E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Cumhuriyet ve Odatv gördü, Boyabat'taki Haber Siteleri Göremedi

Sinop Valiliğinin inceleme başlattığı, hayvan hakları derneklerinin ayağa kalktığı, Davut Koçyiğit'in haber sitesi Boyabat Haber Gazetesi.com'da yaptığı "Köpek Katliamı" haberini ulusal yayım yapan Cumhuriyet ve Odatv.com haber siteleri bile gördü, ancak Boyabat ve Sinop genelinde yayım yapan haber siteleri göremedi.

Oldukça ses getiren haberi, Boyabat'ta haber yayımı yapan ve güncel olan on(10) siteden, haberi yayımlayan ve devamındaki gelişmeleri takip eden Boyabat haber Gazetesi.com ve Boyabat Gazetesi.com sitesini ayırırsak sadece ikisi, yüzeysel olarak haberleştirdi. Sitenin birisinde sadece fotoğraflar, diğerinde tek fotoğraf ve haber yayımlanırken, bu önemli haber diğer altı sitede yer almadı. Ayrıca Sinop genelinde sadece Sinop'tan yayım yapan Halk sesi.com haberi yayımladı.

Haber sitelerinin yetkililerine, gazetecilerin, İletişim Özgürlüğünü ülkemizde insanca yaşamanın, saydam bir yönetime kavuşmanın ve demokratik sistemin temel koşulu saymaları gerektiğini hatırlatıyoruz. Unutmayın İletişim Özgürlüğü, Halkın Gerçekleri Öğrenme Hakkı‘nın bir aracıdır.


Cumhuriye internet sitesinde çıkan "Köpek Katliamı" ile ilgili haber.

Tarih:10 10 2017 22:52(989) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: tırpana 12 10 2017 10:03
ya kardeş sen tasarruf uzmanı mısın?belediye nerelere ne paralar harcıyor biliyor musun?istersen bir araştır .bu hayvan yiyeceği hiç problem olmaz.vatandaş bile halleder.lokanta artıkları yeter.

6. Yorum: jonturk 11 10 2017 15:42
tırpan57 kardeşim, öldürmek çözüm mü? öldürerek temizlik yapılır mı? ah güzel kardeşim, biz ne zaman bu kadar acımasız, vicdansız ve merhametsiz olduk. yahu can bunlar can, senin benim gibi seviniyor üzülüyor, canını yakarsan acı çekiyor, acıkınca aynı senin benim gibi asabileşiyor. hiç olur mu, hiç insan olan masum bir cana kıyar mı, hele müslüman olan allahın yarattığına nasıl merhamet etmez? biraz vicdan, biraz merhemt...allah rızası için.

5. Yorum: tırpan 57 11 10 2017 12:10
ya arkadaşlar şimdi konuyu acalım buzamana kadar belediye herzaman bu şekilde başı boş kopeklerı bu şekilde temizlik yapmıştır şimdi herkez dişi köpeklerini vetenirlere gidip kosırlaştırsa köpeklerini yaşlandıktan sonra sokaga atmasa bu şekilde hiçbir problem cıkmaz kopekler cogalsa herkez kopeklerden korkuyor dıye yaygara yaparsınız başı boş köpeklere bir dilim ekmek vermezsınız sonra belediye cozum bulunca vay efendim olduruyor dersınız barınak dıyor arkadaşlar dogru diyor ama sunu kimse demiyor barınak yapmak kolay ama barınagın ıcındeki kopeklerin bakım ve giderlerinin maliyetini kimse hesaplamıyor boyabat zaten ilce bir belediye odenekleri belli bu yuzden bu şekilde atıp tutmayı bırakın halk olarak cozumleyelim herkez kedisi köpegi olan kişiler bilincli olsa bu bu şekilde olmaz belediye ne yapsın cozum arayın sorun deyil

4. Yorum: vatandas 11 10 2017 00:54
allah sorar valla da billaha da !!! kiyamet var!!! ahiret var!!!hesap var!!!bu arada her dugunde belediye adina 2 cicek ve ceyrek altin ( cogunda) takiyorsunuz. bunlar kendi cebinizden mi yoksa belediye den mi ?

3. Yorum: haydar 11 10 2017 00:49
sanırım haber ve tek resim dediğiniz site boyabat manşet o zaman face sayfasına bakarsanız bir çok resmi görürsünüz

2. Yorum: haydar 11 10 2017 00:38
haksızlık etmeyin arkadaşlar boyabat manşet haberi yayınlamış ve ben ilk orda gördüm

1. Yorum: evet 10 10 2017 23:22
cesurlar birkez ölür korkaklar hergün ölür bu oprtinüst haber sitelerine insan olmak zordur insani özellikleri taşımak en zorudur bir canlıya zarar vermek yok etmek birde buna alkış tutmak hangi değerlere sığar bilmeyiz bunun yorumu insanı duygular taşıyan insanlara aittir..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Sinop Boyabat Arasında Tır Otomobil ile Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinin Eser Okul Sporları Gençler Badminton İl Birin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sinopspor Formas Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıl CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişim Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadi Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Tümü

Ümit


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:878053 DtGaNi

* ANASAYFA *