E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Akparti adaların işgaline göz yuman Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi yürüyecek?

Adalet için yürüyenler, Fetö’cü, PKK’lı, vatan haini, Müslüman değil, Yahudi, ya AKP’liler yürüdüğünde!... Kılıçdaroğlu, Habur’da teröristleri davul zurna ile karşıladığı, Oslo’da Dolmabehçe’de teröristlerle masaya oturduğu, Fetö’ye yargıyı, emniyeti, ekonomiyi teslim ettiğini protesto etmek için mi yürüyecek?

….

16 Nisan referandumunda “evet” çıkarsa terör bitmeyecek dedikleri halde bitiremedikleri içi mi?

Ekonomi düzeltemedikleri için mi? 15 yıldır iktidar olan Ana Muhalefet lideri Kılıçdaroğlu’nun işsizliği, yolsuzluğu, yoksulluğu önleyemediği için mi?

15 yıldır ülkeyi yöneten, ana muhalefet liderinin yalanlarına, talanlarına dur demek için mi yürüyecekmiş?

Kılıçdaroğlu’nun, Güneydoğu’da terör örgütü PKK’nın tünel kazmasına göz yuman, bölge valilerine operasyon yapmayın talimatı vermesini protesto etmek için mi yürüyecek?

…..

AKP, Kılıçdaroğlu’nun 18 milyon vatandaş yoksulluk sınırı altında yaşarken, yaklaşık 7 milyon işsiz varken Suriye’lilere 30 milyar dolar harcadığını kınamak için mi yürüyecek?

Kılıçdaroğlu’nun Ege’de 18 Türk Adasını Yunanistan’ın işgal etmesine göz yumduğunu kınamak için mi yürüyecek?

….

Hain 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağını ortaya çıkarmayan, icranın başındaki Kılıçdaroğlu’nu protesto için yürüyecek?

Tarihte ve günümüzde dünyanın en büyük siyasi yürüyüşü olan Ankara’dan İstanbul’a 45 derece halvet sıcaklığında 432 kilometre yürüyen binlerce ADALET arayanları protesto için mi yürüyecek?

Peki, Adalet arayanlar terörist ise, AKP yürüdüğü zaman vatansever mi olacak?..

Ey Adalet Yürüyüş’ne vatana ihanet yürüyüşü diyenler… Arap’ın Rabia işareti vatanseverlik mi oluyor?

….

Bu arada, bir süredir büyük bir onurla köşe yazısı yazdığım Boyabat Gazetesi’nin 12’nci yaşını kutlar, bundan sonraki yayın hayatında başarılı olmasını dilerken, Başta Boyabat Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Hakkı Küçükbaş olmak üzere, yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ayrıca, köşe yazılarıma lehte ve alehte yorum yazan okuyucularıma da teşekkür ederim.

Tarih:03 07 2017 23:33(746) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: aslan 05 07 2017 18:48
1 nolu yorumcu'ya: sözde muslumanlikla adalet bagdassa idi, nufusu milyonlarla anilan islam ulkelerinde adalet olurdu? ataturk'un kurdugu laik turkiye cumhuriyeti sayesinde dunyada tek ulke bizimki iken, sizler sayesinde (!) onu da digerlerine benzetmek uzeresiniz! gerçekten islama inaniyorsan insanlarin inanislarini sadece allah'in yargilama hakki vardir... kul olarak senin boyle bir hakkin yoktur; var diyenler gerçek kafirlerdir?!

3. Yorum: milat 04 07 2017 11:16
nato kafa nato mermer. devleti yöneten hükümettir ve hükümet icra makamıdır.pkk sorunun çözümü için milli güvenlik kurulu ile alınan karar doğrultusunda dünyada bir çok örneği olduğu gibi devlet son bir şans adına silahları bırakıp türkiyeyi terk etmesi şartı ile osloda başlayarak çözüm sürecinde bir çok görüşmeler yapıldı.hükümet yani icranın başı olarak. ama onlar anlamadılar devletin bu son fırsatını ellerinin tersiyle ittiler devletde şimdi tepelerine bindi.devletimiz pkk ya tarihide ki en büyük operasyonu yaptı ve toprağa gömdü,şimdide pkk nın diğer uzantısı pyd ye tıpkı deaşı fırat kalkanı ile toprağa gömdüğü gibi bir operasyon yapacak.hiç bir sorumluluğu olmadığı halde tüm türkiye düşmanı hainlerle,teröristlrle işbirliği yapan kılıçdaroğlu dün hdp lilerle kol kola girdi ve hala bağlantısı yok diyorsunuz,fetönün siyasi ayağı diyorsunuz bu kılıçdaroğlu değilmi fetönün kumpas kasetiyle chp ye genel müdür olan.cevap sayın yazar

2. Yorum: 11 koy 04 07 2017 09:28
suriyelilere harcanan otuz milyar dolari benim işsiz fakir insanıma harcamadiklari için kınıyorum.nufuzun nerdeyse yüzde onu göçmen oldu oturdugumuz semtte azınlık olduk yarın bizden toprak talep ederseler şaşmayın
bu kadar çok göçmeni ülkeye sokmak çok tehlikeli miti uyuyor asker in sesi çıkmıyor yarın kıbrıs görüsmeleri var kıbrısda da durum vahim anlasalim diye bunlar toprakda verirler. hergün şehit haberi geliyor ellerindeki belediyeleri almak bile onbeş sene sonra akıllarına geldi.yaziklar olsun...

1. Yorum: sahte yüzler 04 07 2017 07:32
yürüyenlerin içinde ben hiç müslüman görmedim demekki dogru imiş kafirler birleşmiş ama müslümanlar uyuyor inşallah bir uyanış olur tam uyanış olur


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:817266 DtGaNi

* ANASAYFA *