E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Uyanın beyler!..

Büyük çapta tutuklamalar yapılıyor. Bir yanda, "darbe tehlikesi ortadan kalktı", diğer yandan "tehlike geçmedi" deniyor. Emir komuta zinciri altında halk, meydanlarda sabahlara kadar bekletiliyor.

Fetö, TSK’yı Ergenekon, Balyoz, Ayışığı davaları ile yıpratmadı mı? Her ülkenin mahremi sayılan Kozmik Oda’ya girerken AKP iktidar da değilmiydi?

Neden bu ihaneti görmedi?

Sağa, sola ahkam kesen Sayın Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan, en yakınındaki yaverleri göremeyecek kadar nasıl gaflet içinde olabilir?

Hadi, MİT sayın cumhurbaşkanını uyarmadı, yanındaki yalaka baş danışmanları da mı fark etmedi bu hainleri?

Saygı değer okuyucularım, uyanalım artık. Gün, a, b, siyasi partili günü değildir. Bir birimize kenetleme günüdür.

Peki, bu darbenin “Failleri-İştirakçileri- Suç Ortakları” kim veya kimlerdir?

Elbette ki bu darbeyi yapanları yetiştirenler, devlette önemli makamlara atayanlar, onlara yol verenler, beraberce kumpas kuranlar, Türk Yargısını bu darbecilere teslim edenler, onları koruyanlar, onlarla her türlü ekonomik ilişkiye girenler, darbecilerin başını gördüklerinde ceketlerini ilikleyip darbecinin elinin hem içini hem de üstünü öpen işbirlikçiler değil miydi?

Fetullah yapılanmasının ülkemizde faaliyet gösteren terör örgütlerinden daha tehlikeli ve güçlü olduğunu sıradan bir vatandaş olarak yazdım, her ortamda söyledim. Ama, ne yazıkki ülkeyi yönetenler göremedi !...

Fetöcüler tarafından beyinleri yıkanmışlara göre, Türkiye dünyanın 142 ülkesinin her hangisinden birisi düşüncesine sahip insanlardan devlet, millet, vatanın kutsallığına inanmaları düşünebilir mi?

Tarih:20 07 2016 14:52(1247) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: safran 21 07 2016 16:16
'' uyanın beyler!.. '' başlıklı, cengiz celil çolak' a ait makaleye yorum yazısı göndermiştim. şeffaf olduğuna inanmak istediğim gazetenizde, yorumum hâlâ yayınlanmadı.sorum odur ki, gelen bütün yorumları yayımlıyor musunuz? yoksa keyfinize göre mi yayımlıyorsunuz? bunları bilelim, bizde ona göre yazarlara ve gazetenize itibar edelim.yorumumu yayınlama husunda cevabınızı bekliyorum. ayrıca gazete künyesinde yayınlanan telefon numarası kullanılmamaktadır. bu durum ciddi bir kurum için yakışmamaktadır. bilgilerinize sunarım.

3. Yorum: aklını çoktan yutanlar 21 07 2016 10:38
sizde kalemle darbe yapanların başında gelen ,köşecilerdensiniz.mâdem bukadar demokratik düşünebiliyosunuzduda gezı profökatörlerini neden eleştirmediniz ,siz gibi düşünen gezici aydınlar neredeler peki.sizin düşmanınız sadece cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan ve onun gibi vatan için canını defâ eden türk milletidir.cıa fetöyü besleyip türkiyeyi böldürmek istiyor ,aynı oyun ortodoğu ülkelerindede yapıldı saddamı yetiştirip ülkesinin başına geçirip sonra onların dediklerini yapmayınca idâm ettirildi ,aynı tezgâh fetoya olacak ,cıa şimdi darbede muaffak olamayan fetoyu kendisi öldürecek .eğer başarılı olsaydı aynı bizde ırak gibi olacaktık siz ve sizin gibi düşünenler hâlâ uyuyor.türk milleti uyanık sizin gibi uyusaydık hâlimiz mısırdan ,suriyeden vâhim olacaktı.allah size ve sizin gibi düşünenlere bu ülkeyi yönetme imkânını aslâ teslim etmeyecek inşaallah. allah bizimle herzaman.o bize yeteeer.

2. Yorum: vatansever 20 07 2016 18:37
evet bende seninle aynı fikirdeyim hepsi o bahsettiğin zatın işleri bu enayi millet bunu malesef yuttu yazık çok yazık

1. Yorum: ismail erkan 20 07 2016 15:32
< saygı değer okuyucularım, uyanalım artık. gün, a, b, siyası partili günü değildir. birbirimize kenetlenme günüdür.>
diyen cümlelerini yazan, sayın celil cengiz çolak'ı çok seviyorum.
çalışmalarında başarılı olman dileklerimle,
saygılar,
ismail erkan


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl Tümü

Korkusuz Boyabatlı


Hani referandumda “EVET” çıkınca şehit gelmeyecekti?


Herkesin Bir Kediye Sahip Olması Gerektiğinin 25 Sihirli Kanıtı


Bunalım, Arayışlar


Dünya Aşı Haftası


Referandum değerlendirmesi


Referandumdan Önce Ne Demiştik?


Atatürk Yine Yok


Sevr, Nur, Hira


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:923197
DtGaNi


* ANASAYFA *