E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Herkesin aradığı CHP'li Vekil açıktan geçmiş!

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Sinopspor-Amasyaspor maçında herkesin aradığı Cumhuriyet Halk Parti Sinop Milletvekili Barış Karadeniz açık tribünden çıktı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Sinopspor-Amasyaspor maçında herkesin aradığı Cumhuriyet Halk Parti Sinop Milletvekili Barış Karadeniz açık tribünden çıktı.

Sinopspor ile  Yeni Amasyaspor arasında  Sinop Dokuzoğlu Stadında oynanan Ziraat Türkiye Kupası 1. tur ön eleme müsabakasını Vali Hasan İpek’in yanı sıra Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, Sinopspor Kulübü Başkanı Ayhan Özhan izledi.

CHP'Lİ VEKİL AÇIK TRİBÜNDE!

Öte yandan şeref tribününde görülmeyen CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz maçı taraftarlarla birlikte açık tribünde izlemeyi tercih etti.

CHP İl Başkanı Barış Ayhan ile birlikte maça gelen Karadeniz, karşılaşmanın başından sonuna kadar açık tribünden ayrılmadı.

AK PARTİLİ VEKİL KUTLAMADI!

Ayrıca maça gelmeyen AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş sosyal paylaşım sitesinden her hangi bir kutlama mesajı dahi yayınlamaması dikkatlerden kaçmadı. Bu duruma tepki gösteren bazı vatandaşlar; İlçelerde katıldığı sünneti bile sosyal hesaplarında paylaşan Sayın Vekil, Sinop'ta yangın oluyor geçmiş olsun demiyor, Sinop'un sporu başarı sağlıyor tebrik etmiyor. Tamam yoğun olduğu için katılamamış olabilir, ancak Sinopspor ve taraftarları olarak düşünüldüğünde, insan bir hatırlanmak istiyor.' Diyerek AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş'e sitemde bulundu.

Kaynak: Ajans Sinop

Tarih:23 08 2017 23:49(612) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: taraftar 25 08 2017 10:38
açık tribünde oturmakla halktan atletli yemek masasında fotoğraf servis edilmekle de halkın içinden olduğun anlaşılmaz. algılarla oynamayın herkez kimin milli kimin gayri milli olduğunu artık gayet iyi görüyor. cumhuriyet halk partisindeki 'halk' kavramı, müjde ar'daki 'ar' kavramı kadar komik ve anlamsız duruyor. (a.a.)

3. Yorum: polat 24 08 2017 18:19
işiniz gücünüz fesatlık....

2. Yorum: halk 24 08 2017 13:56
halkın içinde, halk için, halkla beraber, c h p

1. Yorum: memati 24 08 2017 07:40
çok büyük iş yapmış oy


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Cemal Ekiz, Sağlıklı Yaşam İçin Alkol ve Yerel Basın Destek Bekliyor Boyabat Marangozlar küçük sanayi sitesin Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu YEDAŞ, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Panayırı Bir Senegalinin Vazgeçi Haber57 Gazetesine Anlamlı Ziyaret Zor Anlar Yaşattılar Kadın Kolları İmza Topladı Boyabat Panayırı Devam Ediyor Örnek vatandaş! Aynı yerde bir günde iki kaza Büyükkızık Köyü'ndeki Mezar Türk Tarihin Ayşe Şahin, MHP Kadın Kolları Başkanı Ol Suna Ekiz Boyabat Adliye Personeli ile Y Mutlu Şehrin Mutlu İneği! Boyabat Haber Gazetesi Okuyucu Rekoruna Açık Öğretim Lisesi 2017/1 Ders Seçme İş Fair Play Kervanı Sinop’tan Geçti Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerin Aşkın Ayrancıoğlu'nun Eserleri Her Yerde Sokak Hayvanlarına Duyarlı Davranış Vandallar İşbaşında CHP’li Barış Karadeniz: Atık Ekono Utandıran Manzara Hasan Akbey vefat etti CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz M Boyabat’ta Kaçak Tütün ve Sigara E Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri ipt Erdoğan'ın Türkçülük sözlerine Özdağ ve Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkçülük yapmak Okul müdürü kütüphaneyi mescide çevirdi Remzi Kargın vefat etti Sinop İŞKUR İşverenlerin İhtiyaçlarını T Kentin Kurumları Tek Tek Alarm Veriyor! Boyabat Aydınlanıyor Saime Bozkurt hanımefendi vefat etti Yaz saati uygulamasının yıllık bilançosu Can’dan Sinopspor’a Annesiz Kalan Yavru Köpeklere Vatandaş S Otomobil Alevler İçinde Kaldı Kadınlar Arasındaki Tartışma Kavgaya Dön YÖK'ün açıklamasından deneme kitabı çıka Sinop yolunda kaza; 1 ölü, 3 yaralı Tümü

Türk, Türkler ve Türklük Üzerine


21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!


Kiralık Daire


“Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri suç sende değil


Panayıra Götürmedi


Ne mutlu Türküm diyene...


Hüseyin Cömert Farkı


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Sinopta Kilise-Haç Sembolü-Diyojen Sevicileri..!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Maskeli Fırıldaklar


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Sonbaharın Sesi…


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:714747
DtGaNi


* ANASAYFA *