E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan'ın Basın Açıklaması

Genç bir nüfusa sahip olan ilçemiz Boyabatımızda gençlik üzerine yapılan çalışmalar titizlikle yürütülmelidir. Ülkemizin ve ilçemizin geleceği gençlerimizdir. Sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumlarındaki çalışanlara ünvan verilirken liyakat ön planda olmalıdır. Siyasi unsurlar Türk milletine ve Türk gençliğine bir özellik sağlamayacaktır.

21 Aralık 2016 tarihinde Boyabat Gençlik Merkezi müdürlüğüne Hüseyin Köroğlu'nun atandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şahsın Diyanet'de görevli olduğu ve siyasi yönü ağır bastığı bilinmektedir. Ayrıca fetönun en sadık adamlarından olan Mümtazer Türköne ile fotoğrafları olan bu şahsın müdürlüğe atanması uygun değildir. Fetöya ve tüm hainlere karşı milletçe seferberlik ilan ettiğimiz bu günlerde böyle bir atamanın yapılması manidardır. Atama ne yasaya, ne de kanuna uygun değildir. Maalesef ülkemde görevlendirilmeler bu şekilde yapılıyor. Bu görevi verenler, şahsın hakkında Diyanetten referans almışlar mı?

Liyakat'ı ön plana çıkarmazsak, işte ülkemizi 14 senedir yönetenler gibi kandırıldık, aldatıldık, özür dileriz, ALLAH bizleri affetsin gibi sözcükleri daha çok duyarız. Kararın bir kez daha gözden geçirilmesi dileğiyle.

Boyabat Milliyetçi Hareket Partisi
İlçe Başkanı
Mehmet Fevzi Erdoğan

Tarih:08 01 2017 19:09(879) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: 9.köy 10 01 2017 15:33
mhp diye parti kaldı mı?bence mhp akp nin ikiz kardeşidir.bu parti a.türkeş'in mi yoksa n.erbakan'ın partisi mi?

2. Yorum: kesinlikle 10 01 2017 08:58
arkadaş..!
ben son dönemde yukarıdan yapılan il ve ilçe başkanları atamaları yüzünden ğartiyi bırakıyorum.
koltuk değneği muamelesinden bıktım. ne yaptığını kendi bile bilmeyen bunamış bir genel başkanımız olduğu için boyabat ve durağan ilçe başkanlarını görüyorsunuz.
özellikle durağan ilçe başkanını normal şartlarda değil ilçe başkanı halay başı bile yapmazlar.
o sebepten mevcut yönetimlerin partiden ilişiği kesilmeden mhp ye oy vermeyip inadına chp ye oy vereceğim

1. Yorum: totocu 08 01 2017 22:44
ya hadi imamı gençlik merkezine müdür yaptınız şaşırmadık sizden beklenir çünkü hayvanat bahçesi müdürünü tubitaka müdür yapmış bir nesilsiniz.onu anladıkta fetöcülükten tutuklu olanmümtazer boy boy fotoları olan birini niye atadınız.üstelik devletimiz fetö ile mücadele ederken.kim bu tayini yaptırdı.valla nazım maviş bey bunu ak partililerin deyimiyle uzun adam yani reis duyarsa iyi bir ölçüm yapar benden söylemesi.duymazda deme aramızda casuslar olabilir.ya sayın cumhurbaşkanımız boşuna demiyormuş fetöye karşı ak partide bile yapayalnızım diye.saygılar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Makbule Uzunoğlu hanımefendi vefat etti Nevzat Günal vefat etti CHP’li Milletvekilleri Ayağa Kalkt ŞEGAL'de Hüsn-i Hat sergisi açıldı Şerafettin Çatak vefat etti Saraydüzü Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziya Kastamonu’da Kongre ve Fuar Yöneti İl Müftüsü Çelik’ten Vali İpekR Sinop‘ta gençler, PÖH olabilmek iç Boyabat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Gerze'de Kaza: Yan Yoldan Caddeye Fırlad Doğa harikası Akgöl dondu! Esnaf Kefalet Genel Kurul İlanı CHP’li Karadeniz'den Asgari Ücretl Sinop'ta Otomobil şarampole uçtu; 1 yara Yaşlı Adam Feci Şekilde Yanarak Öldü Ayancık-Türkeli Yolunda Otomobil Takla A Özdağ'dan "ilk 4 madde değişebilir" diye Ben kediyim! Sinop Sikkeleri Boydef Gençlik Kolları Olagan Aylık Topl Döndü Taşçı hanımefendi vefat etti Safiye Tekin hanımefendi vefat etti Boyabat Kar Manzaraları -2 Hüseyin Cömert'ten Cumhurbaşkanımıza Tam Gençler Şarampole Yuvarlandı Kemik Dansitometrisi Boyabat’ta MHP Teşkilatından Medya Ziyareti Tarihi iskele yol çalışması nedeniyle yı Emine Dallı hanımefendi vefat etti Metin Aytekin vefat etti Okul Sporları Futsal Yıldızlar Kız/Erkek Şefik Çakıcı, Marangozlar Odasına Teşekk Sinop Üniversitesi Öğrencilerinden LÖSEV Okul Sporları Badminton Gençler Kız/Erke Okul Sporları Voleybol Yıldız Kızlar İl Okul Sporları Futsal Gençler Kız/Erkek İ Ayancıklıların Yol Çilesi Meclis Gündemi Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinden Muh İl Müftüsü Ali Hayri Çelik Görevine Başl Saime Balcı hanımefendi vefat etti Fadime Akbudak hanımefendi vefat etti Dudu Şimşek hanımefendi vefat etti Osman Koca vefat etti Tümü

Boyabat Şeref Kuru Temizlemeden, 34. Hizmet Yılında Kampanya


Verem (Tüberküloz) Hastalığı


Dönmeler, Dönekler ve Siyaset


Boyabat Barajı'ndan Kış Fotoğrafları


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Cep Telefonu


2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 lira olacak iddiası


Hal-i Pür Melal


Mustafa Meral Çörtü Hocamız da Hakk’a Yürüdü


Mustafa Meral Çörtü, Cumhurbaşkanını sevmişti


DNA Testi


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-3


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


Topal Osman Sinop’ta


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Teşrik tekbiri başladı


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:632617
DtGaNi


* ANASAYFA *