E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’nin işgaline göz yummaz mı?

Ege’de Türk adalarının işgaline seyirci kalan zihniyet, Başkanlık sisteminde neler yapmaz? İmam Hatipli Erdoğan, “HAYIR” diyerek ahiretinizi tehlikeye atmayın” İlahiyatçı Cemil Kılıç “Evet” oy’u verenler Medine sözleşmesini çiğnemektir”.. Ya vatan topraklarının işgaline…

###

AKP iktidara gelişinin ikinci yılı olan 2004’te ABD ve İngiliz belgelerine göre Ege’deki adaların Türk adası olduğu belirtilmesine rağmen, Yunanistan’ın işgal etmesine göz yuman zihniyet, Başkanlık sisteminde, Türkiye’nin işgaline göz yummayacağını kim garanti edebilir?

###

İmam Hatip mezunu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’da toplu açılış töreninde, ‘hayırcılara’ “HAYIR diyerek ahiretinizi tehlikeye atmayın” fetvası veriyor.

İlahiyatçı yazar Cemil KILIÇ, Odatv. İnternet Sitesi’ndeki köşe yazısında Hz. Muhammed Mustafa efendimizin Medine Sözleşmesi’ni hatırlatarak, “EVET” demek Medine Sözleşmesi’ni çiğnemektir” diyor.

Her Müslüman, Medine Sözleşmesi’ni çok iyi bilir…

Fetvayı verenlerden birisi , Türkiye’nin İmam Hatipli Cumhurbaşkanı, diğeri ise İlahiyatçı …

###

Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Vatan topraklarının işgal edilmesine göz yummanın dinimizdeki yeri nedir diye sormak gerekmez mi?

Karar siz saygı değer okuyucularımızın.

###

Diğer bir taraftan,

MHP eski Milletvekili Gürcan Dağdaş, eski İçişleri Bakanı Meral Akşener, İstanbul Barosu eski Başkanı Ümit KOCASAKAL, AKP eski milletvekili Yarbay Dönmez, 16 Nisan’da yapılacak Yeni Anayasa Değişikliği’nin “ABD projesi ve Büyük Ortadoğu Projesi’nin (BOP) devamı olduğunu iddia ediyor.

###

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın BOP eş başkanıyım sözlerini hatırlayınca bende referandumun ABD ve CIA projesi olduğunu düşünmüyor değilim.

###

Tabi karar, aklı selim düşünen, araştıran, sorgulayan, ülkesinin, çocuklarının geleceğini düşünen Yüce Türk milletinin.

Tarih:08 04 2017 11:29(395) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: ankaradan 10 04 2017 14:59
zavallı zihniyet, egonu 6 gün daha tatmin et.15 milyon metrekare ülke topraklarını 800 bin küsür metrekareye erdoğanmı düşürdü.ahireti biliyor ve inanıyorsan iftira atma.sende ülkene hizmet edene destek ol.evet diyenleri izmirde denize dökmek isteyenle farkın ne.

1. Yorum: gönlübol 10 04 2017 09:13
anlat anlat heyecanlı oluyor şurda 6 gündaha anlat bakalım


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Tümü

Tükenmeyen su kaynağı ZEMZEM


Bilgi, Algı, Medya, Hukuk


Yeni Türkiye’de gazetecilik…


Hasta Bezlerine Para Vermeye Son!


Boyabatlının Futbol Aşkı


Hipertansiyon Nedir?


Revize İmar Planı ve Düşündürdükleri


İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtaranlara minnet duyar


Çok Önemli Bir Konu


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Alamancı Öğretmen Yılmaz Yavuz


Erdoğan sandıkla değil, böyle gidecek!


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:906725
DtGaNi


* ANASAYFA *