E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Hain darbeden 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siyasi ayağı hala bulunamadı?

Bank Asya’nın önünden geçen tutuklanırken patronu serbest dolaşıyor. Fetö’nün çiftçi, memur, işçi, esnaf, öğretmen, kapıcı, odacı imamları bulundu her nedense siyaset imamı bulunamadı! Ey Fetö’ye bir yıldır idam diye bağıran AKP’liler, Fetö’nün ABD’den iadesini neden sormuyorsunuz?

Sormuş olsanız bile cevap veremezler. Çünkü, Fetö’nün ABD projesi olduğu gibi AKP’nin de aynı proje olduğunu, 2 bin yılında AKP kurulurken Fetö’nün 300 bin dolar bağışta bulunduğunu Mısır’daki sağır sultan duydu. Bu iddialar AKP tarafından yanıtlanmadığı sürece akli selim düşünenler için bu sorular sorulacaktır.

….

Neden TBMM’ye getirilmiyor? Fetö’nün iadesi için ABD’ye yeterli bilgi ve belgeler neden gönderilmez?

Diğer bir taraftan, Fetö hakkında CIA, FBI ve Amerikan yargısı tarafından da herhangi bir işlem yapılmamış olmaması sizlerce düşündürücü değil mi?

Bir yıldır kafam takılan sorulardan birisi de, Türkiye Büyük Millet Meclisi bombalanıyor, sadece Aksaray Külliyesi’nin bahçesinin birkaç yerine bomba atılıyor!

Sizlerce Bu işte bir bit yeniği yok mu ?

Olan ülkeye ve ölen 249 vatandaşımıza oldu.

Hain darbe gecesi hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah-ü teala gani gani rahmet eylesin.

…..

Neyse, noktasına virgülüne dokunmadan sosyalmedya da yer alan Tutuklu Yarbayın savunması ise, şöyle;

FETO Darbesi’nde görev aldığı iddiasıyla tutuklu bulunan, hakkında 3 Kez ağırlaştırılmış müebbet istenen Yarbay 'ın savunması:_ 15 Temmuz günü ölen 249 insanımızın otopsileri neden yapılmadı? Neden Balistik Raporlarını dava dosyasına girmesini istememize rağmen almıyorsunuz?

Kullandığım , zimmetimde olan ve askerlerimin kullandığı silahların seri numaraları ve mermi balistikleri alınabilir. Neden alınmıyor?

600. bin subay , er ve erbaş var. Ama sadece bin kişi darbe yapmaktan tutuklu .. Bunların 670'i 16 yaşında Askeri Okul öğrencisi. silahlarında mermi yok ...

Emrimiz altında bulunan 460 uçak 'tan sadece 5 tanesi darbe girişimine katılmış. Keza bu uçakların silah ve mühimmatları seri numaraları ile belli. Kullanılıp kullanılmadıkları ortaya çıkarılabilir...

Rus Uçağını 20 sn'de düşürecek teknolojiye sahip bir ülke ve ordusu, 9 saat Başkentinde uçan bir uçağı neden düşürmemiştir?

Ayrıca hali hazırda 13.bin tankımız bulunmakta ama ne hikmetse bizim 15 Tank ile Türkiye Cumhuriyetine darbe yapmak gibi bir niyetimiz olduğu söyleniyor ...

Yıllardır askeri eğitim almaktayız. Bu bize aptal demekle aynı şeydir...

Milli İstihbarat Teşkilatından değil de Enişteden alınan istihbarat bilgisi olabilir mi?

Hakim Bey,rica ediyorum bağımsız bir yargı mensubuysanız, sözde darbe girişiminden 1 saat sonra tüm askeri birimlerinin kapılarına belediye araçları dolu olarak nasıl gelmiştir?

Binlerce kamyona ne zaman, nasıl kum doldurulmuştur?

Saygılarımla . CAHİT ÇAKIROĞLU

Sosyalmedya

Tarih:10 07 2017 22:45(311) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
5. Yorum: aslan 13 07 2017 11:32
"fg'e en çok bagiran, sövüp, sayan kisiler mutlaka fetöcü olmali" demis bir yazar kösesinde... dogru olabilir mi, sizce???

4. Yorum: gönlübol 12 07 2017 19:36
yazar efendi yine öküz altında buzağı arıyorsun

3. Yorum: 11 köy 12 07 2017 05:07
her ayağı olup siyasi ayağı olmayan bir durum bu ayakları bırakın koktu artık.. .

2. Yorum: aslan 11 07 2017 10:48
cahit çakiroglu'nun mahkeme baskanina yonelttigi sorulara cevap bulunabilirse darbe girisiminin kimler tarafindan duzenlendigi açiga kavusturulabilir ancak!

1. Yorum: milat 11 07 2017 08:40
1967 yılıda fetö chp yede yardımda bulunduğunuda yazsana sayın yazar. ha birde şu kasım gülek fetö ilişkisinden bir bahsetseniz,tabi cesaretiniz varsa yazabilirsiniz. siz iyi bilirsiniz gülen-gülek ilişkisini. sahi yazmışken yine caseretiniz varsa eğer gülen ecevite niye şefaat hakkım olsa ecevite ederim dedi.sayın yazar sizce kılıçdaroğlu fetö operasyonu ilemi genel başkan oldu,malum baykal kumpasının arkasından fetö çıktı.kılıçdaroğlunun baylok kullanıcısı baş danışmanın fetömü yerleştirdi,mit tırları ihanet görüntülerini cancığa,enise kim servis etti.para yatıran demişsinizde bank asyaya operasyon yapılınca bank asyaya para yatıran mahmut tanal,eren erdem de siyasi ayağı olmalı değilmi.lakin bunlara dokunulcu adalet adalet diye bağırıyorsunuz.şu yukarıdaki yazdıklarımı cevap içeren bir köşe yazısı yazabilirmisinz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Tümü

Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Rant ve Oy, İstanbul Sular Altında


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Ders Almasını Bilmek


Doğruysa Çok Büyük Ayıp!


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Hacıçayı Köyünden Görüntüler


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:778265
DtGaNi


* ANASAYFA *