E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Fetö’cüler AKP’ye sızmamış ya birde sızmış olsalardı !...

Hiç kimse bu toplumu kandırarak günah çıkarmasın. Devletin her kurumuna binlerce Fetö’cüyü kim yerleştirdi, kim göz yumdu? İhaneti görmeyen devleti yönetenler, Allah bizi af etsin, ahmakmışım, aldatıldık gibi sözlerle insanları kandırabilirsiniz ama Allah-ü Teala’yı nasıl kandıracaksınız?

Fetö itirafcısı Nurettin VEREN, devletin her kurumunda olduğu gibi PKK imamının olduğunu söylüyor.

Yıllardır Türk uçakları Kandil’i bombalıyor her nedense Kandil PKK kampları dimdik ayakta !...

Demek ki, Fetö’nün PKK imamı ile hava kuvvetleri, TSK iletişim halinde olduğu 15 Temmuz’dan sonra askerlerin itirafları doğruluyor.

Peki bu devletin istihbarat birimleri yok muydu?

PKK terör örgütünün neden bir türlü bitmediğini şimdi daha iyi anlıyoruz.

Bu ihanetin, gafletin sorumlusu, Erzurum, Antalya, İzmir, Edirne, Sinop’taki vatandaşlar veya muhalefet siyasi parti liderleri mi?

Yıllarca Fetö ile işbirliği yapan, 1960 yılından bu tarafa devlette kadrolaşmasına göz yuman veya farkına varmayanlar vatan haini değil de nedir?

Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, başbakan, bakanlara, TSK’nın emir komuta düzeyidekilere soruyorum:

FETÖ’nün ‘imamlar’sistemi ile illegal bir yapı kurduğunu ilk ne zaman öğrendiniz? 70’ler, 90’lar, 2binler?...

AKP iktidara geldiği 2002 yılından itibaren bu hain terör çetesi hakkında ne yapmıştır? Hangi adımları atmıştır? Sorularını sormak benim hakkım olduğu kadar siz okuyucuların da hakkıdır.

Birazcık inancınız varsa Allah Peygamber aşkına bir kez olsun dürüst olun...

Fetö’nün itirafçıları televizyonlarda AKP iktidarı hükümetlerinde, bakan, başbakan yardımcılıkları görevlerinde bulunanların isimlerini açıkladığı hiç biri Fetö’yü tanımıyor. Hatta bir zamanlar Fetö hakkında göz yaşları içerisinde övgüler sıralayan, Fetö’nün sümük mendilini bile ceplerinde taşıyanlar, ziyarete gidenler şimdi tanımadığını, itirafçıların Fetö’ye kin kusarken, Saidi Kürdi’yi (Nursi) öne çıkarmaları, sık, sık bahsetmeleri düşündürücü değil mi?

Diğer bir taraftan, benimde yakından tanıdığım, aynı gazetede birlikte çalıştığımız, konferanslarına katıldığım, Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli araştırmacı, sayısız kitaplara imzasını atan, 2013 yılında hakkın rahmetine kavuşan Rahmetli Araştırmacı Yazar Aytunç ALTINDAL, Vatikan’ın ‘gizli kardinali’ Gülen 1998 yılında kaleme aldığı, ‘Vatikan ve Tapınak Şövalyeleri’ adlı kitapta şunları kaleme almıştı: “Papa II. John Paul, sessiz sedasız bir atama yaptı. 21 Şubat 1998'de resmiyet kazanarak yürürlüğe giren bu atama... “Papa II. John Paul, sessiz sedasız bir atama yaptı. 21 Şubat 1998'de resmiyet kazanarak yürürlüğe giren bu atama olayı ile Kardinaller Koleji'ne (Vatikan'ın Senatosu) 20 yeni Kardinal atandı.

Papa II. John Paul neredeyse 100 yıldır uygulanmayan bir ‘Papalık Hakkını’ da bu atamalarda kullanmıştı. Vatikan terminolojisinde "in pectore" diye bilinen bu uygulamaya göre Papa 20 Kardinaline ek olarak iki de "in pectore" yani ‘gizli Kardinal’ atamıştı. Söz konusu sözcük Latince "Kilisenin bağrına bastığı gizli evladı" anlamına gelmektedir.

Diğer bir anlatımla "in pectore" ile yıllardır Vatikan'ın "gizli" hizmetinde çalışan ve/fakat “kendi ülkesinde kimliğini gizleyen başka dine mensup” iki kişi şu anda Vatikan'da Kardinal yapılmış bulunuyorlar.

Geleneğe göre Papanın bu şahısların kimliklerini ölümünden önce açıklaması gerekiyor, yoksa bu kişilerin "in pectore" statüleri kimlikleri açıklanmadan sürecek.”

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in 9 Şubat 1998’de Vatikan’da görüştüğü II. John Paul’ün bu görüşmeden 12 gün sonra atadığı gizli kardinallerden birinin Fethullah Gülen olduğu iddia edilmişti. Vatikan’da Papa’yla görüşmesinden bu güne kadar Fethullah Gülen ve Şakirtlerinin yaptıkları ‘Gizli Kardinal’ iddialarının gerçek olduğunu gösteriyor.

Rahmetli Aytunç Altındal’ın bu kitapları okunarak dikkate alınsaydı. Fetö’nün kime hizmet ettiği anlaşılmaz mıydı?

AKP Denizli Milletvekili Cahit Özkan’nın, bir TV proğramında “Fetö terör örgütünün sızmadığı tek parti AKP’dir. Bu anlamda en temiz parti bizim partimizdir” sözlerinin yorumunu sizlere bırakıyorum !...”

YA BİRDE FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ AKP’YE SIZMIŞ OLSAYDI !...

Dileğim odur ki, Başta Cumhurbaşkanı,Başbakan, bakanlar, muhalefet partisi liderleri dış güçlerin özellikle ABD’nin ihanetini görmüşlerdir.

Tarih:12 08 2016 13:55(1390) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: mustafa çoban'a 14 08 2016 23:17
baya ciddi ciddi bu sözleri yazmışsın ya; şu soruyu sormadan geçemeyeceğim : ne içtin sen !!!!!!

3. Yorum: abdulhalik çimen 13 08 2016 17:48
fetö terör örgütünün sızmadığı tek parti akp’dir. bu anlamda en temiz parti bizim partimizdir” sözlerinin yorumunu sizlere bırakıyorum !... sayın celil cengiz çolak beyefendi: yukarıda ki sözleri bahse konu vekil hangi tv kanalında ne zaman söylemiştir. ben bulamadım. ben sosyal demokrat biriyim ancak gerçek olmayan haberciliği asla tasvip etmem.

2. Yorum: aslan 13 08 2016 17:15
hikmetyar onunde diz cokmeler vs. gecmisi cukura atip uzerini kirecve toprakla kapatarak ulkemiz tekrar ataturk'un gosterdigi yola donebilir ve tum tekke, zaviye, tarikat, vb. sacmaliklari yasaklayabilirse kurtulus olur.

1. Yorum: mustafa çoban 13 08 2016 07:28
yaşar,şu net durumu görelim 1.kemalizmin en müstahkem mevkisi ordudur ki o ordu taamüden fetö ile kendisine adeta aşı yaptırarak organik bir yapı oluşmuştur 2. hsyk seçimlerinde chp anayasa mahkemesine baş vurarak fetö nün hsyk yı ele geçirmesine vesile olmuştur 3.hiç kusura bakma ecevitten türkeşe bütün siyasiler fetullaha şirinlik yapmışlardır hatta en az şirinlik yapan erbakan ve erdoğandır derken erdoğan fetullahın nicel gücünden faydalanmak için bel ki de kerhen şirinlik yapmış diyebiliriz 4. kerhen dedim de ben daha önce inceledim;en azından mehmet zahit kotku entegrasyonunda baktığımızda görüyoruz ki erenköy grubunun tabiri caizse en gıcık kaptığı grup fetullahcılardır


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl AKP en büyük Kürt Partisidir İtibar mı, israf Saray’ı mı? Tümü

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı


Kraliçe Duysa Ödül Verir


Sandıktan “Hayır” çıksaydı… Ey YSK 25 milyon boş oy nerede?


Referandum değerlendirmesi


Referandumdan Önce Ne Demiştik?


Türkler Neden Gök Yeleli Bozkurt'u Sembol Olarak Seçti?


Atatürk Yine Yok


Sevr, Nur, Hira


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


1-7 Nisan Kanser Haftası


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:775298
DtGaNi


* ANASAYFA *