E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci YurduBoyabat Belediyesi'nden cevap

Yaptığı hizmetlerle vatandaşın takdirini toplayan Boyabat Belediyesi, bazı basın kuruluşlarınca başlatılan karalama haberlere sert bir dille cevap verdi.

Boyabat Belediyesi yaptığı açıklama ile, 17.05.2017 tarihinde gerçekleştirilen kura çekimi ve sonrasında basında iddia edilen konularla ilgili  cevap verdi.  Boyabat Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı.

BOYABAT BELEDİYESİNDEN DUYURU

18.05.2017 tarihi itibari ile sosyal medya üzerinden bir takım asılsız haberler yayınlanmaktadır. Boyabat Belediye Başkanlığı olarak bu zamana kadar sayısız ihaleler yapıp onaylanmıştır. Kurumumuz menfaatlerinin önüne geçecek en küçük bir detaya dahi iltimasımız olmamıştır ve de olmayacaktır.

Kamuoyuna yansıyan 17.05.2017 tarihli kura çekimi, komisyon üyelerimiz ve firma yetkililerinin katılımı ile gerçekleşmiş olup kura çekimi şeffaf olsun diye, iyi niyetimizin göstergesi olarak katılımcı firma yetkilisi tarafından kameralı çekim yapılmasına izin verilmiştir. Ancak yapılan bu çekim belli çevreler tarafından, belli bir kısmı kesilerek yayınlanmakta, kamuoyunda kasıtlı bir şekilde farklı bir algı oluşturmak istenmektedir. Söz konusu ihalede kuraya kalan 18 firma sıfır karla aynı teklifi vermiş olup, bu anlamda kurumumuzun zarara uğratılması söz konusu dahi değildir.

Kamera görüntülerine gelince, keşke ihalemizin başından sonuna kadar yapılan çekim, tam olarak yayınlanmış olsa idi, her şey daha şeffaf ve anlaşılırdı. Kura çekimi öncesinde ve de sonrasında katılımcı firmaların makul olarak teklif ettikleri tüm uygulamalar harfiyen yerine getirilmiştir.

Komisyonumuz, tüm halkımıza ve de Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerine her zaman hesap vermeye hazırdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


Tarih:18 05 2017 18:18(677) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: misafir06 23 05 2017 13:18
hüseyin cömert bizde seni çok iyi biliriz şu kaçırdığın vergileri bir ödesen devlete sana arsalarda kıyak geçilmediği için bunları yaptığını cümle alem biliyor.

6. Yorum: uzak işler 19 05 2017 16:36
yav biz bunlara belediyerlede yeme içmeyi keseckler diye oy verdik.bunlar maaşallah büyüğü küçüğü tam gaz yiyip içiyorlar.yiyin agalar yiyi aksırıncıya kadar yiyin.ama ilahi adalete hesap vereceksiniz.birde bizim oylarımız var tabi

5. Yorum: minik kuş 19 05 2017 14:21
ihalenin verildiği lider şirketinin sahibi ve genel müdürü olan beyefendilerin,ihale komisyonu başkanının mahdumu ve sakinesi ile herhangi bir ülsiyeti varmıdır acabaa, insan merak ediyor doğrusu.

4. Yorum: şadi 19 05 2017 07:44
boyabat belediyesi bilgisayar doğrudan teminleri devamlı kim alıyor bir bakar mısınız? yandaş teklifle işi getiriyorsunuz mahkemelerde ifade veririz diyorsunuz sanki bilmiyorum ya ört pas etmek sizin işiniz

3. Yorum: abdi 18 05 2017 22:44
şafak düğün salonunda kamera var. ve kameralar bildiğim kadarıyla 50 günlük kayıt oluyor. madem hile yok şafak düğün salonu kamera görüntülerini kesmeden yayınlayın da görelim. belediye kendini anca böyle temizler

2. Yorum: hüseyin cömert 18 05 2017 19:44
belediye yetkilileri.....ben sizleri çok iyi bilirim

1. Yorum: esnaf 18 05 2017 19:36
evet sayın belediyemiz gerçekten adaletli ihalelerle yapıyor sunuz kendi yandaşlarınız haricinde bizlere hiç teklif gelmiyor ama bunları tek tek kayt ediyorum inşallah adalet geri geldiğinde tek tek hesap sorulacak bunu hiç unutulmasın sevgili haksızlıklar belediyesi


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Faik Tosunoğlu vefat etti Diyanet'ten hükümeti zor durumda bırakac Gerze Yaykıl'da Trafik Kazası Boyabat'a Şiddetli Yağmur Yağdı Hamide Maden hanımefendi vefat etti Vasfiye Kılıç hanımefendi vefat etti Muharrem Büyükkayıkçı'dan Hatigrafi Serg CHP'li Karadeniz'den Ramazan Ayı Mesajı Boyabat'ta Elektrik Kesintileri İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Rama Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları CHP’li Karadeniz, AKP’nin &# Osman Belovacıklı “Yeniden Adayım& Sabah Saatlerinde Kamyon Otobüse Çarptı Ramazan Gökçe vefat etti Şuayip Demirtaş vefat etti 10. Yıl Dönümü “Akademik Yükseltme Sinop'lu Mübadiller Ata Topraklarını Ziy Esnaf Sanatkarlar ile Medical Park Arası Kadın Sürücü Komşusunu Ezdi! Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğ Engin Altay Yerli Otomobil Soru Önergesi Boyabat’ta Ramazan Pidesine Zam Yo Ahşap Yakma ve Hat Kaligrafi sanat sergi Cengiztopel İlkokulu Şiir Dinletisi Sinop MHP'de görev dağılımı yapıldı Halk Eğitim Merkezi Kermesi Ayancık'ta Yeşil Alan Düzenleme Çalışmal Kim Bunlar ? Hentbol Yıldızlar (Kız / Erkek) Yarı Fin 249 Şehidimiz Anısına, 249 Fidan Torakla KUZKA’nın 100. Yönetim Kurulu Topl Boyabat'ta Revize İmar Planı Yapılıyor “Tübitak 4006 Bilim Fuarı” CHP'li Karadeniz Bakan Sayan'a Engelli M Ali Gör vefat etti Şehri Çetin hanımefendi vefat etti Mehmet Çerik vefat etti Tır ile Hafriyat Kamyonu Çarpıştı Ayrancıoğlu'nun Öğrencileri Karikatürde Yıllar Sonra Buluştular "Sürgün ve Cezalara Karşı" Basın Açıklam Okul Sporları Futbol Yıldız Kız / Erkek U–14 Kızlar Basketbol 3. Bölge Şampiyona Tümü

Orucu Bozan 10 "Yemek"


Hasta Bezlerine Para Vermeye Son!


Boyabatlının Futbol Aşkı


Hipertansiyon Nedir?


Revize İmar Planı ve Düşündürdükleri


Duyarlı Olmak Ama Neden, Nelere?


İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtaranlara minnet duyar


Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapacak?


Çok Önemli Bir Konu


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Alamancı Öğretmen Yılmaz Yavuz


Erdoğan sandıkla değil, böyle gidecek!


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:844728
DtGaNi


* ANASAYFA *