E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Uzm. Dr. Ömer Küçükdemirci'ye Teşekkür

Bildiğiniz gibi zaman zaman başımdan geçenleri sizlerle paylaşıyorum. Geçtiğimiz cuma günü başımdan geçen olayı da hem sizinle paylaşıyor, hem de mesleğinin ve devlet memurluğunun onurunu çiğnetmeyen Uzm. Dr. Ömer Küçükdemirci'ye kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum.

Olayı sizleri çok fazla sıkmadan anlatmaya çalışacağım.

Geçtiğmiz cuma yani 18 Kasım 2016 günü, annemin ilaçları hakkında danışmak ve ilaç raporunu yeniletmek amacıyla Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi, Dahiliye servisinden randevu aldım ve hastaneye giderek randevu saatini beklemeye başladım. Randevu saatim gelince annemin adı servisin üzerinde bulunan çağrı monitöründe yazınca, annemle beraber polikliniğe gireceğim sırada, elinde bir kağıt bulunan bir genç, benim acil işim var diyerek, annemi ve beni itekleyerek içeri girmeye çalıştı, doğal olarak ben monitörde ismimiz yazdı dedimsede, genç bize bağırarak içeri hamle yaptı ve gürültülü bir şekilde odada bulunan görevliler ve doktor beyin şaşkın bakışları altında odaya girdik, aslında başka bir yerde olsam ben onun yuvasını her türlü yapardım ancak, orada bulunan hastalara, görevlilere ve doktor beye olan saygımdan dolayı, annemi kenara çekerek, hiç yapmadığım bir işi yaparak, buyurun siz işinizi görün dedim.

Genç bu sefer doktor beye, beni şu yetkili yolladı, şu kağıdı imzalayın dedi.

Doktor bey gence, sıra aldınız mı diye sorunca, gencin hayır cevabı üzerine çıkıp sıra almasını ve sırası gelince içeri gelmesi gerektiğini söyleyerek, genci dışarı çıkardı.

Daha sonra içeri çok acil bir hasta getirdiler, doktor bey doğal olarak acil hasta ile ilgilendi ve devamında annemin sorularını dinlemeye başladı. Gerekli soruları sorup cevapları aldığı sırada, odaya sonradan yetkili olduğunu öğrendiğim birisi girdi ve gencin elinde bulunan kağıdı imzalamasını istedi, bu girişimin doktor beyi gerçekten çok üzdüğünü gördüm, ancak bir yetkilinin bu davranışı ise benim içimi acıttı.

Gerçi doktor bey, önce kendine daha sonra anneme ve bana yapılan saygısız tavır nedeniyle yetkiliye gerekli cevabı verince, yetkili kağıdı alarak dışarı çıktı.

Bizim muayenemiz bittikten sonra, dışarı çıktık, saygısız genç hala koridarda bir yerleri arayıp duruyordu, oysa ki kibar ve nazilçe bir tavırla derdini anlatsa herkes ona yardımcı olurdu.

Kısaca bu olay nedeniyle mesleğinin ve devlet memurluğunun onurunu çiğnetmeyen Uzm. Dr. Ömer Küçükdemirci'ye ailem ve şahsım adına tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Hakkı Küçükbaş
Boyabat Gazetesi Yayın Sahibi

Tarih:20 11 2016 19:15(5742) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: safi 21 11 2016 11:51
kimmis bu yetkili dediginiz kisi onu da aciklasaydiniz iyi olurdu.

4. Yorum: benim kim olduğumu biliyo ... 21 11 2016 05:43
benim kim olduğumu biliyormusunuz ayarın da bir olay.o doktorlar hergün boyabat hastanesinde neler yaşıyor tahmin bile edenezsiniz.boyabat da iyi doktor durmuyor gidiyor işte tam bu yüzden. kastamonu devlet hastanesindeki gibi poliklinikl erin önüne birer görevli verin bu tür gereksizlerı doktorlarla muhatap etmeyin.

3. Yorum: evet 20 11 2016 22:48
o genç saygıyı öğrenmez arkasında hastanede tüm işi bırakıp bir saygısızın ayak işlerini yapan olursa bu kadar basit bir iş için tüm kuralları hiçe sayan siyasiler olursa değil saygıyı öğrenmek yarında daha büyük saygısızlık yapar korkarım birileri arka çıktığı sürece vatandaşın hakkını yiyen saygı ve insanlık yoksunları artar gider..

2. Yorum: . 20 11 2016 21:41
doktor beye ve bu olayı bizlere duyuran size teşekkürler.o gençte insana saygıyı öğrenir belki.

1. Yorum: aslan 20 11 2016 19:42
ulkemizde fabrika ayari bozulmus bu uygunsuz tiplerden o kadar cogalmis ki, her bireyin tepki gostererek bu tiplerle mucadele etmesi gerekmektedir. dr. beyi de tebrik ederim...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sıladan Mektup Var -21


Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara oy verecek misin?


Siyasi Etik Sözleşmesi


Sevgi elmastan da öte…


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Seçim Yalanlarına İnananlara Afiyet Olsun


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


AKP’nin takımı Başakşehir nereye koşuyor?


Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:736565 DtGaNi

* ANASAYFA *