E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getiren lider olarak tarihe geçecek

AKP Genel Başkanı ve ona oy verenler, Türkiye’yi 100 yıl geriye getirdikleri halde birilerine göre dünya lideri Erzurum’da AKP batarsa Türkiye batar diye milleti tehdit ediyor. Erzurumlular Ülkeyi zaten batırmışsın, ekonomisi can çekişiyor diyeceklerine elleri kızarıncaya kadar alkışlıyorlar.

Bir çok köşe yazımda yazdım. AKParti ABD, İsrail Fetö projesidir. Türkiye’nin federasyonlara ayırma projesi 1980 ihtilalinden bu tarafa vardır.

Yahudi olmayan hiçbir kişiye verilmeyen Yahudi özel nişanı Erdoğan’a verildi. FETÖ AKP’nin kuruluş kampanyasına 300 milyon dolar bağışta bulunması tesadüf değildir her halde.

AKP 15 yılda ülkeyi 100 yıl nasıl mı geriye getirdi.

Fabrikalarımız kapandı ..

Topraklarımız satıldı ..

Ormanlarımız yakıldı ..

Tarımımız çöktü ..

Çiftçilik bitirildi ...

Özelleştirmelerle devletin elinde ne varsa, yabancılara satıldı ..

Halk borçlanmadan yaşayamaz oldu ..

Süleyman Şah Türbesi, Suriye'den Taşındı - Vatan toprağı terkedildi ..

Ege Denizinde 19 Türk Adasının Yunanistan'ın işgal etmesine göz yumuldu.

2002 yılının başında, sıfır terörle ülkeyi teslim aldılar, Türkiye terörle yaşatılan bir ülke haline getirildi .. Dış borç ödeyemeyecek duruma getirildi ..

Hergün zam .. zam .. zam ..

Peki, ülkenin bu duruma gelmesinde AKP iktidarının vebali kadar oy verenlerin yok mu?

Millet oy vererek, benim haklarımı koru, beni temsil et diye vekillere oy vermiş. AKP iktidarındaki vekiller ise meclise gelen yasaların içeriğini bilmeden, okumadan el kaldırması dini ve insani olarak değerlendirmesini siz saygıdeğer okuyucularıma bırakıyorum.

Tarih:01 10 2017 22:49(683) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: yurtsever 03 10 2017 18:48
yazdığınız yazıya tamamıyla katılıyorum sayın yazar.ülkede üretim bitmiş, satılacak kamu kurumu kalmamış ..... eskisinden iyi ise boyabat yeni bir işletmemi açmışlar da bizmi bilmiyoruz.bu memleket bizim iyi yöneteni alkışlarız,kötü yöneteni eleştirmekte basının görevidir.basının özgürce yazması toplumun bilgilenmesi in şarttır. ayrıca bizi yöneten herkes halkın vergilerinden maaşlarını almaktadırlar. yönetenlerin görevi seçildikleri dönemde ülkeyi en tasarruflu ve hesap verebilir şekilde yönetilirse ülkemiz gelişir...

5. Yorum: datça'li 03 10 2017 15:17
100 yıl olsa iyidir,akepe ülkeyi bin yıl geriye götürmüştür!!!

4. Yorum: 11. köy 03 10 2017 12:31
ege denizin deki adalar konusunu tam bilmiyorum diğerleri aynen doğru başkanlık gelince şehitler olmayacaktı gelmediği gün yok nerdeyse kendi insanımızın sorunu çözmüşüz gibi dört milyon işsiz güçsüz göçmen geldi otuz milyar dolar harcandı dediler bizim fakir halka sahip çıkan yok alttlarında alman mercedesi sonrada eyyy almanya. hakkaten milattan öncede bile bunlar olmamıştır.millat her zamanki gibi savunmaya geçmiş acaba kafanın içinde nasıl bir beyin var merak ediyorum.

3. Yorum: polat 03 10 2017 06:15
boyabat gazetesi her zamanki gibi ak parti karşıtı haberleriyle gene bir numara....

2. Yorum: evetn 02 10 2017 22:29
zam nedir satılan vatan toprağı o toprak uğruna ölen canların yanında her şeye katlanırız biz ayakkabısız savaşan şanlı insanların torunlarıyız sizinde yazdığınız gibi eskiden sömürge gibiydik şimdi tam sömürgeyiz azıcık gözünüzü açın ve etrafa bakın ha derseniz ben böyle mutluyum ingiliz amerikan askeri kapınıza gelince elinizde işe yarar herşeyi veririsiniz bunun mutluluğuyla yaşamakta size yeter nede olsa milatsınız..

1. Yorum: milat 02 10 2017 16:04
sayın yazar demiyorum çünki yalan yazıyorsunuz. her gün zammış sen ecevit demirel,mesut,çiller,inön
önü dönemlerini hatırlıyon galiba ekmeğe yüzde ikiyüz,gaza yüzde beşşüz,tüpe yüzde üç yüz olduğu enflasyon için iki hanelere indirirz diye vaatde bulunan siyasetcileri biliyorz,imf nin kucağında kapısıda 500 milyon dolar için kmal devrişi getirdikleri sömürge valisi gibi imf nin emirler yağdırdığı,hastahanelerde
ilaç yok ,pislik rezillik ,sabahın köründe kuyruklar,yol yok ,hergün günlük mazota benzine zam.o dediğin günler ak partiden önceydi sayın yalan yazan yazar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Tümü

Anadolu efsaneleri (Kırkkızlar Kayası)


AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli millilik?


Zıt Kardeşler


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:966150 DtGaNi

* ANASAYFA *