E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sayın Cumhurbaşkanı, Türk milleti olup olmadığına seçmen karar versin mi?

Hodri meydan… Türk Milleti, kendisinin Türk milleti mi olup olmadığına kendisi kara versin mi?.. Türk tarihine Türk milletinin varlığını istemeyen halkın başkanı (cumhur) olarak geçeceğinizi biliyormusunuz? Mevcut Anayasa’ya göre Türk olmasaydınız…

###

Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan, bu millet Türk milleti değil sadece millet diyen sayın Cumhurbaşkanı’na hodri meydan, Türk’lüğü kabul edenler etmeyenler diye referandum yapılsın.

###

15 yıllık AKP iktidarında devlet dairelerinden T.C kaldırıldı. Ne mutlu Türküm diyene yasaklı hale geldi. Ben bugüne kadar hiçbir AKP’linin ağzından duymadım. Hatta bir milletvekili, AKP sayesinde Türk olmaktan kurtulduk dediğini duydum.

###

Rahatsız oldukları Türkiye Cumhuriyeti sayesinde, belediye başkanı, milletvekili, başbakan, cumhurbaşkanı olduklarını unutuyorlar…

###

Türkiye topraklarını anayurt olarak bilen, dil, din, ırk ayırımı yapmaksızın 36 etnik kökenin Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir.

###

Türk iş adamlarının yabancı pasaportla yurtdışına çıktığı yıllarda, merhum ünlü iş adamı Yahudi kökenli İshak Alaton ile yaptığım bir röportajda, “Türkiye benim anayurdum. Türkiye’nin ekonomik olarak güçlenmesi bütün yatırımlarımı Türkiye’ye yapıyorum. T.C. pasaportu ile yurtdışına çıkmaktan da gurur duyuyorum” demişti.

Bir tarafta, Yahudi asıllı, Türk olmaktan her zaman gurur duydum” diyor, diğer bir taraftan Türk’lüğü yerden yere vuranlar.

###

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, anayasa değişikliği referandumuna sayılı günler kala Diyarbakır’da “ Tek millet diyoruz. Dikkat edin. Türk demiyoruz. Kürt demiyoruz, hepsini içine alan bir ifade kullanıyoruz. Yani 80 milyonluk tek millet” dedi.Sayın Cumhurbaşkanı mevcut Anayasa’ya göre bu milletin adı Türk! Anayasa’ya göre Türk olmasa Cumhurbaşkanı da olamazdı.

Peki, hadi kendisi bilmiyor…

Yanındaki danışmanları da mı bilmiyor?

Tarih:04 04 2017 21:21(406) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: gönlübol 08 04 2017 09:43
görürüz 16 nisanda kimin nerden emekli olduğunu

3. Yorum: tırpan 57 07 04 2017 09:52
bu arkadaş daş ocagından emekli galiba

2. Yorum: gönlübol 06 04 2017 13:30
seçmen kararını çokdan verdi

1. Yorum: 9.köy 05 04 2017 23:15
herkes türk olamaz.istese bile olamaz!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tümü

Orucu Bozan 10 "Yemek"


Hasta Bezlerine Para Vermeye Son!


Boyabatlının Futbol Aşkı


Hipertansiyon Nedir?


Revize İmar Planı ve Düşündürdükleri


Duyarlı Olmak Ama Neden, Nelere?


İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtaranlara minnet duyar


Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapacak?


Çok Önemli Bir Konu


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Alamancı Öğretmen Yılmaz Yavuz


Erdoğan sandıkla değil, böyle gidecek!


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:858298
DtGaNi


* ANASAYFA *