E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Cumhuriyet ve Odatv gördü, Boyabat'taki Haber Siteleri Göremedi

Sinop Valiliğinin inceleme başlattığı, hayvan hakları derneklerinin ayağa kalktığı, Davut Koçyiğit'in haber sitesi Boyabat Haber Gazetesi.com'da yaptığı "Köpek Katliamı" haberini ulusal yayım yapan Cumhuriyet ve Odatv.com haber siteleri bile gördü, ancak Boyabat ve Sinop genelinde yayım yapan haber siteleri göremedi.

Oldukça ses getiren haberi, Boyabat'ta haber yayımı yapan ve güncel olan on(10) siteden, haberi yayımlayan ve devamındaki gelişmeleri takip eden Boyabat haber Gazetesi.com ve Boyabat Gazetesi.com sitesini ayırırsak sadece ikisi, yüzeysel olarak haberleştirdi. Sitenin birisinde sadece fotoğraflar, diğerinde tek fotoğraf ve haber yayımlanırken, bu önemli haber diğer altı sitede yer almadı. Ayrıca Sinop genelinde sadece Sinop'tan yayım yapan Halk sesi.com haberi yayımladı.

Haber sitelerinin yetkililerine, gazetecilerin, İletişim Özgürlüğünü ülkemizde insanca yaşamanın, saydam bir yönetime kavuşmanın ve demokratik sistemin temel koşulu saymaları gerektiğini hatırlatıyoruz. Unutmayın İletişim Özgürlüğü, Halkın Gerçekleri Öğrenme Hakkı‘nın bir aracıdır.


Cumhuriye internet sitesinde çıkan "Köpek Katliamı" ile ilgili haber.

Tarih:10 10 2017 22:52(640) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: tırpana 12 10 2017 10:03
ya kardeş sen tasarruf uzmanı mısın?belediye nerelere ne paralar harcıyor biliyor musun?istersen bir araştır .bu hayvan yiyeceği hiç problem olmaz.vatandaş bile halleder.lokanta artıkları yeter.

6. Yorum: jonturk 11 10 2017 15:42
tırpan57 kardeşim, öldürmek çözüm mü? öldürerek temizlik yapılır mı? ah güzel kardeşim, biz ne zaman bu kadar acımasız, vicdansız ve merhametsiz olduk. yahu can bunlar can, senin benim gibi seviniyor üzülüyor, canını yakarsan acı çekiyor, acıkınca aynı senin benim gibi asabileşiyor. hiç olur mu, hiç insan olan masum bir cana kıyar mı, hele müslüman olan allahın yarattığına nasıl merhamet etmez? biraz vicdan, biraz merhemt...allah rızası için.

5. Yorum: tırpan 57 11 10 2017 12:10
ya arkadaşlar şimdi konuyu acalım buzamana kadar belediye herzaman bu şekilde başı boş kopeklerı bu şekilde temizlik yapmıştır şimdi herkez dişi köpeklerini vetenirlere gidip kosırlaştırsa köpeklerini yaşlandıktan sonra sokaga atmasa bu şekilde hiçbir problem cıkmaz kopekler cogalsa herkez kopeklerden korkuyor dıye yaygara yaparsınız başı boş köpeklere bir dilim ekmek vermezsınız sonra belediye cozum bulunca vay efendim olduruyor dersınız barınak dıyor arkadaşlar dogru diyor ama sunu kimse demiyor barınak yapmak kolay ama barınagın ıcındeki kopeklerin bakım ve giderlerinin maliyetini kimse hesaplamıyor boyabat zaten ilce bir belediye odenekleri belli bu yuzden bu şekilde atıp tutmayı bırakın halk olarak cozumleyelim herkez kedisi köpegi olan kişiler bilincli olsa bu bu şekilde olmaz belediye ne yapsın cozum arayın sorun deyil

4. Yorum: vatandas 11 10 2017 00:54
allah sorar valla da billaha da !!! kiyamet var!!! ahiret var!!!hesap var!!!bu arada her dugunde belediye adina 2 cicek ve ceyrek altin ( cogunda) takiyorsunuz. bunlar kendi cebinizden mi yoksa belediye den mi ?

3. Yorum: haydar 11 10 2017 00:49
sanırım haber ve tek resim dediğiniz site boyabat manşet o zaman face sayfasına bakarsanız bir çok resmi görürsünüz

2. Yorum: haydar 11 10 2017 00:38
haksızlık etmeyin arkadaşlar boyabat manşet haberi yayınlamış ve ben ilk orda gördüm

1. Yorum: evet 10 10 2017 23:22
cesurlar birkez ölür korkaklar hergün ölür bu oprtinüst haber sitelerine insan olmak zordur insani özellikleri taşımak en zorudur bir canlıya zarar vermek yok etmek birde buna alkış tutmak hangi değerlere sığar bilmeyiz bunun yorumu insanı duygular taşıyan insanlara aittir..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

AK Parti Kongresinde Skandal Seyir Halindeki Minibüs Alev Aldı 5. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongr Başsavcı İsmail Mermerci Emniyet Müdürü Kredi Kartı Borcunu Ödeyemiyoruz 17 Yıllık Hasret Sona Eriyor Bu kaçıncı kaza? Sinop Üniversitesi Büyümeye Devam Ediyor Barış Karadeniz: “Sinop, Kimsenin Karaca Milli parklara teslim edildi AK Parti Türkeli 6. Olağan Kongresi yapı El freni çekilmeyen otomobil denize düşt Büyükler Develere, Küçükler Midilli Atla Başkan Özhan, TASKK Yönetim Kurulu üyeli Boyabat Yağlı Güreşleri Birincisi Başpeh Rasim Aslan vefat etti Hemşehrimiz Elçin Muslu, Ümmü Sibyan-Zif Halk Güreşlere Yoğun İlgi Gösterdi Boyabatlı Hemşehrimiz Ela Yörüklü, Best Turhalspor, Sinopspor'a Fark Attı: 3-1 Sinop Ülkü Ocaklarından Vitrin Haber gaz Sinop dağlarında görülen canlının ismi o Cumartesi Panayır İzlenimleri-2 Cumartesi Panayır İzlenimleri-1 Cemal Ekiz, Sağlıklı Yaşam İçin Alkol ve Yerel Basın Destek Bekliyor Boyabat Marangozlar küçük sanayi sitesin Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu YEDAŞ, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Panayırı Bir Senegalinin Vazgeçi Haber57 Gazetesine Anlamlı Ziyaret Zor Anlar Yaşattılar Kadın Kolları İmza Topladı Boyabat Panayırı Devam Ediyor Örnek vatandaş! Aynı yerde bir günde iki kaza Büyükkızık Köyü'ndeki Mezar Türk Tarihin Ayşe Şahin, MHP Kadın Kolları Başkanı Ol Suna Ekiz Boyabat Adliye Personeli ile Y Mutlu Şehrin Mutlu İneği! Boyabat Haber Gazetesi Okuyucu Rekoruna Açık Öğretim Lisesi 2017/1 Ders Seçme İş Fair Play Kervanı Sinop’tan Geçti Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerin Tümü

Kiralık Daire


Oligarşi, Demokrasi, Hukuk Devleti


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Dün-Bugün-Yarın..!


Türk, Türkler ve Türklük Üzerine


21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!


“Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri suç sende değil


Panayıra Götürmedi


Ne mutlu Türküm diyene...


Hüseyin Cömert Farkı


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:792319
DtGaNi


* ANASAYFA *