E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Siz Yapamıyorsanız, Ben Yapıvereyim

Geçtiğimiz hafta 19 Ekim çarşamba günü ilçemizde Muhtarlar Günü kutlandı. Bana göre çok mühim değil ama her şeyin günü kutlanırken muhtarlarında bir günü olsun.

Neyse biz konumuza dönelim.

19 Ekim 2016 Çarşamba günü önce Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu, İstiklal Marşı söylendi ve devamında Muhtarlar derneği'ne gidilerek kutlama yapıldı. Burada muhtarların çeşitli sorunları dinlendi.

Kutlamaya Boyabat köy ve mahalle muhtarları, AK Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, il Genel meclisi üyeleri katıldı.

Buraya kadar hala her şey normal.

Muhtarlar Derneği'nde Belediye Başkanı Şefik Çakıcı bir konuşma yaptı ve konuşmasında; "Demokrasinin mihenk taşı olan değerli muhtarlarımız ile birlikteyiz. Bulundukları mahalle ve köyde milleti ve devleti temsil etme gibi önemli bir görevi fedakârca yürüten muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyor, tüm muhtarlarımın bu özel ve anlamlı gününü kutluyorum" dedi.

Yalnız burada bir şeyi söylemeyi unuttu.

Unuttuğu şey ise sevgili muhtarlar, kusura bakmayın, şurada yerel seçimler yapılalı iki yıl, sekiz ay oldu, yenisine zaten kaldı iki yıl, dört ay, artık Boyabat Belediyesi internet sitesinde yer alan muhtar listesini o zaman yenileriz. Şimdi boşuna uğraşmayalım demekti.

İşin komik yanı ise, konuşma yapmak için oturduğu sandalyenin tam arkasında, mevcut muhtarların yani 30 Mart 2014 seçimlerinde seçilen muhtarların fotoğraf ve isimlerinin olduğu levha asılı.

Birileri düzeltmeden girin bakın, Boyabat Belediyesi internet sitesinde yer alan muhtar listesi 29 Mart 2009 tarihinde seçilen muhtarların listesi.

Hadi bizim dediğimiz umurunda değil, ama senin gibi seçimle gelmiş, senin dediğin gibi demokrasinin mihenk taşı olan muhtarlara ayıp olmuyor mu?

O insanlara azıcık saygınız varsa, bu listeyi düzeltin.

Boyabat Kaymakamlık sitesinde doğrusu var, oradan alıp düzeltebilirisiniz, on dakika sürecek bu işlemi siz yapamıyorsanız, ben yapıvereyim.

GÜNÜN SÖZÜ: Demokrasinin temel taşı muhtarlardır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

SAYGILAR
HÜSEYİN CÖMERT

Boyabat Belediyesi internet sitesindeki muhtarlar listesi

Boyabat Kaymakamlık sitesindeki muhtarlar listesi

Muhtarların fotoğraf ve isimlerinin olduğu levha

Tarih:23 10 2016 19:37(1930) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
8. Yorum: misafir 27 10 2016 22:36
sayın yazar boş işlerin kalfalığını yapma emi.otur evinde sıcak çorbanı iç

7. Yorum: kınama..! 27 10 2016 07:52
eyy boyabat gazetesi..!
yorumumda hakaret, kötüsöz vs.vs. olmamasına rağmen neden yayınlamadınız..? sizi kınıyorum..!
şefik başkana oy vermemiş biri olarak yaptığı işleri övmem ve bu haberi saçma bulmam sizi neden bu kadar rahatsız etmiş olabilir ki..!
evet yine sözümdeyim, hasankara aday olduğu sürece oyum onun fakat bugün siyaseti bıraksın şefikbaşkan dan başkasına oy vermem..!
bu a partisi b partisi önemli değil.. şefikbaşkan hangi partiden olursa olsun oyum onundur.
syr

6. Yorum: şamil 27 10 2016 07:57
bumu yani internet sitesinde muhtarların isiminin güncellenmemesi onlara verilen değerimi ölçer bence siz yazı yazmayı bırakın süleyman demirel siyaseti biteli bu ülkede çok zaman oldu

5. Yorum: misafir 26 10 2016 20:09
memleketine destek ol sayın yazar bütün dünya okuyor yazdıklarını. fare deliğe girememiş birde guyruğuna kabak bağlayanlardan olma..bir dahaki seçimlere adaylığını koy emi ister muhtar ol istersen reis ol bakalım. davulu herkes çalar amma, çubuğunu makamına uydurmakta mesele.

4. Yorum: misafir 25 10 2016 19:07
allah ömür verirse yolun başında sayın başkanımız 27 bin bunu görüyo ama görmek istemeyenler zaten görmüyo yolun açık allah yardımcın olsun sayın başkan saygılar resimle suyu ısınacak kadar boş bir insan değildir başkanımız

3. Yorum: misafir 25 10 2016 18:54
vay vay vay be bumudur takıntınız sayın başkanın resimlerle uzaktan sevmekle işi olmaz başkan için bunlar önemli değil anlayanlar bu güne kadar anladılar anlamak istemeyenler kendilerine malzeme arıyo işte başkan için resimlere değil insaların kendisine önem verir sayın başkanımız için o yada bu farketmez saygı duyar herkese herkesi ayağına değil kendi gider herkesin yanına yaralarına merhem olmaya kibir gurur duymaz kimseye boyabat için çalışıyo yaptırmak istemeyenlerle uğraşmaktan farketmiyo ama belki resimlere vakti kalmamıştır olabilirmi acaba saygılar

2. Yorum: konuk 24 10 2016 09:54
yolun sonu görünüyor başkan

1. Yorum: tanıyan tanır 23 10 2016 23:47
merhaba sayın cömert siyaseti hala cozemediniz mi tut ki örnek yeni mahalle muhtarı eski haşmet bey yeni osman bey bir sonra ki seçimde farzet ki osman bey kaybetti haşmet bey tekrar kazandı başkan hemen diyecek ki haşmet abey biz seni listeden silmemistik gonlumuzdeydin vs vs bunlar onların silahı farkindaysan neden şimdi ise çomak soktun sen yaf 😊


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anl ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin. Haftanın Konusu Adalet'in Bayan İsmi Oluşunun Kanıtı.. Bayramınızı Kutlarım..... Bugün de Maziden Gidelim Dedik... Çok Önemli Bir Konu Halyerine Roma Tarzı Tuvalet Açıldı Osmanlı Devleti Diyerek Dönüş Yapmak İst Atatürk Yine Yok Hüseyin Cömert; Bugünden itibaren "EVET" Büyük Adam Olduğumu Bir Kez Daha Kanıtla Bugün 22 Mart 2017.. İlçemize Olmayan Ad Gel Vatandaş Gel !..... Rabia'cı İmam "Köroğlu" Haydi Gözünüz Aydın Ayranı Yok İçmeye Taht-ı Revanla Gider.. Allah Cezanızı Versin Ben Bir Başsavcısı Olsaydım Siz Yapamıyorsanız, Ben Yapıvereyim İşte Bu Yaa! Şefik Çakıcı, Sen Önce Kendini Temizle ! Yol Parası Torunum Beren ile Çanakkale Gezisi (Anıt Torunum Beren ile Çanakkale Gezisi (Mill Hülagü Han Bu Masalı Mutlaka Ama Mutlaka Okuyunuz Bukalemun Tipli İnsanlar Her Gece Demokrasi Nöbeti Tutanlar !!!.. Neyin Kutlaması Yapılıyor Anlamış Değili Bana Hakkını Helal Etmiyormuş AKP ve Terör Şefik Çakıcı Milletvekili Olacakmış! Açık Mektup İlçemizde ki Hakim ve Savcıların Tayinle Barış Karadeniz’e Bir Çift Sözüm Var 11 Katlılardaki İşyerinin Açılması Yasal Ben Vatan Haini miyim Yoksa? Rezalet!....Hem de Binlerce Kez….. Bu Cinayetin Sorumlusu Kim? Kültür Sarayı İnşaatında Alarm Sesleri Belediye Borç Batağında mı? Çiviyi Söker Gibi Söke Söke Alacağım M.D. Belediyede Ne İş Yapar Acaba? Tümü

Academic House Kız Öğrenci Yurtları (www.kizyurdum.com)


Kimler Neleri Tartışıyor


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:685131
DtGaNi


* ANASAYFA *