E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP Genel Başkanı, Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sahtekarlığına ne diyecek?

Hayaldi TBMM çatısı altında sahtekarlıkta gerçek oldu... Her türlü sahteciliği, yolsuzluğu, hırsızlığı, AKP iktidarında Meclis'te oy sahtekarlığı yapanı da gördük.. Durmak yok... hırsızlığa, yolsuzluğa sahtekarlığa devam...

Yerel ve genel seçimlerde oy hırsızlığı iddialarına duymaya alışan yüzde 99’u Müslüman, 15 yıldır ülkeyi yöneten, dini bütün, alınları secdeye varan, rabbiyeli insanların ülkeyi hırsızlık, yolsuzluk sıradan bir hale gelmesine de şahit olduk.

Eyy, oy sahtekarlığı yapan milletvekili, TBMM’de, namusun, şerefin üzerine ettiğin yeminin, senin için hiç mi önemi yok?

Milletten aldığı oy un vebalini, sorumluluğunu hiç mi düşünmedin?

Millet seni TBMM’ye sahtekarlık yapsın diye mi gönderdi?

Eyy, sahtekarlık yapan vekil,

Başta çocuklarının, akrabalarının, sana oy veren milletin karşısına hangi maske ile çıkacağını düşündün mü?

Oy sahtekarlığı yapacaksın, birde Yeni Anayasa değişikliğine oy kullanacaksın.

AKP Genel Başkanı Binali Yıldırım, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, bu sahtekarlık vekil hakkında ne tür ceza vereceğini benim kadar siz okuyucularımda merak ediyordur sanırım.

Gerçi; AKP’nin 15 yıllık iktidarında, Deniz Feneri, Akbil, 17/25 Aralık gibi yolsuzluk, hırsızlık iddialarının üzerine beton döktüğünü Mısır’daki sağır sultan duydu.

Ülkemin necip yüzde 49.5’u duyamadı veya üç maymun (Görmedim, duymadım, Bilmiyorum) oyununuz nereye kadar devam edecek hiç düşündünüz mü?

Şayet; Oy sahtekarlığı yapan, bu vekil muhalefet milletvekillerinden biri olsaydı, satılmış medya günün 24 saati yayın yapmaz mıydı?

Neyse,

Konu, Emekli Sandığı Kanunu görüşmelerinde yapılan sahteciliği CHP tespit etti. Emekli Sandığı Kanunu’na ilişkin yapılan Genel Kurul görüşmelerinde CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, AKP milletvekillerinin oylama için yeterli sayıda olmadığını öne sürerek, yoklama istedi.

Bunun üzerine yapılan yoklamada AKP’lilerin Meclis’te olmayan milletvekilleri yerine kutuya yoklama kağıdı attıkları CHP’lilerce tespit edildi. Bunun üzerine yeniden yapılan yoklamada ismi pusulaya yazılarak kutuya atılan milletvekillerinin bir çoğununun Meclis’te olmadığı kesinleşti.

Tarih:09 01 2017 13:19(395) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl AKP en büyük Kürt Partisidir İtibar mı, israf Saray’ı mı? Borcunu cami satarak ödeyen AKP'li Beled Kızılkaya, askerin görevi ölmek. Bunun i İnsanlık tarihinin en büyük devrimcisi H Ülkenin yeraltı kaynaklarını satmak zafe Lozan'ı bırak, 17 adayı Yunanistan'a nas Neyiniz yerli ve milli? Tümü

Çocuk donundaki seçim sandığı!..


Büyük Adam Olduğumu Bir Kez Daha Kanıtladım


Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makamınıza hiç yakışmadı !..


Kime Kimlere Güvenilir?


Kızılderililerden 20 Şeref Yasası


Dil Kırma


Evet mi? Hayır mı?


Çanakkale Destanı - Boyabatlı Mustafa


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Yaşlılara Saygı Haftası


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Devlet Hastanesi, Mart 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:904390
DtGaNi


* ANASAYFA *