E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerine Kondu

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi önünde bulunan ve aylardır yerine konmayan Atatürk büstü, yazarımız Hüseyin Cömert'in dün Atatürk büstü nerede diye yaptığı haber üzerine yerine kondu.

Hüseyin Cömert, konu hakkında yaptığı açıklamada, "Atatürk büstü konusunda hiç bir mazareti kabul etmiyorum, büst hazırmış ki bugün apar, topar yerine kondu, bu konuda art niyet aramak istemiyorum, sadece sağ duyulu davranan yetkililere teşekkür ediyorum." dedi.

Atatürk büstünün eski hali

Tarih:19 10 2017 18:59(1152) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
8. Yorum: ... 24 10 2017 15:26
sesini aldım recep demirci söz gümüşse ,sükut altındır diyor ve 4 harf 2 hece adam sayın hüseyin cömert'e buradan selamlar ve saygılarımı iletiyorum.

7. Yorum: seyfi sayar 21 10 2017 22:16
sinirli kardeş öncelikle şehir dışında olduğum için gerçekten bekir hocamın görevden alındığından haberim yoktu ve çok üzüldüm.
evet ne içtiğime gelince;
muhtemelen haftaya pazar günü boyabat ta olurum ve köprü başına rıza dayının kahveye gelirsen içtiğimden sana da ikram ederim.
ayrıca hüseyin cömert beye de bir düşmanlığım yoktur ve şayet birgün birine de düşmanlığım olursa bunu da alenen söyleyecek kadar da delikanlı olduğumu beni tanıyanlar bilir.
ben sayın bekir hocamın görevden alınmasında kimin parmağı ve emeği varise boyabatlı olarak hakkımı helal etmiyor ve kınıyorum.
ayrıca boyabat gazetesi size de bir özür borçluyum kusuruma bakmayın.
tüm boyabatlı hemşerilerime saygı ve sevgilerimle
allah'a emanet olun

6. Yorum: sinirli 21 10 2017 11:24
sayın seyfi sayar ne içtiyseniz bizde istiyoruz, sanırım boyabatta yaşamıyor yada boyabat gazetesine ve hüseyin cömerte düşmansınız, sevgili uğur bekir inebeyli akpliler tarafından görevinden alındı, şu anda hastanede başhekim yok ve bekir beyi yeniden görevlendirmemek için bütün akp yetkilileri taklalar atıyor, sayın seyfi sayar önce öğrenin sonra yorum yapın, sayın recep demirci bey siz atatürk düşmanı olduğunuz için yorumunuzu kabul ediyorum, ayrıca belediye görevinizden ötürü hüseyin cömerte düşmanlığınız böyle yazmanızı gerektiriyor

5. Yorum: seyfi sayar 21 10 2017 08:01
bu haber çok basit geldi ve kanımca zerre kadar haber değeri taşımıyor. başhekim bekir hoca hepimizin bildiği ve sevdiği değer verdiği bir insan ve onun böyle bir yanlışı yapmayacağını da benim gibi bütün boyabat bilir. o olay muhtemelen yapılan inşaat ve tadilatlardan dolayı olmuştur.
bu haberde bir karalama gayreti içinde olduğunuzu düşünüyorum sizi boyabatlı hemşehrilerimize kardeşlerimize her defasında canla başla yardımcı olmaya çalışan bekir hocayı karalamaya çalıştığınız için kınıyorum.
(bu haberi yapan şahıs şayet birgün hastahaneye düşerse anlayacaktır bekir hocanın neden sevildiğini)

4. Yorum: recep demirci 20 10 2017 12:34
1. yorumcuya sesleniyorum hüseyin cömert bey'e çanak tutacağınıza adam akıllı bi konuyu araştırmasını tavsiye edin doğru dürüst haber yapsın yalan dolan haberlerle milletin aklını bulandırmasın, olayları da iyi ce sulandırmasın. neymiş efendim büst nerede gidip yönetimesordun mu hiç cömert bey anca boş haber yapıyorsun yazıktır günahtır hakka girmeyin, ah almayın, dürüst yazılar yazdığınızda bi sizi takdir edelim, böyle sululuklarla muhalefet yapıyorum sanıyorsanız, yanlış yoldasınız, böyle habercilik yapılmaz hüseyin bey, falanca bi kanalda geçenlerde bir spiker vardı bakan hakkında saçma sapan haberlerde bulundu ne farkınız kaldı ondan şimdi...

3. Yorum: sağlıkçı 20 10 2017 08:26
bilindiği üzere yeni hastane inşaatımızın çalışmaları sırasında bir süre atatürk büstü önünde seyyar şantiye koteyneri kurulmuş olup buradaki inşaat çalışmaları ve malzemelerinin taşınması sırasında atatürk büstünün zarar görmemesi için geçici bir süreliğine kaldırdık. bu sürede de atatürk büstünde yağmur, güneş gibi doğal olaylardan dolayı oluşan renk solması, boya dökülmesi gibi olumsuz görüntülerin giderilmesi için büst boyanmış olup tekrardan yerine konulmuştur. haber yapan kişiler bize sormuş olsalardı gerekli açıklamayı yapardık"

2. Yorum: bir esnaf 20 10 2017 08:06
olayın aslını sorduk öğrendik.resimdeki alan daha önce yeni hastane binası inşaat alanı içinde kalmış atatürk büstü zarar görmemesi için geçiçi olarak kaldırılmiş alt kaideside bir örtüyle korumaya alınmış.inşaat sürecinde kaidenin mermerlerinde kırılmalar olması bazı parçalarınında kopması nedeniyle abes bir görüntü oluşturmaması ve yeni bina alanına yeni bir atatürk köşeşi oluşturulması planlandığından yerine konmamış ama bu durumun yanlış anlaşılmalara yol açabileceği anlaşıldığından tekrar konulmuş.atatürk düşmanlığı gibi iddialar doğru değildir.buna cesaret edecek bir memurluk olamaz.

1. Yorum: ... 19 10 2017 20:34
4 harf 2 hece adam huseyin comerte helal olsun her ile ilceye lazim .


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Avrupa’nın kalorifer bacası olmaya Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu! Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Ki Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesaj Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:797412 DtGaNi

* ANASAYFA *