E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Fetö’cüler AKP’ye sızmamış ya birde sızmış olsalardı !...

Hiç kimse bu toplumu kandırarak günah çıkarmasın. Devletin her kurumuna binlerce Fetö’cüyü kim yerleştirdi, kim göz yumdu? İhaneti görmeyen devleti yönetenler, Allah bizi af etsin, ahmakmışım, aldatıldık gibi sözlerle insanları kandırabilirsiniz ama Allah-ü Teala’yı nasıl kandıracaksınız?

Fetö itirafcısı Nurettin VEREN, devletin her kurumunda olduğu gibi PKK imamının olduğunu söylüyor.

Yıllardır Türk uçakları Kandil’i bombalıyor her nedense Kandil PKK kampları dimdik ayakta !...

Demek ki, Fetö’nün PKK imamı ile hava kuvvetleri, TSK iletişim halinde olduğu 15 Temmuz’dan sonra askerlerin itirafları doğruluyor.

Peki bu devletin istihbarat birimleri yok muydu?

PKK terör örgütünün neden bir türlü bitmediğini şimdi daha iyi anlıyoruz.

Bu ihanetin, gafletin sorumlusu, Erzurum, Antalya, İzmir, Edirne, Sinop’taki vatandaşlar veya muhalefet siyasi parti liderleri mi?

Yıllarca Fetö ile işbirliği yapan, 1960 yılından bu tarafa devlette kadrolaşmasına göz yuman veya farkına varmayanlar vatan haini değil de nedir?

Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, başbakan, bakanlara, TSK’nın emir komuta düzeyidekilere soruyorum:

FETÖ’nün ‘imamlar’sistemi ile illegal bir yapı kurduğunu ilk ne zaman öğrendiniz? 70’ler, 90’lar, 2binler?...

AKP iktidara geldiği 2002 yılından itibaren bu hain terör çetesi hakkında ne yapmıştır? Hangi adımları atmıştır? Sorularını sormak benim hakkım olduğu kadar siz okuyucuların da hakkıdır.

Birazcık inancınız varsa Allah Peygamber aşkına bir kez olsun dürüst olun...

Fetö’nün itirafçıları televizyonlarda AKP iktidarı hükümetlerinde, bakan, başbakan yardımcılıkları görevlerinde bulunanların isimlerini açıkladığı hiç biri Fetö’yü tanımıyor. Hatta bir zamanlar Fetö hakkında göz yaşları içerisinde övgüler sıralayan, Fetö’nün sümük mendilini bile ceplerinde taşıyanlar, ziyarete gidenler şimdi tanımadığını, itirafçıların Fetö’ye kin kusarken, Saidi Kürdi’yi (Nursi) öne çıkarmaları, sık, sık bahsetmeleri düşündürücü değil mi?

Diğer bir taraftan, benimde yakından tanıdığım, aynı gazetede birlikte çalıştığımız, konferanslarına katıldığım, Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli araştırmacı, sayısız kitaplara imzasını atan, 2013 yılında hakkın rahmetine kavuşan Rahmetli Araştırmacı Yazar Aytunç ALTINDAL, Vatikan’ın ‘gizli kardinali’ Gülen 1998 yılında kaleme aldığı, ‘Vatikan ve Tapınak Şövalyeleri’ adlı kitapta şunları kaleme almıştı: “Papa II. John Paul, sessiz sedasız bir atama yaptı. 21 Şubat 1998'de resmiyet kazanarak yürürlüğe giren bu atama... “Papa II. John Paul, sessiz sedasız bir atama yaptı. 21 Şubat 1998'de resmiyet kazanarak yürürlüğe giren bu atama olayı ile Kardinaller Koleji'ne (Vatikan'ın Senatosu) 20 yeni Kardinal atandı.

Papa II. John Paul neredeyse 100 yıldır uygulanmayan bir ‘Papalık Hakkını’ da bu atamalarda kullanmıştı. Vatikan terminolojisinde "in pectore" diye bilinen bu uygulamaya göre Papa 20 Kardinaline ek olarak iki de "in pectore" yani ‘gizli Kardinal’ atamıştı. Söz konusu sözcük Latince "Kilisenin bağrına bastığı gizli evladı" anlamına gelmektedir.

Diğer bir anlatımla "in pectore" ile yıllardır Vatikan'ın "gizli" hizmetinde çalışan ve/fakat “kendi ülkesinde kimliğini gizleyen başka dine mensup” iki kişi şu anda Vatikan'da Kardinal yapılmış bulunuyorlar.

Geleneğe göre Papanın bu şahısların kimliklerini ölümünden önce açıklaması gerekiyor, yoksa bu kişilerin "in pectore" statüleri kimlikleri açıklanmadan sürecek.”

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in 9 Şubat 1998’de Vatikan’da görüştüğü II. John Paul’ün bu görüşmeden 12 gün sonra atadığı gizli kardinallerden birinin Fethullah Gülen olduğu iddia edilmişti. Vatikan’da Papa’yla görüşmesinden bu güne kadar Fethullah Gülen ve Şakirtlerinin yaptıkları ‘Gizli Kardinal’ iddialarının gerçek olduğunu gösteriyor.

Rahmetli Aytunç Altındal’ın bu kitapları okunarak dikkate alınsaydı. Fetö’nün kime hizmet ettiği anlaşılmaz mıydı?

AKP Denizli Milletvekili Cahit Özkan’nın, bir TV proğramında “Fetö terör örgütünün sızmadığı tek parti AKP’dir. Bu anlamda en temiz parti bizim partimizdir” sözlerinin yorumunu sizlere bırakıyorum !...”

YA BİRDE FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ AKP’YE SIZMIŞ OLSAYDI !...

Dileğim odur ki, Başta Cumhurbaşkanı,Başbakan, bakanlar, muhalefet partisi liderleri dış güçlerin özellikle ABD’nin ihanetini görmüşlerdir.

Tarih:12 08 2016 13:55(1552) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: mustafa çoban'a 14 08 2016 23:17
baya ciddi ciddi bu sözleri yazmışsın ya; şu soruyu sormadan geçemeyeceğim : ne içtin sen !!!!!!

3. Yorum: abdulhalik çimen 13 08 2016 17:48
fetö terör örgütünün sızmadığı tek parti akp’dir. bu anlamda en temiz parti bizim partimizdir” sözlerinin yorumunu sizlere bırakıyorum !... sayın celil cengiz çolak beyefendi: yukarıda ki sözleri bahse konu vekil hangi tv kanalında ne zaman söylemiştir. ben bulamadım. ben sosyal demokrat biriyim ancak gerçek olmayan haberciliği asla tasvip etmem.

2. Yorum: aslan 13 08 2016 17:15
hikmetyar onunde diz cokmeler vs. gecmisi cukura atip uzerini kirecve toprakla kapatarak ulkemiz tekrar ataturk'un gosterdigi yola donebilir ve tum tekke, zaviye, tarikat, vb. sacmaliklari yasaklayabilirse kurtulus olur.

1. Yorum: mustafa çoban 13 08 2016 07:28
yaşar,şu net durumu görelim 1.kemalizmin en müstahkem mevkisi ordudur ki o ordu taamüden fetö ile kendisine adeta aşı yaptırarak organik bir yapı oluşmuştur 2. hsyk seçimlerinde chp anayasa mahkemesine baş vurarak fetö nün hsyk yı ele geçirmesine vesile olmuştur 3.hiç kusura bakma ecevitten türkeşe bütün siyasiler fetullaha şirinlik yapmışlardır hatta en az şirinlik yapan erbakan ve erdoğandır derken erdoğan fetullahın nicel gücünden faydalanmak için bel ki de kerhen şirinlik yapmış diyebiliriz 4. kerhen dedim de ben daha önce inceledim;en azından mehmet zahit kotku entegrasyonunda baktığımızda görüyoruz ki erenköy grubunun tabiri caizse en gıcık kaptığı grup fetullahcılardır


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Rant ve Oy, İstanbul Sular Altında


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Ders Almasını Bilmek


Doğruysa Çok Büyük Ayıp!


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Hacıçayı Köyünden Görüntüler


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:778402
DtGaNi


* ANASAYFA *