E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

CHP İlçe Başkanından açıklama

Boyabat CHP İlçe Başkanı Murat Sezer, Gençlik Merkezi Müdürlüğüne yapılan atamanın “LİYAKAT” kriterleri göz önüne alınarak yapılmadığını düşündüklerini söyledi.

Murat Sezer Açıklamasında “Bizim söz konusu Müdürlüğe atanan Sayın Hüseyin Köroğlu ile ilgili herhangi bir kişisel sorunumuz yoktur. Bu atamanın liyakat esasına göre yapılmadığını düşünüyoruz. Ülkenin birçok yerinde yapıla geldiği şekilde, partiye yakınlık kriterine göre yapıldığını düşünmekteyiz.” dedi.

Kaynak: Boyabat Sesi

Tarih:11 01 2017 21:39(460) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: ???? 13 01 2017 09:10
insanın merak ve hayret ettiği husus şu : böyle bir insan nasıl olur da imam iken asli görevini yapmadığı, kendisinin görevini yapmadığını da milletin bildiğini bildiği halde hutbeye çıkıp onların gözlerinin içine baka baka, yani kendisinin görev yapmadığını bilen insanlara hitaben, haketmeden, çalışmadan. alın teri dökmeden elde edilen kazancın bereketsiz olduğunu, haram olduğunu söyleyebiliyordu. gerçekten bunu her insan başaramaz. öyleyse herkesin başaramayacağı işi başaran kişiler yüksek makamlara lâyıktır, dokunmayın yükselsin adam.

3. Yorum: hayrii 12 01 2017 16:32
birde hayırlı olsun ziyaretine gidip utanmadan gerine gerine poz veriyorlar

2. Yorum: akıncı 12 01 2017 13:43
siyaset ayaklar altına alınmış, böyle bir atama mı olur, boyabat'ta siyasetin düştüğü seviyeye bakın. atayanlarda utanmadan gerine gerine geziyor sokakta

1. Yorum: . 11 01 2017 22:23
dualattırdığı sakalını da kesmiş.dünyalığınamı güveneyim ahiretliğine mi? bunu önerene mi güveneyim. allah bizi doğruluktan ve haktan ayırmasın.bu dünyalık için öteki dünyalığı reddetenlerden uzak eylesin.susurluk misali.yarabbim sen büyüksün.bekliyorum.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Bayan Boksörümüz Emine Kabakçıoğlu Türki Otomobil devrildi: 1 yaralı 1. Çocuk Kitap Günleri Başladı Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Aklımda Fikrimde YEDAŞ Öneri Sahipleri P Çocukların Diş Sağlığı Korunuyor Kurgusal Duruşma Yarışması Bölge Birinci Samsun İl Müftüsü Çakı’dan İl Müft MHP gecesinde Erdoğan posteri kriz yarat Osman Baş vefat etti Çiçek Yetim hanımefendi vefat etti Halil Kılıç vefat etti Başkan Üçüncüoğlu güven tazeledi Boyabat Pazar Yokuşunda Trafik Kazası Durağanspor - Boyabatspor: 1-1 ‘Emekliler promosyonda üç yıl sonu CHP'li İnce’den yeni anayasa eleşt Avda kazara komşusunu vurdu: 1 ölü Ümit Kocasakal, Meral Akşener ve Abdülla Ülkücüler 'hayır'da birleşti: "Niyet hay “Bu kitaplar benden izinsiz basıld 510 Bin Sinoplu İl Dışında Yaşıyor Ülkücüler 'hayır' için Ankara'da buluştu Sinop'ta 'Hayır Platformu' kuruldu “Matruşka oyun içinde oyun“ AK Parti merkez ilçede Referandum startı 50 Yıl Sonra Evliliklerde Çocuk Olmayaca Okul Sporları Serbest/Grekoromen Güreş İ AYKAD Sinopluları Buluşturdu “1. Çocuk Kitapları Günleri” Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlı Öğrenciler sokak kedileri için ev yaptı Ay Yıldızlı Al Bayrak “Aşkı” Muhtarı Has Okul Sporları Voleybol Küçük Erkek İl Bi Okul Sporları Voleybol Küçük Kızlar İl B Zeliha Kınay hanımefendi vefat etti Saadet Partisi Genel Kurula Gidiyor Toprak kayması nedeniyle yol ulaşıma kap Abdullah Kocaoğlu vefat etti Referandumda Neden “HAYIR” Diyeceğim İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Topl Boyabat’ta Cenze Otobüsü Yolda Kal Milletvekillerinden Sinop ve Balıkesir İ Tümü

AKParti, seçmen tabanın kafası karışık


Hem Kandıran, Hem Kandırılanlar


“Şimdi b... yedik.”


Deli Mustafa D


Bahçeli’ye çakma suikast yapıp bu isimleri tutuklayacaklar!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


9 Şubat, Dünya Sigarayı Bırakma Günü


Fal ve Fala Baktırmak


Devlet Hastanesi, Şubat 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Başkaları Gibi Yaşamak


İtirazım Var..!


Boyabat'ın 2016 yılı nüfusu belli oldu


Ne Hayaller Unutulur Bir Ekmek Uğruna...


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:767900
DtGaNi


* ANASAYFA *