E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat Belediyesi'nden Bir İlk

Boyabat Belediyesi bu yıl havaların aşırı sıcak geçmesi nedeniyle vatandaşların kullanması için yaptırdığı termometreleri dağıttı.

Dağıtılan termometrelerin bir çoğunun vatandaşlara elden teslim edilmesi yerine kapılara bırakılarak gidilmesi nedeniyle yerlere düşün termometrelerden bazıları kullanılmadan kırıldı.

Vatandaşlar belediyenin bu uygulamasının hoş olduğunu bu tip hizmetlerin devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:10 08 2017 00:27(617) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: halk tanesi 14 08 2017 07:36
bu termometreler evlerimize gelmeden önce hayat zordu. dışarıya ne zaman nasıl çıkacağımızı sıcaklığın ne olduğunu bilemiyorduk. geç kalınmış fakat çok yararlı bir uygulama. asıl sorun kaybolan yıllarımız ne olacak önceki belediyelerin suçu ne olacak kime nasıl hesap soracaz o konuda da destek bekliyoruz. bir elin verdiğini diğeri görmeyecek düsturu ile kapıya bırakılarak bizleri rencide etmedikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz. teşekkür etmek için alo 153 ü aradım fakat işleri yoğun galiba ulaşamadım. sağlık olsun buradan teşekkür etmek varmış nasipte. nacizane sonbahara doğru giderken mevsim geçişi malum akşamları serin oluyor bunun için de şal bırakırlarsa seviniriz. tabi imkanlar dahilinde.

3. Yorum: seee 11 08 2017 16:49
çöp kamyonları topladıkları çöpün suyunu yollara boşaltıyolar.bu millete revamı bu arkadaş.yokmu bunun çözümü millet marsa maymun gönderdi bee..öff

2. Yorum: amin 10 08 2017 12:12
maaşallah akıllarına da geliyo.

1. Yorum: evet 10 08 2017 10:42
ben belediyenin dağıttığı bu alete bakarak dışarı çıkıyorum. kışında kışlık olanını dağıtırlarsa daha iyi hizmet etmiş olurlar. allah bu aleti dağtanlardan razı olsun, aynı zamanda akıl fikir versin ve ufuklarını açsın. amin!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat Kıran Yaylasında Yangın Çıktı Kazım Burtgil vefat etti Balkan ve Rumeli Derneklerinden Sağlık B 8 Kilo Altın Çaldılar! Kirlenmeyi göze alın: Domates Festivali Boyabat Domates Tanıtım Etkinliği Yapıld 2 bin 300 yıllık tarih gün yüzüne çıkıyo İşitme Engellileri “Umre” İç Kaza ucuz atlatıldı Daylı Köyü Mevkinde 2 Araç Yoldan Çıktı: Ayağını ot biçme makinesine kaptırdı Topalçam’da Tesis Rezaleti Devam Edecek Kurban İbadeti ve Vekalet Yoluyla Kurban İnaltı Mağarası Sinop'un Gözdesi Spor Bilimleri Fakültesi Sportif Perform Ak Sevda 16 Yaşında Kredi kartı kullananlar için önemli duyu Süheyla Taş Toprağa Verildi Boyabat Domatesi Tanıtım Etkinliği Yapıl Tüp Yüklü Kamyonet ile Otomobil Çarpıştı 2017 Sonunda 1000 Haneye Doğalgaz Geliyo Türkeli'de bir günde iki kaza; 6 yaralı MÜSİAD Heyetinden Kudüs'e Anlamlı Ziyare İdari tatil nedir? İdari izin kimleri ka Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren k Süheyla Taş hanımefendi vefat etti Aysun Kandemir hanımefendi vefat etti Boyabat Şehir Mezarlığı'nda Yangın Çıktı Ramazan Özkaya vefat etti Yangın Binerli’yi Seferber Etti Sinop'un Çekirdekçi Teyzesi hayatını kay Ada başında yangın çıktı Sinop Üniversitesi'nde Kayıt Heyecanı Ba En İyi Yönetmen Ödülü Enes Cangül'ün Old Cengiz Tokmak'ın Ak Parti'nin 16. Kurulu Cansu ve Hüseyin Küçük'ün Nikah ile Düğü Susuyorlar, Söyleyemiyorlar CHP'li Karadeniz'den ÖSYM'ye Tepki J. Uzm. Çvş. Şahan Sezer’in Naaşı Sinop Şelale Yolu mu, Eziyet Yolu mu? Doğalgaz Hattı Döşeme Çalışmaları Başlad Seyyid Bilal Hazretleri anıldı ‘FETÖ’nün darbe yapacağını A Kontrolden Çıkan Otomobil Beton Aydınlat Tümü

Kılıçdaroğlu neyin peşinde?


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Sahibinden Satılık 3+1 Daire - Şükrü Akman


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


Egemenlik Duygusu Stratejik Aldatma ve Yanıltma


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:530512
DtGaNi


* ANASAYFA *