E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’a çağrı…

Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal Fetö’cü mü? Köşe yazımla ilgili, AKP eski Sinop Dikmen Belediye Başkanı Hüseyin Yüksek, “ Şirin Ünal ile birlikte siyaset yaptığını, Şirin Paşa’nın vatanseverliğini kimsenin tartışmayacağını. Köşe yazımda adı geçen Merhum Mustafa ÖZCAN’ın sözlerinin dikkate alınmamasının gerektiğini söyledi.

Hakkın rahmetine kavuşmuş Mustafa Özcan’nın aramızda geçen konuşmanın neden alınıp alınmayacağı polemiğine girmek istemiyorum.

Herkesin kendisine göre haklı bir gerekçesi vardır.

Oysa, bir Sinoplu olarak, Meclis’te hangi siyasi partiden olursa olsun Sinoplu bir milletvekilinin daha olması, Şirin Ünal’ı yakından tanıdığını bildiğim için halis niyet ile Mustafa Özcan ile aramızda geçen konuşma aynen şöyleydi. “ AKParti Şirin Ünal Paşa’yı ikinci dönem aday gösterir mi? arkasında, Fetullah Cemaati olduğu sürece AKP’nin başında kim olursa olsun aday göstermek zorundadır” demişti

Merhum Özcan ile konuştuğum tarihte, AKP cemaat ile kol kola yürüyordu. Başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere, bakanlar, milletvekilleri, AKP Genel Başkan Yardımcıları, köşe yazarları Gülen’e metiyeler düzüyor, Okyanus ötesine ziyaretler yapıyordu. Hain 15 Temmuz darbe girişimi olmamıştı.

….

Köşe yazımda, Mustafa Özcan ile 2011 tarihinde konuştuğumu hatırladığım kadarı ile diye belirtmiştim. Hüseyin Yüksek, o tarihte Şirin Ünal Paşa’nın vekilliğinin birinci dönemi olduğunu belirtti. Gerçi bende, hatırladığım kadarı ile yazmıştım. Tarihi yanlış yazmış olmamdan dolayı özür dilerim.

Buradan, AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal beye çağrı yapıyorum, “ Merhumm Mustafa Özcan’ın sözlerinin ve iddiasının yalan olduğunu, kendisini yakından tanımadığını söylerse, dini, insani meslek ilkeleri gereği yayınlamak benim görevimin olduğunu belirtmek isterim.

Bizim Türk geleneklerinde ve inancımız gereği hakkın rahmetine kavuşmuş bir insanın arkasından konuşmak yorum yapmak günahtır. Mustafa ÖZCAN bana yalan söyledi ve Şirin Ünal Paşa’ya iftira attıysa ahirette cezasını çeksin.

Tarih:02 05 2017 19:49(452) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: karşı 06 05 2017 15:55
abd, israil, fetö kuruluşu siyasi partiye oy verenlerin müslüman'lıktan söz etmesi, genelevde bakire kadın aramaya benzer. şirin ünal'ın ankara'daki yakın komşusu adil öksüz ise ne diyeceksiniz? nisa...

1. Yorum: nisa 03 05 2017 10:24
inancı olmayanlar başkalarını anlayamazlar ama herşeyi bilen yazarımız var oturduğu yerden her şehre nasip olmaz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tümü

Orucu Bozan 10 "Yemek"


Hasta Bezlerine Para Vermeye Son!


Boyabatlının Futbol Aşkı


Hipertansiyon Nedir?


Revize İmar Planı ve Düşündürdükleri


Duyarlı Olmak Ama Neden, Nelere?


İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtaranlara minnet duyar


Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapacak?


Çok Önemli Bir Konu


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Alamancı Öğretmen Yılmaz Yavuz


Erdoğan sandıkla değil, böyle gidecek!


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:844766
DtGaNi


* ANASAYFA *