E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…

CHP Grup Başkan Vekili Engin ALTAY ve CHP Sinop İl Başkanı…

Siyasi partiler tüzüğüne göre, il, ilçesindeki partili belediye başkanlarının amiri il başkanlığıdır. CHP’li Sinop Belediye Başkanı’na yönelik şikayetler, adaletsizlikler sürekli artarken CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, haktan, hukuktan bahsetmesi sizce çelişki değil mi?

Sayın Sinop il Başkanı, balık kokmasın diye tuzlanır, ya tuz kokarsa…

AKP’nin çifte standartı, yolsuzluğunu, usulsüzlüğünü eleştirdiğiniz AKP’den ne farkınız var?

Sinop Merkez Belediye Başkanı hakkında şikayetler var, sizin haberiniz yokmu?

Şikayette bulunan sıradan bir vatandaş değil.

Kanunları bilen, mesleki konularına hakim, Sinop’un yetiştirdiği hukukçu kızlarından birisi hakkını, Adalet arayan, Adalet Kurultayı düzenleyen CHP’li belediyede hakkını arayamıyorsa nerede kaldı sizin adalet, hak, hukuk anlayışınız?

Ey , CHP grup Başkan Vekili Engin Altay, İstanbul’dan vekil oldum diyerek, CHP’li Sinop Belediyelerinden sorumlu değilim demeye hakkınız var mı?

“CHP varsa herkes için vardır, “Herkes için hak, hukuk, adalet” sloganını söylemekle olmuyor?

İlk önce evinizin önündeki çöpleri temizleyin…

Avukat Zehra Harmantepe, “ CHP’li Sinop Merkez Belediyesi hakkında yapmadığım şikayet kalmadı. Bir hukukçu olarak İçişleri Bakanlığı’nı göreve çağırıyorum. Neden soruşturma açılmadı?”

Sayın CHP Grup Başkan vekili Engin ALTAY, hukukçu, kanunları bilen bir vatandaş CHP’li belediyede hakkını arayamıyorsa ya sıradan bir vatandaş hakkını nasıl arayacaktır?

Tarih:08 08 2017 23:33(611) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: sinop boyabat'lı 15 08 2017 21:01
sayın köşe yazarı bu konuda ne kadar bilginiz olduğunu anlayamadım.sanki ısmarlama yazı diyesim var.şikayete konu olan emlak ile ilgili duyumlara göre alan kişi imarı olmadığını bilerek almış olmalı ki tadilat ve kuvvetlendirmek ruhsatı ile onarım adı altında binanın üç duvarı kalınca kafar içini yıktırdıysa acaba neden demeli değil misiniz?lütfen konuyu birazcık araştırın.imar değişikliğinin baki ergül ile ilgisi var mı araştırıverin.tarafsızca kamuoyunu aydınlatmiş olursunuz.saygılar...

3. Yorum: sinoplu 10 08 2017 22:09
sinop belediyesinin yaptığı işlemler gerçekten adalet arayan bir partiye hiç yakışmıyor. özellikle belediyenin hazırladığı yeni imar planı büyük adaletsizlikler içermekte daha çok belli kişisel çıkarları gözetmektedir

2. Yorum: aslınaz 09 08 2017 18:55
malesef chp li belediyelerden herkes şikayetci. kendi adamına göre iş yapıyorlar. rant varsa iş var! hak ve hukuk herkese lazım!!

1. Yorum: zehra yılmaz harmantepe 09 08 2017 09:32
değerli gazeteci arkadaşım kalemine sağlık doğru ve tarafsız haberciliğini kutlamak isterim .sizler gibi dürüst ilkeli gazetecilere daima cok ihtiyac var .lütfen köşenizden mağdur vatandaşın dertlerini siyasi ayırım yapmadan dike getirin ki siyasi liderler teşkilatlarının ne olduğunu hukuksuz ve usulsüzlüklerin kimler tarafından ne şekilde gercekleştirildiğini bilsinler ülkemizin selameti bakımından bu cok gerekli ayrıca yıllardır sinop vekili olan engin altay ddn başka chp de vekil olacak adam olmadığına göre artık bu parti için ne diyeyim halen kırmızı plakaya doymamış sa ben ne yapayım
saygılar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Diplomalı Cahiller, Diplomasız Muktedirler


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Hurma ve Deve Sütü


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:591956
DtGaNi


* ANASAYFA *