E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

15 yılda AKP’nin unutturmak istedikleri

Deniz Feneri, Gemicikler, gizli tanıklar, Ayakkabı kutuları, para sayma makinaları, havuz paraları, MİT TIR’ları, IŞID, El Nusra, El Kaide, Yasin Elkadı, Libya’ya taşınan 100 milyon dolar, Ergenekon, Balyoz kumpası, sahte CD ler, 700 bin liralık kol saati, çikolata kutularındaki dolarlar…

Bilal’lin vakıfı, Reza Zarrab, TMSF’nin el koyduğu yandaşa peşkeş çektiği şirketler, çiğnen yargı kararları, bir gecede sıfırlanan milyarlar, açılım süreci, PKK terör Örgütü ile Dolmabahçe’de, Oslo’da masaya oturması, Habur’da terör örgütlerini davul zurna ile karşılanması, Alo Fatihler, Sabah Gazetesi’nin satın alınması…

Ege’de Yunanistan’ın işgal ettiği adalar

2004 yılında Adaların Yunanistan’a verildiği ana muhalefet partisi CHP’nin TBMM gündemine taşıdığı araştırılması için 20 soru önergesi verilmesine rağmen AKP siyasi iktidarından ses yok ! AKP’liler, kamuoyuna adaların Lozan anlaşmasında verildiği yalanları ile savunmaya çalışıyorlar. Yunan’ın işgal ettiği adalar halen daha Aydın ve İzmir’e bağlı olduğu unutuluyor.

Başbakan Binali Yıldırım Yunan’ın işgal ettiği Türk adalarına pasaportla gitmesi ise ayrı bir trajedi.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, BOP (Büyük Ortadoğu Projesi) eş başkanı

Çeşitli tv kanallarında BOP eş başkanı olduğunu söyleyen Erdoğan daha sonra inkar etti.

Erdoğan’a Yahudi Cesaret Nişanı

Yahudi olmayan birisine verilmeyen Yahudi Cesaret Nişanı dönemin Başbakanı Erdoğan’a verildi.

AKP iktidarınad özelleştirme

Günümüzde 600 milyar dolara kurulması mümkün olmayan Cumhuriyet tarihinin ekonomik kazanımları olan 145 kamu kuruluşu 60 milyar liraya satıldı.

Ülkelerin yatak odası niteliğindeki KOZMİK Oda’ya izin verdi. Türkiye’nin stratejik sırları işpotaya düştü.

Dünya ülkeleri arasında tarım ve gıda da kendi kendisine yetecek 8 ülkeden biriydik, 110 bin kilometre karelik Bulgaristan’dan saman, tarım ve gıda da yüzde 85 dışa bağımlı hale getirildik.

Sözde Kürdistan Bayrağı, havaalanlarında göndere çekildi, Barzani Beştepe Külliyesi’nde AKP Genel Başkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından kırmızı halılarla karşılandı.

Askerlerimizin başına çuval geçiren ABD askerlerine dua eden Erdoğan’a gazeteciler ABD’ye nota verecekmisiniz sorusuna müzik notası mı diye dalga geçti.

Yargıyı, emniyeti, ekonomiyi FETÖ’ye teslim eden, 13 yıl beraber yürüdükleri FETÖ’nün hain 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Erdoğan FETÖ’ye ne” istediyseniz verdik” diye tepkisini gösterdi.

AKParti 2002 yılında iktidar olduğunda Türkiye’nin iç ve dış borcunu 200 milyar dolardan 800 milyar dolara çıkardı.

SAYIŞTAY raporlarına göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin yıllık temizlik gideri 2 milyon, temsil masrafları 34 milyon !

Tarih:09 10 2017 20:52(611) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: tarafsız 14 10 2017 09:22
misafir 57 yorumcu, benim yorumumdan ne anladınız? sapla samanı karıştıran benmiyim siz misiniz? iki yıl pkk'ya göz yuman kim? oslo'da dolmabahçe'de terör örgütü pkk ile masaya oturan kim? kılıçdaroğlu, erdoğan için teröre yardım ve yataklık yaptı iddiasında bulunuyor, hakkında söylenen herkesi mahkeyeveren sizin sözde dünya lideriniz neden kılıçdaroğlu'nu mahkemeye vermiyor? benim türklüğüm, vatanseverliğim 19 türk adasını yunanistan'a işgal ettiren akp ve erdoğan'a sizin gibi oy vermedim. hiç bir zaman oy vererek ülkeme milletime ihanet etmedim. hain fetö'nün bir hain olduğunu söylediğim zaman sizin gibi okuduklarını anlamayanlar tarafından vatan haini ilan edildim. yorumumu ve yazarın köşe yazısını siz okuduğunuzdan anlamıyorsanız birilerine okut belki o zaman anlarsın. senin liderin türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldım demesine rağmen ahkam kesiyorsun.

5. Yorum: misafir57 13 10 2017 16:47
tarafsız yorumcu efendi... sapla samanı karıştırma bir işi çözmek var birde o işi yapanın yanında yer almak var evet kılıçtaroğluydu pkklıların yanında yer alan o kadar yazı yazmışsın hala teröriste yataklık yapan diyorsun sen türk vatandaşımısın bana cevap vereceğine delikanlı gibi çık deki kahrolsun pkk pyd teröristin yanında yer alan hainler diğe. nerde sende o yürek.

4. Yorum: tarafsız 10 10 2017 23:52
misafir 57 efendi... terör örgütü pkk ile masaya oturan, hubar'da davul zurna ile karşılayan, diyarbakır meydanında barzani ile birlikte meğri meğri diye bağıran kimdi kılıçdaroğlu'muydu. hadi kuldan utanmıyorsunuz allah'dan damı korkmuyorsunuz? terörist cenazesine giden hainse, teröristlere yardım veyataklık yapan, terörist başına sayın, şehidimize kelle diyen de haindir.

3. Yorum: misafir57 10 10 2017 11:30
o kadar çok biliyorsunuz alternatif sunun çözüm sunun yazmak kolay bu yazar efendi kendisi birşey araştırmadan sadece gazete küpürlerini toplar haber diğe burda yayınlar. sadece hükümete sallamakla bu iş olmaz hadi bu yazar delikanlıysa hadi siz delikanlıysanız terörist cenazesine giden chp liyide burda eleştirin yazın sadece kuru sıkınız biri bir şey söylesede peşinden gitsek diğe bakıyorsunuz.

2. Yorum: gökbörü 10 10 2017 09:42
bu halk neleri unutmadıkı unutur unuttu zaten , çoktan unuttu , yukarıda yazılanlanlardan çok fazlasını unuttu bıle 15 yılda , mesela tek kalemde göçük altında kalan işçileri 400 e yakın dıle kolay ınsan bunlar , kader denılır geçer , sıra en yakınları tasfıye edıp ,aklanmış olarak yurumeye geldı -ama yermı bu saatten sonra yıyebılır , daha once yuzlerce kez yedırdığı gibi , savaş polıtıkasıyla devam eder en kötüsü bır on yıl daha gidermı ? gidebılır ?referandumda metropoller göçtü bunun farkında , bakalım görelım !

1. Yorum: 11 köy 10 10 2017 08:32
kulliyen yalan inanmayin herşey dört dörtlük hatta şuanda afyon kampı var bir zamanlar kizilcahamamda asya termal tesislerinde yapardılar böylelikle fetose destek sağladıklarıda yalan tabiki inanmayın.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Ümit


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:878002 DtGaNi

* ANASAYFA *