E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop MHP'den kahvaltı programı

MHP Sinop Merkez İlçe Başkanlığı organizesinde düzenlenen kahvaltı programında konuşan İl Başkanı Ali Çakır; "Irak Türkmenleri yok sayılamayacaktır. Türkiye, bedel ödemekten bahseden Barzani’ye bedeli ödettirecek güçtedir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop Merkez İlçe Başkanlığı organizesinde kahvaltı programı düzenlendi.

Arma Kafe'de gerçekleştirilen programa MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır, Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir, Kadın Kolları Başkanı Cemile Tekin, Erfelek İlçe Başkanı Nahit Koca, Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Emre Karagülle, bazı kurum amirleri ile eşleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir yaptığı konuşmada davete icabet eden herkese teşekkür etti. Demir, "İl başkanımızın öncülüğünde, il yönetimimiz ve ocak başkanımız ve bazı kurumlardaki arkadaşlarımızla birlikte olmaktan onur duyuyoruz. Program ve etkinliklerimiz sürecek ve birlikte olmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERE HAZIRLANIYORUZ

MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır'da konuşmasında, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Sinop'ta şimdiden önümüzdeki seçimler için hazırlıklara başladıklarını dile getiren Ali Çakır, "Sizleri aramızda görmekten çok mutlu olduk. Biz bir aileyiz. Hep birlikte bu davayı büyütmek ve yüceltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Sayın Genel Başkanımız başta olmak üzere teşkilat başkanımızın, yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcımızın sizlere selamlarını getirdim. Biz yönetim kararı almıştık. Önümüzdeki hafta bütün ilçelerimizi Durağan ilçemizde toplayarak, il toplantılarımızı Durağan ilçemizden başlatmayı planlıyoruz. Daha sonra da bu toplantılarımızı diğer ilçelerimizde yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimlere hep birlikte çalışacağız. İlk önce bütün esnafımızı ve halkımızı ziyaret ederek MHP'yi anlatacağız. Sinop'ta 9 ilçemiz var. Bunların en az 6'sın da belediyelerimizi almak hedefimiz. Genel merkezimiz bu konuda sonuna kadar yanımızda" dedi.

KERKÜK TÜRK'TÜR TÜRK KALACAK!

Konuşmasının devamında "Kerkük Türk’tür Türk kalacak" diyen Ali Çakır, Kuzey Irak'ta yapılması planlanan 'sözde referandum' ile ilgili konuştu. Çakır sözlerini şöyle sürdürdü; "ABD ve İsrail’in bölgedeki maşası olan şarlatanların oyunları bozulmalıdır. Milliyetçi, ülkücü camia olarak bizler bu oyunları bozmak için Türk milletinin lideri Sayın Devlet Bahçeli ile birlikteyiz. Türk devletinin kırmızı çizgileri örtbas edilemeyecektir. Irak Türkmenleri yok sayılamayacaktır. Türkiye, bedel ödemekten bahseden Barzani’ye bedeli ödettirecek güçtedir"

Kaynak: Vitrinhaber

Tarih:24 09 2017 23:24(886) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Avrupa’nın kalorifer bacası olmaya Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu! Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Ki Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesaj Feyzullah Öztürk 10 Ocak Gazeteciler Gün Ülkü Ocak Başkanı Olcay Kılavuz 11 Ocak AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'ndan MHP Verem Sağlığımızı Tehdit Ediyor İYİ Parti İlçe Başkanlığına Teşekkür Edi Sinop basını kahvaltıda bir araya geldi Okul Sporları Voleybol Genç A/B (Kız/Erk Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi K Okul Servis Araçları Sürücü Eğitimi Kurs Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Orta Tümü

Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Devlet-Toplum-İnsan ve Hukuk


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:756597 DtGaNi

* ANASAYFA *