E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’nin işgaline göz yummaz mı?

Ege’de Türk adalarının işgaline seyirci kalan zihniyet, Başkanlık sisteminde neler yapmaz? İmam Hatipli Erdoğan, “HAYIR” diyerek ahiretinizi tehlikeye atmayın” İlahiyatçı Cemil Kılıç “Evet” oy’u verenler Medine sözleşmesini çiğnemektir”.. Ya vatan topraklarının işgaline…

###

AKP iktidara gelişinin ikinci yılı olan 2004’te ABD ve İngiliz belgelerine göre Ege’deki adaların Türk adası olduğu belirtilmesine rağmen, Yunanistan’ın işgal etmesine göz yuman zihniyet, Başkanlık sisteminde, Türkiye’nin işgaline göz yummayacağını kim garanti edebilir?

###

İmam Hatip mezunu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’da toplu açılış töreninde, ‘hayırcılara’ “HAYIR diyerek ahiretinizi tehlikeye atmayın” fetvası veriyor.

İlahiyatçı yazar Cemil KILIÇ, Odatv. İnternet Sitesi’ndeki köşe yazısında Hz. Muhammed Mustafa efendimizin Medine Sözleşmesi’ni hatırlatarak, “EVET” demek Medine Sözleşmesi’ni çiğnemektir” diyor.

Her Müslüman, Medine Sözleşmesi’ni çok iyi bilir…

Fetvayı verenlerden birisi , Türkiye’nin İmam Hatipli Cumhurbaşkanı, diğeri ise İlahiyatçı …

###

Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Vatan topraklarının işgal edilmesine göz yummanın dinimizdeki yeri nedir diye sormak gerekmez mi?

Karar siz saygı değer okuyucularımızın.

###

Diğer bir taraftan,

MHP eski Milletvekili Gürcan Dağdaş, eski İçişleri Bakanı Meral Akşener, İstanbul Barosu eski Başkanı Ümit KOCASAKAL, AKP eski milletvekili Yarbay Dönmez, 16 Nisan’da yapılacak Yeni Anayasa Değişikliği’nin “ABD projesi ve Büyük Ortadoğu Projesi’nin (BOP) devamı olduğunu iddia ediyor.

###

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın BOP eş başkanıyım sözlerini hatırlayınca bende referandumun ABD ve CIA projesi olduğunu düşünmüyor değilim.

###

Tabi karar, aklı selim düşünen, araştıran, sorgulayan, ülkesinin, çocuklarının geleceğini düşünen Yüce Türk milletinin.

Tarih:08 04 2017 11:29(662) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: ankaradan 10 04 2017 14:59
zavallı zihniyet, egonu 6 gün daha tatmin et.15 milyon metrekare ülke topraklarını 800 bin küsür metrekareye erdoğanmı düşürdü.ahireti biliyor ve inanıyorsan iftira atma.sende ülkene hizmet edene destek ol.evet diyenleri izmirde denize dökmek isteyenle farkın ne.

1. Yorum: gönlübol 10 04 2017 09:13
anlat anlat heyecanlı oluyor şurda 6 gündaha anlat bakalım


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Diplomalı Cahiller, Diplomasız Muktedirler


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:699535
DtGaNi


* ANASAYFA *