E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl Dönümünü Coşkuyla Kutladı

Şehriyle bütünleşme hedefiyle; bilim üreten, bölgesine katma değer sağlayan ve geleceğe emin adımlarla yürüyen Sinop Üniversitesi, 10. Kuruluş Yıl dönümünü, düzenlediği görkemli etkinliklerle kutladı.

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın'ın öncülüğünde üniversite yönetimi, akademik ve idari kadro ile üniversite personelinin özverili çalışmalarıyla Sinop şehrinin merkezinde düzenlenen ve her yaştan çok sayıda katılımcının ilgisiyle karşılaşan “Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü Etkinlikleri”, Mutlu Şehir Sinop'a yakışan içeriği ile göz doldurdu.

85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programa; Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Tabak ve Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl, kurum amirleri, Fakülte Dekanları, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri, daire başkanları, akademik ve idari kadro, öğrenciler ve Sinoplu vatandaşlar katıldılar.

Programın açış ve selamlama konuşmasını yapan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da Sinop gerkezde gerçekleştirilen “Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü Etkinlikleri”nin, şehir-üniversite bütünleşmesine önemli katkılar sağladığını belirterek, üniversitenin şehriyle bütünleşme hedefini, hem kültürel, hem de bilimsel çalışmalar ile sürdürdüğünü ifade etti.

Programda Sinop Üniversitesi tarafından öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye takdiminde bulunan Sinop Valisi Hasan İpek ise, Sinop Üniversitesi'nin 10. Kuruluş Yıldönümünü kutlayarak, Sinop Üniversitesi Rektörü nezdinde Sinop Üniversitesi ailesine başarılar diledi.

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümü etkinliği ilk olarak Düşünce Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan tarafından gerçekleştirilen söyleşi ile başladı.

Eğlenceli ve enerji dolu anlatımıyla büyük bir beğeni toplayan Münir Arıkan, katılımcılara hayat hedefi ve kariyer planlamasının yanı sıra, örnek bir insan olmak ve sosyal sorumluluk gibi konularda önemli bilgiler verdi. Deneyimlerini paylaştı.

Söyleşinin ardından Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, Düşünce Koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan'a hediye takdiminde bulundu.

Gerçekleştirilen 9. Spor Şenliği, Engelliler Haftası Kompozisyon Yarışması ve Sinop temalı fotoğraf yarışması ödül törenlerinin ardından sahneye gelen Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibi, performanslarıyla göz doldurdu.

Türkiye'de modern doğaçlama tiyatroyu başarıyla sahneleyen ve seyircileri oyuna dâhil ederek eğlenceli bir gösteri sunan Mahşer-i Cümbüş, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Gösterinin ardından Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın tarafından Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibine çiçek takdim edildi.

Sinop Üniversitesi 10. Kuruluş Yıl dönümünü programı, birbirinden renkli ve eğlenceli içeriği ile hafızalara kazındı.

Tarih:19 05 2017 12:51(147) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Beşiktaş 3. Yıldızı Taktı Boyabat'ta yıldırım düşmesi sonucu 1 kiş Faik Tosunoğlu vefat etti Diyanet'ten hükümeti zor durumda bırakac Gerze Yaykıl'da Trafik Kazası Boyabat'a Şiddetli Yağmur Yağdı Hamide Maden hanımefendi vefat etti Vasfiye Kılıç hanımefendi vefat etti Muharrem Büyükkayıkçı'dan Hatigrafi Serg CHP'li Karadeniz'den Ramazan Ayı Mesajı Boyabat'ta Elektrik Kesintileri İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Rama Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları CHP’li Karadeniz, AKP’nin &# Osman Belovacıklı “Yeniden Adayım& Sabah Saatlerinde Kamyon Otobüse Çarptı Ramazan Gökçe vefat etti Şuayip Demirtaş vefat etti 10. Yıl Dönümü “Akademik Yükseltme Sinop'lu Mübadiller Ata Topraklarını Ziy Esnaf Sanatkarlar ile Medical Park Arası Kadın Sürücü Komşusunu Ezdi! Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğ Engin Altay Yerli Otomobil Soru Önergesi Boyabat’ta Ramazan Pidesine Zam Yo Ahşap Yakma ve Hat Kaligrafi sanat sergi Cengiztopel İlkokulu Şiir Dinletisi Sinop MHP'de görev dağılımı yapıldı Halk Eğitim Merkezi Kermesi Ayancık'ta Yeşil Alan Düzenleme Çalışmal Kim Bunlar ? Hentbol Yıldızlar (Kız / Erkek) Yarı Fin 249 Şehidimiz Anısına, 249 Fidan Torakla KUZKA’nın 100. Yönetim Kurulu Topl Boyabat'ta Revize İmar Planı Yapılıyor “Tübitak 4006 Bilim Fuarı” CHP'li Karadeniz Bakan Sayan'a Engelli M Ali Gör vefat etti Şehri Çetin hanımefendi vefat etti Mehmet Çerik vefat etti Tır ile Hafriyat Kamyonu Çarpıştı Ayrancıoğlu'nun Öğrencileri Karikatürde Yıllar Sonra Buluştular "Sürgün ve Cezalara Karşı" Basın Açıklam Tümü

Orucu Bozan 10 "Yemek"


Hasta Bezlerine Para Vermeye Son!


Boyabatlının Futbol Aşkı


Hipertansiyon Nedir?


Revize İmar Planı ve Düşündürdükleri


Duyarlı Olmak Ama Neden, Nelere?


İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtaranlara minnet duyar


Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapacak?


Çok Önemli Bir Konu


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Alamancı Öğretmen Yılmaz Yavuz


Erdoğan sandıkla değil, böyle gidecek!


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:857962
DtGaNi


* ANASAYFA *