E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl Dönümünü Coşkuyla Kutladı

Şehriyle bütünleşme hedefiyle; bilim üreten, bölgesine katma değer sağlayan ve geleceğe emin adımlarla yürüyen Sinop Üniversitesi, 10. Kuruluş Yıl dönümünü, düzenlediği görkemli etkinliklerle kutladı.

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın'ın öncülüğünde üniversite yönetimi, akademik ve idari kadro ile üniversite personelinin özverili çalışmalarıyla Sinop şehrinin merkezinde düzenlenen ve her yaştan çok sayıda katılımcının ilgisiyle karşılaşan “Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü Etkinlikleri”, Mutlu Şehir Sinop'a yakışan içeriği ile göz doldurdu.

85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programa; Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Tabak ve Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl, kurum amirleri, Fakülte Dekanları, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri, daire başkanları, akademik ve idari kadro, öğrenciler ve Sinoplu vatandaşlar katıldılar.

Programın açış ve selamlama konuşmasını yapan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da Sinop gerkezde gerçekleştirilen “Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü Etkinlikleri”nin, şehir-üniversite bütünleşmesine önemli katkılar sağladığını belirterek, üniversitenin şehriyle bütünleşme hedefini, hem kültürel, hem de bilimsel çalışmalar ile sürdürdüğünü ifade etti.

Programda Sinop Üniversitesi tarafından öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye takdiminde bulunan Sinop Valisi Hasan İpek ise, Sinop Üniversitesi'nin 10. Kuruluş Yıldönümünü kutlayarak, Sinop Üniversitesi Rektörü nezdinde Sinop Üniversitesi ailesine başarılar diledi.

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü etkinliği ilk olarak Düşünce Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan tarafından gerçekleştirilen söyleşi ile başladı.

Eğlenceli ve enerji dolu anlatımıyla büyük bir beğeni toplayan Münir Arıkan, katılımcılara hayat hedefi ve kariyer planlamasının yanı sıra, örnek bir insan olmak ve sosyal sorumluluk gibi konularda önemli bilgiler verdi. Deneyimlerini paylaştı.

Söyleşinin ardından Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Düşünce Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan'a hediye takdiminde bulundu.

Gerçekleştirilen 9. Spor Şenliği, Engelliler Haftası Kompozisyon Yarışması ve Sinop temalı fotoğraf yarışması ödül törenlerinin ardından sahneye gelen Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibi, performanslarıyla göz doldurdu.

Türkiye'de modern doğaçlama tiyatroyu başarıyla sahneleyen ve seyircileri oyuna dâhil ederek eğlenceli bir gösteri sunan Mahşer-i Cümbüş, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Gösterinin ardından Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın tarafından Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibine çiçek takdim edildi.

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümünü programı, birbirinden renkli ve eğlenceli içeriği ile hafızalara kazındı.

Tarih:19 05 2017 12:51(244) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat Kadılar’da Meydana gelen Y Sinop’ta 2 otomobil çarpıştı: 3 ya Müzisyenlerden Ortak Karar İllerin milletvekili sayısı değişti! Türk Bayrağının Bu Şekilde Durmasından G Yoldan Çıkan Otomobil Ters Döndü: 2 Yara Eva Kuaför Salonu Törenle Açıldı CHP Milletvekilleri Meclis'te Demokrasi Türkiye'deki Gazete ve Dergi Sayısı Azal Sinop'ta Ceviz Hasadı İçin Geri Sayım Ba 'Uzaylılar mesaj gönderirse cevap vermey Sinop ve Kastamonu Karayolları Yeşil Yol Bıçaklı kavga faili tutuklandı Müftülük Nikahının Resmileştirilmesi Top En Anlamlı Tatil Panele Katılım Az Olunca! Sinop'un önünü tıkamayın! Boyabat-Saraydüzü Kavşağında Kaza, Ucuz Melek Kartal hanımefendi vefat etti Otobüs Kazasından Yeni Fotoğraflar Aynı Otobüs Tekrar Kaza Yaptı 1 Polis Ya Sinop'ta Bıçaklanan Kişi Yaralandı Otobüs Devrildi, 2 Ağır, 16 Yaralı Var Gazeteciler için adalet istedi Kredi kartlarında yeni dönem Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Temmuz 2 CHP’li Karadeniz, Sinop'u Meclis K Başkan Kılıçaslan'dan Teşekkür Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın’dan Genç gazete muhabiri hayatını kaybetti Üniversitemiz Şehrinin Desteği İle Büyüy Boyabat Sinop Yolunda Kaza: 4 Yaralı Okulun Çatısında Mahsur Kalan Kedi’ Kamile Aydın hanımefendi vefat etti Sinop; Soner, Öner ve Güneş'i Unutmadı Ayancıklı Genç Kız hayatını kaybetti Sinop'ta Yılın Düğünü Sinop İl Jandarma Komutanlığına atama Muharrem Eşin vefat etti Şadi Kabal vefat etti CHP’li Karadeniz Gazeteciler İçin Boyabata atanan kızını getiriyordu 2018 Yılı İçin 'Emlak Vergisi Rayiç Değe İsrail'i Telin ve Kudus'e Destek İçin Ba Tümü

Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bozkurt ve Rahmetli Elçibey


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Lozan Antlaşması


Sapkın İslamcı Arapçıların Çığırtkanlığı


Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:906980
DtGaNi


* ANASAYFA *