E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Hain darbe girişiminden MİT'in haberi yokmuydu?

Hani uçan her kuştan MİT'in haberi vardı? Fetö terör örgütünü, ekonomik, sosyal olarak güçlendiren, devletin önemli kurumlarına yerleştiren AKP iktidarı değil mi? Dönemin Başbakanı Erdoğan ne istediniz de vermedik demedi mi?

Hain darbe girişiminin tiyatro oyunun son perdesi kapandığı zaman, bu darbe girişiminden kimin kazançlı çıktığını bu yüce Türk milleti görecektir.

T.C'yi kamu kuruluşlarından sildiren zihniyet, darbe girişiminin yapılıdığı gece, T.C'yi hatırlaması, telefon mesajlarını T.C. başlığı ile göndermesi !...

Herkesin şunu iyi bilmesi gerekir, “ Demokrasi öyle, bir gece kullanıp atılacak bir şey değildir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk tarihine, tankı ile, tüfeği ile hain darbe girişiminde bulunan hainlerin karşısına, sağduyu çağrısı yerine vatandaşı sokağa çıkma çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı olarak tarihe geçecektir.

Nasıl bir akıl tutulması, acizliktir ki; binlerce polisi varken halkını sokağa dökerek, emir kulu Mehmetçik ile karşı karşıya getirmesi düşündürücü değil mi?

Asker kökenli CHP Milletvekili Dursun Çiçek, bir TV kanalında, "Darbe girişiminden MİT'in haberi olmaması mümkün değildir" demesi akıllara soru işaretleri getirmiyor mu?

Diğer bir taraftan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 6 bin kişinin gözaltında olduğunu bu sayının artabileceğini açıklaması, hükümetin elinde bu neden işlem yapılmadı? sorusunu akıllara getirmiyor mu?

Merhum dönemin Başbakanı Turgut ÖZAL bir basın toplantısı sonunda sohbet ediyorduk." Bundan sonra Türkiye'de askeri darbe olmaz. Darbe yapmaya teşebbüs etseler bile başarılı olamazlar. Çünkü, Türkiye iletişim yönünden Avrupa'nın bir çok ülkesinden daha ileri bir durumda" demişti. Rahmetli Turgut Özal'ın haklılığı bu darbe girişimi ile ortaya çıktı.

Şayet, hain derbe girişimi gerçekleşmiş olsaydı, vatandaşına kurşun sıkan, milletin meclisine bomba atan bu vatan haini darbeciler bu ülke ve insanına neler yapmazdı.

Aklıma takılan bir başka konu ise,

Cumhurbaşkanı Erdoğan, her konuşmasında Fetö’ye parelelci, terör örgütü diye bas bas bağırıyor ama…

ABD Dışileri Bakanı John Kerry,”Gülen’in Türkiye’ye iade edilmesine dair her hangi bir resmi talep almadıklarını” söylemesi karşısındaki yorumu siz okuyuculara bırakıyorum.

Tarih:18 07 2016 11:16(850) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: sen biliyosun 19 07 2016 16:26
kör ölür bâdem gözlü olur muş ,siz yazılarımızda hep rahmetli özâlın haklı olduğunu savunuyorsunuz,kimbilir rahmetli sağ iken ne eleştiriler yapıyosunuz.özâlı kimler öldürdü ,o zamanki mitin haberi yokmuydu acaba ,hayat tekerrürden ibâretmiş ya sizin gibi köşesinde nedense bazı olayları 30 yıl felân geçtikten sonra anlıyosunuz. inşaallah bu kalkışmanında nasıl kimler tarafından niçin yapıldığını anlamanız için bir30 yıl geçmez.

1. Yorum: ank.boyobatlı 18 07 2016 12:38
amerika fetullahı vermez zaten fetöyü azdıran palazlandıran devlet içindeki her kademeye yerleştiren tayip beydir ve kendisi ne istedilerde vermedik diyerek bunu doğrulamıştır.ülkemin getirildiği noktadan büyük üzüntü duyuyorum bir günümüz geçmiyor şehitsiz ölen insanlarımızın arkasından sadece rahmet diliyoruz devlet büyüklerimiz cenazelere katılmaktan bıkmadılarda kendi sorunlarımız o kadar çokken birde üç milyor suriyelinin vatandaşlık hakkı ve tokiden konut ihtiyacları var herşey bir başkan lık uğruna gidiyor iktidarı ve eleştiren herkesde paralel ci diye damgalanıyor onlar kol kola gezerken ben bunları çok söğledim.çağdaş ülkelerde hoca efendiler olmaz dini bu işlere alet ettiler.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl Tümü

Korkusuz Boyabatlı


Hani referandumda “EVET” çıkınca şehit gelmeyecekti?


Herkesin Bir Kediye Sahip Olması Gerektiğinin 25 Sihirli Kanıtı


Bunalım, Arayışlar


Dünya Aşı Haftası


Referandum değerlendirmesi


Referandumdan Önce Ne Demiştik?


Atatürk Yine Yok


Sevr, Nur, Hira


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:923315
DtGaNi


* ANASAYFA *