E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat MHP İlçe Başkanı M. Fevzi Erdoğan'dan Basın Açıklaması

48 yıllık kutlu bir davanın bayraktarlığını yapan milliyetçi ve ülkücü hareket ülkemizin sigortasıdır. Boyabat Milliyetçi Hareket Partisi olarak her kesimin oyuna talibiz. Çünkü biz hizmet için varız. Halka hizmet, Hakk'a hizmet mantığıyla çalışıyoruz. Bizim dedikodularla, iftiralarla şu şunu yapmış; ...miş ve ...mış'larla işimiz olmaz. Ülkücüler olarak bu davaya gönül vermiş neferleriz. Mücadelemize son nefesimize kadar devam edeceğiz.

Hiç kimsenin özel hayatına karışacak değiliz; haddimize değildir! İçki içmenin de bir edebi adabı vardır. İçki içtikten sonra nerelere girilir. Nerelerde bulunulur bunlara dikkat edilmesi gerekir. Benin demek istediğim bu'dur (Öküzün altında buzağı aranmaz).

Ülkücülük bir yaşam tarzıdır. Particilik siyasi bir tercihtir. Hayat tarzı farklı olan insanlar, aynı siyasi partiyi tercih edebilirler. Ancak dediğimiz gibi ülkücü olmak farklıdır (Oturmasıyla, kalkmasıyla, davranışlarıyla, toplum içinde saygınlığı ile).

Ülkücü toplumda örnek kişiliği olmasıdır.

Ülkücü hareketin kurucusu ve lideri olan merhum Alpaslan Türkeş ülkücülüğün ölçüsünü belirlemiştir.

Başbuğ diyor ki;

"Türklük gurur ve şuuruna İslam ahlak ve faziletine, yoksullukla savaşa adaletle yarışa birliğe kardeşliğe kısacası, Hak ve Hakikat yoluna çağırıyorum" demiştir.Ülkücüyüm diyen bunlardan ders çıkarması lazımdır.

Türk milleti ülkücüleri yakından takip ediyor. Devran dönmek üzere...

Saygılarımla.

MHP Boyabat İlçe Başkanı
Mehmet Fevzi Erdoğan

Kaynak: Boyabat Son Haber

Tarih:10 08 2017 01:05(257) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: o sen değilsin 14 08 2017 08:50
bak isteyince ülkücülüğün ne anlama geldiğini öğrenebilmişsin. ülkücülük hele ki ülkücülüğü temsil eden parti başkanı öyle kahve ağzıyla ülkücülüğün tarifini yapmaya kalkmaz ve gazel okumaz.
bakımları ne güzel okumuş öğrenmiş ve ülkücülüğe yaraşır bir şekilde basın açıklaması yapmışsın. ülkücü hareketin temsilcisinin yapması gereken budur ama gönüllerde ülkücü hareketin temsilcisi sen değilsin.
bir an önce başta bahçeli ve siz yandakçıları bu davayı esas savunucularına bırakıp gidin.

1. Yorum: halk tanesi 14 08 2017 07:46
teşkilatta herkes içiyor galiba sözde türk islam neferi başkanlar içkinin dinimizdeki yerinden bahsedecekken edebi adabı olacağından bahseder hale gelmiş. bir de oturmasıyla kalkmasıyla örnek olacakmış. inandığınız gibi yaşayın ya da yaşadığınıza inanın bari. aah ah abdestsiz gezmeyenlerden nerelere ... ilçe başkanının rahatsızlık duyduğu kişiyi kırmadan dökmeden alıp karşısına konuşabilecek naifliği ikna ediciliği sözü dinlenilesi cesareti saygınlığı tabir yerinde ise kapasitesi olacak. gazeteden laf söyleyeceksin de karşıya ulaşacak. söylenecek çok şey var da neyse şu yazıyı baştan sona kadar yanlış buluyorum.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat Kıran Yaylasında Yangın Çıktı Kazım Burtgil vefat etti Balkan ve Rumeli Derneklerinden Sağlık B 8 Kilo Altın Çaldılar! Kirlenmeyi göze alın: Domates Festivali Boyabat Domates Tanıtım Etkinliği Yapıld 2 bin 300 yıllık tarih gün yüzüne çıkıyo İşitme Engellileri “Umre” İç Kaza ucuz atlatıldı Daylı Köyü Mevkinde 2 Araç Yoldan Çıktı: Ayağını ot biçme makinesine kaptırdı Topalçam’da Tesis Rezaleti Devam Edecek Kurban İbadeti ve Vekalet Yoluyla Kurban İnaltı Mağarası Sinop'un Gözdesi Spor Bilimleri Fakültesi Sportif Perform Ak Sevda 16 Yaşında Kredi kartı kullananlar için önemli duyu Süheyla Taş Toprağa Verildi Boyabat Domatesi Tanıtım Etkinliği Yapıl Tüp Yüklü Kamyonet ile Otomobil Çarpıştı 2017 Sonunda 1000 Haneye Doğalgaz Geliyo Türkeli'de bir günde iki kaza; 6 yaralı MÜSİAD Heyetinden Kudüs'e Anlamlı Ziyare İdari tatil nedir? İdari izin kimleri ka Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren k Süheyla Taş hanımefendi vefat etti Aysun Kandemir hanımefendi vefat etti Boyabat Şehir Mezarlığı'nda Yangın Çıktı Ramazan Özkaya vefat etti Yangın Binerli’yi Seferber Etti Sinop'un Çekirdekçi Teyzesi hayatını kay Ada başında yangın çıktı Sinop Üniversitesi'nde Kayıt Heyecanı Ba En İyi Yönetmen Ödülü Enes Cangül'ün Old Cengiz Tokmak'ın Ak Parti'nin 16. Kurulu Cansu ve Hüseyin Küçük'ün Nikah ile Düğü Susuyorlar, Söyleyemiyorlar CHP'li Karadeniz'den ÖSYM'ye Tepki J. Uzm. Çvş. Şahan Sezer’in Naaşı Sinop Şelale Yolu mu, Eziyet Yolu mu? Doğalgaz Hattı Döşeme Çalışmaları Başlad Seyyid Bilal Hazretleri anıldı ‘FETÖ’nün darbe yapacağını A Kontrolden Çıkan Otomobil Beton Aydınlat Tümü

Kılıçdaroğlu neyin peşinde?


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Sahibinden Satılık 3+1 Daire - Şükrü Akman


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


Egemenlik Duygusu Stratejik Aldatma ve Yanıltma


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:530355
DtGaNi


* ANASAYFA *