E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat Belediyesinde Deprem

Sayın okuyucularımız!.....

Malum hepinizin bildiği gibi Şefik Başkan henüz koltuğa oturur oturmaz, hatta oturduğu koltuk ile ekseninde dönmeden ivedi bir şekilde yaptığı transferler ile kurum içerisinde kan değişikliği yapmıştı. Halbuki biz Şefik Başkanı ' Vira Bismillah' diyerek seçim atmosferi içerisinde vaat edilen 40 projenin ilkine başlayacak derken, bu takdire şayan süpriz ile halkın karşısına çıkması bir nebzede olsa halk arasında heyecan yarattı. (Atalarımız böyle alengirli işlere 'Sağ gösterip sol vurmak' der.)

Fakat Şefik Başkan bu çalışmalar esnasında Kaş yapayım derken göz çıkartacağını nereden bilebilirdi ki. Bu projeyi hayata geçirirken çürük tahtaya bastığını nasıl bilebilirdi ki.

Bilemezdi, niçin mi?

Çünkü

ŞEMS-İ TEBRİZİ Hazretleri

'Elalem şarap içer sarhoş olur, biz aşk ehliyiz içmeden sarhoş olmuşuz' dediği gibi,

Şefik Başkanda o günlerde zafer sarhoşuydu. Bu nedenle ayakları yere tam basmıyordu.

Gelelim sadede

Sayın okuyucular

Belediyede çatı çatırdamaya, bazı taşlarda yerine oturmaya başlamış. Yani anlayacağınız 'Takke düştü kel göründü'

Nasıl mı?

Elde var bir.

M.G.

Fen İşleri Şantiye Şefi iken, Şefik Başkan döneminde Fen İşleri Müdürü oldu. Bu şahıs 15 gün öncede görevinden istifa etti. Yanlış anlamayın ettirilmedi, etti. Niçin mi? Çok nedenleri var çooookkkkkk.

Elde var iki

V.E.

Fen İşleri Müdürü iken, Şefik Başkan döneminde İmar ve Şehircilik Müdürü oldu. Bu şahısta birkaç gün önce görevinden istifa ettirilmek istenmiş. Fakat V.E. rapor alarak izine ayrılmış. Niçin mi görevden alıyorlarmış. Çok nedenleri var çoookkkk.

Elde var üç

H.C.

Boyabat Vergi Dairesi'nde memur iken, Şefik Çakıcı döneminde Personel Müdürü olarak Boyabat Belediyesi'nde göreve başladı. Duyduğuma göre ikili arasında çatlak oluşmuş su sızmaya başlamış. Bu kişi birkaç gün içerisinde geri iade edilebilir. Nedeni mi ?...Çok nedeni var çoookkkk.

NOT: Süreç içerisinde bu kişinin;

Bir oğlu ve bir gelini adliyeye işe girdi
Diğer oğlu Belediyeye diğer gelinide Gençlik Merkezinde işe girdi
Duyduğuma göre kızıda Kütüphanede işe girmiş
Damadının kardeşide Belediyede işe girdi
Vergi Dairesinde memur iken, Belediyeye transfer yapılarak personel müdürü görevine atandığı için oldukça yüksek maaş alıyor

Maaşallah annesi bu kişiyi Kadir geçesi doğurmuş.

Elde var dört

Bu kişiler arasına başka isimlerde ilave olacak.

Mesela Ş.K.

Eğer.

*Mürekkep yerine el, etek yalayanlara makam verirsen
*Şeşi beş görenlere gözlük yerine sözlük hediye edersen
*Elif'i gördümü mertek zannedenleri başımıza imam dikersen

Unutmayın!.......

Kıyakcılığın sonu mutlaka ayakçılıktır.

GÜNÜN SÖZÜ:

SAYGILAR

HÜSEYİN CÖMERT

Tarih:13 03 2016 21:22(6508) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
53. Yorum: boyabatlı 19 03 2016 19:50
boyabatta işkur yine şaşırdı yolu düzgünler işe girdi gercek fakir yok kardeşim işkurun kurulma amacı yoksul icindi bu yaptıgınız inşallah boyabattadır türkiyenın her ilinde ilcesinde sizin gibi yapıyorlarsa vay fakirin haline vay

52. Yorum: hido 16 03 2016 15:07
basketçi hidayet'in astronomik rakamlarla c.başkanına danışman yapıldığı bir ülkede neyin hesabını yapıyoruz ki?

51. Yorum: eee olacak o kadar 16 03 2016 14:39
şimdi bu durumda hepimiz konuşuyoruz ama emin olun boş konuşuyoruz
çünkü;
seçimden önce herkes bizlerde dahil rakip başkan adayının enaz 1000-1500 oy fark atacağını konuşuyorduk ve sadece bu bahsettiğiniz çoluğu çocuğu belediyede kamuda orda burda çalışan belli başlı zat lar ve onların ayakçı takımları akp 2000 oy fark atar diyorlardı, eee akabinde de öyle oldu.
o son 3-5 geceki çalılmaları kaçınız biliyorsunuz..? kim kimlere neler vaat etti...? kim ne biliyor..?
arkadaşlar..;
kimlere neler vaat edildiyse kanımca ilk önce onlar veriliyor ve 40 proje şuan için zor ve akabinde başkan bu dönemlerin sonlarına doğru da kendini halka biraz daha ıspatlayıp bu malum baş ağrılarından sıyrılıp kurtulacak ve sonra ki dönemde daha faydalı işler yapacağı kanısındayım..
saygılarr

50. Yorum: 40.yorumcuy 16 03 2016 10:32
duydun yağ fiatlarının arttığına hemen başlamışsın yağcılığa.başka bir kurumdan gelip belediye de çalışmaya ne demeli?sanki belediyeyi havalara uçurdular.yağcılığı bırak da gözünü aç.

49. Yorum: anlayana 16 03 2016 00:44
doğru acemi öğrencinin yanlışı doğrusu dan çok olurmuş.bunu yazan kendini tarif etmiş sanki ne garip....

48. Yorum: özgür 15 03 2016 22:17
h c yi bilen biliyo bilmeyende kendi gibi biliyo sayın cömert..

47. Yorum: hayırlısı 15 03 2016 20:05
yazılıp çizilenlerin doğruluğuna inanmak istemiyorum.o kadar gariban ,işsiz varken başkanın aynı aileden birkaç kişiyi işe alacağını veya başka işlere yerleştireceğine inanmıyorum.başkanım işe alımlarda gariban ve ihtiyacı olanları seçmiştir diye düşünüyorum.eğer yazılanlar doğruysa da allah'ın adaleti tecelli edecektir.başkanla dolaşanla,gariban ve kendini ifade edemeyen kardeşlerimin oyu eşittir veya daha değerlidir,onlar hiçbir karşılık beklenmeden verilen bereketli oylardır.bir aileye hiç para girmiyor,başka bir ailenin evine 5,6 maaş giriyorsa bu dünyada işe yarar gibi görünür ama sonuç felaket olur.(tabii ki burada şunu anlamamak lazım.bir evde herkes okuyup alınteriyle devlet kadrolarına girebilir.bu farklı.ama belediye gibi kurumlarda insiyatifle işe alımlarda ihtiyacı olanlar alınmalıdır.gerçi başkanın böyle yaptığını düşünüyorum.konu hakkında çok bilgiye sahip değilim.

46. Yorum: adil olalım 15 03 2016 19:08
ak partinin kaderi ermişte aynı hataları yaptı şefikte yapıyor tayyipten akıl almıyorlar tayyip en güvendiği adamı hatasını anlıyo hemen siliyor bizim başkanlar ikiside aynı aynı aileler partiyi ve başkanı yönetmeye devam ediyo yazık bu partiyi aile şirketleri kaymağını yiyor bunlar olmasa iktidar zor bu ailelerde işe girmeyen kalmadı ithal kişileri işe yerleşiyo yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum ya arkadaş her aileden 1 kişi alsanız ne olur başkanlar parkçı ve çarkçı çıktı imam hatip okulun hz ömerin adaletinden dürüstlük sadakat güven öğretilirdi bu okuldan mezun olan zatlar nasıl hesap verecekler kimseye kinim artniyetim yok üzülüyorum istişare yapsın sorumlular

45. Yorum: fatih 15 03 2016 18:59
memlekete bak be. seçimde 2 ay akp nin peşinden koş sonra kap işi .ohh ne güzel. yaptığı bir iş de yok. rahat rahat yaşa.

44. Yorum: boyabatli 15 03 2016 18:20
her kim haketmeden benim verdiğim vegiler ile birilerini haksız yere yandaş ayrımı yaparak işe aldiysa bir başkasının hakkını gasp ettiyse veya aracı olduysa göz yumduysa menfaat sagladiysa zehir zikkim olsun benim verdiğim her kuruş girtlagini delsin doğacak torunundan çıksın

43. Yorum: ak partili 15 03 2016 16:55
bende çok üzgünüm 18. yorum yazan arkadaş sen daha ne duydun ki onlarda ne entrikalar dönüyor aklınız almaz yinede benim duyduklarımı siz bilmeyin ama bilen biliyor niye susuyor onu merak ediyorum

42. Yorum: kul57 15 03 2016 16:25
yalan haberle uğraşıp insanlara iftira atmayın... böyle iftira olmaz... siz yanlıs kişiler üstünden yola çıkmışsınız... şefik çakıcıdan önce memur olan insanın yine memurluğa devam etmesi başka bir bölümde normal bur durum.. siz önce kendi eğrilerinizi düzeltiniz.. kul hakkına girdiniz... kuru laf karın doyurmuyor... memleketin onca meselesi bitmiş insanların emeği ile geldiği insanlar üzerinden bos lakırtı yapmayınız... yanlıs insanları karalamayınız...

41. Yorum: aydudu 15 03 2016 14:49
vay be doğruluk abidesi imiş h.c. ...........

40. Yorum: gerçekler 15 03 2016 12:09
yalan ağzınıza yuva yapmış, birde yalan yanlış sözlerle din, kitabı ağzınıza almanız yokmu keşke sizde h.c kadar doğru,dürüst,yardımsever kısacası adam gibi adam olabilseydiniz ama iyi insanları çekemeyenler çok oluyor demi arkadaşlar.

39. Yorum: camikebir 15 03 2016 12:07
mevcut belediye başkanının belediyeyi ne hale getirdiği ortada. yandaşlar ermiş döneminden itibaren ailece belediyede iş sahibi yapılıyor. şimdiki başkan da işi iyice zıvanadan çıkardı. reklama çoook önem veren belediye başkanının yurt dışı gezilerinde neler yaptığını gösteren fotoğrafları servis etmemesi benim çok tuhafıma gidiyor. sebebini bilen varsa söylesin. boyabat hayrına çok önemli temaslarda bulunduğuna inanmak isterim. ayrıca kendisi almanya'dayken kimin öldüğünden haberi olmadığı halde cenaze ilanlarından sonra baş sağlığı dileğinde bulunması gerçekten çok büyük bir siyasi zekanın(!) ürünü.

38. Yorum: talih kuşu sanada. 15 03 2016 11:57
valla h.c.belediyenin dış birimlerinde (çöp,itfaiye,fen.park-bah
çe.)çalışan,yıllarca çöp süpürmüş,lağımında çalışmış,hala çalışan,bilhassa emekliliği gelmiş bazı personele;artık senin iş verimliliğin yok emekli ol.dersen (hattin olmayarak)sevilemezsin personelce!

37. Yorum: r e f e r a n s 15 03 2016 11:47
yorumlara baktığımızda,bir sürü sözler.sevgili belediye başkanımız seçim öncesi söz verdiği için sözünü bozamıyor,dış kurumlardan gelen üç kişi için.öyleyse;ilgili kişiler erdemlik gösterip kurumlarına dönseler,her bakımdan iyi olur.fakat:müdür maaşı aldıklarından giderlermi?hayır!birde şu var;bu kişiler neden kendi kurumlarında yükselememişler?

36. Yorum: bybtlı 15 03 2016 08:18
hüseyin bey kitabınızı almak istiyorum nerden bulabilirirm yardımcı olursanız sevinirim

35. Yorum: halk tanesi 14 03 2016 23:11
biz de okul okuyup iş güç sahibi olalım diye cebimizde beş kuruş olmadan mola yerlerinde 5 dk düşünüp tuvaletçiye utana sıkıla abi öğrenciyim bi dahaki geçişimde öderiz diye kızara kızara söyleyelim. hak mı reva mı bu ama allah var gam keder yok. o sizin başkanlarınızdan büyüktür. simdi bastığımız toprağı üzerimize çektiğimiz gün hesap vaktidir.

34. Yorum: belediyeci 14 03 2016 22:34
hiç işe gitmmeden çalışmadan işkurda çalşıpta maaş alanda var çünkü babası ................

33. Yorum: belediyeci 14 03 2016 22:22
m. ermiş gitti dedik sevindik giden geleni aratırmış eskisinden affedersin daha b** oldu düzen halk herşeyi biliyor başkanım bunları görmüyor kendini harçartırıyor halkın oyunu almış halkın gönlünü kazanmış ama personelinin gönlününü kazanamamış bir toplantıda bir sözü vardı kendisinin diğer kurumlarda çalışan personel nasılsa benimde pesonelim aynıdır alacağınada borcunda kefilim diyen sayın başkanım sözünü unuttu herhalde . sayın .................. kankusturuyor bize oda devletin memuru ise devletin memuru ise bende memurum ben açıkça yalansız bu belediyeye yıllarımı verdim karşılığında tabiki maaşımı milletimizin vergileriyle alıyorum gerekirse istifa ederim basın huzurunda ama burası .................. çiftliği deyil

32. Yorum: belediyeci 14 03 2016 21:59
adam gerçekleri yazıyor çömert kadar gerçekleri halka lense eden bir boyabatlı varmı

31. Yorum: köylü dayı 14 03 2016 21:44
bu partide söylenen ailenin çocukları değilki buna varana kadar kaç aile var biliyormusunuz bilen çok ama kimsenin sesi çıkmıyo 5 altı aile var damadından alda kızı oğlu gelinler bu ailelerin evinde işe girecek kalmadı yakın akrabaları giroyo yazık biz bir çocuğuzu işe yerleştiremiyoruz yazık bu ailelerin oyları ile iktidara gelindi digerleri maraba oldukları içinbirdak, seçime de inşllh bizim çocuklar girecek kul hakkını nasıl ödeyecekler öbür dünyada bilmiyorum bu adamlar hep imam hatip mezunları adil olmak gerek

30. Yorum: martkedisi 14 03 2016 21:34
ya bir zamanlarda mehmet ermiş döneminde çayıroğlumu ekinoğlumu çilekoğumu bir aile vardı.bütün genç mensupları nerdeyse belediyede çalışıyordu.o zamanlar belediyenin ekmek fırınıda vardı o zamanlar esprimi gerçekmi bilmem boyabatımızda bir dedikodu dolaşıyordu.güya sözkonusu ailenin evdeki kedilerininde belediye ekmek fabrikasında görevlendirildiği veya orda beslendiği gibi.ama bence iyi yapmışlar ailenin bütün fertleri ordayken kedilere haksızlık olurdu ve bu haksızlık yakışmazdı adı adaletle başlayan bir partimize.ne demişler adalet ve kalkınma ikisi bir arada biri olmadan olmaz.hem adil olcan hemde durmadan kalkıncan.nasıl oluyorsa.yürü ya kulum veya verdikçe veriyor.

29. Yorum: kumluklu veli 14 03 2016 19:59
helal olsun sayın cömerte dostlar. işte gerçek araştırmacı gazetecilik budur beyler.uyan boyabat uyan. cömert uyandırıyor işte. bravo cömerte.

28. Yorum: selim 14 03 2016 19:23
bu vaka ilk değil. belediyede başka bir aile daha vardı. önceki dönemden. ailece kalkınıyorlar bunlar. aynı aileden birden fazla insan belediyede çalıştırılabiliyor ve bazıları da daha sonra başka yerlere yerleştiriliyor.bence ''keşek alınsa'' diyen r.ceylan'ın çağrısı dikkate alınmalı ve eşi gençlik merkezinde işe alınmalıdır.

27. Yorum: beyaz arabacıya 14 03 2016 19:13
beledıyenın aracları sahsı arac deıldır gece kapısına cekenlerde var valla ne olcak bılmıyoruz kendı malı gıbı kullanıyor kımsenın yuzune gozune bakmıyor bu kadar hava kımsede yok adam barut gıbı dokunsan havaya ucarsın beyaz araba sankı bunun

26. Yorum: adalet mi 14 03 2016 17:01
o kadar issiz güçsüz gencler sokaklarda gezinirken onca sene okuyup hala bi isin ucundan tutamamış gencler sıkıntılar icinde yaşarken parti kontenjanından iki lafı bir araya getiremeyenler hic bir vasfı olmayan adamları belediyeye doldurmak nedir allah askına hic mı vicdanınız yok sizin be nasıl rahat uyuyorsunuz yazıklar olsun size bebeğine bir sise sut alamayan babaların cocuğuna bakmak uc kuruş para icin gündelige giden kadınların cebinde parası olmadıgı icin gunu gel öğünle geçiren adamların günahları boynunuza olsun insallah bu devirde biter ahirette biz bilmiyorduk hak yemenin gunah olduğunu yarabbi mi diyeceksiniz herkes konar göçer unutma allah her yaptığınızı görüyor...

25. Yorum: halk 14 03 2016 16:47
bu h.c.ler yeter gayli birisi dur demeli başkan duy sesimizi

24. Yorum: füsun 14 03 2016 16:45
sayın h.c. denen vatandaş, çok merak ediyorum camide namaz kılarken ne diye dua ediyorsun . allahım beni affet mi diyorsun yoksa allahım sana şükürler olsun mu diyorsun.

23. Yorum: cömert e 14 03 2016 16:44
h c nin kızı senin gelinin arkadaşı sor bakalım calisiyormu yoksa ev hanimimi bilene bilmeyene burda iftira atma bu bir bide demişin ya ben hüseyin cömert benim yalanım olmaz diye gelinine sor buraya da cevap ver nerde çalışıyormuş diye ama sen doğru yazacak pardon senden böyle bi şey istemem zaten yanlış çamur at izi kalsın öyle bir şey yok eyyy comertt

22. Yorum: sinirli 14 03 2016 16:36
mesela belediye meclisinde olup da yeğenini belediyeye sokan var mı?lafa gelince haramdan kaçan, ama hak yiyerek torpil yapan var mı?yoksa bal tutan parmak yalar mı?deniyor.

21. Yorum: zubeyr 14 03 2016 15:50
valla kemnal kılıçtaroğlunuda geçtin bu kadar çok açık var sölüyosun meclise gir arkadaş senn yaran ne amacı ne

20. Yorum: kontrolör 14 03 2016 15:21
şu cümleye dikkat edin lütfen :"keşke girse de sen gene burdan yazsan". yani sen boşuna eleştiriyorsun hüseyin cömert.önemli olan işe girmek. haksızlık olduğuna ya da kul hakkı yenildiğine dair yazılanlar şahısların hiç umrunda değil.

19. Yorum: recep 14 03 2016 14:49
bunlarda başka insan mı yok işe girecek hep ak partiye bunlar mı çaliştı cömert haklı haksız yere maaş al bir daha ak partiye oy yok

18. Yorum: çok üzgün 14 03 2016 14:46
ah çatlak keşke bunla kalsa bunlar bişey değil seçim döneminde ak partinin arabasıyla nasıl olsa ersoy değil düşüncesiyle mhp ye oy toplamışlar duyulmayacak sanıyorlar yüzsüzler o araba sizi çarpsın hemde bu kadınların başının kankası haberli dövüş vekil ikide iken hiç meydanda olmayanlar sayın tokmak ikiye gelince koşarak meydana indiler ne oldu herkez kör zaten kocası çamur diye bekliyorlar seçimle indireceksin bayanı sonradan gelme ile sonradan görmeden korkacak kocası mhp li karısı başkan yuh ya bu nasıl çelişki birde burda yaptıkları yetmiyormuş gibi boyabatlı bir kardeşimizin sinop'da işinden etmişler ekmek bu kardeşim buna tokmak çöpçü ve güzel üçlüsü yapmış ah alıyorsunuz sonu yok def olun partimizde artık dedi kodu değil yapılan işler yapılacaklar konuşulsun

17. Yorum: boyabatlı 14 03 2016 14:39
sayın cömert ben avukat değilim. bende sizin yazınızı okudum araştırdım. ama yazdıklarınızın bahsettiğiniz kişinin herkesin bildiği gibi belediyede müdür olduğu doğru ve her lider takımını kendi seçer bu başkanın seçimi bunu böyle yorumluyoruz. ama gerisinin yalan olduğunu iftira olduğunu tespit ettim. sizin takıntınız var başkana. bunun bir vebalı var. hemen mehmet ermişe döndünüz yazınızda mehmet ermişin adı bile yok. şöyle iyi bir araştırma yapta delillerini sunarak yazınızı yazın. sonra oraya buraya saptırırsınız.

16. Yorum: vatandaş 14 03 2016 14:13
yara büyük ama ne yapacan ak parti sanki ........ ......... ailesinden başka ak partili yok bu kadar menfaat için kim olsa çalışır çalışmakta ne seçim dönemi beleş yemek içmek gez dur buna çalışmakmı denir belediyede bunlar hastanede bunlar adliyede bunlar şefik başkanın yerine boyabat ı bile tanıtıyorlar hanımı belediye başkan yardımcısı sanki organizasyon yapıyor hata insana ait bir şeydir başkan yanlış birde belediyenin arabasıyla gez sanki makam başkan bunlar herkez yerini bilmeli bilmeyen gerçek yerine gitmeli siyaset gönül işidir eğer koltuk için ak partili ise koltuğunuda ver tabiki partilinin işi görülecek lakin hep bunlar hep bunlar bilmediler giriyorlar sonra makamları yükseliyor hiç dertleri bitmiyor ahh başkan mehmet ermiş kazıkları bunlar şımartı gitti

15. Yorum: ak gençlik 14 03 2016 13:38
bu görevlendirme işleri hakikaten çok karışık. üniversitede (aynı zamanda partinin bir kolunda da vazifeli) önemli bir görevde bulunan bir şahsın aslında işçi kadrosunda göründüğünü duymuştum. ne diyelim çivisi çıkmış...

14. Yorum: lale 14 03 2016 13:31
ben işsiz geziyim siz aynı aileden herkesi işe alın sizler için hergün dua ediyorum hiç şüpheniz olmasın

13. Yorum: kemal 14 03 2016 13:18
zaten bu memlekette ........ ve ........... ailesinde başka işsiz yok allah elbet sorar bu kadar işsiz varken bi aileden herkez mi iş sahibi olur burda ilçe başkanın milletvekilin hiçmi haberi yok

12. Yorum: çok adaletli 14 03 2016 13:16
şimdi hep birlikte partimizin adını bir daha tekrar edelim, 1, 2,3 :
" a d a l e t " ve kalkınma partisi

11. Yorum: gjmhmö 14 03 2016 12:51
yok yavv adam abdestinde namazında yapmaz öyle şey

10. Yorum: hüseyin cömert 14 03 2016 12:47
boyabatlı yorumcuya gelince... hc nin avukatımısın bilemiyorum ama savunma hatası yaptığını açıca ikrar edebilirim.1-yazımda ben kimseyi şefik çakıcı döneminde falan alındı demedim. 2- sbenim bahsettiğim süreç mehmet ermişin belediye başkanı olduğu 2004 yılındaki zamandır. yani hc denilen kişi vergi dairesinde memur olduğu halde siyaset yapmadan asla kaçınmamıştır. resmen o dönemde oğlunu belediyede işe sokmuştur. yakın bir zamanda da belediyeden adliyeye transferi gerçekleştirilmiştir. bu kişinin 2. oğluda evet 2008 de işe girmiş olabilir belediye başkanı kimdi mehmet ermiş. damadının kardeşine gelince acaba diyorum damadının amcaoğlu kardeş çocukları oluyormu. hani şu zabıta olupta sonradan güvenlikçi olan kişi damadının amca oğlu olmuyormu. peki hc nin kızı kütüphanede çalışmıyormu. sana şunu söylüyorum benim adım hüseyin cömert sizlerin yaptığı gibi iftira yalan benim şahsiyetimde yoktur.

9. Yorum: hüseyin cömert 14 03 2016 12:31
3.yorumcu ramazan ceylana.....gerçekten zekanıza hayran kaldım. isim yazmadığım halde h.c. nin babanız olduğunu anlamak deha bir zeka işi.eğer hc babanız ise beni şahsiyeti hiç ilgilendirmiyor. beni ilgilendiren neden hc nin normal bir memur iken müdür maaşı almasıdır. unutma ki o kişinin yasal olmayan kazancında benim ödediğim vergiler var. ben bunun hesabını sadece h.c ye değil babamın oğluna dahi sorarım. ikinci şıkka gelince yazdıklarımdan sadece eşinin gençlik merkezinde çalışmadığından bahsetmişsin yani diğer yazılanları kabul ederek itiraf etmişsin. eşine gelince evet gençlik merkezinden sonra kütüphanede mi işe başladı yoksa.......kişilik ve terbiyesizleşme meselesine gelince hani derler ya eşeğimin alnı sakar kendi adını ile takar....

8. Yorum: harikalar dünyası 14 03 2016 11:56
4.yorumcuya;bahsedilen kişinin büyükoğlu 2004 yılında belediyeye işe giriyor,bir yıl sonrada adliyeye geçiyor,yerine (belediyeye)küçükoğlu işe giriyor.m.ermiş döneminde.ve damadının amcaoğluda 2014 yılında belediyeye işe girmiş.zaten;bahsedilen kişide belediyeye geçici görevle gelmiş.dolasıyla,yalnış yazılan birşey yok.

7. Yorum: boyabatlı 14 03 2016 11:28
eline diline sağlık bunlar görülenler ya görülmeyenler hüseyin çömert sende olmasan ne olurdu acaba boyabatın hali teşekkürler

6. Yorum: sülale devri 14 03 2016 10:54
ey boyabat gazetesi şu h.c. kimmiş bir söyleyiverin. belki bir akrabalık bağı buluruz belki. :)))))))))) istihdam için şart.

5. Yorum: büyük başgan 14 03 2016 10:28
h.c kimdir gerçekten tanımıyorum ama çok bahtlı biri olduğu kesin. bunun yanında merak ettiğim bir şey var.her yeri lambalarla yaldır yaldır aydınlatan, o tasarım harikası dubalarla şehrin siluetini değiştiren, adeta ilçeye çağ atlatan muhterem belediye başganımız almanya'ya giderken yanında kimleri götürdü? içlerinde devlet memuru var mı ve varsa bunların masraflarını kim karşılıyor?

4. Yorum: boyabatlı 14 03 2016 10:09
sayın cömert bahsettiğin kişinin gelini 2006 yılında tokatta memur oldu. bir kerem boyabatlı değil ve bu kişinin oğlu ile 2008 de evlendi bu 1. 2ncisi o kişinin oğlu 2005 te memur oldu şefik beyle alakası yok. öbür oğlu yaklaşık 10 senedir belediyede şefik başkan zamanında girmedi belediyeye. bu şahsın ne kızı ne gelini herhangi bir işte çalışmıyor. damadıda evin bir oğlu erkek kardeşi yok. sallarsan destekli salla, onun bunun lâfıyla hareket etme millete çamur atma. ben bu kişinin ne akrabasıyım ne yakınıyım.

<< Eski ( 1 2 ) Yeni >>


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anl ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin. Haftanın Konusu Adalet'in Bayan İsmi Oluşunun Kanıtı.. Bayramınızı Kutlarım..... Bugün de Maziden Gidelim Dedik... Çok Önemli Bir Konu Halyerine Roma Tarzı Tuvalet Açıldı Osmanlı Devleti Diyerek Dönüş Yapmak İst Atatürk Yine Yok Hüseyin Cömert; Bugünden itibaren "EVET" Büyük Adam Olduğumu Bir Kez Daha Kanıtla Bugün 22 Mart 2017.. İlçemize Olmayan Ad Gel Vatandaş Gel !..... Rabia'cı İmam "Köroğlu" Haydi Gözünüz Aydın Ayranı Yok İçmeye Taht-ı Revanla Gider.. Allah Cezanızı Versin Ben Bir Başsavcısı Olsaydım Siz Yapamıyorsanız, Ben Yapıvereyim İşte Bu Yaa! Şefik Çakıcı, Sen Önce Kendini Temizle ! Yol Parası Torunum Beren ile Çanakkale Gezisi (Anıt Torunum Beren ile Çanakkale Gezisi (Mill Hülagü Han Bu Masalı Mutlaka Ama Mutlaka Okuyunuz Bukalemun Tipli İnsanlar Her Gece Demokrasi Nöbeti Tutanlar !!!.. Neyin Kutlaması Yapılıyor Anlamış Değili Bana Hakkını Helal Etmiyormuş AKP ve Terör Şefik Çakıcı Milletvekili Olacakmış! Açık Mektup İlçemizde ki Hakim ve Savcıların Tayinle Barış Karadeniz’e Bir Çift Sözüm Var 11 Katlılardaki İşyerinin Açılması Yasal Ben Vatan Haini miyim Yoksa? Rezalet!....Hem de Binlerce Kez….. Bu Cinayetin Sorumlusu Kim? Kültür Sarayı İnşaatında Alarm Sesleri Belediye Borç Batağında mı? Çiviyi Söker Gibi Söke Söke Alacağım M.D. Belediyede Ne İş Yapar Acaba? Tümü

Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Sahibinden Satılık 3+1 Daire - Şükrü Akman


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


Egemenlik Duygusu Stratejik Aldatma ve Yanıltma


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:572068
DtGaNi


* ANASAYFA *