E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci YurduBoyabat Belediyesi'nden cevap

Yaptığı hizmetlerle vatandaşın takdirini toplayan Boyabat Belediyesi, bazı basın kuruluşlarınca başlatılan karalama haberlere sert bir dille cevap verdi.

Boyabat Belediyesi yaptığı açıklama ile, 17.05.2017 tarihinde gerçekleştirilen kura çekimi ve sonrasında basında iddia edilen konularla ilgili  cevap verdi.  Boyabat Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı.

BOYABAT BELEDİYESİNDEN DUYURU

18.05.2017 tarihi itibari ile sosyal medya üzerinden bir takım asılsız haberler yayınlanmaktadır. Boyabat Belediye Başkanlığı olarak bu zamana kadar sayısız ihaleler yapıp onaylanmıştır. Kurumumuz menfaatlerinin önüne geçecek en küçük bir detaya dahi iltimasımız olmamıştır ve de olmayacaktır.

Kamuoyuna yansıyan 17.05.2017 tarihli kura çekimi, komisyon üyelerimiz ve firma yetkililerinin katılımı ile gerçekleşmiş olup kura çekimi şeffaf olsun diye, iyi niyetimizin göstergesi olarak katılımcı firma yetkilisi tarafından kameralı çekim yapılmasına izin verilmiştir. Ancak yapılan bu çekim belli çevreler tarafından, belli bir kısmı kesilerek yayınlanmakta, kamuoyunda kasıtlı bir şekilde farklı bir algı oluşturmak istenmektedir. Söz konusu ihalede kuraya kalan 18 firma sıfır karla aynı teklifi vermiş olup, bu anlamda kurumumuzun zarara uğratılması söz konusu dahi değildir.

Kamera görüntülerine gelince, keşke ihalemizin başından sonuna kadar yapılan çekim, tam olarak yayınlanmış olsa idi, her şey daha şeffaf ve anlaşılırdı. Kura çekimi öncesinde ve de sonrasında katılımcı firmaların makul olarak teklif ettikleri tüm uygulamalar harfiyen yerine getirilmiştir.

Komisyonumuz, tüm halkımıza ve de Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerine her zaman hesap vermeye hazırdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


Tarih:18 05 2017 18:18(906) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: misafir06 23 05 2017 13:18
hüseyin cömert bizde seni çok iyi biliriz şu kaçırdığın vergileri bir ödesen devlete sana arsalarda kıyak geçilmediği için bunları yaptığını cümle alem biliyor.

6. Yorum: uzak işler 19 05 2017 16:36
yav biz bunlara belediyerlede yeme içmeyi keseckler diye oy verdik.bunlar maaşallah büyüğü küçüğü tam gaz yiyip içiyorlar.yiyin agalar yiyi aksırıncıya kadar yiyin.ama ilahi adalete hesap vereceksiniz.birde bizim oylarımız var tabi

5. Yorum: minik kuş 19 05 2017 14:21
ihalenin verildiği lider şirketinin sahibi ve genel müdürü olan beyefendilerin,ihale komisyonu başkanının mahdumu ve sakinesi ile herhangi bir ülsiyeti varmıdır acabaa, insan merak ediyor doğrusu.

4. Yorum: şadi 19 05 2017 07:44
boyabat belediyesi bilgisayar doğrudan teminleri devamlı kim alıyor bir bakar mısınız? yandaş teklifle işi getiriyorsunuz mahkemelerde ifade veririz diyorsunuz sanki bilmiyorum ya ört pas etmek sizin işiniz

3. Yorum: abdi 18 05 2017 22:44
şafak düğün salonunda kamera var. ve kameralar bildiğim kadarıyla 50 günlük kayıt oluyor. madem hile yok şafak düğün salonu kamera görüntülerini kesmeden yayınlayın da görelim. belediye kendini anca böyle temizler

2. Yorum: hüseyin cömert 18 05 2017 19:44
belediye yetkilileri.....ben sizleri çok iyi bilirim

1. Yorum: esnaf 18 05 2017 19:36
evet sayın belediyemiz gerçekten adaletli ihalelerle yapıyor sunuz kendi yandaşlarınız haricinde bizlere hiç teklif gelmiyor ama bunları tek tek kayt ediyorum inşallah adalet geri geldiğinde tek tek hesap sorulacak bunu hiç unutulmasın sevgili haksızlıklar belediyesi


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Bunlar resmen bizim! Kayseri Mantısı ile Sinop Mantısı Karşıl 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S Sinop Hayaller Tiyatrosu Sezona Hazır Sinop'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çalışmalar Devam Ediyor Fatih Özçelik güven tazeledi Emre Gökmen'in durumu ciddiyetini koruyo Birinci Sınıf Öğrencilerine Yönelik Uyum Boyabat Belediyesi Nereye Taşınacak? O sektörde çalışanlar için flaş talep! Albay Çetinkaya serbest! O Artık Çok İyi Boyabat Orman İşletmesi Aynı Zamanda 2 Y Boyabat’ta 2’si Tutuklu 42 S Polisin Yürüttüğü Operasyonda Yakalananl Kerkük Türk'tür, Türk Kalacaktır! Şehri Dündar hanımefendi vefat etti Sinop Taşmanlı Göletinde balık ölümleri Sinop Üniversitesinden URAP Başarısı Boyabat'ta Karasinek İstilası "Bundan böyle AKP'ye oy vermeyeceğiz" Gaziantep GapPlast Plastik, Hammedde ve Dikmen-Durağan Yolu Tamamlanıyor Sinop Emniyet Müdürlüğü Boyabat’ta Sinop Üniversitesinden Uluslararası Alan Müjde, 46 İşçi Alınacak Meclis Tuvaletlerine gelen yasağa tepki Sinopspor 3-0 mağlup oldu Lise Mezunlarına Yönelik DYK Başlıyor Sizin Reklamlarınız mı, Vatandaşın Can v "Kim bana FETÖ'cü diyorsa; oğlu, damadı CHP'den erken seçim açıklaması Başkan Aral’dan Alaçam Belediye Başkanın Türk Ocağı Basın açıklaması Her Dört Üniversite Mezunundan Biri İşsi 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı.. Hep var !!! Minik Karatecilerden Büyük Başarı Altay: Cumhurbaşkanı’nın genel lis CHP’li Barış Karadeniz Mor Beyazlı Olur mu olur !!! Yeni Eğitim Öğretim Yılını Ağır Tehdit v Özel Boyabat Duru Anaokulu Açıldı Tümü

Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Diplomalı Cahiller, Diplomasız Muktedirler


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:673900
DtGaNi


* ANASAYFA *