E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat Panayırı 18 Ekimde Başlıyor

Asırlık Boyabat Panayırı 18 Ekim 2017 tarihinde başlıyor. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği ve ağırlıklı olarak alışverişlerin gerçekleştiği Boyabat panayırı 18 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayacak.

18 – 25 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan panayırda yağlı Güreşlerin 22 Ekim 2017 Pazar günü Boyabat Şehir Mezarlığı yanında bulunan Boyabat Şehir Stadyumunda yapılacağı bildirildi.

Haber: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:24 09 2017 23:32(2805) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: muhammet 28 09 2017 08:43
haklısın şimdi dediğimiz gibi herkes ihtiyaçlarını avmlerden, mağaazalardan karşılıyor, o yüzden eski tadı bulamıyoruz malesef, ekrar aşılanır mı bilmem ama birlik ve beraberliği simgeleyen böylesi güzel şeylerin daha fazla reklamı yapılarak gözönünde tutulması lazım diye düşünüyorum

6. Yorum: yavuz selim 27 09 2017 08:52
çok doğru konuşuyorsun muhammet kardeş. bende bu panayırlarda az karpuz, çamaşır, sebze satmadım. esnaftık ama o ruhu yaşardık. şimdiki nesile bunları anlatamazsın. gençlerimizi gördükçe üzülüyorum. bu panayır ruhunu tekrardan aşılamalıyız diye düşünüyorum.

5. Yorum: muhammet 26 09 2017 13:35
aynen öyle gelenkelerimizi, göreneklerimizi unutmuşuz, gençler mutluluğu farklı yerlerde farklı hayatlarda arar olmuş, ama ben küçükken biriktirdiğim paralarla panayırda bir şeyler alırken ki mutluluğu bulamazlar, kuklaların oynadığı oyunlarda ki havayı bulamayacak bizim çocuklarımız, ki insalar uzak köylerden gelir akrabalarında kalırlardı, şimdi herkes aman kimse gelmesin der olmuş, o kalabalık o samimiyet çoktan yok olmuş, üzülürüm üzülürüm, çocuklarımız bunları yaşayamayacak ona üzülürüm,,,

4. Yorum: yavuz selim fedakar 26 09 2017 11:59
insan geçmişe özlem duyuyor muhammet kardeş. bu panayırlar sayesinde insanların arasındaki bağlar güçlenirdi. panayır olduğu zaman ne gerek var facebook'a twitter'a instagram'a. panayır sayesinde zaten sosyalleşiyorduk. sanal alemde arar olduk mutluluğu elimizin altındaki eğlencelere yüz çevirir olduk ve sonuç olarak insanlar mutsuzlaşır oldular.

3. Yorum: muhammet 26 09 2017 08:05
haklısın yavuz selim kardeş ahh eski panayırlar şimdi, çıktı alış veriş merkezleri, akıllı telefonlar, millet panayırı çağ dışı buluyor artık, eskiden panayıra inerdik ayaklarımız çamur çıkardık panayır gaşına bide kebapla üzüm ahhh aahhh, eski etkinlikler yok artık özledik o günleri

2. Yorum: yavuz selim fedakar 25 09 2017 13:38
ama yinede eski panayırın tadı yok. eskiden kuklalar,tiyatrolar,sopa üstünde yürüyen adamlar şimdi yok onlar..

1. Yorum: yavuz selim fedakar 25 09 2017 13:26
boyabatı boyabat yapan şeylerden biride bu panayırdır. bir kaç sene önce boyabata geldiğimde denk gelmiştim. gerçekten güzel bir etkinlik yapanların ellerine sağlık.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Başsavcı İsmail Mermerci Emniyet Müdürü Kredi Kartı Borcunu Ödeyemiyoruz 17 Yıllık Hasret Sona Eriyor Bu kaçıncı kaza? Sinop Üniversitesi Büyümeye Devam Ediyor Barış Karadeniz: “Sinop, Kimsenin Karaca Milli parklara teslim edildi AK Parti Türkeli 6. Olağan Kongresi yapı El freni çekilmeyen otomobil denize düşt Büyükler Develere, Küçükler Midilli Atla Başkan Özhan, TASKK Yönetim Kurulu üyeli Boyabat Yağlı Güreşleri Birincisi Başpeh Rasim Aslan vefat etti Hemşehrimiz Elçin Muslu, Ümmü Sibyan-Zif Halk Güreşlere Yoğun İlgi Gösterdi Boyabatlı Hemşehrimiz Ela Yörüklü, Best Turhalspor, Sinopspor'a Fark Attı: 3-1 Sinop Ülkü Ocaklarından Vitrin Haber gaz Sinop dağlarında görülen canlının ismi o Cumartesi Panayır İzlenimleri-2 Cumartesi Panayır İzlenimleri-1 Cemal Ekiz, Sağlıklı Yaşam İçin Alkol ve Yerel Basın Destek Bekliyor Boyabat Marangozlar küçük sanayi sitesin Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu YEDAŞ, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Panayırı Bir Senegalinin Vazgeçi Haber57 Gazetesine Anlamlı Ziyaret Zor Anlar Yaşattılar Kadın Kolları İmza Topladı Boyabat Panayırı Devam Ediyor Örnek vatandaş! Aynı yerde bir günde iki kaza Büyükkızık Köyü'ndeki Mezar Türk Tarihin Ayşe Şahin, MHP Kadın Kolları Başkanı Ol Suna Ekiz Boyabat Adliye Personeli ile Y Mutlu Şehrin Mutlu İneği! Boyabat Haber Gazetesi Okuyucu Rekoruna Açık Öğretim Lisesi 2017/1 Ders Seçme İş Fair Play Kervanı Sinop’tan Geçti Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerin Aşkın Ayrancıoğlu'nun Eserleri Her Yerde Sokak Hayvanlarına Duyarlı Davranış Vandallar İşbaşında Tümü

Kiralık Daire


Oligarşi, Demokrasi, Hukuk Devleti


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Dün-Bugün-Yarın..!


Türk, Türkler ve Türklük Üzerine


21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!


“Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri suç sende değil


Panayıra Götürmedi


Ne mutlu Türküm diyene...


Hüseyin Cömert Farkı


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:775564
DtGaNi


* ANASAYFA *