E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP Genel Başkanı sen kim misin ?

Her önüne gelene sen kimsin yaa sözleri ile rajon kesen, insanları aşağılayan Türk siyasetinde gelmiş, geçmiş en büyük demogoji yapan, üniversite diploması şaibeli, genel kültürü çıkarcı, bencil, riyakar yandaşlarını ikna edecek kadar olan, İslam dinine zarar verensin.

Daha düne kadar Fetö’yü yere göğe sığdıramayanlar, başta siz olmak üzere, FETÖ’ye hazreti hoca diyenler bugün vatan haini ilan ediyorlarsa, 16 yılda ülkeyi, ekonomik olarak çökerttiğini, başta Fetö terör örgütü olmak üzere PKK, IŞID yardım ve yataklık yapansın.

….

Dış güçler, terör örgütleri seni aldattı, sende 16 yıldır senin kültür düzeyinde ve kalibrende sana oy verenleri aldatansın.

Dış güçlerin, ABD, İsrail, Fetö’nün desteği ile BOP eş Başkanı oldun, Yahudi olmayanlara verilmeyen Yahudi Cesaret Ödülü’nü alan, Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil edensin.

….

“Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan”, Türkçülük bölücülüktür” diyen ilk siyasi lidersin.

Türkiye Cumhuriyet tarihine, ABD’nin BOP Eş Başkanı, Yunanistan’a 19 adanın işgaline göz yuman, Süleyman Şah Türbesi’ni taşıyan, yerini PKK’ya teslim eden, ABD’nin talimatı ile Ortadoğu’yu kan gölüne çevirensin.

Üniversite diploması şaibeli, 80 milyon Türk insanını kandıransın.

Cumhuriyet tarihinin ekonomik kazanımlarını yok pahasına satan, kendi saltanatı için saraylar yaptıran, 264 makam aracı 6 özel uçağı ile saltanat sürensin.

….

Yaptığın bencil, bir avuç yandaşından başka kimseyi düşünmeyen devlet yönetimi ile 9 milyon insanı açlık sınırının altında yaşatan, 11 milyon işsiz yaratansın.

Dünya ülkeleri arasında kendi kendine yetecek 8’nci tarım ülkesi olan Türkiye’yi, 110 bin kilometre kare yüz ölçümü olan Bulgaristan’dan saman, insan kasabı Sırplardan et ithal eden duruma getirensin.

İki bin yılında, AKP’nin kuruluş çalışmalarında ABD, İsrail ve Fetö ile yaptığın toplantılarda, iktidar olabilmek için verdiğin sözleri harfiyen yerine getirensin.

Size biat etmiş sözde ilahiyatçılarının çakma hadislerle verdiği fetvaları alkışlayan, İslami’yete, Türk geleneklerine en büyük zarar veren olarak Türk toplumunun vicdanlarında yargılanacak olan siyasi lidersin.

….

Müslüman olduğunu söylemene rağmen, 4 bakanın yolsuzluktan istifa etmesine, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığın döneminden itibaren hakkında yüzün üstünde yolsuzluk, hırsızlık iddiası ile açılan suç dosyaları TBMM’nin arşivlerine veya sümen altına attıran lidersin.

Bugün 600 milyar dolara kurulmayacak Türkiye Cumhuriyeti’nin ekonomik kazanımlarını 60 milyar Türk lirasına satan, 16 yılda ülke ekonomisine katmadeğer sağlamayan, üretmeyen, tüketen , 15 yılda yabancılara 242 milyar dolar faiz ödeyen lidersin.

….

16 yılda 20 bin kilometre mevcut yolları genişleten, Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim Köprü’sünden geçene de geçmeyene de para ödeten lidersin.

….

Terör örgütü PKK’yı Habur Sınır kapısında davul zurna ile karşılayan, Oslo’da, Dolmabahçe’de masaya oturan, Terörist başı Öcalan’a sayın, askerimize kelle diyensin.

….

….

Yıllar önce Şam’da Cuma namazı kılacağız dedin, 4 milyon Suriyeli’nin Türkiye’nin her ilindeki cadde ve sokaklarda dilenmesine sebep olansın.

….

Özet olarak, Ülkeyi felakete sürüklediğiniz gerçeklerini öğrenenler, 13 yıl birlikte yürüdüğünüz, ne istedilerse verdiğiniz FETÖ’yü vatan haini ilan ediyorlarsa, bir gün gelecek din,iman, hak, hukuk, demeden , iftira atmak ve Allah’tan korkmayan size ölümüne biat edenler , en yakınlarınız bile sizi lanetle anacaktır. Hatta, AKP’ye oy verdiklerini söylemeyeceklerdir. Ölüm uykusundan uyanan AKP’liler şimdiden AKP’ye oy verdiklerini inkar etmeye başladılar bile…

….

Sizin kültürünüzdeki, sözde milliyetçi, vatansever, Müslümanlar ülkeyi 50 yıl geriye götürdüğünüzü anladıkları zaman iş işten geçmiş olacaktır.

Tarih:19 10 2017 11:37(417) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ali Çakar Ticaret PETLAS Bayii


Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:688588 DtGaNi

* ANASAYFA *