E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan'ın Basın Açıklaması

Genç bir nüfusa sahip olan ilçemiz Boyabatımızda gençlik üzerine yapılan çalışmalar titizlikle yürütülmelidir. Ülkemizin ve ilçemizin geleceği gençlerimizdir. Sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumlarındaki çalışanlara ünvan verilirken liyakat ön planda olmalıdır. Siyasi unsurlar Türk milletine ve Türk gençliğine bir özellik sağlamayacaktır.

21 Aralık 2016 tarihinde Boyabat Gençlik Merkezi müdürlüğüne Hüseyin Köroğlu'nun atandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şahsın Diyanet'de görevli olduğu ve siyasi yönü ağır bastığı bilinmektedir. Ayrıca fetönun en sadık adamlarından olan Mümtazer Türköne ile fotoğrafları olan bu şahsın müdürlüğe atanması uygun değildir. Fetöya ve tüm hainlere karşı milletçe seferberlik ilan ettiğimiz bu günlerde böyle bir atamanın yapılması manidardır. Atama ne yasaya, ne de kanuna uygun değildir. Maalesef ülkemde görevlendirilmeler bu şekilde yapılıyor. Bu görevi verenler, şahsın hakkında Diyanetten referans almışlar mı?

Liyakat'ı ön plana çıkarmazsak, işte ülkemizi 14 senedir yönetenler gibi kandırıldık, aldatıldık, özür dileriz, ALLAH bizleri affetsin gibi sözcükleri daha çok duyarız. Kararın bir kez daha gözden geçirilmesi dileğiyle.

Boyabat Milliyetçi Hareket Partisi
İlçe Başkanı
Mehmet Fevzi Erdoğan

Tarih:08 01 2017 19:09(980) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: 9.köy 10 01 2017 15:33
mhp diye parti kaldı mı?bence mhp akp nin ikiz kardeşidir.bu parti a.türkeş'in mi yoksa n.erbakan'ın partisi mi?

2. Yorum: kesinlikle 10 01 2017 08:58
arkadaş..!
ben son dönemde yukarıdan yapılan il ve ilçe başkanları atamaları yüzünden ğartiyi bırakıyorum.
koltuk değneği muamelesinden bıktım. ne yaptığını kendi bile bilmeyen bunamış bir genel başkanımız olduğu için boyabat ve durağan ilçe başkanlarını görüyorsunuz.
özellikle durağan ilçe başkanını normal şartlarda değil ilçe başkanı halay başı bile yapmazlar.
o sebepten mevcut yönetimlerin partiden ilişiği kesilmeden mhp ye oy vermeyip inadına chp ye oy vereceğim

1. Yorum: totocu 08 01 2017 22:44
ya hadi imamı gençlik merkezine müdür yaptınız şaşırmadık sizden beklenir çünkü hayvanat bahçesi müdürünü tubitaka müdür yapmış bir nesilsiniz.onu anladıkta fetöcülükten tutuklu olanmümtazer boy boy fotoları olan birini niye atadınız.üstelik devletimiz fetö ile mücadele ederken.kim bu tayini yaptırdı.valla nazım maviş bey bunu ak partililerin deyimiyle uzun adam yani reis duyarsa iyi bir ölçüm yapar benden söylemesi.duymazda deme aramızda casuslar olabilir.ya sayın cumhurbaşkanımız boşuna demiyormuş fetöye karşı ak partide bile yapayalnızım diye.saygılar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Bayan Boksörümüz Emine Kabakçıoğlu Türki Otomobil devrildi: 1 yaralı 1. Çocuk Kitap Günleri Başladı Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Aklımda Fikrimde YEDAŞ Öneri Sahipleri P Çocukların Diş Sağlığı Korunuyor Kurgusal Duruşma Yarışması Bölge Birinci Samsun İl Müftüsü Çakı’dan İl Müft MHP gecesinde Erdoğan posteri kriz yarat Osman Baş vefat etti Çiçek Yetim hanımefendi vefat etti Halil Kılıç vefat etti Başkan Üçüncüoğlu güven tazeledi Boyabat Pazar Yokuşunda Trafik Kazası Durağanspor - Boyabatspor: 1-1 ‘Emekliler promosyonda üç yıl sonu CHP'li İnce’den yeni anayasa eleşt Avda kazara komşusunu vurdu: 1 ölü Ümit Kocasakal, Meral Akşener ve Abdülla Ülkücüler 'hayır'da birleşti: "Niyet hay “Bu kitaplar benden izinsiz basıld 510 Bin Sinoplu İl Dışında Yaşıyor Ülkücüler 'hayır' için Ankara'da buluştu Sinop'ta 'Hayır Platformu' kuruldu “Matruşka oyun içinde oyun“ AK Parti merkez ilçede Referandum startı 50 Yıl Sonra Evliliklerde Çocuk Olmayaca Okul Sporları Serbest/Grekoromen Güreş İ AYKAD Sinopluları Buluşturdu “1. Çocuk Kitapları Günleri” Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlı Öğrenciler sokak kedileri için ev yaptı Ay Yıldızlı Al Bayrak “Aşkı” Muhtarı Has Okul Sporları Voleybol Küçük Erkek İl Bi Okul Sporları Voleybol Küçük Kızlar İl B Zeliha Kınay hanımefendi vefat etti Saadet Partisi Genel Kurula Gidiyor Toprak kayması nedeniyle yol ulaşıma kap Abdullah Kocaoğlu vefat etti Referandumda Neden “HAYIR” Diyeceğim İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Topl Boyabat’ta Cenze Otobüsü Yolda Kal Milletvekillerinden Sinop ve Balıkesir İ Tümü

AKParti, seçmen tabanın kafası karışık


Hem Kandıran, Hem Kandırılanlar


“Şimdi b... yedik.”


Deli Mustafa D


Bahçeli’ye çakma suikast yapıp bu isimleri tutuklayacaklar!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


9 Şubat, Dünya Sigarayı Bırakma Günü


Fal ve Fala Baktırmak


Devlet Hastanesi, Şubat 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Başkaları Gibi Yaşamak


İtirazım Var..!


Boyabat'ın 2016 yılı nüfusu belli oldu


Ne Hayaller Unutulur Bir Ekmek Uğruna...


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:767781
DtGaNi


* ANASAYFA *