E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Çünkü ciddi iddiaları var!

Eskiden AK Parti, şimdi bağımsız Durağan il genel meclis üyesi olarak görev yapan Mesut Çınlar, sosyal paylaşım sitesindeki kendine ait profilinden günlerdir çok ciddi iddialar ileri sürerek, Durağan AK Parti ilçe teşkilatında değişime gidilmez ise 2019 seçimlerinde AK Partinin bu ilçede büyük yara alabileceğini ileri sürdü.

Ak Parti ilçe başkanı Ahmet Usta'nın değişmesi gerektiğini belirten Mesut Çınlar, “Ahmet Usta’nın yeniden ilçe başkanı olarak atanması halinde Durağan en büyük ihaneti görmüş ve cezalandırılmış olacaktır.

Durağan halkının istemediği birini ilçe başkanı yapmak, Ak Parti’nin yaklaşan seçimlerde, altını oymak olur ve çaresiz kalan halk, 2019 yerel ve genel seçimlerde tepkisini sandığa yansıtacaktır.

Ahmet Usta üzerinde ısrar edenler, Durağan’ın menfaati için değil kendi koltuklarını korumak için bu kadar ısrarcı oldukları da bir gerçektir.

Yani, koltuk sevdasına Durağan ateşe mi atılacak?

Durağan’da AK Parti toparlansın isteniyorsa Ahmet Usta gitmeli, yeni bir teşkilat ve taze kanla 2019 seçimlerine hazırlanılmalı…”diye yazarak, eski partisinin yetkililerine ve milletvekili Nazım Maviş’e ciddi uyarılarda bulundu. Öte yandan “Bütün ailesi FETÖ ile ilişkili olup da kendisi şahsıma utanmadan arlanmadan kumpas kuran şeytana ruhu satmış zat“ diyerek, kimi kast ettiği bilinmeyen birine ağır sözler sarf eden Sinop il genel meclisinin bağımsız üyesi, eski AK Partili Çınlar; “Emdikleri sütü fitil fitil burunlarından getirmezsem yediğim helal lokma haram olsun.“ dedi.

İŞTE ÇINLAR’IN O PAYLAŞIMLARI

Kaynak: Halk Sesi

Tarih:29 07 2017 23:33(384) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: 11 köy 03 08 2017 11:45
beşinci yorumcu boyabat senin babanın tarlası değil yorum heryerden yapılır.

5. Yorum: boyabatlı 31 07 2017 09:25
datçalı git datçada yap eleştirilerini. burdan sana iş çıkmaz...

4. Yorum: daylu'lu 31 07 2017 07:55
şu ahmet usta yı duraganda kimse sevmiyor istemiyor ama adamı nedense inadına gibi ak parti ilçe baskanı olarak tutmaya devam ediyolar. ilginç bi memleket

3. Yorum: milat 30 07 2017 13:18
2. yorumcu arkadaş konuyu saptırmayalım,eğer konuya bu açıdan bakarsak tüm siyasi partilerin bir birlerinden farkı yok,chp de hiçmi yolsuzluk yok belediyelere bir bakın,mhp koalisyonu döneminde mhp de hiçmi yolsuzluk yapılmadı.genel anlamda siyaset kirli bir yapı.benim demem ak partinin mümkün olduğunca bu kirlilikten uzak kalması ve bu tiplari partide barındırmamasına yönelik bir eleştiri

2. Yorum: datçalı 30 07 2017 11:26
aktepe işte tam budur milat!
menfaat, çıkar, yolsuzluk, suistimal.bunlar olmazsa akp olmazdı zaten.
akp varsa çıkar, yolsuzluk, suistimal, hırsızlık için vardır.

1. Yorum: milat 30 07 2017 00:36
boyabat teşkilatınında komple değişmesini istiyoruz. partiye çöreklenmiş hiç bir dava ruhu olmayan sadece menfaat için partide olan ve şaibeli kişilerin görevden el çektirilmesi ve dava bilincinde hak hukuk gözeten menfaati için değil ak partiye gönül verenleri utandırmayan yönetim istiyoruz ak parti boyabat teşkilatında. başta ilçe başkanı ve menfaat gurupları yüzünden parti çok büyük yara alıyor.sanmasınlarki bu teşkilatlar seçim kazanıyor millet rte ye sevgisinden oy veriyor yoksa bu ilçe teşkilatına bakarak oy verse ak parti boyabatda hezmete uğrar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hasan Kara, yeni kurulacak partinin il b Sinop'ta Ölüm Yolu 1.5 Ayda 3 Can Aldı İl Jandarma Komutanı Albay Halil Altınta Seriye Başak hanımefendi vefat etti Annesiz Kalan 7 Yavru Köpek Ortada Kaldı Sinop Üniversitesi Öğrencilerinden Şehit Belediye Hamamı Halkımızın Hizmetinde Boyabat Emniyeti uyuşturucu yakaladı Rektör Nihat Dalgın İlahiyat Fakültesi Ö Hedef; Deplasmanda Galip Gelmek Boyabatlı Ülkücüler Gençlik Şöleninde Co Partimize teveccüh her geçen gün artmakt Samsun'da Kamyonetin Çarptığı 3 Kişi Ölü Takla Atan Otomobilin içinden burnu bile Sinop'ta otomobil takla attı 1 yaralı Sinop'ta Korkutan Ev Yangını Son 10 yılın en kapsamlı operasyonu Sinope ve Karadeniz Arkeolojisi Sempozyu Sinop Saraydüzü Barajı Kapsamında 22 Bin Özhan; “Galibiyeti KoruyamadıkR T.C. Ziraat Bankası'nın Bahçecinde Çam A Sürücü Uyuyunca Otomobil Şarampole Girdi Av Tüfeği İle Vuruldu Otomobil bahçeye uçtu Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapat Yılda 100 Bin Kişi Kalbine Yenik Düşüyor Sınav Sistemi ile İlgili Basın Açıklamas Otomobil Takla Attı 5 Yaralı Belediye Başkanı Olarak Bu Sorulara Ceva Taşmanlı'da kaza 1 ölü, Vatandaş yolu ka Otomobilde Eroin Yakalandı Suçtan Korunma ve Kişisel Güvenlik Sinop'ta bir ev tamamen yandı Motorsiklet denetiminde rekor ceza Bu Sempozyum Sinop Tarihine Işık Tutacak Nail Pektaş Emekli Oldu Saraydüzünde Tarım Arazilerinde Toplulaş Nedim Ünlü vefat etti Faruk Türkoğlu vefat etti Sinop Boyabat Yolunda Trafik Kazası: 2 Ö Piyasaya sahte para sürerken yakalanan 2 'Bu yol benim' dedi, trafiğe kapattı Forum’a TBMM’den tam destek Bu Köpekler Neden Öldü? Tümü

Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Türkiye insan görünümlü robot milletvekili icat ederek tarihe geçti


Maskeli Fırıldaklar


Devl’et


Haykırış..!


Boyabat Dörtyol Sürücü Kursu Yeni Dönem Kayıtları Başlamıştır


Yanlış, herkes için yanlıştır!


Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Yaşayacak


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


“Selam” üzerine bir derleme


Sonbaharın Sesi…


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Öküze Gâh Dedim


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:553792
DtGaNi


* ANASAYFA *