E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dünya lideri

Ey Kefenlerini giyenler, sözde milliyetçiler, vatanseverler varmışınız Yunanistan’ın 2004 yılından bu tarafa işgal ettiği Ege’deki adalara çıkarma yapmaya! AKP’li meclis üyesi, Kılıçdaroğlu’nu tehdit edeceğine, yüreğin varsa burnun dibindeki Türk adalarını işgal eden Yunan’ı tehdit etsene…

İzmir Karabağlar Belediyesi AKP'li meclis üyesi Emrullah Kavuz, bir video yayınlayarak, Adalet Yürüyüşü başlatan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na ölümle tehdit ediyor !...

Türk hava sahasını 17saniye ihlal eden uçak düşürülüyor, fakat 18 ada işgal ediliyor ülkeyi yönetenlerden, genelkurmaydan, dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dünya lideri sessiz !

…..

Ey İzmir’deki bir grup AKP’liler, Anamuhalefet lideri “Adalet Yürüyüşü”nü başlattı diye tehdit edeceğinize, burnunuzun dibindeki Yunanistan’ın işgal ettiği adalardan haberiniz yok mu?

Lafla, vatan, millet kahramanlık olmuyor?

Sosyalmedya klavye kahramanları,

Yüreğiniz yetiyor mu?

….

Vatanseverlik, sosyal medyada elde silahlı fotoğraflarla olmaz…

Vatan, millet, kahramanlık sloganları atmak ile hiç olmaz….

Başbakan Yıldırım Yunanistan’a gidiyor, Yunanistan Başbakanı’na işgal edilen adaların konusunu bile etmiyor?

….

Yunanistan, adalarda mangal keyfi yapıyor…

Lozan ve uluslar arası anlaşmalara göre o adalarda silahlanma yapılamaz diyor. Yunanistan, ise adalarda askeri tabur, havaalanı, askeri tatbikat yapıyor.

Dünyaya kafa tutan kimmiş?

Yorumu, siz saygı değer okuyucularıma bırakıyorum.

Yunanistan, Türk adalarından mermer çıkarıyor, askeri birlikler yerleştiriyor, topları Türkiye’ye çevrilmiş adeta meydan okuyor!

Ana Muhalefet Adalet Yürüyüşü’nde…

Yavru muhalefet MHP, AKP’nin gizli iktidar ortağı…

Bu ülke bu kadar sahipsiz mi?

Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dünya lideri, Yunanistan’ın adaları işgal etmesine sessiz !

Tarih:24 06 2017 13:23(459) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
8. Yorum: memati 14 07 2017 15:43
yazar sen okuyucularla dalga geçiyorsun bu halkı hiç birşey bilmiyor sanıyorsun ama halk onbeş yılda öyle bir uyandıki aklın hayalin durur ağzın açık kalır sen ve senin gibilerin yeri kemal kılıçtaroğlunun yanıdır

7. Yorum: misafir 28 06 2017 10:51
aslan adlı yorumcu bak 6. yorumcu arkadaş çok güzel yazmış nasıl verildi şu adalar birde sen anlat belegeleri ile. bir alışmışsınız sizi eleştirenlere aktrol demeye siz milleti eleştirince alim oluyorsunuz.

6. Yorum: gurbet kuşu 26 06 2017 16:08
vallahi boyabat gazetesi yazar olmadığından mı nedir yazarlığın y si olmayanlar yazı yazıyorlar keçinin olmadığı yerde abdurahman çelebi derler ya aynen öyle madem bu kadar 12 adaya düşkünsün önce o adaların nasıl ne şekilde yunanistana verildiğini yazarsın ondan sonrada mevcut iktidarın yaptığı yanlışı yazarsın bizde okuyu olarak bi kanata varırız deve kuşu gibi daha ne kadar kafanızı kuma gömeceksiniz........

5. Yorum: aslan 25 06 2017 13:43
bu aktroller "her çamura nane" vallahi?! 18 tane adacigin komsuya hediye edilmesine bile haklilik laflari ediyorlar ya,,, bravo yani!!! yahu, bu ayan-beyan ve herkesin bildigi kokuda bari susun be birader!!!

4. Yorum: acaba ? 25 06 2017 09:20
senin dedenin sattigi adalar olmasin oralar...

3. Yorum: misafir 24 06 2017 21:53
yine yalan haber yazmışsın tüm yazılarında adalarda adalar senin savunduğun chp adalar için yürüseydi o zaman hükümete dava aç adaları işgal ettirdiniz diye laf ola beri gele bu kadar saldırmanın altında bir şeyler olduğunu biliyoruz fetö soruşturmaları sana ve akrabalarına dokunmaya başladı şimdi saldırgan bir tavır suçunu bastırmak için.

2. Yorum: milat 24 06 2017 19:16
her yere biz koşacak değiliz ya fetöcü enis berberoğlu için ankaradan istanbula yürüyeceğinize yunan yürüyün,adalarıda siz kurtarın,kefeni giyenler diye bizler dalga geçeceğinize bu üklenin tek sahibi biz değiliz sizde yürüyün yunana adaları kurtarın.ama sizinkiler darbe olunca ilk tankın önüne ben çıkacağım der sonra tanka selam durup havaalanından sıvışır,hain fetöcüler için yürüyüş yapar kimle hdp,fetö ve birde lgbt liler le birlikte,o dalga geçtiğiniz kefeni giyenler tankların altına tattı canını feda etti sizin gibilerde pkk ve lgbt lilerle birlikte taksimda ağaç bahane deyip yakıp yıktınız tüyü bitmemiş yetimin hahhkını yediniz,şimdi millete ahlak vatan sevgisi dersi veriyorsunuz,rahmetli erbakanın dediği gibi hadi oradan hadi oradan

1. Yorum: 11 koy 24 06 2017 14:35
eyyyyy 'yunanustan derse o zaman kaçacak delik ararlar dersem inanmayın.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Halk Uyutulurken Ajanlar Savaşı


Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:719025
DtGaNi


* ANASAYFA *