E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Karabük Medikar Hastanesi'ne Sinop'lu Başhekim

‘’Sağlığa Uzanan Dost Eli” anlayışıyla, kaliteli, yenilikçi, uzman hekim kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve son teknoloji tıbbi cihazlarıyla bölge halkına hizmet veren Karabük Özel Medikar Hastanesi, Bölge hastanesi olma yolunda sağlam adımlarla yoluna devam ediyor.

Sinop Türkeli doğumlu olan, çocukluk hayatını Çatalzeytin’de geçiren, orta öğrenimini Karabük ve Kastamonu’da , üniversiteyi İstanbul’da tamamlayan Op.Dr. Gürol Şahin Bölgemize ve hemşerilerine hizmet etmek için Karabük Özel Medikar Hastanesinde Genel Koordinatör ve Başhekim olarak göreve başlamıştır.

Karabük Özel Medikar Hastanesi tüm branşlarda hizmet veren, tam donanımlı bir sağlık merkezidir. Bünyesin de 5 Ameliyathane, 7 Yataklı Dahili Yoğun Bakım Ünitesi, 11 Küvözlü Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 7 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Doğumhane bulunmaktadır. Ayrıca 24 Saat görev yapan Acil Servis ve ambulans hizmeti mevcuttur. Bunun yanı sıra hasta memnuniyetine önem veren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman hekim kadrosu ile, 5 yıldızlı bir otel donamında olan hastane tüm Türkiye’ye ve bölgeye hitap etmektedir. Op. Dr. Gürol Şahin ‘’Hemşerilerimin sağlıklarına uzanan bir dost eli olacağız, Batı Karadenizin en modern Hastanesinde görev yapmaktan ve bölge halkına hizmet etmekten mutluluk duyuyorum’’ dedi. Ayrıca, Sinop halkının yakından tanıdığı daha önce ilimiz ve çevresine hizmet veren Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Serkan Atasoy'da , Ankara Numune Hastanesindeki görevinden sonra Özel Medikar Hastanesinde göreve başladı. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Serkan Atasoy halk arasında elde sinir sıkışması olarak bilinen ‘’Karpal Tünel Sendromu’’ tedavisini Türkiye’de en kısa sürede ve pratik bir şekilde yapan hekimler arasında yer alıyor. Beyin ve Bel Darlıkları için Vida Gerektiren Cerrahiler, Beyin Tümörleri, Boyun Fıtığı Cerrahisi, Mikroskop Eşliğinde Bel Fıtığı Tedavileri, Beyin Kanaması, Omurga Tümörleri, Epilepsi Cerrahileri konularında da uzman olan Op. Dr. Serkan Atasoy, KARABÜK Özel Medikar Hastanesin’de Sinop ve bölge halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Kaynak: Ajans Sinop

Tarih:11 07 2017 22:47(427) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: niyazi öztürk camikebir ... 13 07 2017 10:26
sayın hemşehrimiz opr. dr. gürol beye görevinde başarılar diler, sağlıklı yaşamlar temenni ederim.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz M Boyabat’ta Kaçak Tütün ve Sigara E Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri ipt Erdoğan'ın Türkçülük sözlerine Özdağ ve Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkçülük yapmak Okul müdürü kütüphaneyi mescide çevirdi Remzi Kargın vefat etti Sinop İŞKUR İşverenlerin İhtiyaçlarını T Kentin Kurumları Tek Tek Alarm Veriyor! Boyabat Aydınlanıyor Saime Bozkurt hanımefendi vefat etti Yaz saati uygulamasının yıllık bilançosu Can’dan Sinopspor’a Annesiz Kalan Yavru Köpeklere Vatandaş S Otomobil Alevler İçinde Kaldı Kadınlar Arasındaki Tartışma Kavgaya Dön YÖK'ün açıklamasından deneme kitabı çıka Sinop yolunda kaza; 1 ölü, 3 yaralı Küllüğü Boşaltırken Arabayı Devirdi STK’lardan Mübedele Derneğine Ziya Hasan Kara, yeni kurulacak partinin il b Sinop'ta Ölüm Yolu 1.5 Ayda 3 Can Aldı İl Jandarma Komutanı Albay Halil Altınta Seriye Başak hanımefendi vefat etti Annesiz Kalan 7 Yavru Köpek Ortada Kaldı Sinop Üniversitesi Öğrencilerinden Şehit Belediye Hamamı Halkımızın Hizmetinde Boyabat Emniyeti uyuşturucu yakaladı Rektör Nihat Dalgın İlahiyat Fakültesi Ö Hedef; Deplasmanda Galip Gelmek Boyabatlı Ülkücüler Gençlik Şöleninde Co Partimize teveccüh her geçen gün artmakt Samsun'da Kamyonetin Çarptığı 3 Kişi Ölü Takla Atan Otomobilin içinden burnu bile Sinop'ta otomobil takla attı 1 yaralı Sinop'ta Korkutan Ev Yangını Son 10 yılın en kapsamlı operasyonu Sinope ve Karadeniz Arkeolojisi Sempozyu Sinop Saraydüzü Barajı Kapsamında 22 Bin Özhan; “Galibiyeti KoruyamadıkR T.C. Ziraat Bankası'nın Bahçecinde Çam A Sürücü Uyuyunca Otomobil Şarampole Girdi Av Tüfeği İle Vuruldu Otomobil bahçeye uçtu Tümü

Türk Ulusunun Başı Sağ Olsun


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Boyabat Dörtyol Sürücü Kursu Yeni Dönem Kayıtları Başlamıştır


Sinopta Kilise-Haç Sembolü-Diyojen Sevicileri..!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Türkiye insan görünümlü robot milletvekili icat ederek tarihe geçti


Maskeli Fırıldaklar


Devl’et


Yanlış, herkes için yanlıştır!


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


“Selam” üzerine bir derleme


Sonbaharın Sesi…


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Öküze Gâh Dedim


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:598634
DtGaNi


* ANASAYFA *