E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci YurduBoyabat Belediyesi'nden cevap

Yaptığı hizmetlerle vatandaşın takdirini toplayan Boyabat Belediyesi, bazı basın kuruluşlarınca başlatılan karalama haberlere sert bir dille cevap verdi.

Boyabat Belediyesi yaptığı açıklama ile, 17.05.2017 tarihinde gerçekleştirilen kura çekimi ve sonrasında basında iddia edilen konularla ilgili  cevap verdi.  Boyabat Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı.

BOYABAT BELEDİYESİNDEN DUYURU

18.05.2017 tarihi itibari ile sosyal medya üzerinden bir takım asılsız haberler yayınlanmaktadır. Boyabat Belediye Başkanlığı olarak bu zamana kadar sayısız ihaleler yapıp onaylanmıştır. Kurumumuz menfaatlerinin önüne geçecek en küçük bir detaya dahi iltimasımız olmamıştır ve de olmayacaktır.

Kamuoyuna yansıyan 17.05.2017 tarihli kura çekimi, komisyon üyelerimiz ve firma yetkililerinin katılımı ile gerçekleşmiş olup kura çekimi şeffaf olsun diye, iyi niyetimizin göstergesi olarak katılımcı firma yetkilisi tarafından kameralı çekim yapılmasına izin verilmiştir. Ancak yapılan bu çekim belli çevreler tarafından, belli bir kısmı kesilerek yayınlanmakta, kamuoyunda kasıtlı bir şekilde farklı bir algı oluşturmak istenmektedir. Söz konusu ihalede kuraya kalan 18 firma sıfır karla aynı teklifi vermiş olup, bu anlamda kurumumuzun zarara uğratılması söz konusu dahi değildir.

Kamera görüntülerine gelince, keşke ihalemizin başından sonuna kadar yapılan çekim, tam olarak yayınlanmış olsa idi, her şey daha şeffaf ve anlaşılırdı. Kura çekimi öncesinde ve de sonrasında katılımcı firmaların makul olarak teklif ettikleri tüm uygulamalar harfiyen yerine getirilmiştir.

Komisyonumuz, tüm halkımıza ve de Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerine her zaman hesap vermeye hazırdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


Tarih:18 05 2017 18:18(787) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: misafir06 23 05 2017 13:18
hüseyin cömert bizde seni çok iyi biliriz şu kaçırdığın vergileri bir ödesen devlete sana arsalarda kıyak geçilmediği için bunları yaptığını cümle alem biliyor.

6. Yorum: uzak işler 19 05 2017 16:36
yav biz bunlara belediyerlede yeme içmeyi keseckler diye oy verdik.bunlar maaşallah büyüğü küçüğü tam gaz yiyip içiyorlar.yiyin agalar yiyi aksırıncıya kadar yiyin.ama ilahi adalete hesap vereceksiniz.birde bizim oylarımız var tabi

5. Yorum: minik kuş 19 05 2017 14:21
ihalenin verildiği lider şirketinin sahibi ve genel müdürü olan beyefendilerin,ihale komisyonu başkanının mahdumu ve sakinesi ile herhangi bir ülsiyeti varmıdır acabaa, insan merak ediyor doğrusu.

4. Yorum: şadi 19 05 2017 07:44
boyabat belediyesi bilgisayar doğrudan teminleri devamlı kim alıyor bir bakar mısınız? yandaş teklifle işi getiriyorsunuz mahkemelerde ifade veririz diyorsunuz sanki bilmiyorum ya ört pas etmek sizin işiniz

3. Yorum: abdi 18 05 2017 22:44
şafak düğün salonunda kamera var. ve kameralar bildiğim kadarıyla 50 günlük kayıt oluyor. madem hile yok şafak düğün salonu kamera görüntülerini kesmeden yayınlayın da görelim. belediye kendini anca böyle temizler

2. Yorum: hüseyin cömert 18 05 2017 19:44
belediye yetkilileri.....ben sizleri çok iyi bilirim

1. Yorum: esnaf 18 05 2017 19:36
evet sayın belediyemiz gerçekten adaletli ihalelerle yapıyor sunuz kendi yandaşlarınız haricinde bizlere hiç teklif gelmiyor ama bunları tek tek kayt ediyorum inşallah adalet geri geldiğinde tek tek hesap sorulacak bunu hiç unutulmasın sevgili haksızlıklar belediyesi


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Temmuz 2 Yaşlı Adam Kendini İple Asarak İntihar E CHP’li Karadeniz: Nükleer Santrall Mezarı açılan kadının öldürüldüğü belirl Durağanlı Genç Balkondan Düşerek Hayatın Karadeniz: Deprem Kendini Bir Kez Daha H Kaymakamlardan İl Müftüsü Çelik’e Boyabat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Canını Kurtaran Vatandaşa Böyle Sarıldı Öğrencilerimizi Türkiye’nin En Mut "Deve sidiği şifadır" diyen ilahiyatçıya Atatürk’ü Silemezsiniz! Sinop'ta Tarihi Sıva İle Sansürlediler! Durağan Meslek Yüksekokulu’nun Tab Otomobil Bariyerlerde Durdu, Sürücü Kaza Kamyonla Taksi Çarpıştı, Aynı Aileden 1 Sinop'ta Yaşlı Kadın Ölü Bulundu Türkeli Gaziler köyünde ev yangını Üniversite, Sinoplu Kıbrıs Barış Harekât Satılmış Aksoy vefat etti Boyabat Ekinören Köyünde Yangın, Bir Ev Başkan Kılıçaslan'dan Düğüne Davet Aziz Başdemir vefat etti Boyabat Belediyesi Cevap Verdi Şimşirgil’in “Otağ”ı e Sinop Uyuşturucu Operasyonu Gerçekleşti Boyabat Kalesi ve Çırabozan Dehlizi kita Sinop Taşmanlı Köyü'nde Kaza: 1 Yaralı Boyabat Devlet Hastanesi Temmuz Ayı Mesa Ayancık’ta Şehitlerimiz Rahmet ve CHP'li Altay: Kimsenin devlete meydan ok Ayancıklı Zeki Özünlü Kırkpınar ağalığın Otomobil, toprak yığınına çarptı: 1 yara Durağan-Vezirköprü Arasında Maddi Hasarl Yeni Mahalle Çamlık Seyir Tepesi Et Mang Şehri Muslu hanımefendi vefat etti Feyzioğlu: Aladağ Davasının Peşini Bırak Sarıağaççayı Yaylasına Bu Mevsimde Dolu 15 Temmuz Haftası Anma Programı Gerçekle Festivalde Onur Akın Rüzgârı 2017 Yılı Teknik Destek Programı 3. Döne İnşaat Mühendisi Metin Bozkurt Yurt Konu 15 Temmuz Nöbeti Sabah Namazı ve Çorba İ Boyabat 15 Temmuz'u İşte Böyle Geçirdi Tümü

ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Rant ve Oy, İstanbul Sular Altında


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Gerçek sivil toplum anlayışı


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Ders Almasını Bilmek


Doğruysa Çok Büyük Ayıp!


Boyabat Gazetesi ve Küçükbaş Ailesi


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Hacıçayı Köyünden Görüntüler


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:711556
DtGaNi


* ANASAYFA *