E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Akparti adaların işgaline göz yuman Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi yürüyecek?

Adalet için yürüyenler, Fetö’cü, PKK’lı, vatan haini, Müslüman değil, Yahudi, ya AKP’liler yürüdüğünde!... Kılıçdaroğlu, Habur’da teröristleri davul zurna ile karşıladığı, Oslo’da Dolmabehçe’de teröristlerle masaya oturduğu, Fetö’ye yargıyı, emniyeti, ekonomiyi teslim ettiğini protesto etmek için mi yürüyecek?

….

16 Nisan referandumunda “evet” çıkarsa terör bitmeyecek dedikleri halde bitiremedikleri içi mi?

Ekonomi düzeltemedikleri için mi? 15 yıldır iktidar olan Ana Muhalefet lideri Kılıçdaroğlu’nun işsizliği, yolsuzluğu, yoksulluğu önleyemediği için mi?

15 yıldır ülkeyi yöneten, ana muhalefet liderinin yalanlarına, talanlarına dur demek için mi yürüyecekmiş?

Kılıçdaroğlu’nun, Güneydoğu’da terör örgütü PKK’nın tünel kazmasına göz yuman, bölge valilerine operasyon yapmayın talimatı vermesini protesto etmek için mi yürüyecek?

…..

AKP, Kılıçdaroğlu’nun 18 milyon vatandaş yoksulluk sınırı altında yaşarken, yaklaşık 7 milyon işsiz varken Suriye’lilere 30 milyar dolar harcadığını kınamak için mi yürüyecek?

Kılıçdaroğlu’nun Ege’de 18 Türk Adasını Yunanistan’ın işgal etmesine göz yumduğunu kınamak için mi yürüyecek?

….

Hain 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağını ortaya çıkarmayan, icranın başındaki Kılıçdaroğlu’nu protesto için yürüyecek?

Tarihte ve günümüzde dünyanın en büyük siyasi yürüyüşü olan Ankara’dan İstanbul’a 45 derece halvet sıcaklığında 432 kilometre yürüyen binlerce ADALET arayanları protesto için mi yürüyecek?

Peki, Adalet arayanlar terörist ise, AKP yürüdüğü zaman vatansever mi olacak?..

Ey Adalet Yürüyüş’ne vatana ihanet yürüyüşü diyenler… Arap’ın Rabia işareti vatanseverlik mi oluyor?

….

Bu arada, bir süredir büyük bir onurla köşe yazısı yazdığım Boyabat Gazetesi’nin 12’nci yaşını kutlar, bundan sonraki yayın hayatında başarılı olmasını dilerken, Başta Boyabat Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Hakkı Küçükbaş olmak üzere, yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ayrıca, köşe yazılarıma lehte ve alehte yorum yazan okuyucularıma da teşekkür ederim.

Tarih:03 07 2017 23:33(253) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: aslan 05 07 2017 18:48
1 nolu yorumcu'ya: sözde muslumanlikla adalet bagdassa idi, nufusu milyonlarla anilan islam ulkelerinde adalet olurdu? ataturk'un kurdugu laik turkiye cumhuriyeti sayesinde dunyada tek ulke bizimki iken, sizler sayesinde (!) onu da digerlerine benzetmek uzeresiniz! gerçekten islama inaniyorsan insanlarin inanislarini sadece allah'in yargilama hakki vardir... kul olarak senin boyle bir hakkin yoktur; var diyenler gerçek kafirlerdir?!

3. Yorum: milat 04 07 2017 11:16
nato kafa nato mermer. devleti yöneten hükümettir ve hükümet icra makamıdır.pkk sorunun çözümü için milli güvenlik kurulu ile alınan karar doğrultusunda dünyada bir çok örneği olduğu gibi devlet son bir şans adına silahları bırakıp türkiyeyi terk etmesi şartı ile osloda başlayarak çözüm sürecinde bir çok görüşmeler yapıldı.hükümet yani icranın başı olarak. ama onlar anlamadılar devletin bu son fırsatını ellerinin tersiyle ittiler devletde şimdi tepelerine bindi.devletimiz pkk ya tarihide ki en büyük operasyonu yaptı ve toprağa gömdü,şimdide pkk nın diğer uzantısı pyd ye tıpkı deaşı fırat kalkanı ile toprağa gömdüğü gibi bir operasyon yapacak.hiç bir sorumluluğu olmadığı halde tüm türkiye düşmanı hainlerle,teröristlrle işbirliği yapan kılıçdaroğlu dün hdp lilerle kol kola girdi ve hala bağlantısı yok diyorsunuz,fetönün siyasi ayağı diyorsunuz bu kılıçdaroğlu değilmi fetönün kumpas kasetiyle chp ye genel müdür olan.cevap sayın yazar

2. Yorum: 11 koy 04 07 2017 09:28
suriyelilere harcanan otuz milyar dolari benim işsiz fakir insanıma harcamadiklari için kınıyorum.nufuzun nerdeyse yüzde onu göçmen oldu oturdugumuz semtte azınlık olduk yarın bizden toprak talep ederseler şaşmayın
bu kadar çok göçmeni ülkeye sokmak çok tehlikeli miti uyuyor asker in sesi çıkmıyor yarın kıbrıs görüsmeleri var kıbrısda da durum vahim anlasalim diye bunlar toprakda verirler. hergün şehit haberi geliyor ellerindeki belediyeleri almak bile onbeş sene sonra akıllarına geldi.yaziklar olsun...

1. Yorum: sahte yüzler 04 07 2017 07:32
yürüyenlerin içinde ben hiç müslüman görmedim demekki dogru imiş kafirler birleşmiş ama müslümanlar uyuyor inşallah bir uyanış olur tam uyanış olur


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Tümü

Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Rant ve Oy, İstanbul Sular Altında


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Ders Almasını Bilmek


Doğruysa Çok Büyük Ayıp!


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Hacıçayı Köyünden Görüntüler


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:778298
DtGaNi


* ANASAYFA *