E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat Belediyesi'nden Bir İlk

Boyabat Belediyesi bu yıl havaların aşırı sıcak geçmesi nedeniyle vatandaşların kullanması için yaptırdığı termometreleri dağıttı.

Dağıtılan termometrelerin bir çoğunun vatandaşlara elden teslim edilmesi yerine kapılara bırakılarak gidilmesi nedeniyle yerlere düşün termometrelerden bazıları kullanılmadan kırıldı.

Vatandaşlar belediyenin bu uygulamasının hoş olduğunu bu tip hizmetlerin devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:10 08 2017 00:27(698) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: halk tanesi 14 08 2017 07:36
bu termometreler evlerimize gelmeden önce hayat zordu. dışarıya ne zaman nasıl çıkacağımızı sıcaklığın ne olduğunu bilemiyorduk. geç kalınmış fakat çok yararlı bir uygulama. asıl sorun kaybolan yıllarımız ne olacak önceki belediyelerin suçu ne olacak kime nasıl hesap soracaz o konuda da destek bekliyoruz. bir elin verdiğini diğeri görmeyecek düsturu ile kapıya bırakılarak bizleri rencide etmedikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz. teşekkür etmek için alo 153 ü aradım fakat işleri yoğun galiba ulaşamadım. sağlık olsun buradan teşekkür etmek varmış nasipte. nacizane sonbahara doğru giderken mevsim geçişi malum akşamları serin oluyor bunun için de şal bırakırlarsa seviniriz. tabi imkanlar dahilinde.

3. Yorum: seee 11 08 2017 16:49
çöp kamyonları topladıkları çöpün suyunu yollara boşaltıyolar.bu millete revamı bu arkadaş.yokmu bunun çözümü millet marsa maymun gönderdi bee..öff

2. Yorum: amin 10 08 2017 12:12
maaşallah akıllarına da geliyo.

1. Yorum: evet 10 08 2017 10:42
ben belediyenin dağıttığı bu alete bakarak dışarı çıkıyorum. kışında kışlık olanını dağıtırlarsa daha iyi hizmet etmiş olurlar. allah bu aleti dağtanlardan razı olsun, aynı zamanda akıl fikir versin ve ufuklarını açsın. amin!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Annesiz Kalan Yavru Köpeklere Vatandaş S Otomobil Alevler İçinde Kaldı Kadınlar Arasındaki Tartışma Kavgaya Dön YÖK'ün açıklamasından deneme kitabı çıka Sinop yolunda kaza; 1 ölü, 3 yaralı Küllüğü Boşaltırken Arabayı Devirdi STK’lardan Mübedele Derneğine Ziya Hasan Kara, yeni kurulacak partinin il b Sinop'ta Ölüm Yolu 1.5 Ayda 3 Can Aldı İl Jandarma Komutanı Albay Halil Altınta Seriye Başak hanımefendi vefat etti Annesiz Kalan 7 Yavru Köpek Ortada Kaldı Sinop Üniversitesi Öğrencilerinden Şehit Belediye Hamamı Halkımızın Hizmetinde Boyabat Emniyeti uyuşturucu yakaladı Rektör Nihat Dalgın İlahiyat Fakültesi Ö Hedef; Deplasmanda Galip Gelmek Boyabatlı Ülkücüler Gençlik Şöleninde Co Partimize teveccüh her geçen gün artmakt Samsun'da Kamyonetin Çarptığı 3 Kişi Ölü Takla Atan Otomobilin içinden burnu bile Sinop'ta otomobil takla attı 1 yaralı Sinop'ta Korkutan Ev Yangını Son 10 yılın en kapsamlı operasyonu Sinope ve Karadeniz Arkeolojisi Sempozyu Sinop Saraydüzü Barajı Kapsamında 22 Bin Özhan; “Galibiyeti KoruyamadıkR T.C. Ziraat Bankası'nın Bahçecinde Çam A Sürücü Uyuyunca Otomobil Şarampole Girdi Av Tüfeği İle Vuruldu Otomobil bahçeye uçtu Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapat Yılda 100 Bin Kişi Kalbine Yenik Düşüyor Sınav Sistemi ile İlgili Basın Açıklamas Otomobil Takla Attı 5 Yaralı Belediye Başkanı Olarak Bu Sorulara Ceva Taşmanlı'da kaza 1 ölü, Vatandaş yolu ka Otomobilde Eroin Yakalandı Suçtan Korunma ve Kişisel Güvenlik Sinop'ta bir ev tamamen yandı Motorsiklet denetiminde rekor ceza Bu Sempozyum Sinop Tarihine Işık Tutacak Nail Pektaş Emekli Oldu Saraydüzünde Tarım Arazilerinde Toplulaş Tümü

Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Türkiye insan görünümlü robot milletvekili icat ederek tarihe geçti


Maskeli Fırıldaklar


Devl’et


Haykırış..!


Boyabat Dörtyol Sürücü Kursu Yeni Dönem Kayıtları Başlamıştır


Yanlış, herkes için yanlıştır!


Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Yaşayacak


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


“Selam” üzerine bir derleme


Sonbaharın Sesi…


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Öküze Gâh Dedim


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:559427
DtGaNi


* ANASAYFA *