E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP ve Terör

Bizler aptalız AKP’ye oy verenler ise dahi insanlar Sakına alınmayın!...

Bu sözü ben demiyorum AKP’liler diyor.

Bende bu sözlere yanıt olarak diyorum ki; Eğer vatanı ve bayrağı sevmek aptallık ise itiraf ediyorum ben aptalım….

Eğer AKP aleyhinde söz ediyor ve yazıyorsam bu vatana ihanet ise, itiraf ediyorum ben vatan hainiyim…..

Eğer AKP’ye destek verenleri sevmiyorsam, itiraf ediyorum ben insan değilim…

Hatta birilerinin yüzlerini görmemek için TV ile birkaç senedir de dargınım, sapıklık işte itiraf ediyorum. Yani anlayacağınız gibi ben alçak, şerefsiz, adi, aptal ve sapık bir kişiyim. İşin enteresan tarafı ise bu kişiliğim ile kendimden gurur duymam.

Şimdi yazacaklarım ile de teyit ediyorum.

Yıl 2002 (AKP döneminden önce)

Şehit personel sayısı 6, hayatını kaybeden vatandaş sayısı 6

Yıl 2016 (AKP dönemi)

Son bir yıl içerisinde şehit personel sayısı 500 üzeri, hayatını kaybeden vatandaş sayısı ise 600 kişi civarı ve binlerce yaralı.

Şimdi yine birileri yırtık dondan çıkar gibi, efendim kalkınan ve gelişen bir ülke olduğumuz için dış mihraklar bizleri çekemiyor. Ayrıca terör diğer dünya devletlerinde de var. Vay be!...

Üniversitelerde doktora tezi olacak bir söz.

Niçin mi?...

Ey bu sözleri sarf eden deha vatandaş…

Eğer iki ülke arasında ki terörü ayırt edemiyorsan senin aklına limon sıkayım, daha fazla kokuşmaman içinde tuz ilave edeyim emi.

Ayrıca,

Söz ettiğin diğer ülkeler terör mensuplarını sınır kapılarında davul zurna ile karşılamıyor, onlarla masaya oturarak aman dilemiyor, terörle mücadele eden güvenlik görevlilerini kodese tıkmıyor, vali ve kaymakamların görevlerini kısıtlamıyor, terör elebaşına sayın diye hitap etmiyor, BAYRAĞINI ve MİLLİYETCİLİĞİNİ aşağılamıyor. Hatta başarısız olan yetkili anıda görevinden istifa ediyor, tasvip etmiyorum ama intihar dahi edenler oluyor, bizimkiler gibi koltuğa yapışmış gibi oturmuyor. Yani anlayacağınız o devletler masaya vurdumu ses getiriyor ses…….

Yaklaşık bir aydır Sinop’ta ikamet etmekteyim. Bu süreç içerisinde inşaat ile uğraştım. Bir gün inşaatta çalışan bir elemanın telefonu sanki otomatiğe bağlanmış gibi dakika başı çalıp durdu. Merakımı gidermek için sorduğum da aldığım cevap ise enterasandı "Abi akşam Sinop’a Bakan geliyormuş onun için arıyorlar "Seninle ne alaka dediğimde" İşe gireceğimde onun için orada görünmem gerekli."

Yine Boyabatlı vatandaşın biri gördüğüm her ortamda AKP ve Şefik Çakıcı’yı öyle bir övüyor ki adeta yere göğe sığdıramıyordu. Duydum ki bu kişi şu anda Şefik Çakıcı’ya hakaretleri tren vagonu gibi arka arkaya sıralayıp duruyormuş.

Nedeni mi?

Oğlunu işe almamışlar.

Birde Avrupa ülkesi olan İsviçre’ye göz atalım….

İsviçre halkı, çalışsın veya çalışmasın tüm vatandaşlara ayda yaklaşık 2 bin 500 İsviçre Frangı (yaklaşık 7 bin 227 lira) maaş bağlanmasını öngören tasarıyı kabul etmedi. Yapılan referandumda halkın yüzde 78’i tasarıya ‘Hayır’ dedi.

Demek istediğim şu ki….

Bizler çıkar ve menfaat için diğer devletlerin ulusu ise devleti için oy veriyor. Yani atalarımızın "Ne doğrarsan aşına, o çıkar karşına" dediği gibi olsa gerek.

Sayın okuyucularım,

Ülkemizde terör biter mi?

İnşallah diyorum ama çok zor. Nedeni ise Atalarımızın "Akılsız başın ceremesini ayaklar çeker." dediği gibi çıkar ve menfaatçı bir toplum ile iç içe yaşadığımız müddetçe daha çok cereme çekeriz çok.

VATAN SAĞOLSUN………….

Teröre kurban giden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa, geride kalanlara da sabır diliyorum. Ayrıca birlik ve berɑberliğimizi, kɑrdeşlik ve dostluğumuzu en sıcɑk şekilde hissedeceğimiz Ramazan bayramınızı yürekten kutlar sevdiklerinizle birlikte sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlar dilerim.

NOT: Makarnacılar haydi iş başına.

GÜNÜN SÖZÜ: İktidar dalkavukluktan hazzetmeye başladığı zaman, şeref daima ayaklar altında ezilmiştir. William SHAKESPEARE

SAYGILAR
HÜSEYİN CÖMERT

Tarih:03 07 2016 16:41(2429) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
50. Yorum: emekli 27 07 2016 11:57
ben konuşuyorum beyler konuşsanıza simdi. allahım cumhur başkanıma sağlık sıhhat versin ak partiye teşekkür ediyorum bu ülke sizinle gurur duyuyor bütün dünya duysun bu gelen ayak sesleri cumhur başkanım ve akp nin ayak sesleri

49. Yorum: tolga 10 07 2016 13:40
ittihatçı zihniyetin son kalıntıları sizin göreviniz vatanı bölmek,milleti aşağılamak.taş üstüne taş koymaz,memleketin menfaati her şeye karşı çıkarsınız.

48. Yorum: hasan güven'e 10 07 2016 11:33
arkadaş güzel yazmış,güzel döşenmişsin ama boşa yazıyoruz.herifin gözü kararmış ne desek saçma sapan cevaplar veriyor..işte bu adam da öyle ama yine de ağzına sağlık.yazdığımız yorumlara kızmıyorum diyor ama kızmayı bırak cozurduyor bile anında herkese saçma sapan cevaplar veriyor.cevap verirken herhalde ağzından salyalar akarak yazıyordur.sorulan soruların da işine gelmeyenine cevap veremediği için tık yok.

47. Yorum: emekliye 09 07 2016 21:08
emekli usta, sen bu konuştuklarına gerçekten inanarak mı konuşuyorsun yoksa insanların sinir sistemlerine zarar verip kulaklarını çınlatmak mı istiyorsun.
şaka bir yana da, sana satılan kamu mallarını ve yapılan yanlışları saymaya kalksak bu sutunlar yetmez. bırak fazla uzağa gitme yanı başında taşköprü seka yı kim kaça aldı? kim sattı? kime sattı? bir araştır bakalım ne olmuş.
terör diye feryat ettiğimiz pkk ile kim nerelerde görüşmüş ve ne sözler verilmiş? davul zurna ile kimler nerede karşılanmış? sonrasında ne olmuş?
/ haziranda tek başına gelemeyenler kasımda tek başına gelmek için o arada neler yapmış ve nerelerde ne bombalar patlayıp ülkede terör ve dış güçler edebiyatıyla nerelere gelinmiş?
emekliii ayık ol! çiftli sana ağır gelir sen tekli sar...

46. Yorum: hasan güven 09 07 2016 18:52
emekli önce buraya sütünlarca yazı yazmış,emekli gerçek kişi olsa ,medeni cesareti olsa ismini yazar,ama o sünepe,korkak ,kişiliksiz ve de kimliksizdir onun yüzü yok çünkü yüzsüz.
neyse nereden emekli olursan o aldığın emekli maaşı ile gecinmek için mümkün değil,ortalama emekli maaşı 2000 tl altında,emekli yazmamış bir yılda 700 ze yakın vatan evladı şehit oldu,15 yılda şehirler beton yığını oldu,memlekette 80 yılda yapılan fabrıkalar,maden ocakları limanlar,hava alanları,petrokimya,şeker
fabrıkaları,sümerbankın fabrıkaları yaz yaz bitmıyor devletteki açılan iş imkanları nerede yandaş varsa onların çoçukları giriyor işlere,son 15 yılda uyuşturucu,kaçakçılık kabadayılık vs tavan yaptı,emeklidenen yüzü olmayan ismini cismini vermeyen yüzü olmayan yüzsüz sanki esrar çekmiş bir meczup gibi hayal alemine dalmışsın

45. Yorum: 32yormcudnemekliye 09 07 2016 16:41
emekliiiii...!
sen hakikatten şaşırmışsın ve yakında kıble diye rizeye dönersin.
15sene önce yol mazot falan yokmuydu diyorsun..? akp kamu mallarını satmadımı diyorsun..? yalan konuşanın malum yerinde çıban çıksaydı sen ölene kadar oturamazdın heralde... yaw bak emekli olduğuna göre yaşını başını almışsın bu saatten sonra yağcılık senin neyine bırak bu işleri ahirete çalış bışver sen bu konuları, sen ülkenin gerçek halini göreneyecek kadar körermişsin bu konular seni aşar. 15 sene önce mazotyoktu yol yoktu diye fireten bir insanla bu konuları tartışmak ne kadar doğru..? o da bizim ayıbımız olsun. neyse enekli sen o minik ve tospembe dünyanda yaşa dur, gerçek hayat bozar seni.

44. Yorum: emekli 09 07 2016 15:50
43 nolu yorumcuya kardeş teşekkür ederim hatırlattığın için ben simdi telefon ile randevuyu aldım gözden sabah saat 10:50 gidip muayene olup gözlüğümü alacağım
maaşallah yine karalamaya devam sizin iktidarda bu oldu sizin iktidarda bu oldu yaz bakalım şehitlerden bahsediyorsun tüm türkiyenin vijdanı sızlıyor ne zamandan butarafa dün bu günmü şehit verdik biz gururlanarak söylüyorsun allah kimseye evlat acısı vermesin biz yapılan hizmetlere nankörlük edenlere söyleniyoruz yapılan hizmetlere göz yummuyoruz 2002 den sonra devlet iletişimde sağlıkta eğitimde ulaşımda çağ atlamıştır sizin işiniz gücünüz karalamak suna laf at buna laf at ben hiç kızmıyorum gelecekte gelecek ömrümüz yeterse göreceğiz

43. Yorum: emekliye 08 07 2016 22:38
dokunmayın emekli dedeme iş yok ğüç yok.başlamış yağcılığa.hele şu memleketin haline göremeyecek kadar gözlerin bozuldu mu?hastaneye git bir göz doktoruna git bir muayene ol.sen gece yarılarına kadar hastanelerde hala sıra beklendiğini.ameliyat olmak için koridorlarda soyunulan hastaları görmüyor musun?tabiiyazdığın gibi sadece köyleri gezersin milletin halini görecek kapasite nerede ?yol yapılmış 15 sene iktidar olan parti eh bir şeyler yapsın yani.şu şehitlere hiç için sızlamıyor değilmi?tabii senin dünyan ayda alacağın 2000 lirada.onou al da gerisi ne olursa olsun.ondan sonra otur bigisayarın başına yaz da yaz üşenmeden. bir insan bu kadar yağcılık yapar gerçekleri saptırır hayret.bir de şu dolgun maaşınla kaç suriyeli doyurdun yağcı dede onu da yazıver.

42. Yorum: tirci 08 07 2016 22:02
hüseyin comert akp düşmanı değilim oy da verdim seçim olsa yine veririm şimdi gelelim konumuza o dortyoldaki taksiciler mi sana sopa atacak mis o yemez işte sen burada halk için birseyler yapıyorsun o arkadaşlara sesleniyorum buradan orası boyabat in yeri sakin denemesinler akıllarına bile geçirmesinler unutmayın taksiciler comert sahipsiz değildir adalet var hukuk var saygılı olalım kimse kimseyi uzmesin comert 60 yaşında belki o an icin sopa yer ama dedim sahipsiz değil diye aman yeğenim aman yegenim

41. Yorum: emekli 08 07 2016 19:42
33 nolu yorumcuya kardeş teşekkür ediyorum aldığın donlar çok güzel ve kaliteli imiş sayende bayram yaptım çok teşekkür ederim 30 ramazan iftar yemeğimi verdin sen kimsinki bana laf söylüyorsun klavye erkeği sen yağmurlu günde tavuk suladınmı bilmiyorum ama belki senin ayagındaki donu bile babanın parası ile alıyorsundur senin üç kurş dediğin benim emekli maaşım 2000 lira allah bin bin bereket varsin bana fazla geliyor sana yardım edeyim üç kuruştan bahsediyorsun demekki zügürtsün kör köre demiş dolmayı çift yiyorsun neden görüyon deyince kendi başımdan pay biçiyorum demiş demekki sen donsuzsun açsın başkalarınıda aynı sanıyorsun sana saygı duyuyorum

40. Yorum: emekli 08 07 2016 19:28
32 nolu yorumcuya ben akp li değilim ama gelmiş geçmiş hükümetler içinde bu kadar bolluk ve bukadar refah görmedim ben 90lı yıllardaki gibi gidip banka köşelerinde sıra beklemiyorum hastane kapılarında geceden sıra beklemiyorum ben eczanede ilaç için kuyruk beklemiyorum bakkala gidince aradığımı buluyorum bakkaldan tezgah altında kara borsa mal almıyorum hastalandığım zaman hastaneye nasıl giderim diye düşümüyorum alo 112 acil 24 saat kapımda ve herkesin kapısında ben senin hükümetinin yaşattıklarını görmek istemiyorum allahım devletime zeval vermesin az versin aratmasın çok verip azdırmasın ben çok emekliler gördüm maaş kuyruğunda rahmetli oldu ben çok emekliler gördüm hastane kapılarında rahmetli oldu ben çok işyeri kapatan gördüm 90lı yıllarda ben çok kodamanlar gördüm devletten kredi alıp yurtdışına kaçanlar allahıma dua ediyorum o günleri bir daha yaşatma

39. Yorum: emekli 08 07 2016 17:15
sayın çok kıymetli kardeşim hüseyin bey kısa bir hikaye sana tahsildarın birini görevden almışlar çalıyor diye ve yerine başk thsildar atamışlar bir ay sonra eski tahsildarı göreve çağırmışlar niyemi eski tahsildar tahsilattan gelirken iki deve bir eşşekle geliyormuş yeni tahsildar eşşğide deveyide hamudu ile kaybetmiş bu olay doksanlı yıllara örnektir akp çalıyorda paraları nereye götürüyor soruyorum sizlere hangii akpli kaçtıda amerikaya yerleşti çalıyorsa paraları türkiyede yiyor varsın çalsın çalıyor ama hava alanları köprüler hastaneler duble yollar uçak tank füze saraylar yapıyorr komşularına sahip çıkıyor 40 yıllardaki gibi kimsenin yakasına yapışmıyor kazancın yarısını ver diye devam edecek

38. Yorum: emekli 08 07 2016 17:04
filistine uzanan eller kırısın suriyeye vuran eller kırılsın demekle olmuyor suriyede müslümanlar kırılıyor allah sorsun demeklede olmuyor bazıları devlet yokmu diye bağırıyordu suriye kardeşimiz diyordunuz bazıları gönüllü suriyeye gidip savaşmak istiyordu ne oldu akp hükümetine suriyeye sahip çık diye bağıranlara ne oldu suriye için yapılan boykotlara ne oldu müslümanlar öldürülüyor diye bağıranlara ne oldu mısır 4 parmak rabia işareti ypanlara ne oldu niye şimdi susutunuz üç milyon neki biz 70 milyon kardeş bekliyoruz burası türkiye sen sahip çıkmazsan bir sahip çıkan olur seni beni ve türkiyeyi vurdurmak içinhem sana ne senmi vereceksin gelenlerin nafakasını sen yağmurlu günde tavuk suladınmı bırak devlet işini yapsın karışma devletin işine zarar gelir azı dişine devamı var

37. Yorum: emekli 08 07 2016 16:53
bu devlelet toprak satma işini sadece akp dönemindemi yaptı sayın süleyman demirel bir söz söyledi hemde boyabat köprü başındaki mitinginde türkiyede benzin mazot vardıda bizmi içtik mark dolar vardıda bizmi yedik diye miras babadan oğula kalır siz ne bıraktınızki şimdikiler satsın bırakın karalamayı boyabatta çok arsa ve çok taşınmaz vardı ne oldu allah aşkına sayın mehmet ermişmi saattı yoksa sayın şefik çakıcımı sattı ben yaşadım gördüm sizde yaşayacak ve göreceksinizki ve yapılan tüm hizmetleri utanmadan kullanacaksınız ben beş çocuk okuttum okullar açılacak diye aklım gidiyordu şamlıya borcum bitmeden okullar yeniden açılıyordu özel okul kıyafetleri olmazsa olmaz aylarca manifaturacıların skağından geçemedim borç yüzünden şim okullara kayıt parası yok muhtara mühür parası yok defter kitap parsı yok okullar açılmadan kitaplar masanın üstünde sizin hükümetiniz zamanına niye yoktu devamı var

36. Yorum: emekli 08 07 2016 16:44
33b nolu yorumcu senin köyünü bilmiyorum ama 15 beş seneye kadar boyabatın birçok köyüne araba gitmiyordu bırak arabayı eşşekle gidilmiyordu ama bakıyorum bayramlarda sanki köylerimiz avrupa köyleri gibi gurbetciler en lüks arabaları ile geliyor köylere sen nerenin yolundan bahsediyorsun bu bayram birkaç köye gittim sokaklarına parke döşemişler senin şehrinin bazı sokaklarında yok parke yol bilmiyorum sizin kafanız nasıl çalışıyor seni tahmin ediyorum sen babanın parası ile konuşuyorsun çalışmayı sevmeyenler yatarak kazanmak isteyenler yazarr zaten bu yazıları çalış kazan bir şeyler yap ülkene katkıda bulun devletini karalama devamı var

35. Yorum: emekli 08 07 2016 16:36
kaymakamlıklarda ve valiliklerde kamu yönetimi ve kaumu sorunları için şikayet büroları yoktu kimse hakkını arayamıyordu şimdi git şikayetini yap 1985 ve 2004 yılına kadar bir hastalık için 19 sene ben samsuna gittim ve devletin fakültesinde devletin hastenesinde o günün parası ile 110 lira özel muayene parası vermeden hastamı muayene ettiremedim her sefer mr ve tomagrafi çektirmek için ya özele yada 6 ay sonraya gün aldım sonuç alamadan geri geldiğim günler çok olduama şimdi burada hatta üstüne basarak konuşuyorum
ben laf salatası yapmıyorum ben kimseyi kınamıyorum kimseyi eleştirmiyorum yemin ederim gerçekleri yazıyorum 90 lı yıllarla bu günki yılların arasında çok fark var allaha şükürler olsun her bir ihtiyacımı buluyorum telefonla randevumu alıyorum sabahın köründe gidip hastane kapılarında beklemiyorum devamı var

34. Yorum: emekli 08 07 2016 16:25
32 33 nolu yorumcuya neyiniz noksan anlatın bakalım bu ülkenin binmeye eşşeği yokken bu gün bakıyorum 14 yasında çocuğun altında son model araba var hangi istasyona gitsen mazot benzin oto gaz var 7 ve sekiz yaşındaki çocukların elinde 3000 liralık ipone 6 var 2002 den önce içmeye ayranınız yoktu ama şimdi otomobille gidiyorsunuz helaya ben bu ülkeye ve şehrime 34 yıl hizmet ettim devletimden allah razı olsun 2000 lira emekli maaşı alıyorum bankada beklemiyorum kuyrukta beklemiyorum bu gün git yarın gel yapmıyorum ben 90 lı yıllarda emeklinin memeurun esnafın halini bilyorum hastaneye gece saat 3 te gidip sıra beklemiyorum eczaneye gelip ilacın yok denmiyor bu ilaç pahalı falan demiyorum resmi dairelerde bu gün git yarın gel demiyorlar devamı var

33. Yorum: vatandaş 08 07 2016 10:03
yaa bırakın şu emekliye cevap vermeyi.devlet bile işe yaramaz diye kaldırıp atmış.siz hala onun söylediklerine cevap verip yorum yazıyorsunuz.yaşlılık hastalığında insanlar eskiyi hep hatırlarlar yeni olanların işine gelenini alıp işine gelmediğini hatırlamazlar.adama boşuna laf söyleyip kafanızı yormayın .zaten bir gözü toprağa bakıyor.heeee aklısın dedeciğim deyip ,sırtını sıvazlayıp gönderin.herkes bugün bu dünyada yaptıklarının hesabını öbür dünyada verecek.bunlar efsunlanmış kardeşim.boşuna kendinizi yormayın.adam üç kuruş emekli maaşı ile geçinir,ay sonunu zor getirir,poposuna don alacak para bulamaz,verdiği vergiyle yapılan sarayı savunur.hayatında tüpgeçitten geçmemiştir,kendi köyünde yolları köstebek yuvası gibidir,tüp geçidi anlatır.neyse emekli amca bizden önce gidersen güle güle.biz gidersek allahaısmarladık.

32. Yorum: emekliye 08 07 2016 07:54
emekli sen ne içtin aslanım..!
neyin kafasını yaşıyorsun..?
hayat ne kadar güzel değilmi..? her yer güllükgülistanlık, dertyok, tasayok, herkes huzur içinde, teröryok, canlıbomba yok, milletin işi gücü onnumara, b.o.p yok, çok şükür artık sarayımızda var ak-kara farketmez saray sonuçta, daha allah tan ne isteyelim..? bak senin gibi duyarlı emeklilerimiz de var. tert yok tasa yok uzunumuz var huzur var oh be ne güzel dünya, dış güçlere de aman vermiyoruz. imf ye borçta yok (varsın dış borcumuz 20 kat artsın, varsın bütün kamu malları eşe dosta akrabaya peşkeş çekilsin hiiiiç önemli değil , baltutan parmak yalar emeklilerde dondurma yalar) işte böyle ülkemin toz pembe hali...
heeeeey..! emekli..!
aklını başına al ne kullanıyorsan bırak o işleri memleketin halleri içler acısı, hayır kendini düşünmüyorsan çoluğunu çocuğunu düşün..!
haaa tuzum kuru da diyorsan... allah senden sorsun hesabını
(bu arada gözün aydın 3milyon yeni kardeşin doğdu)

31. Yorum: çalışan 07 07 2016 23:52
sayın emekli adlı büyüğüm bugün millet korkudan buralara adını yazamıyorsa gizlediğin gibi sebebini sende biliyorsun.bazıları gibi fazla atmadan 90 yıldır memlekete kimse çivi çakmadı demişsin ki senin liderine kalsa cumhuriyet dönemi atatürk de dahil olmak üzere kimse birşey yapmadı.asrın lideri senin oyunu alırken miting meydanlarında menderesi,özalı örnek alıyorum demedimi niye 90 yıl diyorsun.her başkanın iyi kötü bu memlekete bir hizmeti olmuştur.iyiye iyi kötüye kötü diyebilmelisin.zaten olumsuz birşey oldumu suçlu hemen bir başkası.

30. Yorum: boyabatlı 07 07 2016 22:59
emekli dayı sen naaptın yav
duman ettin adamı
bundan sonra klavyeye bile el süremez
helaaaal

29. Yorum: milat 07 07 2016 20:47
sayın emekli bunlara ne anlatırsan anlat bildikleri tek şey yazdıkları yorumlardanda belli aşağılamak,küfür,hakaret.
savunma sanayi düne kadar tankı yapmayı bırak tamirine tank parası harcıyorlardı,şimdi tank,tüfek,gemi,denizaltı
,askeri ırhlı araçlar,ihh lar,füeler vs vs türkiye kendi öz imkanları ile yapıyor.f16 yazılımı bile dost düşmana abd karar veriyordu,atak helikopter tüm uçak yazılımlarını artık kendimiz yapabiliyoruz.sorarım size daha düne kadar askerimizin elinde hangi silahlar vardı ve kimlerin çöplüğüydük şimdi güçlü ordumuzun silahlarına bir bakın.bunlarda savunma sanayin de yapılan reformlar.bundan öncekiler yerli mpt-76 yaptılarda bu millet yok olmazmı dedi.aselsan artık dünynın en iyilerinden. göktürk uydusu yapımın tamamı bize ait ama odtü istemezük. nerde devleti ile milleti ile göktürkten gurur duyacak o insanlar,ancak böyle ucuz aşağılama hakaret etmeyi bilirler

28. Yorum: hüseyin cömert 07 07 2016 18:48
ayrıca bu kadar akp sevdalısın ama yorumlarında emekli diyerek rumuz kullanmışsın. yoksa kimliğin mi yok? eğer yoksa elini çabuk tut cumhurbaşkanı suriyelilere kimlik verecek. ey emekli... tabi gerçekten emekli isen.. devlet baba bu ay emeklilere 35 tl zam verecek milletvekillerine ise 800 tl... vatan sağolsun.. akp düble yol yaptı diye övünen emeklim. büyük cami ödenek olmadığı için çürüyor. 10 km lik cevre yolumuz 10 yıl oldu halan bitmedi. hani bazan yorumcular soruyor ne içtin diye. ben sana ne içtin demeyeceğim bu kadar yalan yazma karşılığında ne aldın diye soracağım. eğer adını yazmış olsaydın sana bu soruyuda sormazdım. niçin mi? çünkü kimliğin ortaya çıkınca gerçek yüzün ortaya çıkmış olacaktı.sizler gibi makarnacılar varken ülkem ve bizler daha çok çekeriz çok....vatan sağolsun

27. Yorum: hüseyin cömert 07 07 2016 18:34
ayrıca senin bahsettiğin 70 bankerin sermayesi akp dönemi zengini başbakan binali yldırımın parası yanında sivrisinek vızırtısı. açıpta binali yıldırımın hayatını okuyuver be. şu milletin a...koyan cengiz inşaat...ağaoğlu inşaat, çalık gurubu,albayrak, torunlar,nahit kiler,fettah tamince,kamerler,hızır demir,akın ipek, milli damat zarrap,bugün bu rakam 300 kişiye ulaşıyor. sahi erdoğan ailesini unuttuk be hastane işine gelince sen özel hastanelere dua et, eğer o özel hastaneler çoğalmasaydı sıra nasıl olurmuş görürdün.en azından parası olan özel hastanelere gidiyor. efendim o yıllarda mazot, margarin yokmuşta..güldürme be.. kıbrıs savaşından ötürü ecevit hükümetine karşı kısa bir müddet abd nin uygulamış olduğu ambargodan kaynaklanan bir durumdu. süleyman demirelinde parmağı olduğu söylendi.bugün ise abd nin bize karşı uygulamış olduğu ambargolarıda gözden kaçırmayalım.

26. Yorum: hüseyin cömert 07 07 2016 18:00
koalisyon hükümeti döneminde çok banka battıve bu batıştan ötürü söylediğiniz miktardada paranın kayıp olduğu söylendi.şimdi yazacağımı dikkatli oku devletin 2002 yılında şahsi dış borcu 50-60 milyar dolar civarında (tamamı 130 milyar dolar) bugün ise devletin şahsi dış borcu 150-160 milyar dolar (tamamı 600 milyar dolar)peki 14 yıl içerisinde bu para(100 milyar dolar) nereye gitti acaba. 14 yıl önce bu ülkede elektrik varmıydı vardı.akp hükümeti buraları 13 milyar dolara özelleştirdi. izmirde petkim diye bir yer var biliyormusun. orasıda 2,5 milyar dolara özelleşti.tüpraşıda unutma orasıda 4,5 milyar dolara özelleşti.ha altın yumurtlayan telekomuda atlamayalım. oranında %55 i 6,5 milyar dolara özelleşti. yani anlayacağın akp 14 yıl içerisinde diğer hükümetlerin yaptığı ne varsa sattı. 3000 arsa, arazi ve bina ayrıca 200 adet işletme

25. Yorum: hüseyin cömert 07 07 2016 17:25
emekli denen şahıs.....bahsettiğin beyaz saray 1792, kremlin (büyük saray)sarayıda 1848 yılında yapılmıştır.artı türkiyede saray yok demişsin ''dolmabahçe, topkapı, yıldız, çırağan sarayı+ çankaya köşkü... diğer hükümetler ne yaptı diyorsun fakat yorumlarında üçüncü köprüden bahsediyorsun. süleyman demirelin yeğeni yahya demirelden ve cavit çağlardan bahsetmişsin. evet yahya demirel ve cavit çağlar çaldımı çaldı, fakat karşılığında yahya demirel 17 yıl 6 ay cavit çağlar ve oğlu mustafa çağlarda 3 yıl 11 ay hapis cezası her ikiside 190 trilyonda para cezasına çarptırıldı ve kodese girdiler.fakat sizin hırsızlarınız nerede...aklandılar..evet
söylediğin gibi kış günü sinopa 5 saatte gidiyorduk.şimdiki yolu yaparak bizleri bu çileden kurtaran eski bakanımız sayın yaşar topçuya buradan sevgiler gönderiyorum.

24. Yorum: emekli 07 07 2016 15:22
bu gün her devletin bir sarayı var ve adamlar gurur duyuyorlar amerika beyaz saray rusya kremlin sarayı ingiltere kraliyet sarayı vatikan sarayı ya türkiyenin de bir sarayı oldu kime batıyor niçin çekemiyorsunuz neden istemiyorsunuz bu saray başka bir ülkeyemi yapıldı yazıklar olsun üçüncü boğaz köprüsü yunanistanamı yapılıyor neden çekemiyorsunuz türkiyeye yapılıyor duble yollar tüneller bu ülkeye yapılıyor akp çalıyorda nasıl yapıyor önceki iktidarlar yaptıda manimi olduk yapamazsınmı dedik yazıklar olsun kalmış akp katil akp hırsız lan bir sinopa kış günü beş saatte gidiyordun şimdi 40 dakikada gidiyorsun yazıklar olsun hastalar hastenede rehin kalıyordu ilaç bulamıyordun bulsanda çok para diye alamıyordun yazıklar olsun yazmıyorum artık kime yazıyorsunki saat 8:15 tren geçiyor galiba

23. Yorum: emekli 07 07 2016 15:10
koalisyon hükümeti zamanına devletin kasasından kaybolan 49 milya türk lirası nerede şimdi soruyorum bunca zaman iktidardakiler ne yaptı hangi duvara çivi çaktıda buyurun buraya ceketinizi asın dedi diyorsunki çalıyorlar diyorsunki hırsızlar ya adam çalıyor ama türkiyeye harcıyor sizin kiler gibi amerikaya getirmiyor tabi amerika büyük devlet olur deveyi hamudu ile beraber getirdiniz amerikaya 70 tane banker 21 bir tane iş adamı dokuz tane bankanın paraları amerikaya gitti var sen hesapla tabi amerika büyük devlet olur her ülkeden çalan amerikada alıyor soluğu soruyorum bu saydıklarım allah aşkına yalanmı eğer yalan dersen sen gerçekten vatan hainisin şimdi menderes gibi ülkeyi kalkındıran ve dünyaya kafa tutan bir devletin liderine dil uztıyorsun laf söylüyorsun devamı var

22. Yorum: emekli 07 07 2016 15:01
gelelim yeğenlere biraz atlayarak yazıyorum çünkü boyabat gazetesi tarfcılık yapacak yaınlamayacak biliyorum canları sağolsun gelelim yeğenlere yahya demirel çaldığı para bir hava alnı bir köprü ve 1000 km düple yol yapıyor selçuk parsadan yeğen örtülüden yediği para tam teşekküllü 10 hastane yapıyor cavit çağlar yeğen
1 hayatı
2 politika öncesi hayatı
3 bakanlık yılları ve ziraat bankası
4 1996-1999 interbank
5 etibank'ın cavit çağlar'a satılması
6 1999-2001 ekonomik kriz ve hukuki davaların başlangıcı
6.1 1999 öcalan’ın cavit çağlar’ın uçağı ile yurtdışından getirilmesi
6.2 2001 - cavit çağlar'ın yurtdışına çıkışı ve türkiye’ye iadesi
7 2002–2010 interbank davası
8 etibank davası
ve amerikaya kaçışı türkiyenin 10 yıllık bütçesi ile selim edesler halil bezmenler uzan kardeşler ismini saymakla bitmeyen iş adamı ve batan 9 banka

21. Yorum: emekli 07 07 2016 14:54
80li yıllarda fiyasko köy bile olamayacak yerler kasaba oldu il oldu paralar oluk oluk aktı ve koalisyonlar falan türkiyeme oldu ne olduysa yol yapılmadı hastane yapılmadı hava alanı yapılmadı genelevler dua ile açıldı yazıklar olsun ve 80 li yılarda pkk doğdu 90 lı yıllar duvarına çivi çakamayan ülke bankerler is adamları yeğenler kardeşler dayılar türkiyede adam oldular parayı kapan amerikada aldı soluğu 90 san yılın enbüyük asker polis öğretmen doktor hemşire öğrenci katliamları yapıldı istersen 90 lı yıllarda verdiğimiz şehitlerin bilançocunu buraya yazayım türkiyenin ekonomisi çöktü iflas ettik yazar kaslar havada uçuştu esnaf başbakan yazar kasa attı ve kemal devriş geldi güya ekonomiyi düzeltecek ya adamın bir sabah kahvaltısı 2000 dolar var öyleni akşamı sen hesapla allah aşkına doğru değilmi yalan dersen gözlerin kör olur devamı var

20. Yorum: emekli 07 07 2016 14:43
heykel yapılacak diye toplanan paralar bildiğim kadarı ile bafrada bir villa yapıldı ve bende inşaatında ırgat olarak çalıştırıldım hakkımı helal etmiyorum pislik rezillik diz boyu ama boyabatın ileri gelenleri bunu çabuk unuttu tam teferruat yazmayacağım dansöz oynatmaya kadar gitti ve 80li yıllar tam bir fiyasko ama rahmetlik özal bu fiyaskoları geç öğrendi ve allahın rahmetine kavuştuçiftlik kuracam al kırediyi faprika açacağım al krediyi ahır yapacam al krediyi dükkan açacağım al krediyi iş yok fabrika yok ahır yok dükkan yok göz boyamak için harçsız tuğladan iki duvar ör deprem oldu yangın çıktı sel götürdü ve milyarlarca para onun bunun cebine gitti rezillik diz boyu devamı var

19. Yorum: emekli 07 07 2016 14:34
ee yeter dediler bazıları darbey yaptılar bir yüzbaşı geldi garnizon komutanı diye beş mahallenin muhtarları bir güzel dayak yediler
boyabatın bazı ileri gelenleri dayagı yedi kımıldasan dayak gitmasen dayan gitsen dayak köylerden gelen köylüler başında taç var diye dayak yediler çok iyi hatırlıyorum bir on kasım günü ataürke saygı duruşu sırasında bir köylü yaşlı amca yolda yürüdü saygı duruşunda bulunmadı diye yediği dayak cabası 40 gün ceza evinde yattı sayın cömert drt yola senin arsasını alıp inşaat yaptığın yere atatürkün heykelini yaptılar kaç para verdiniz ve heykel kim tarafından yapıldı esnaftan toplanan para ne oldu devamı var

18. Yorum: emekli 07 07 2016 14:27
margarın yok ayçiçek yağı yok şeker yok tüpgaz yok benzin yok sigara yok eski belediye binasında kuyruklarda sigara almalar benzinliklerde araba kuyrukları allahtanki şimdi öyle bir şey yok çünkü o zamanlar araba sayısı çok azdı tüp bulamayanlar sobacılardan güzine sobası alıyorlardı yemek yapmak için evlerde eski düzen ocak başı yaptı millet eletirik yok 5 mahalleydik her akşam iki mahallenin elektiriği kesilirdi sokağa çıkamazdık sağcımısın solcumusun bilemedin sopayı yedin vah ülkem vah hüseyin cömert gibilerin diline kaldı ama adam haklı belediyeden aldığı arsayı belediye yola verdi adamın aklı orada devamı var

17. Yorum: emekli 07 07 2016 14:19
60 lı yılları yazmayacağım rezillik diz boyu kısa geçiyorum senin gibi aklı belediyenin mühürlediği arsada kalmış bir adam çok incelemeden geçeceğim konuları70 mişli yıllar türkiyenin tamamen gerilemesi 74 kıprısı aldınız nah aldınız kıprısı kalkındırsın kıprıs ilerlesin türkiyenin bütçesi zayıflasın diye sana verdiler savaş bahane ve öyle oldu baktılar olmuyor dış güçler sağcı solcu davası ünüversiteler karıştırıldı ve canım türkiyem yokluklar içinde kaldı devamı var

16. Yorum: emekli 07 07 2016 14:13
sayın hüseyin cömert kardeşim 90 yıldır iktidardakiler duavara bir çivi çakmazken bu ülkenin paraları nereye giti 30 yıllar tamam savaştan çıktık kırklı yıllar ne yaptık başkalarının maşası olarak savaşa girdik ne oldu kaybettik ismet inenü zamanı dersen zaten rezillik köylünün ürününü köylünün öküzünü sattık kuran okuyanları tutukladık kuranları toplayıp yaktık bin birtürlü eziyet ve rezillik menderes geldi siz din seriat hırsızlık bilmem neler mendersi yediniz niye türkiye ilerliyor diye farkındaysan mendereste yol yaptırıyor iş makinaları alıyor türkiyeyi satıyor dediniz ve astığınız adamın kasasından bin lira çıktı devamı var

15. Yorum: mustafa'ya 07 07 2016 10:17
alın bir muammer daha.milliyetçilere dil uzatmışsın senin o dilini koparırlar.o milliyeçi gençler güneydoğuda can veriyor ,bak bakalım senin kafanda olan kaç tane adam mücadele ediyor.kan sevici kimin olduğu belli.daha önceleri bu mücadeleyi yine milliyetciler verdi.sen ve senin gibiler korkak kediler gibi saklandınız.milliyetçi gençler olmasaydı bugün bakalım siz nerelerde olacaktınız.sen hala başkalarının başarıları üzerine çöreklenenleri savun.yağcılığa devam et.zaten başka bir işe yaramazsınız.şair ne güzel demiş yıllar önce."bu devir böyle mi gidecek?pireler filleri yutacak"evet pireler filleri yutuyor ama bakalım nereye kadar.miiliyetçiler hep dik durdu.inşallah sen de yarın yine eskisi gibi kedileşmeyip dik durursun

14. Yorum: mustafa 07 07 2016 09:02
bu ülkeyi sevmek ona hizmet etmekle olur. sizin vatansever milliyetçi şehit sevicı olmazsa olmazı bahçeli olan partinizin türkiyeye kazandırdığı bir eser yaptığı bir hizmet var midir? herhangi bir köprü otoyol tünel üniversite veya hizmet . geçin bunları bir çeşme.


günün sözü . eşek ôlür kalır semeri yiğit ölùr kalır eseri,

13. Yorum: hasan güven 06 07 2016 21:29
hüseyin cömert ,11 yorumcu 3 maymunu oynuyor,gören gözü kör,işiten kulağı sağır,konuşan dili keke o yüzden ismini vermeye bile cesarete olmayan bu koca öküzden anca salmalık sığır olur,bu öküzlere hiç kafanı takma,çay,şeker,nohut,köm
ürü kim veriyorsa bu sıiır bilesinki orayı mekan tutar?

12. Yorum: hüseyin cömert 06 07 2016 11:03
11.kimliği belli olmayan yorumcu....devletin 2002 yılında imf ye olan borcu 12 milyar dolardı. akp hükümeti zamanında bu borç 23 milyar dolara çıktı. evet söylediğin gibide bu borçun tamamı birkaç yıl önce ödendi ama hangi parayla. bak şimdi kulağını iyi aç tamammı...aslında borcumuz duruyor sadece borcumuz olan kişinin ismi değişti. yani başka birinden borç alarak imf ye olan borcumuzu ödedik. 2002 yılında dış borcumuz 150 milyar dolar iken bugün ise bu borç 600 milyar doları aştı. bu borçun 150 milyar dolarıda devletin özel borçudur.ayrıca akp hükümeti 14 yıl içerisinde devlete ait 3000 arsa,konut,arazi 200 adette dev sanayisini satmıştır. bu satıştan 50 milyar dolar gelir elde etmiştir.anladın mı makarnacı

11. Yorum: boyabatlı 06 07 2016 10:02
terör ne demek olumsuzluk
olumsuzluktan faydalanmak kimlerin işi acaba
giden tekere çomak sokmak
yapılan icraatlara karşı olup,durdurmak,tökezletme
k,engellemek
bu ülke içinde aynı belediye içinde
çok akıllı efendi 2002 lerden örnek veriyo
türkiyenin imfye yalvarıp amerikanın önünde el bağladığı dönemlerde
nasıl bir akıl tutulması ise o zaman la bu zamanı kyaslıyor
terör ülkenin gelişimi durdurmak için var birileride boayabatın belediyenin
aradaki farkı siz bulun

10. Yorum: yenimaleli sami 05 07 2016 16:05
işte beyler, budur işte gazetecilik. ibret dolu bir cömert yazısı daha. uyan ey halkım uyan. cömertin yazdığı gerçekler karşısında uyan. cömert halkın gerçek dostu ve savunucusudur helal olsun.

9. Yorum: şair ne güzel söylemiş 05 07 2016 08:15
üstad necip fazıl ne demiş bir bakalım.
"ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın
gündüz geceye muhtaç, bana da sen lazımın."
iyi ki varsın sayın cömert.sen olmazsan biz ne yapacaktık.iyi ki varsın.

8. Yorum: ak parti 04 07 2016 11:52
akp terörden beslenen bir partidir

7. Yorum: çaresiz 04 07 2016 11:43
yazdığın yazıyla ilgili açıklama yazacağına boş şeyler peşinde koşuk nereden bir olumsuzluk çıkarırım nasıl her kezin kafasını karıştırırım nasıl bu insanları ikiye bölerim diye uğraşıyorsun. sen bu kafayla daha çok koşturursun

6. Yorum: boyabat 04 07 2016 11:32
yapmacık sevgiler olmaz vatanı sevmek onun için ölebilmek çok önemlidir bunu sen anlayamazsınnnn

5. Yorum: boyabat 04 07 2016 11:30
hele şükür cömert sonunda ne olduğunu anlamışın

4. Yorum: mt 04 07 2016 09:50
terörü bu kadar hafife alan bi devletin terör politikasından ne beklenir.bizim ülkemizde artık bombaların patlamasına insanların kahpece öldürulmesine her gün şehitlerin olmasına alışıldı bunun sorumlusu devlettir
ve hala eleştirmeyin diyen arkadas sen ne gördün ne insanlar yandı ne umutlar gitti ne analar babalar perişan oldu bunun üstüne hala utanmadan sıkılmadan nasıl da köprüyü översiniz.

3. Yorum: hüseyin cömert 04 07 2016 01:13
bugün hükümet binasının bahçesinde bulunan sözde atatürk evi olup fakat taksi durağı olarak kullanılan evin içerisini görüntülemek için içerisine girdiğimde orada taksicilik yapan delikanlının biri bana hitaben hop hop giremesin içeri dedi. bende bu söz üzerine pardon burası sizin mi yoksa? dedim. evet bizim dedi. bende benim elimde buranın atatürk'ün selanikteki evinin replikası olduğuna dair belge var yani anlayacağın atamın evini görüntülemek için geldim dediğimde taksici ne dedi biliyor musunuz? burayı bize şefik verdi dedi.bende buradan şefik'e diyorum ki, devletin malını değil babanın malını ona buna peşkeş çek emi ayrıca cumhuriyetin kurucusu atatürk'e azda olsa biraz saygın olsun be. niçin mi? çünkü onun kurmuş olduğu cumhuriyet sayesine buralara geldin be..neyse bu esnada taksicinin biri taksideki sopayı getirin diye bağırdı. bunlar dörtyolun efeleri ya.. dedim ki o sopayı alır senin ................. dedim tabiki resimleride çektim

2. Yorum: evet 03 07 2016 23:30
bunların hepsi böyle biz suçluyuz diyeceklerine doğruyu söyleyeni istemiyorlar birgün doğrular adalet onlarada lazım olacak hiçbir haksızlık sonsuza kadar gitmeyecek o zamanı merak ediyorum nerden medet umacaklar ...

1. Yorum: halk tanesi 03 07 2016 22:01
evlerinde malum tv kanallari 7/24 acik olanlar arabalarinin on caminda malum gazeteler asili olanlar terör politikasını her defasinda elleri patlarcasina alkislayanlar şimdi çıkar yine boyobot gozotosu çok yonlo bo korodo oloştormoyon kordoşum demeye başlar. terör konusunda birlik olalım bi kere de devletin yaninda olun eleştirmeyin bakın suriyelileri 90 yillik enkaz da kaç defa bayramda memleketlerine gönderebildiniz bunun yaninda osmangazi köprusunde kaç defa motorla 400 km hizla gidebildiniz hangi basbakan 60 km hizla 4 dakikada kopru gecebildi kim netanyahu ile putin ile sisi ile öcalanla barisabildi. izlanda galler hangi hükümet zamani çeyrek final gördü italya almanlara elenirken bize mi sordu. komik insanlar vesselam


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anl ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin. Haftanın Konusu Adalet'in Bayan İsmi Oluşunun Kanıtı.. Bayramınızı Kutlarım..... Bugün de Maziden Gidelim Dedik... Çok Önemli Bir Konu Halyerine Roma Tarzı Tuvalet Açıldı Osmanlı Devleti Diyerek Dönüş Yapmak İst Atatürk Yine Yok Hüseyin Cömert; Bugünden itibaren "EVET" Büyük Adam Olduğumu Bir Kez Daha Kanıtla Bugün 22 Mart 2017.. İlçemize Olmayan Ad Gel Vatandaş Gel !..... Rabia'cı İmam "Köroğlu" Haydi Gözünüz Aydın Ayranı Yok İçmeye Taht-ı Revanla Gider.. Allah Cezanızı Versin Ben Bir Başsavcısı Olsaydım Siz Yapamıyorsanız, Ben Yapıvereyim İşte Bu Yaa! Şefik Çakıcı, Sen Önce Kendini Temizle ! Yol Parası Torunum Beren ile Çanakkale Gezisi (Anıt Torunum Beren ile Çanakkale Gezisi (Mill Hülagü Han Bu Masalı Mutlaka Ama Mutlaka Okuyunuz Bukalemun Tipli İnsanlar Her Gece Demokrasi Nöbeti Tutanlar !!!.. Neyin Kutlaması Yapılıyor Anlamış Değili Bana Hakkını Helal Etmiyormuş AKP ve Terör Şefik Çakıcı Milletvekili Olacakmış! Açık Mektup İlçemizde ki Hakim ve Savcıların Tayinle Barış Karadeniz’e Bir Çift Sözüm Var 11 Katlılardaki İşyerinin Açılması Yasal Ben Vatan Haini miyim Yoksa? Rezalet!....Hem de Binlerce Kez….. Bu Cinayetin Sorumlusu Kim? Kültür Sarayı İnşaatında Alarm Sesleri Belediye Borç Batağında mı? Çiviyi Söker Gibi Söke Söke Alacağım M.D. Belediyede Ne İş Yapar Acaba? Tümü

Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Sahibinden Satılık 3+1 Daire - Şükrü Akman


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


Egemenlik Duygusu Stratejik Aldatma ve Yanıltma


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:571980
DtGaNi


* ANASAYFA *