E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP en büyük Kürt Partisidir

AKP’nin en büyük Kürt Partisi olduğunu söyleyen AKP’li Yasin Aktay, geçmişte Türk ırkı diye bir ırkın olmadığını da iddia etmişti. Dönemin AKP İstanbul İl Başkanı günümüz milletvekili Aziz Babuşçu, AKP ile hepimiz Türk olmaktan kurtulduk demişti. 14 yıldır “NE MUTLU TÜRKÜM” diyemeyen cumhurbaşkanı.

Türk olmadığını etnik kökenin Gürcü olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP’li vekillerin Türk’lüğü yok sayan tutumuna ragmen 14 yıldır ülkeyi yönetiyorsa, halkın yüzde 49.5’u oy veriyorsa !...

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, basın toplantısında AKP’nin en büyük Kürt Partisi olduğunu söylemesi rast gele söylenmiş bir söz değildir. Aktay’ın haklılık var mı derseniz bence yüzde haklıdır.

Türk’lükten, Cumhuriyet’ten, Atatürk’ten rahatsız olan AKP siyasi iktidarı 14 yıldır ülkeyi yönetiyorsa, neredeyse azınlık durumuna düşen Türkler bir değil bin sefer düşünmesi gerekmez mi?

AKP’li milletvekili geçmişte “ TÜRK’LÜĞÜN HİÇ BİR FAYDASINI GÖREMEDİM”

AKP İstanbul İl Başkanlığı döneminde, günümüz milletvekili Sinopluların damadı Aziz Babuşcu “ AKparti sayesinde Türk olmaktan kurtulduk”

Diyebilen bir siyasi iktidarın vekilleri…

  

Bu gidişle, Türk olduğundan gurur duyanların, şehir meydanlarında, cadde ve sokaklarda TÜRKLERE ÖZGÜRLÜK” diye bağıracakları günler yakındır.

#############

11 yıl beraber aynı yolda yürüdükleri, etnik kökeni Kürt olan Fetö, AKP’nin kuruluş kampanyasına 300 milyon dolar bağışta bulunduğu iddia ediliyorsa, bende “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diyorum.

AKP’nin kuruluşun da, ABD, İsrail ve Kürt iş adamları ciddi finans desteği sağlamadı mı?

Kim mi bunlar?

AKP’nin proje mimarlarından Kürt kökenli, Erdoğan’ın başdanışmanlığını yapan, ABD’deki lobi faaliyetlerini sürdüren Cüneyt Zabsu , hani Amerikalılara, “Erdoğan’ı delikten aşağı süpürmeyin kullanın” demişti ya…

AKP’nin Kürt kurucuları kim mi?

ABD’de, AKP’nin kuruluş çalışmalarında önemli görevlerinin yanı sıra Recep Tayyip Erdoğan’ın uzun dönem başdanışmanlığını yapan Diyarbakır’ın Lice ilçesinden Mücahit ASLAN.

AKP iktidarının vazgeçilmez eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, AKP kurucuları arasında bulunan ve bakanlık yapan bugün HDP Milletvekili Mehmet Dengir Fırat,

AKP Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay’ın AKP’nin en Büyük Kürt Partisi demekte haklı değil mi?

AKP’DEKİ KÜRT KÖKENLİ BAKAN VE MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet ŞİMŞEK (bakan) Mehdi EKER (bakan) Cevdet YILMAZ (Başbakan Yardımcısı) Abdülkadir AKSU (Bakan) “Askerler ölmek için para alıyorlar” diyen Muhsin Kızılkaya (milletvekili) Terör örgütü PKK yöneticiliği yapan Mehmet METİNER (Milletvekili) isimlerini sayamadığım 75 milletvekili AKP safların ise !...

############

Diğer bir konu ise, AKP’deki Osmanlı hayranlığı:

AKP’nin Osmanlı hayranlığı ile takiye yaptığını AKP’yi destekleyen, oy veren toplum bir gün anladığında, aldatıldık, kandırıldık mı diyecekler?

Bir takım aklını kiraya verenler Osmanlı torunları olduklarını söylüyor.

Hadi oradan… Şaşkın cahiller…

Ege’deki 17 adayı Yunanistan’a verilmesine, askerinin başına çuval geçirilmesine ses çıkarmayan Osmanlı torunu olur mu?

##############

Çözüm süreci adı altında iki yıl terör örgütü PKK’nın silah, bomba, yığınağı yaparken Kürt kökenli bakan ve milletvekilleri neredey di?

Yıllardır, AKP’ye oy veren, etnik kökenin Türk olduğunu düşünen Türk’lere soruyorum, Kimlere oy verdiğinizin farkında mısınız?

Özet olarak, Kürt’ler neden AKP’ye var güçleri ile destek verdiler diye sorarsanız?...

12 Eylül askeri darbesinden itibaren, ABD Türkiye’nin 7 bölgeye bölünmesini istiyor. (eyalet sistemi) Bu da ancak, başkanlık sistemi ile olabileceğini düşünüyorlar. Kürtler’de Güneydoğu ve Doğu Bölgesi eyalet yapılması halinde emellerine ulaşacaklarını zannediyorlar.

Oysa, bunun adına “BÖL, PARÇALA YUT” denir.

#############

Türkiye’de işsizlik, yoksulluk, terör belası çözülmüş, ülke savaşta ülkeyi yönetenlerin derdi “Başkanlık”

Cumhurbaşkanı Milli Görüş Gömleğini çıkarmadığı Refah Partili olduğu yıllarda, başkanlık sistemine en çok karşı çıkan siyasetçi Erdoğan, 1993 yılında, “Başkanlık bir özentinin sonucu ya da ABD emperyalizminin bize bir tavsiyesidir” diyordu.

Tarih:20 10 2016 21:04(895) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
5. Yorum: tarafsız 22 10 2016 09:02
9.köy ve datçalı,
bir aklını kiraya veren aktrol sazanı atlamış. ya yazıyı okumadı veya içerğini anlamadı. insanlar beyin kapasitesi kadar, düşünür, konuşur ve yorum yazar.

4. Yorum: aslan 21 10 2016 22:47
sen yine koyunluk yaparak oy vermeye devam et "mustafa". ancak, yazarin yazdigini dikkatle okumadan kararini verme. istersen, okuma-yazman varsa yeniden okumayi dene ve yorumunu sonra yaz.

3. Yorum: mustafa 21 10 2016 17:08
yıllarair aynı teraneler. ben kime niye oy verdiğimi çok iyi biliyorum. sorgulanması gereken asil konu akp ye oy vermeyen kesimlerdir. herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. görüyor siz sap yiyip saman yığmaya devam edin,

2. Yorum: 9.köy 21 10 2016 16:41
haydi ak-troller dilinizi mi yuttunuz?aldığınız paraları hak edin,yumurtlayın bir şeyler?haydi utanmayın,sallayın bakalım.yoksa mamanız kesilir benden söylemesi!!!

1. Yorum: datçalı 21 10 2016 08:24
bakalım ak-troller bu yaziya ne yumurtlayacaklar?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl AKP en büyük Kürt Partisidir İtibar mı, israf Saray’ı mı? Borcunu cami satarak ödeyen AKP'li Beled Kızılkaya, askerin görevi ölmek. Bunun i İnsanlık tarihinin en büyük devrimcisi H Ülkenin yeraltı kaynaklarını satmak zafe Lozan'ı bırak, 17 adayı Yunanistan'a nas Neyiniz yerli ve milli? Tümü

Çocuk donundaki seçim sandığı!..


Büyük Adam Olduğumu Bir Kez Daha Kanıtladım


Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makamınıza hiç yakışmadı !..


Kime Kimlere Güvenilir?


Kızılderililerden 20 Şeref Yasası


Dil Kırma


Evet mi? Hayır mı?


Çanakkale Destanı - Boyabatlı Mustafa


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Yaşlılara Saygı Haftası


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Devlet Hastanesi, Mart 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:904494
DtGaNi


* ANASAYFA *