E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Türkiye insan görünümlü robot milletvekili icat ederek tarihe geçti

İpotekli AKP’li vekiller kendilerini milletvekili zannediyor.

Adı üzerinde millettin vekili, Halk milletvekillerine oy’unu beni TBMM’de temsil et, vatanın millettin haklarını koru diye meclise gönderiyor. AKP’nin 316 vekili hiç fire vermeden boş kagıda imza atıyor ondan sonra da ben milletin vekiliyim diye gururla meydanlarda dolaşıyor.

Ey.. ipotek altındaki AKP milletvekilleri, Hadi, size oy veren millete saygınız yok kendinize de mi saygınız yok ? Milletin size verdiği her bir oy’un dini yönden vebalini kendi şahsi çıkarlarınız için düşünmüyorsanız, insani yönden de mi düşünmüyorsunuz?

….

Saray’ın her dediğine evet demeye programlanmış sözde alınları secdeye varan, dini bütün bu sözde vekillere devletten aldığınız maaşı hak ediyormusunuz diye sorsanız, büyük bir pişkinlikle, hadis ve Kuranı- Kerim ayetlerini kaynak göstererek yüzlerce örnek göstermekle vicdanınızı mı rahatlattığınızı zannediyorsunuz?

….

AKP milletvekilleri meclise gelen hiçbir yasanın içeriğini bilmeden, okumadan oylamada sadece el kaldırmakla vekillik mi yaptığınızı zannediyorsunuz?

Siz milletin vekili değil, boş kâğıda imza atarak liderinize teslim olmuş emir kulusunuz.

….

Aldığınız milletvekili maaşlarını hangi dini ve insani vicdanla çocuklarınıza yediriyorsunuz?

Meclis salonuna, iktidarın meclisten geçmesini istediği her yasayı evet’e programlanmış birer robot koltuklara oturtsunlar onlarda sizin görevinizi çok daha iyi yaparlar. Devlette sizin alacağınız maaşlardan tasarruf etmiş olur ve milletvekiliyim diye millete yalan söylememiş olursunuz.

….

Millet,hür iradesine ipotek koydurmuş, liderinin emir kuluna gerçekten vekil zannederek sayın vekilim diyorlarsa, böyle başa böyle traş denmez de ne denir?

….

Bu nasıl bir anlayış, nasıl bir ilke, nasıl bir inançtır ki bu sözde insanlar milletvekiliyim diye meydanlarda dolaşırlar?

Riyakar, kendilerinin asıl olduğunu bilmeyen millet bu vekilleri en üst düzeyde karşılıyor ve ağırlıyorsa onlarda kendilerini vekil modun da görmeleri gayet normal değil midir?

…..

2004 yılında AKP iktidarı tarafından Ege’de Aydın ve İzmir’e bağlı 19 ada Yunanistan’a satılıyor mu, veriliyor mu belli değil. TBMM kayıtlarında var olmasına rağmen hiçbir AKP’li vekil, bakan görüş belirtmiyor, İnönü, Lozan antlaşmasında verildi diyerek demogoji yaparak kamuoyu oyalanırken, AKP tabanın bu yalanlara inanarak savunma ihanetinde bulunmaları ülkenin içler acısı durumda olduğunu iyi göstermiyor mu?

….

EY… AKP’liler, 2004 yılına kadar Yunan’ın işgal ettiği adalar Türkiye’nin kara parçası iken neden Yunanistan işgal etti diye sormaz?

İşgal edilen adalar ile ilgili CHP 20 araştırma önergesi verirken, AKP iktidarının gizli ortağı, sözde milliyetçi, vatansever Bahçeli, Kerkük ve Musul’u il yapma hamaseti ile kamuoyunu oyalıyor.

Ey Bahçeli, sen Musul ve Kerkük’ü il yapmayı bırak Yunanistan’ın işgal ettiği adalara bak…

….

AKP iktidarı Suriye sınırını 49 yıllığına İsrail’e kiraya vermeye çalıştığı günlerde, İlahiyatçı AKP’li eski bir milletvekiline, “Siz evinizin bahçesini düşmanınıza kiraya verirmisiniz” diye sorduğumda “verilmesi gerekirse verilir. Grup kararı alınmış ise bizler uymak zorundayız “ diye yanıt vermişti.

Tarih:16 10 2017 20:25(530) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
5. Yorum: foçalı 18 10 2017 10:07
birinci yorumcu siha sezgin konusunda haklısın ama bu gerçekleri örtmüyor ülke resmen başıboş göçmenlerle doldu biride çıkıp demiyor yol geçen hanımı burası diye.

4. Yorum: tarafsız 18 10 2017 09:25
misafir57 yorumcu efendi, senin gibiler osmanlı'nın son dönemlerinde saray'a biat eden, işgal ordularının yanında yer alanlar vardı. senin gibiler bu ülkenin ihanet torunlarısıdır. tarih tekerürden ibarettir. yazara iftira atacağına google'ye adaların işgali ile ilgili yaz yüzlerce belge görebilirsin. hatta yunan'ın türk adalarına en büyük yunan askeri üs kurduğunu fotografları ile göreceksin. gerçi sende adaların işgal edildiğini biliyorsun. buraya yorum yazarak, egonu tatmin ediyorsun. hadi insanları yalancılıkla suçluyorsun, iftira atmaktan utanmıyorsun allah'tan da mı korkmuyorsun. akp iktidar olduğu yıl 2002 de şehit sayısı sıfırdı. terör bitmişti. 16 yılda şehit sayısını biliyormusun. teröre kim destek veriyormuş bir düşün tabi düşünme yeteneğini kaybetmiş, saray'a biat etmiş birinden fazla bir şey beklenmez. sizin gibiler, riyakar, sahte vatansever, milliyetçi denir.

3. Yorum: gökbörü 17 10 2017 09:37
bu halk başkanlık seçımınde bundan sonra saltanat tarzı bır yonetımlemı yoksa demokrasıylemı yonetıleceğini , yada bır başkan ve onun tebaası aılesı tarafından mı yoksa az da olsa bıraz demokratık bır ulkedemı yonetıleceğine karar verecek.iş iyice raydan çıkmıştır.halk ya dur dıyecek ya da iran ıslam devletı tarzında bır ülkeye evet diyecektır.

2. Yorum: misafir 17 10 2017 08:44
hep aynı boş yazılar her yazında adalrda adalar ama bir belge sunamadın hala birkerede sen milliyetciysen chp li teröre destek veren milletvekillerini eleştir. yazmak için yazma araştır belgele burda doğruları yaz yazar efendi.

1. Yorum: siha sezgin 17 10 2017 08:07
siha sezgin gibi olmalı vatana nankör olmalı diyorsun anlıyorum


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:839345 DtGaNi

* ANASAYFA *