E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop MHP'den kahvaltı programı

MHP Sinop Merkez İlçe Başkanlığı organizesinde düzenlenen kahvaltı programında konuşan İl Başkanı Ali Çakır; "Irak Türkmenleri yok sayılamayacaktır. Türkiye, bedel ödemekten bahseden Barzani’ye bedeli ödettirecek güçtedir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop Merkez İlçe Başkanlığı organizesinde kahvaltı programı düzenlendi.

Arma Kafe'de gerçekleştirilen programa MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır, Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir, Kadın Kolları Başkanı Cemile Tekin, Erfelek İlçe Başkanı Nahit Koca, Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Emre Karagülle, bazı kurum amirleri ile eşleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir yaptığı konuşmada davete icabet eden herkese teşekkür etti. Demir, "İl başkanımızın öncülüğünde, il yönetimimiz ve ocak başkanımız ve bazı kurumlardaki arkadaşlarımızla birlikte olmaktan onur duyuyoruz. Program ve etkinliklerimiz sürecek ve birlikte olmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERE HAZIRLANIYORUZ

MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır'da konuşmasında, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Sinop'ta şimdiden önümüzdeki seçimler için hazırlıklara başladıklarını dile getiren Ali Çakır, "Sizleri aramızda görmekten çok mutlu olduk. Biz bir aileyiz. Hep birlikte bu davayı büyütmek ve yüceltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Sayın Genel Başkanımız başta olmak üzere teşkilat başkanımızın, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımızın sizlere selamlarını getirdim. Biz yönetim kararı almıştık. Önümüzdeki hafta bütün ilçelerimizi Durağan ilçemizde toplayarak, il toplantılarımızı Durağan ilçemizden başlatmayı planlıyoruz. Daha sonra da bu toplantılarımızı diğer ilçelerimizde yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimlere hep birlikte çalışacağız. İlk önce bütün esnafımızı ve halkımızı ziyaret ederek MHP'yi anlatacağız. Sinop'ta 9 ilçemiz var. Bunların en az 6'sın da belediyelerimizi almak hedefimiz. Genel merkezimiz bu konuda sonuna kadar yanımızda" dedi.

KERKÜK TÜRK'TÜR TÜRK KALACAK!

Konuşmasının devamında "Kerkük Türk’tür Türk kalacak" diyen Ali Çakır, Kuzey Irak'ta yapılması planlanan 'sözde referandum' ile ilgili konuştu. Çakır sözlerini şöyle sürdürdü; "ABD ve İsrail’in bölgedeki maşası olan şarlatanların oyunları bozulmalıdır. Milliyetçi, ülkücü camia olarak bizler bu oyunları bozmak için Türk milletinin lideri Sayın Devlet Bahçeli ile birlikteyiz. Türk devletinin kırmızı çizgileri örtbas edilemeyecektir. Irak Türkmenleri yok sayılamayacaktır. Türkiye, bedel ödemekten bahseden Barzani’ye bedeli ödettirecek güçtedir"

Kaynak: Vitrinhaber

Tarih:24 09 2017 23:24(564) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Başsavcı İsmail Mermerci Emniyet Müdürü Kredi Kartı Borcunu Ödeyemiyoruz 17 Yıllık Hasret Sona Eriyor Bu kaçıncı kaza? Sinop Üniversitesi Büyümeye Devam Ediyor Barış Karadeniz: “Sinop, Kimsenin Karaca Milli parklara teslim edildi AK Parti Türkeli 6. Olağan Kongresi yapı El freni çekilmeyen otomobil denize düşt Büyükler Develere, Küçükler Midilli Atla Başkan Özhan, TASKK Yönetim Kurulu üyeli Boyabat Yağlı Güreşleri Birincisi Başpeh Rasim Aslan vefat etti Hemşehrimiz Elçin Muslu, Ümmü Sibyan-Zif Halk Güreşlere Yoğun İlgi Gösterdi Boyabatlı Hemşehrimiz Ela Yörüklü, Best Turhalspor, Sinopspor'a Fark Attı: 3-1 Sinop Ülkü Ocaklarından Vitrin Haber gaz Sinop dağlarında görülen canlının ismi o Cumartesi Panayır İzlenimleri-2 Cumartesi Panayır İzlenimleri-1 Cemal Ekiz, Sağlıklı Yaşam İçin Alkol ve Yerel Basın Destek Bekliyor Boyabat Marangozlar küçük sanayi sitesin Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu YEDAŞ, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Panayırı Bir Senegalinin Vazgeçi Haber57 Gazetesine Anlamlı Ziyaret Zor Anlar Yaşattılar Kadın Kolları İmza Topladı Boyabat Panayırı Devam Ediyor Örnek vatandaş! Aynı yerde bir günde iki kaza Büyükkızık Köyü'ndeki Mezar Türk Tarihin Ayşe Şahin, MHP Kadın Kolları Başkanı Ol Suna Ekiz Boyabat Adliye Personeli ile Y Mutlu Şehrin Mutlu İneği! Boyabat Haber Gazetesi Okuyucu Rekoruna Açık Öğretim Lisesi 2017/1 Ders Seçme İş Fair Play Kervanı Sinop’tan Geçti Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerin Aşkın Ayrancıoğlu'nun Eserleri Her Yerde Sokak Hayvanlarına Duyarlı Davranış Vandallar İşbaşında Tümü

Kiralık Daire


Oligarşi, Demokrasi, Hukuk Devleti


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Dün-Bugün-Yarın..!


Türk, Türkler ve Türklük Üzerine


21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!


“Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri suç sende değil


Panayıra Götürmedi


Ne mutlu Türküm diyene...


Hüseyin Cömert Farkı


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:778194
DtGaNi


* ANASAYFA *