E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüyüşü”nde…

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Güven Park’tan başlattığı “ Adalet Yürüyüşü’nde, Kılıçdaroğlu, 4 spor ayakkabısı eskitti. Ayağı su topladı. Kemerinde bir delik geriye gitti. CHP’li 3 milletvekilinin kalbine stend takılırken, açık kalp ameliyatına giden oldu. Bir vatandaş yürüyüş yolunda hayatını kaybetti.

Ankara İstanbul yürüyüşünde 4 mevsimi yaşayan “Adalet Yürüyüş’çülerinde, üst solunum yolu enfeksiyonları, ses telleri iltihabı, güneş çarpmaları…

106 yılın en büyük hava sıcaklığında, 7’den 70’e her siyasi görüşten binlerce vatandaş patlamış ayakları ile yılmadan, usanmadan büyük inanç ve kararlılıkla yürüdü. Geceleri çadırda, uyku tulumlarında uyudu. Tek amaçları “Adalet”ti.

Yürüyüşe, gaflet, sözde, terör örgütlerinin affı için yürüyorlar diyen siyasi iktidar, ana muhalefet partisi CHP’nin TBMM’de milletvekili sayısı yetmediği için Meclis’te , adalet saraylarında adaleti bulamıyorlarsa….

Başbakan Yıldırım, “Adalet yollarda aranmaz. Meclis’te oturup konuşalım”Açıklaması hayret verici. Şimdiye kadar neden konuşmadınız? CHP’nin verdiği binlerce önergenin hangisini kabul ettiniz? Milletvekili sayınızın vermiş olduğu güçle, dediğim dedik, çaldığım düdük olmadı mı?

Hadi binlerce yürüyen suçlu, yürütenlerin hiç mi suçu yok?

Unutmasınlar ki, “Adalet Yürüyüşü’ne, sözde, gaflet, kabak tadı verdiler diyenlere de bir gün adalet lazım olacaktır.

Diktatör Irak lideri Saddam’ın adil yargılanma isteğine yargıçlar, “Senin kanunlarını uyguluyoruz”

Tarih:07 07 2017 23:23(430) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: memati 14 07 2017 09:17
akılsız başın cezasını ayaklar çeker hh

2. Yorum: memur 11 07 2017 21:44
ayağı sü toplamış kemeri geri gitmiş ayakkabı eskitmis. yazık suan devleti yönetenlerin uykusu yok gecesi gündüzü yok. tereru var ekonomisi var . sen hala neden bahsediyorsun.tam bir feto destescidin . ıt urür kervan yürür

1. Yorum: boyabatlı 08 07 2017 21:41
diktatör dediğin saddamı ıraklı lar mumla arıyoruz.ülke bölünmüş milyonlarca insan ölmüş, ülkeyi terk etmiş.amerikanın kukla kriptoları hala diktatörlük ten bahsediyor.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Halk Uyutulurken Ajanlar Savaşı


Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:719061
DtGaNi


* ANASAYFA *