7 Haziran 2015)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
PartilerBoyabat
Toplamı
ŞehiriçiKöylerw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık166Oy
Oranı
%
55111
Toplam Seçmen31.36818.62412.744
Toplam Kullanılan Oy26.56415.80410.760
Toplam Geçerli Oy25.75215.29910.453
Toplam Geçersiz Oy812505307
Katılım Oranı%84,69%84,86%84,43
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi14.72857,197.6517.077
Milliyetçi Hareket Partisi5.72822,244.4541.274
Cumhuriyet Halk Partisi3.51013,632.3251.185
Saadet Partisi5552,16317238
Halkların Demokratik Partisi2641,0317688
Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi2330,9093140
Demokrat Parti1430,566479
Demokratik Sol Parti1070,424958
Hak ve Özgürlükler Partisi900,352961
Halkın Kurtuluş Partisi850,333154
Vatan Partisi730,282845
Liberal Demokrat Parti490,191831
Bağımsız Türkiye Partisi440,171925
Hak ve Adalet Partisi330,13627
Millet Partisi310,12922
Doğru Yol Partisi300,121317
Yurt Partisi240,09618
Anadolu Partisi220,08913
Komünist Partisi30,0121
www.boyabatgazetesi.com

Sinop geneli 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (7 Haziran 2015)
w
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Partilerİl
Toplamı
Sahilİç
Kesim
Yurtdışıw
w
w
.
b
o
y
a
b
a
t
g
a
z
e
t
e
s
i
.
c
o
m
Toplam Sandık762Oy
Oranı
%
472290
Toplam Seçmen154.264105.32148.943
Toplam Kullanılan Oy130.30489.11241.192
Toplam Geçerli Oy129.47086.65939.8902.921
Toplam Geçersiz Oy3.7552.4531.302
Katılım Oranı% 84,47%84,61%84,16
www.boyabatgazetesi.com
Adalet ve Kalkınma Partisi61.54447,5435.70424.3831.457
Cumhuriyet Halk Partisi36.77428,4031.5684.703503
Milliyetçi Hareket Partisi21.72416,7813.5307.923271
Saadet Partisi2.3501,821.48182346
Halkların Demokratik Partisi2.1561,671.184379593
Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi1.1830,917444372
Vatan Partisi5870,4545111818
Hak ve Özgürlükler Partisi5620,433641944
Demokratik Sol Parti5230,403291895
Demokrat Parti4420,342252152
Halkın Kurtuluş Parti4260,332831385
Büyük Türkiye Partisi2810,22195824
Liberal Demokrat Parti1840,14113701
Doğru Yol Partisi1640,13110504
Hak ve Adalet Partisi1590,12101562
Millet Partisi1360,1189470
Yurt Partisi1260,1087390
Anadolu Partisi1100,0874342
Komünist Partisi380,0327101
Merkez Partisi10,00001
www.boyabatgazetesi.com
Sahil:Merkez İlçe, Ayancık, Erfelek, Dikmen, Gerze, Türkeli
İç Kesim:Boyabat, Durağan, Saraydüzü
Tarih:14 04 2015 16:40(12976) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
45. Yorum: kamil 12 06 2015 16:26
boyabatlının uyanmaya ihtiyacı yok gibi.

44. Yorum: erbil 12 06 2015 14:13
en alim akp li kim? hayrettin karaman. o dun çıktı akp ye oy vermeyen millete ırgat dedi. yazıklar olsun diyorum bu dünya için ahiretini mahvedenlere!!!
arsız hırsıza tazı olacağımıza, bu vatan da ırgat olmayı yeğleriz biz.

43. Yorum: erbil 12 06 2015 14:10
havuz medyası bile u dönüşü yaptı. dun kimi chp yi, kimi de mhp yi övdü. koalisyonda akp nin yanina yakıştırdı. deniz baykala bile cuma içten muamelesi yaptılar. is adamları hemen saga sola yaltaklanmaya basladilar. neden? ne olur yolsuzluk demeyin. sayıştay raporlarını sormayın.17 25 aralık demeyin diye yalvarıyorlar. aslaaa! çıkan torba yasalar iptal edilmedikçe, haramilerden hesap sorulmadikca, hırsızlığı bile bile savunanlar'ın yüzüne çarpılmadıkça koalisyon kurulmasin.

42. Yorum: siyaset 12 06 2015 10:50
akp li kardeşlerim ağlıyor... sokakta, evde,face de, twiterda.
ağlayıp ona buna sataşmayın. az oz eleştiri yapın. sen cumhurbaşkanlığı imkanlarıyla diğer partilere hakaretler edip, oy istemedin mi? habur, oslo, dolmabahçe, imralı vakalariyla bu adamların davasını meşru kılmadın mi? hadi onu geçtim değerli akp liler su egemen bağışa karşı üç maymunu oynadınız ya! 20 tv kanali 10 gazete ile durmadan propaganda yapmadiniz mi? gazetecileri, polisleri içeri atmadınız mi? efsunlanmis gibisiniz. bunlardan birine karşı çıktınız mi? hayır. kralım çok yasa dedikce kaybedeceksiniz....

41. Yorum: kurtalan ekspres 12 06 2015 09:01
en güzel yorum 29.yorum.bende az ilave yapacam:tüm okul müdürleride üzülmüşlerdir syrıcada benim öğrendiğim bl.personelin ancak 1/3 ü oy verme lütfunda bulunmuşlar.nedeni:kurum dışından getirilen memurlarmış!nazım beye lafımız olmaz bizim kalbimizde.

40. Yorum: cancan 11 06 2015 21:20
keser döner sap döner, gün gelir hesap döner..

39. Yorum: nurdan 11 06 2015 11:25
öncelik devlet dairesinde çalışan akp militanı memurlarla

38. Yorum: boyabat lı 11 06 2015 09:01
nerede kalmıştık................

37. Yorum: arkadaslar 11 06 2015 01:07
beyler bayanlar siz burda siyaset uğruna birbirinize o kadar kırıcı konuşuyosunuz ki karşınızdaki insan mı hayvan mı belli değil. yahu biri chp ci biri akp ci biri mhp ci . kardeşim hepimiz bu milletin evladıyız size bir gram çıkarı olmayan partileri savunup biribirinizi neden üzüyorsunuz. siz burda bu tartışmaları yapın rte nin kılıçdaroğlunun bahçelinin çok umrunda sanki onlar mevkii makam sahibi paraları yiyenler onlar derdini çeken siz. atalarımız boşuna dememiş 'zenginin malı züğürtün çenesini yorar' diye sizde o hesapsınız şuan. kırmayın bölünmeyim kardeş olalalım birlik olalım.

36. Yorum: hayatgüzel 10 06 2015 22:36
o be üç gündür ne rahatız tv ler rahat hakaret yok sövme yok adamın birini ekranlarda görmemek ne ka hoş ne ka güzel.şükürler olsun milletin yüzde 60 ı aklı selim davrandı

35. Yorum: gurbet-1 10 06 2015 22:27
bre milliyetçi kesilen yalakalar.öncelikle milliyetçi sonradan olunmaz milliyetçi doğulur.sonradan olunan ise menfaat ve yalakalıktır.bir kere seçimi n sonucunu anlayabilmeniz için natematik ve coğrafya (grafik okuyabilmenizin) iyi olması gerekir.eğer matematiğinize radim kürekçi, hasan çeltikçi coğrafyaya da doğan hoca geldiyse eminim sıkıntı yoktur ilçemizin güzide hocalarıdır.örnek :2011 akp:327 vekıl 2015 akp:256 dark:69
örnek-2: 2011 ditarbakır akp ile bağımsız bdp arasıbdaki fark:20 bin bugün hdp, akp ye 520 bin fark atmış. van ağrı karsta aynı.
örnek-3:istanbul esenyurt akp 2011:% 65 bdp:% 3.2015 akp:% 40 hdp:% 25 sanırım açıklayıcı olmuştur.işkembeden sallamayın.

34. Yorum: 31 nolu yorumcuya 10 06 2015 21:57
yazma kusurun var, iyi güzelde okuduğunu anlayamama gibi özelliğinde var.tenkid ettiğin yorumcuyla kendi yazdığın yorumu bir karşılaştır.iyice oku .istersen gazete yetkililerine rica et,yorumunu sildir.

33. Yorum: ist 10 06 2015 20:30
31 nci yorumcu önce akuma yazmayı öğren sonra yorum yaparsın başkalarına çamur atma gözünle gördüğün zaman yorum yaparsın ........

32. Yorum: bakış 10 06 2015 16:18
şunu iyi biliniz ki, ak parti halâ türkiye'nin en büyük partisi, tayyip erdoğan en önemli ve alternatifsiz lideri, gelecek seçim ak parti 400 milletvekili ile tek başına iktidar, nazım maviş ilimizin vekilidir. itirazı olan varsa gazetenin bu sayfasını notere onaylatıp saklasın, o zaman gelince görüşelim.

31. Yorum: boyabatlı57 10 06 2015 14:49
30 cü yorumcu asıl zili siz takında oynayın akepe amsçına ulaştı hdp yi meçlise soktu mhp nün chp nin millet vekilinde kesilme varmı hdp yüzde yüz arttı akepe 330 lardan 258 lere düştü nerde bu millet vekilleri hdp de laf olsundiye konuşma mhp ye suç atmayın asıl suçlu akepe bu vatanı bölen akepe neymiş çöpten ekmek topluyormuş fakan fikan geçin bunları bu milletin paralatını faixiyle rıza zarrafa peşkeş cektinşz hırsız bakanlaronızı bile adalete teslim edemedinlz boş konuşma imamlar müdürler memurlar işini bıraktı siyaset yaptı akepe peşinde işte xihniyet bunkarın hesabı sorumayacakmı medya taeaf tuttu rte taraftuttu ettiği yemini bile çiğnedi işte dşz busunuz

30. Yorum: mustafaya 10 06 2015 10:10
akıllı ol.sen o yorumu yaparken kafan iyimiydi.sizin gözünüz dönmüş .millet çöpten yiyecek toplarken,ülke de tehlike çanları çalarken.o bahsettiğin parti o oyları toplarken,ayakkabı kutularından dolarlar çıkarken neredeydin.tabii ya makam mevkii peşindeydin,yada cebini dolduruyordun,ya da koltuğunu sağlamlaştırıyordun.bir de utanmadan mhp ye dil uzatıyorsun.o malum partiyi o kadar kim büyüttü onu da gayet iyi biliyorsun.şimdi zil takıp oyna.

29. Yorum: boyabat 10 06 2015 10:10
boyabat ta üzülenlere bir bakalım
1- .............. köyü
2- belediye personeli
3- imamlar
4- sivrilmiş memurlar
neden acaba

28. Yorum: 24 nolu yorumcuya 10 06 2015 09:48
ya kardeşim az bi hazmetmesini öğren ya çok mu zoruna gitti ya erzak gelmeyecek diyemi korkuyorsun

27. Yorum: salarlu 10 06 2015 08:35
mhp ye laf atanlar var burda kardeşlerim szi mhp ye laf atacağınıza kendi idare ve yöneticilerinizin halka ve devlet dairelerindeki alt gruplara bakış açısına bakınız siz herkesi küçük kendinizi kaf dağının üstünde görürseniz devran döner sap döner keser döner derler bence kabahati kendinizde arayın kimseye de çamur atmayın bütün kabahat sizin ve sizin gibi düşüncelerde olanlardadır.siyaset insanların huzuru geçimi ferahlığı özgürlüğü için vardır eğer bunlar yoksa siyaset yapmanın ne anlamı varki

26. Yorum: mustafa'ya 10 06 2015 00:36
çözüm sureci diyerek simarttiginiz pkklilar ve önder olarak gösterdiğiniz apoyu kürt halki sahiplendi. kurt sorunu diyerek pkk açılımı yaptınız önder olarak apoyu gosterdiniz hdp meclise girince de sucu mhp ye atiyorsunuz. bu durumun suçlusu sizsiniz. ve sizin oylariniz onlara gitti mhp nin değil mhp nin oyu artarken sizinki azaldı görün bunu. çözüm sürecinde izlediğiniz yanlış siyaset bu sonucu doğurdu. bunun olmasında bas faktör akp nin ortaya çıkardığı çözüm sureci ve hdpyi destekleyen sosyalist geçinen komünistler.

25. Yorum: vatan 09 06 2015 23:48
23.yorumcu sen ak parti tayyip gitsin diye hdp ye teşekkürler diyosun. sen nasıl bu vatanın evladısın ? yoksa içimizdeki irlandalı sen misin ?

24. Yorum: mustafa 09 06 2015 22:16
bu mhp ye oy verenlerde anlama zorluğu var galiba.birde ben anlatayım. aldığınız oy hdp kadar.bir şehir hariç hiçbir yerde 1.olamamış. istanbulda hdp den bile az oy almış. ha bu arada 3. oldunuz.
görmemişin oğlu olmuş misali sevinin. biz %41e sevinemiyoruz.sayenizfe ülkemiz kaybetti. bosna mısır suriye filistin kosava somali arakan müslümanları kaybetti. ne kadar sevinseniz azdır

23. Yorum: van münit 09 06 2015 17:19
hala tayyibi savunan troller sizin savunduğunuz adam 2 gündür piyasaya çıkamadı olsun çıkmaması çok güzel . akp siz bir türkiye çok güzel tayyipsiz türkiye çok güzelmiş. şu güzelim boyabat bile çok süper oldu . teşekkürler hdp. sayende ak trollerden kurtulduk

22. Yorum: derdest 09 06 2015 17:03
bu hazimsizligin sebebi su olabilir. yaptığınız aşağılamalar, kabadayı tavırlar, adam kayıtmazlar, otekilestirmeler acaba simdi bize mi yapilacak düşüncesidir beyninizi yiyip bitiren. merak etmeye gerek yok. gaspettikleriniz sizden geri alınır. dahada başka bisey yapılmaz. sizin kadar zalim olacak halleri yok ya?

21. Yorum: eser 09 06 2015 16:15
yana yakıla milleti vefasizlikla suçlananlar yandaş ve yalakalar. millet bu kez boyle olsun istedi. saygı duyun. bir tek siz muslumanmissiniz kibrine kapılmayın. devlet memurluğu yapıp profillerinizden akp propagandası yapmak içinmi maaş alıyorsunuz. istifa edip siyaset yapın yiyorsa. rantın, hırsızlığın büyüğü orda. tabi agababalarinizdan size sıra gelirse! siz insanlara türlü turlu iftira edin. hdp yi meşru kilin. hukuğu katledin. ondan sonra ağlayın durun. hepinizi biliyor, görüyor, izliyoruz. biraz sabir edin.

20. Yorum: boyabat lı 09 06 2015 14:32
akp li arkadaşlar gemi su almaya başladı siz biliyorsunuz ne yapacağınızı. menfaatiniz icabı hemen başka partiye geçiş yapıyorsunuz. özellikle daha eski günlerde faceden yaptığınız paylaşımları silin

19. Yorum: doğrucu 09 06 2015 10:51
mhp adayı kazanamaz zaten düşüncesiyle chp ye verilen destek oylar 1200 civarındadır sadece boyabatta diğer il ve ilçelerdede senaryo aynıysa 7000-8000 oy mhp den chp ye gittiyse mustafa meftun çağlara maalesef yanlış yapılmıştır.siyasetin fırıldaklık olduğu menfaat işi olduğu maalesef apaçık ortaya çıkmıştır.

18. Yorum: 17.yorumcuya 08 06 2015 18:05
evet dostum hasankara ekoldür..
sen hiç hastaneye düştün mü..?
yada ank. ist. hasta götürdün mü..?
hasankara nın boyabatlı hemşerilerine bu alanda yaptığı hizmet ve yardımlardan haberin var mı..?
bak ben rahmetli babamı ank.ya hast.neye yadırdığımda 4ay başında bekledim ve hasan kara her hafta ziyaretimize geldi.
cenazesinde cenaze aracına varana kadar yardımcı oldu.
allah kimsenin başına vermesin ama başına gelmeyen kıymetini bilmiyor.
onun içindir ki dostum
evet hasankara ekoldür ve herdaim şahsi oyları vardır.
syr

17. Yorum: murat 08 06 2015 17:22
16. yorumcu kardes hasan karamı ekoldur, af buyur anlayamadım..adam sadece kendıne ve nefsıne hızmet eder bunu bılen boyabatlıda hasan karanın oldugu partıye oy vermez senın dedıgın eskıdendı sımdı eskı camlar bardak oldu..caglar hasan karayla gezdıkce antıpatı topladı oy degıl..

16. Yorum: 12nolu yorumcuya 08 06 2015 16:40
arkadaşım kardeşim..!
hasan kara nın aldığı oy belediye başkanlığı içindi ve bu konuda hasan kara nın chp den ve diğer ğartilerden aldığı şahsi oyları gözardı etmeyelim.
hasankara mhp için boyabatta bir ekoldur ve şahsi oylarıda vardır.

15. Yorum: misafir 08 06 2015 16:36
mhp daha kendi evladına sahip çıkamadı bir mhp li olarak utanıyorum şu tablodan bi zafer nidaları sayın bahçeli
biz evlatlarımıza sahip çıkamadık
bilmem ne yarışı yüzünden

14. Yorum: mafiş 08 06 2015 16:25
nazım mafiş boyabat en büyük kazığı atmıştır. meftun abim güzel güzel anlattı anlamadınız

13. Yorum: ali 08 06 2015 14:41
hırsız olduklari adil yargılanma sonrasında ispatlandiginda. akp ye oy veren temiz yürekli analar babalar hariç koltuk sevdasına, çıkar uğruna buna göz yumanlarda ayni onlar gibidirler. geleceklerini mahvetmişlerdir.

12. Yorum: meraklı 08 06 2015 14:34
uzaklardan yazan arkadaşım diyorsun ki ak parti çağlara sahip çıksaydı oy verseydi vs vs..2014'te mhp ile hasan kara 6.356 oy almış ama 2015 te ne hikmetse mhp oyu 4.450 ye düşmüş. mhpliler kendi adayına sahip çıkmış mı sence ?

11. Yorum: 10.yorumcuya 08 06 2015 14:16
o imamlar dün gece afyon yutmuş gibi dolanıyorlardı. hatta bazısı önünü göremiyordu neredeyse. zafer sarhoşluğundandır. :))

10. Yorum: imamlara 08 06 2015 13:12
koşun çok değerli akp imamları. hadi bakıyım şimdide akp naraları atın . camiyi emeklilere bırakıp akp propagandası yapmaya gidin. yediniz içtiniz 13 yıldır . şimdi geri verme zamanı geldi.

9. Yorum: ibrahimcan_0057-34.1.1 08 06 2015 12:22
seçim bitti emme boyabat ve genelinde sinop oy patlaması yaptı nedeni her şeyin sinop ve ilçelerinde güllük gülistanlık olması idi hepimizin bildiği gibi seçimleri milli irade yani halk kazandı emme yine ve yeniden kaybeden boyabat oldu tekrar hayırlı olsun

hükümet nirede halk burada sandıktan demokrasi çıktıııı.

8. Yorum: uzaklardan 08 06 2015 11:35
bir seçim dönemini daha iyisi ile kötüsü ile atlattık
bu seçimdede tek tesellimiz bir taşkınlık yaşamadan bu süreci atlatmamızdır.
ayrıca mustafa meftun çağlar beyi de başarılı buldum ve tebrik ederim..
be sadece akp ye oy veren boyabatlı hemşerilerime sormak istiyorum;
maviş in kazanamayacağı belli oğlu belliyken vede kendi evladınız çağlar dururken tokmak ı vekil yapmak için körü körüne akp ye bağlılığınıza inanamıyorum ve inşallah ankaraya bir işiniz düşerde o uğruna gece gündüz durmadan çalıştığınız tokmak ın gerçek yüzünü görürsünüz.
ama çağlar ı meclise göndermiş olsaydık bu boyabatımız için muhakkak bir kazanç olacaktı.
herşeye rağmen olan oldu;
inşallah akp ve chp den seçilen adaylar memleketimiz için hayırlı olur.
tüm boyabatlı hemşerilerime saygılarımla
syr

7. Yorum: misafir 08 06 2015 11:08
akp ve mhp elele baroş karadeniz meclise teşekkürler boyabat !!!!

6. Yorum: eee bu işler sırayla... 08 06 2015 10:12
bir zamanlar birilerine dokunan yanıyordu!
sonra o biriler değişti, bu sefer de o'na dokunan yanıyordu!
seçim sonuçlarına göre bir koalisyon gözüküyor!
şimdi... şimdi... şimdi...
dikkat edin!
kim o'nunla koalisyon kurarsa kendisi yanacak gibi...
hani ne deniyor du;
birileri suçlanacak mı,
hemen alıp o'nun saflarına ekleyiveriyorlardı!
17-25 raflarda duruyor!
kim koalisyon yapacaksa, o'na raflar gösterilecek!
sonrada parmak sallayıp hııı.... diyecekler!
hani dedik ya!
her şey sırayla...

5. Yorum: ( ???)... 08 06 2015 09:49
valla arkadaş!
ülke halkımın;
-açlıkla!
-yoksullukla!
-işsizlikle!
-rüşvetle!
-yolsuzluklarla!
-israflarla!
-kul hakkıyla!
-devlet malını yağmalayanlarla!
-haramla!
-saraylarla!
-konaklarla!
-havuzlu villalarla!
-demokrasiyle!
-hukukun üstünlüğüyle!
-laiklikle!
-çağdaşlıkla!
-bilimle!
ve daha birçok konularla ilgisinin, tartışmalı olduğunu, seçim sonuçları net ve açık olarak göstermiştir!
ülke halkım kendisine göre bir şeylere evet demiştir de, yukarıda sayılan sözü edilen konularla pekte ilgilenmediğini gözler önüne de sermiştir diyebilir miyiz?

4. Yorum: hasan 08 06 2015 08:59
kibrinde bir kalesi vardı. nasıl yıkıldı beraber gördük. bu eşitsizliğin,despotluğun sonu da geldi çok şükür. simdi tepeden tırnağa hesap verme zamanı!

3. Yorum: mhpli 08 06 2015 05:08
akpye 15 bin oy veren boyabatlının sayesinde, meclise sinoptan vekil gönderemedik. bizim birlik olup yapamadığımızı hdp yaptı. boyabatlı hüda kaya hdpden istanbul milletvekili oldu.

2. Yorum: üçhilal 08 06 2015 00:42
çok umutlu başladığımız bu harekette boyabat evladını yoksayıp boynumuzu bükmüştür. mhp bugün mustafa meftun çağları meclise gönderememişse bunun tek sorumlusu boyabattır. yazıklar olsun !

1. Yorum: ?? 07 06 2015 23:36
inanmasaydık çıkmazdık dediler,adama verdiler gazı,verdiler gazı..parayı harcattılar...sonra,tüh bee...bunlar daha iyi günleriniz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 2007 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1988 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1987 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S 1982 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 1961 Anayasası Halk Oylaması Sonuçları ( 2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim 1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi 2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Sinop İli Yerel Seçim Sonuçları (30 2014 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (30 M 2014 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Baz 2011 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2007 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2002 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1999 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1995 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1991 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 7 Haziran 2015 milletvekili kesin listes 1987 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1983 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1977 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1973 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1969 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1965 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1961 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1957 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1954 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 1950 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuç 2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2014 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı 1.Tur Se 2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi 1. 2009 Boyabat Belediye Başkanlığı Mahalle 2009 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkan 2009 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (29 M 2009 Sinop İli İl Genel Meclisi Seçim So 2004 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (28 M 1999 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (18 N 1996 Boyabat Belediye Başkanlığı Ara Seç 1994 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (27 M 1989 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (26 M 1984 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (25 M 30 Mart 2014 Yerel Seçim Boyabat İlçesi 1977 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (11 A 1973 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (9 Ar 1968 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (2 Ha 1963 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (17 K 2011 milletvekili kesin listesi Tümü

Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Kiralık Daire


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE




Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz




Kasım ayı ziyaretci sayısı:624623 DtGaNi

* ANASAYFA *