E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat Panayırı 18 Ekimde Başlıyor

Asırlık Boyabat Panayırı 18 Ekim 2017 tarihinde başlıyor. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği ve ağırlıklı olarak alışverişlerin gerçekleştiği Boyabat panayırı 18 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayacak.

18 – 25 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan panayırda yağlı Güreşlerin 22 Ekim 2017 Pazar günü Boyabat Şehir Mezarlığı yanında bulunan Boyabat Şehir Stadyumunda yapılacağı bildirildi.

Haber: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:24 09 2017 23:32(3593) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: muhammet 28 09 2017 08:43
haklısın şimdi dediğimiz gibi herkes ihtiyaçlarını avmlerden, mağaazalardan karşılıyor, o yüzden eski tadı bulamıyoruz malesef, ekrar aşılanır mı bilmem ama birlik ve beraberliği simgeleyen böylesi güzel şeylerin daha fazla reklamı yapılarak gözönünde tutulması lazım diye düşünüyorum

6. Yorum: yavuz selim 27 09 2017 08:52
çok doğru konuşuyorsun muhammet kardeş. bende bu panayırlarda az karpuz, çamaşır, sebze satmadım. esnaftık ama o ruhu yaşardık. şimdiki nesile bunları anlatamazsın. gençlerimizi gördükçe üzülüyorum. bu panayır ruhunu tekrardan aşılamalıyız diye düşünüyorum.

5. Yorum: muhammet 26 09 2017 13:35
aynen öyle gelenkelerimizi, göreneklerimizi unutmuşuz, gençler mutluluğu farklı yerlerde farklı hayatlarda arar olmuş, ama ben küçükken biriktirdiğim paralarla panayırda bir şeyler alırken ki mutluluğu bulamazlar, kuklaların oynadığı oyunlarda ki havayı bulamayacak bizim çocuklarımız, ki insalar uzak köylerden gelir akrabalarında kalırlardı, şimdi herkes aman kimse gelmesin der olmuş, o kalabalık o samimiyet çoktan yok olmuş, üzülürüm üzülürüm, çocuklarımız bunları yaşayamayacak ona üzülürüm,,,

4. Yorum: yavuz selim fedakar 26 09 2017 11:59
insan geçmişe özlem duyuyor muhammet kardeş. bu panayırlar sayesinde insanların arasındaki bağlar güçlenirdi. panayır olduğu zaman ne gerek var facebook'a twitter'a instagram'a. panayır sayesinde zaten sosyalleşiyorduk. sanal alemde arar olduk mutluluğu elimizin altındaki eğlencelere yüz çevirir olduk ve sonuç olarak insanlar mutsuzlaşır oldular.

3. Yorum: muhammet 26 09 2017 08:05
haklısın yavuz selim kardeş ahh eski panayırlar şimdi, çıktı alış veriş merkezleri, akıllı telefonlar, millet panayırı çağ dışı buluyor artık, eskiden panayıra inerdik ayaklarımız çamur çıkardık panayır gaşına bide kebapla üzüm ahhh aahhh, eski etkinlikler yok artık özledik o günleri

2. Yorum: yavuz selim fedakar 25 09 2017 13:38
ama yinede eski panayırın tadı yok. eskiden kuklalar,tiyatrolar,sopa üstünde yürüyen adamlar şimdi yok onlar..

1. Yorum: yavuz selim fedakar 25 09 2017 13:26
boyabatı boyabat yapan şeylerden biride bu panayırdır. bir kaç sene önce boyabata geldiğimde denk gelmiştim. gerçekten güzel bir etkinlik yapanların ellerine sağlık.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Avrupa’nın kalorifer bacası olmaya Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu! Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Ki Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesaj Feyzullah Öztürk 10 Ocak Gazeteciler Gün Ülkü Ocak Başkanı Olcay Kılavuz 11 Ocak AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'ndan MHP Verem Sağlığımızı Tehdit Ediyor İYİ Parti İlçe Başkanlığına Teşekkür Edi Sinop basını kahvaltıda bir araya geldi Okul Sporları Voleybol Genç A/B (Kız/Erk Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi K Okul Servis Araçları Sürücü Eğitimi Kurs Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Orta Tümü

Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Devlet-Toplum-İnsan ve Hukuk


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:756529 DtGaNi

* ANASAYFA *