E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl Dönümünü Coşkuyla Kutladı

Şehriyle bütünleşme hedefiyle; bilim üreten, bölgesine katma değer sağlayan ve geleceğe emin adımlarla yürüyen Sinop Üniversitesi, 10. Kuruluş Yıl dönümünü, düzenlediği görkemli etkinliklerle kutladı.

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın'ın öncülüğünde üniversite yönetimi, akademik ve idari kadro ile üniversite personelinin özverili çalışmalarıyla Sinop şehrinin merkezinde düzenlenen ve her yaştan çok sayıda katılımcının ilgisiyle karşılaşan “Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü Etkinlikleri”, Mutlu Şehir Sinop'a yakışan içeriği ile göz doldurdu.

85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programa; Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Tabak ve Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl, kurum amirleri, Fakülte Dekanları, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri, daire başkanları, akademik ve idari kadro, öğrenciler ve Sinoplu vatandaşlar katıldılar.

Programın açış ve selamlama konuşmasını yapan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da Sinop gerkezde gerçekleştirilen “Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü Etkinlikleri”nin, şehir-üniversite bütünleşmesine önemli katkılar sağladığını belirterek, üniversitenin şehriyle bütünleşme hedefini, hem kültürel, hem de bilimsel çalışmalar ile sürdürdüğünü ifade etti.

Programda Sinop Üniversitesi tarafından öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye takdiminde bulunan Sinop Valisi Hasan İpek ise, Sinop Üniversitesi'nin 10. Kuruluş Yıldönümünü kutlayarak, Sinop Üniversitesi Rektörü nezdinde Sinop Üniversitesi ailesine başarılar diledi.

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü etkinliği ilk olarak Düşünce Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan tarafından gerçekleştirilen söyleşi ile başladı.

Eğlenceli ve enerji dolu anlatımıyla büyük bir beğeni toplayan Münir Arıkan, katılımcılara hayat hedefi ve kariyer planlamasının yanı sıra, örnek bir insan olmak ve sosyal sorumluluk gibi konularda önemli bilgiler verdi. Deneyimlerini paylaştı.

Söyleşinin ardından Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Düşünce Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan'a hediye takdiminde bulundu.

Gerçekleştirilen 9. Spor Şenliği, Engelliler Haftası Kompozisyon Yarışması ve Sinop temalı fotoğraf yarışması ödül törenlerinin ardından sahneye gelen Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibi, performanslarıyla göz doldurdu.

Türkiye'de modern doğaçlama tiyatroyu başarıyla sahneleyen ve seyircileri oyuna dâhil ederek eğlenceli bir gösteri sunan Mahşer-i Cümbüş, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Gösterinin ardından Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın tarafından Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibine çiçek takdim edildi.

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümünü programı, birbirinden renkli ve eğlenceli içeriği ile hafızalara kazındı.

Tarih:19 05 2017 12:51(320) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Emre Gökmen Gözlerini Açtı Karşıdan Karşıya Geçmek İsteyen Vatandaş Maganda kurşunu zurnacıyı buldu ! Müşerref Uçar hanımefendi vefat etti Ayşe Demiray hanımefendi vefat etti Dikmen'de Çıkan Yangın Güçlükle Kontrol Bu ameliyat Sinop'ta ilk kez yapıldı Boyabat Panayırı 18 Ekimde Başlıyor Sinop MHP'den kahvaltı programı Fatma İnan hanımefendi vefat etti 364 oda ve borsanın seçimi ertelendi Polis Zehir Tacirlerine Aman Vermiyor Astım Hastası Vatandaş Fenalaştı Bunlar resmen bizim! Kayseri Mantısı ile Sinop Mantısı Karşıl 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S Sinop Hayaller Tiyatrosu’ndan Yeni Sezon Sinop'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çalışmalar Devam Ediyor Fatih Özçelik güven tazeledi Emre Gökmen'in durumu ciddiyetini koruyo Birinci Sınıf Öğrencilerine Yönelik Uyum Boyabat Belediyesi Nereye Taşınacak? O sektörde çalışanlar için flaş talep! Albay Çetinkaya serbest! O Artık Çok İyi Boyabat Orman İşletmesi Aynı Zamanda 2 Y Boyabat’ta 2’si Tutuklu 42 S Polisin Yürüttüğü Operasyonda Yakalananl Kerkük Türk'tür, Türk Kalacaktır! Şehri Dündar hanımefendi vefat etti Sinop Taşmanlı Göletinde balık ölümleri Sinop Üniversitesinden URAP Başarısı Boyabat'ta Karasinek İstilası "Bundan böyle AKP'ye oy vermeyeceğiz" Gaziantep GapPlast Plastik, Hammedde ve Dikmen-Durağan Yolu Tamamlanıyor Sinop Emniyet Müdürlüğü Boyabat’ta Sinop Üniversitesinden Uluslararası Alan Müjde, 46 İşçi Alınacak Meclis Tuvaletlerine gelen yasağa tepki Sinopspor 3-0 mağlup oldu Lise Mezunlarına Yönelik DYK Başlıyor Sizin Reklamlarınız mı, Vatandaşın Can v Tümü

Halk Uyutulurken Ajanlar Savaşı


Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:730436
DtGaNi


* ANASAYFA *