E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat MHP İlçe Başkanı M. Fevzi Erdoğan'dan Basın Açıklaması

48 yıllık kutlu bir davanın bayraktarlığını yapan milliyetçi ve ülkücü hareket ülkemizin sigortasıdır. Boyabat Milliyetçi Hareket Partisi olarak her kesimin oyuna talibiz. Çünkü biz hizmet için varız. Halka hizmet, Hakk'a hizmet mantığıyla çalışıyoruz. Bizim dedikodularla, iftiralarla şu şunu yapmış; ...miş ve ...mış'larla işimiz olmaz. Ülkücüler olarak bu davaya gönül vermiş neferleriz. Mücadelemize son nefesimize kadar devam edeceğiz.

Hiç kimsenin özel hayatına karışacak değiliz; haddimize değildir! İçki içmenin de bir edebi adabı vardır. İçki içtikten sonra nerelere girilir. Nerelerde bulunulur bunlara dikkat edilmesi gerekir. Benin demek istediğim bu'dur (Öküzün altında buzağı aranmaz).

Ülkücülük bir yaşam tarzıdır. Particilik siyasi bir tercihtir. Hayat tarzı farklı olan insanlar, aynı siyasi partiyi tercih edebilirler. Ancak dediğimiz gibi ülkücü olmak farklıdır (Oturmasıyla, kalkmasıyla, davranışlarıyla, toplum içinde saygınlığı ile).

Ülkücü toplumda örnek kişiliği olmasıdır.

Ülkücü hareketin kurucusu ve lideri olan merhum Alpaslan Türkeş ülkücülüğün ölçüsünü belirlemiştir.

Başbuğ diyor ki;

"Türklük gurur ve şuuruna İslam ahlak ve faziletine, yoksullukla savaşa adaletle yarışa birliğe kardeşliğe kısacası, Hak ve Hakikat yoluna çağırıyorum" demiştir.Ülkücüyüm diyen bunlardan ders çıkarması lazımdır.

Türk milleti ülkücüleri yakından takip ediyor. Devran dönmek üzere...

Saygılarımla.

MHP Boyabat İlçe Başkanı
Mehmet Fevzi Erdoğan

Kaynak: Boyabat Son Haber

Tarih:10 08 2017 01:05(361) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: o sen değilsin 14 08 2017 08:50
bak isteyince ülkücülüğün ne anlama geldiğini öğrenebilmişsin. ülkücülük hele ki ülkücülüğü temsil eden parti başkanı öyle kahve ağzıyla ülkücülüğün tarifini yapmaya kalkmaz ve gazel okumaz.
bakımları ne güzel okumuş öğrenmiş ve ülkücülüğe yaraşır bir şekilde basın açıklaması yapmışsın. ülkücü hareketin temsilcisinin yapması gereken budur ama gönüllerde ülkücü hareketin temsilcisi sen değilsin.
bir an önce başta bahçeli ve siz yandakçıları bu davayı esas savunucularına bırakıp gidin.

1. Yorum: halk tanesi 14 08 2017 07:46
teşkilatta herkes içiyor galiba sözde türk islam neferi başkanlar içkinin dinimizdeki yerinden bahsedecekken edebi adabı olacağından bahseder hale gelmiş. bir de oturmasıyla kalkmasıyla örnek olacakmış. inandığınız gibi yaşayın ya da yaşadığınıza inanın bari. aah ah abdestsiz gezmeyenlerden nerelere ... ilçe başkanının rahatsızlık duyduğu kişiyi kırmadan dökmeden alıp karşısına konuşabilecek naifliği ikna ediciliği sözü dinlenilesi cesareti saygınlığı tabir yerinde ise kapasitesi olacak. gazeteden laf söyleyeceksin de karşıya ulaşacak. söylenecek çok şey var da neyse şu yazıyı baştan sona kadar yanlış buluyorum.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Annesiz Kalan Yavru Köpeklere Vatandaş S Otomobil Alevler İçinde Kaldı Kadınlar Arasındaki Tartışma Kavgaya Dön YÖK'ün açıklamasından deneme kitabı çıka Sinop yolunda kaza; 1 ölü, 3 yaralı Küllüğü Boşaltırken Arabayı Devirdi STK’lardan Mübedele Derneğine Ziya Hasan Kara, yeni kurulacak partinin il b Sinop'ta Ölüm Yolu 1.5 Ayda 3 Can Aldı İl Jandarma Komutanı Albay Halil Altınta Seriye Başak hanımefendi vefat etti Annesiz Kalan 7 Yavru Köpek Ortada Kaldı Sinop Üniversitesi Öğrencilerinden Şehit Belediye Hamamı Halkımızın Hizmetinde Boyabat Emniyeti uyuşturucu yakaladı Rektör Nihat Dalgın İlahiyat Fakültesi Ö Hedef; Deplasmanda Galip Gelmek Boyabatlı Ülkücüler Gençlik Şöleninde Co Partimize teveccüh her geçen gün artmakt Samsun'da Kamyonetin Çarptığı 3 Kişi Ölü Takla Atan Otomobilin içinden burnu bile Sinop'ta otomobil takla attı 1 yaralı Sinop'ta Korkutan Ev Yangını Son 10 yılın en kapsamlı operasyonu Sinope ve Karadeniz Arkeolojisi Sempozyu Sinop Saraydüzü Barajı Kapsamında 22 Bin Özhan; “Galibiyeti KoruyamadıkR T.C. Ziraat Bankası'nın Bahçecinde Çam A Sürücü Uyuyunca Otomobil Şarampole Girdi Av Tüfeği İle Vuruldu Otomobil bahçeye uçtu Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapat Yılda 100 Bin Kişi Kalbine Yenik Düşüyor Sınav Sistemi ile İlgili Basın Açıklamas Otomobil Takla Attı 5 Yaralı Belediye Başkanı Olarak Bu Sorulara Ceva Taşmanlı'da kaza 1 ölü, Vatandaş yolu ka Otomobilde Eroin Yakalandı Suçtan Korunma ve Kişisel Güvenlik Sinop'ta bir ev tamamen yandı Motorsiklet denetiminde rekor ceza Bu Sempozyum Sinop Tarihine Işık Tutacak Nail Pektaş Emekli Oldu Saraydüzünde Tarım Arazilerinde Toplulaş Tümü

Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Türkiye insan görünümlü robot milletvekili icat ederek tarihe geçti


Maskeli Fırıldaklar


Devl’et


Haykırış..!


Boyabat Dörtyol Sürücü Kursu Yeni Dönem Kayıtları Başlamıştır


Yanlış, herkes için yanlıştır!


Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Yaşayacak


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


“Selam” üzerine bir derleme


Sonbaharın Sesi…


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Öküze Gâh Dedim


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:559408
DtGaNi


* ANASAYFA *