E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sayın Cumhurbaşkanı, Türk milleti olup olmadığına seçmen karar versin mi?

Hodri meydan… Türk Milleti, kendisinin Türk milleti mi olup olmadığına kendisi kara versin mi?.. Türk tarihine Türk milletinin varlığını istemeyen halkın başkanı (cumhur) olarak geçeceğinizi biliyormusunuz? Mevcut Anayasa’ya göre Türk olmasaydınız…

###

Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan, bu millet Türk milleti değil sadece millet diyen sayın Cumhurbaşkanı’na hodri meydan, Türk’lüğü kabul edenler etmeyenler diye referandum yapılsın.

###

15 yıllık AKP iktidarında devlet dairelerinden T.C kaldırıldı. Ne mutlu Türküm diyene yasaklı hale geldi. Ben bugüne kadar hiçbir AKP’linin ağzından duymadım. Hatta bir milletvekili, AKP sayesinde Türk olmaktan kurtulduk dediğini duydum.

###

Rahatsız oldukları Türkiye Cumhuriyeti sayesinde, belediye başkanı, milletvekili, başbakan, cumhurbaşkanı olduklarını unutuyorlar…

###

Türkiye topraklarını anayurt olarak bilen, dil, din, ırk ayırımı yapmaksızın 36 etnik kökenin Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir.

###

Türk iş adamlarının yabancı pasaportla yurtdışına çıktığı yıllarda, merhum ünlü iş adamı Yahudi kökenli İshak Alaton ile yaptığım bir röportajda, “Türkiye benim anayurdum. Türkiye’nin ekonomik olarak güçlenmesi bütün yatırımlarımı Türkiye’ye yapıyorum. T.C. pasaportu ile yurtdışına çıkmaktan da gurur duyuyorum” demişti.

Bir tarafta, Yahudi asıllı, Türk olmaktan her zaman gurur duydum” diyor, diğer bir taraftan Türk’lüğü yerden yere vuranlar.

###

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, anayasa değişikliği referandumuna sayılı günler kala Diyarbakır’da “ Tek millet diyoruz. Dikkat edin. Türk demiyoruz. Kürt demiyoruz, hepsini içine alan bir ifade kullanıyoruz. Yani 80 milyonluk tek millet” dedi.Sayın Cumhurbaşkanı mevcut Anayasa’ya göre bu milletin adı Türk! Anayasa’ya göre Türk olmasa Cumhurbaşkanı da olamazdı.

Peki, hadi kendisi bilmiyor…

Yanındaki danışmanları da mı bilmiyor?

Tarih:04 04 2017 21:21(688) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: gönlübol 08 04 2017 09:43
görürüz 16 nisanda kimin nerden emekli olduğunu

3. Yorum: tırpan 57 07 04 2017 09:52
bu arkadaş daş ocagından emekli galiba

2. Yorum: gönlübol 06 04 2017 13:30
seçmen kararını çokdan verdi

1. Yorum: 9.köy 05 04 2017 23:15
herkes türk olamaz.istese bile olamaz!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Halk Uyutulurken Ajanlar Savaşı


Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:716255
DtGaNi


* ANASAYFA *