E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Bir garip Darbe Araştırma Komisyon raporu !..

Sözde TBMM Darbe Araştırma Komisyonu !... AKP kendi içindeki binlerce Fetö’cü varken muhalefette araması, parsel , parsel arsa verenler, Fetö okullarında okuyan bakan, belediye başkanlarının çocuklarına dokunulmadı. Fetö’nün Z 365 raporu, darbeyi CIA ve MİT hazırladı iddiaları havada kaldı.

İleriki yıllarda, BU DARBE KOMİSYONU’nu araştırmak için TBMM’de yeni bir komisyon kurulursa şaşırmam.

Çünkü, kamuoyu araştırma komisyonundan daha fazla bilgi sahibi olduğunu iddia ediyorum.

Bunun adı, darbe araştırıldı değil de nedir?

Eyy Türk milleti yerseniz, yemeseniz gargara yaparsınız denilmiş olmuyor mu?

Adına, Darbe araştırmama, kapatma komisyonu koysalardı bence daha samimi olurdu. Hiç olmazsa, halk kandırılmamış olurdu.

Darbe Araştırma Komisyon Raporu, Allah-ü Teala, Hz. Muhammed Mustafa aşkına, siyasi olarak düşünmeden, sizleri ikna etti mi?

Fetö’nün Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik, “Cesareti varsa Z 365 raporunu açıklasın” sözleri, darbe girişimini CIA ve MİT düzenledi, AKP içerisinde 4 bakan ve 83 milletvekilinin Fetö’cü olduğu iddialarının cevapsız kalması komisyonun üzerine şaibe düşürmüş olmuyor mu?

Sıradan bir vatandaş olarak bu araştırma raporu beynimde cevaplanması gereken soru işaretleri bıraktı.

Bilmiyorum, sizlerin beyninde de soru işareti yarattı mı?

Bu arada, Hain darbenin üzerine en çok giden Cumhurbaşkanım Erdoğan’ın olduğunu bütün kalbimle inanıyorum.

Acaba, bu rapor sayın Cumhurbaşkanımızı ikna etti mi?

ATV’den Müge Anlı, darbe girişimini araştırsaydı hainlerin hepsini bulurdu. Ama her nedense, Halkın vekilleri bulamıyor olması ülkenin ne durumda olduğunu çok iyi göstermiyor mu?

Ninni yavrum nini, Türkülerle, şarkılarla darbe girişimini araştırdık...

Fetö’nün okullarından mezun olan bakan, çocuklarını Fetö okullarında okutan, damadı Fetö’den tutuklanan belediye başkanları say saya bildiğin kadar...

Hain darbe girişimi Türkiye Cumhuriyeti’ne, Cumhurbaşkanı’na yapılmıştır. Bu her hangi bir siyasi parti meselesi değildir.

Ülkemizin bekasına vurulan hain bir hançerdir.

Fetö’nün bankasına para yatıran tutuklanıyor ama, 11 yıl AKP ile beraber yürüyen siyasilere dokunulmuyor olması !...

Sıradan bir vatandaş olarak, AKP’li İstanbul İlçe Belediyelerinin 17-25 Aralık’tan sonra ihaleler verdiği bilinmiyor mu?

Sıradan bir vatandaş olarak ben biliyorsam emniyeti, istihbaratı, iktidar gücü elinde olan ülkeyi yönetenler bilmiyor mu?

Şayet, gerçekten hain darbe girişiminin failleri ortaya çıkarılmak istenseydi çıkarılırdı. Dedektif olmaya gerek yok.

Darbe Komisyonu'nun raporu örgütün sızma girişimleri sadece CHP ve MHP’de yaşananlarla anlatılıyor.

Devletin bütün kadroları ve bürokraside kadrolaşmayı, ikinci adımında maddi destek sağlayacak sermayeyi oluşturmayı strateji olarak belirlitiliyor.

AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kaya, FETÖ'ye yönelik çalışmalar kapsamında belediye başkanlarından 7, meclis üyelerinden ise 27 olmak üzere toplam 34 kişinin ihraç edildiğini açıklıyor.

Tarih:01 01 2017 17:38(561) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: aslan 02 01 2017 17:32
"dam basinda saksagan, vur beline kazmayi" deyimi çok yakisiyor bu darbe olayina? halk olarak bizlerin kafalarimizda hala çok soru isareti var beyler! olayla dogrudan iliskisi olan ust makamlardaki kisiler hala sorgulanmadi...

1. Yorum: 10.köy 02 01 2017 16:34
bu yazıyı okudukça aklıma beraber yürüdük biz bu yollarda şarkısı geliyor. ne çok severlerdi bu şarkıyı. sanki bunlar için yazılmış gibi..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl Tümü

Korkusuz Boyabatlı


Hani referandumda “EVET” çıkınca şehit gelmeyecekti?


Herkesin Bir Kediye Sahip Olması Gerektiğinin 25 Sihirli Kanıtı


Bunalım, Arayışlar


Dünya Aşı Haftası


Referandum değerlendirmesi


Referandumdan Önce Ne Demiştik?


Atatürk Yine Yok


Sevr, Nur, Hira


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:923172
DtGaNi


* ANASAYFA *